Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

miestai.net plėtra

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    miestai.net plėtra

    Ką tik patikrinau puslapio duomenų srautą, taigi per 2,5 dienos suvalgyta 10% mėnesio srauto. Kitaip tariant, nieko gero

    Dabar klausimas jums, kokį variantą geriau rinktis?

    1) Tartis su vilnius.lt, kurie jau seniau buvo davę sutikimą talpint tokio pobūdžio puslapį.

    Privalumai
    - Už puslapį nereikėtų mokėt

    Trūkumai
    - būtų prarasta galimybė naudoti vietą kitoms reikmėms, tarkim, nuotraukų talpinimui (žr. kitą variantą)
    - Priklausomybė

    2) Išplėsti www.miestai.net galimybes nuo 500 MB vietos ir 30 GB srauto iki 1 GB vietos ir 100 GB srauto.

    Privalumai
    - Galimybė kurti vartotojus, kuriems būtų leista talpinti savus puslapius bei nuotraukas. Tokie vartotojai išlaikytų www.miestai.net, tačiau gautų iš to ir minėtos naudos. Už 100 MB talpos, ***.miestai.net domeną ir el paštą ***@miestai.net reiktų mokėt kažkur 10 Lt/mėn.
    - Nesikeitų puslapio adresas www.miestai.net
    - Nepriklausomybė

    Trūkumai
    - Už šį variantą reikia mokėt

    Taigi, ką manote?
    26
    Tartis su [url]www.vilnius.lt[/url]
    26,92%
    7
    Plėsti esamą variantą
    61,54%
    16
    Neturiu nuomonės
    11,54%
    3
    Mano galerija Flickr'yje

    #2
    Geriau palik kaip yra,kad ir jei jau taip naudojam resursus tai geriau kokiom dienom si saita uzdaryt,kad ir sekmadieniais,nes daug kas cia nesedi tokiu metu.
    Alternative

    Comment


      #3
      Mantai, ar esi tikras, kad prarastume miestai.net domena? Argi neimanoma puslapi tiesiog hostinti bet kuriame hostinge, bet jam suteikti miestai.net adresa?

      Kaip bebutu, as esu uz tarimasi su savivaldybe (jeigu savivaldybe nores su mumis tartis, aisku). Manau dar vienas pliusas butu tas, kad galetume lengviau gauti info apie projektus ir miesta is pacios savivaldybes bei galbut netgi siek tiek "reklamos" ar koki maza skyreli paciame vilnius.lt puslapyje, nes butume "savi". Be to, kaip bebutu, net jeigu butu ir koks nors xxxx.vilnius.lt domenas, jis butu labiau zinomas ir prieinamas eiliniams vartotojams, nes vilnius.lt yra puikiai zinomas visiems.

      Antra varianta galima bandyti nepavykus pirmajam, taip butu kur kas logiskiau. O tai, kad mokantieji galetu talpinti savo puslapius, menkas privalumas, tai butu praktiskai tik hostingas nuotraukoms, kuri ir taip bet kas gali uzsisakyti savo reikmems.

      O "nepriklausomybe" apskritai anoks cia privalumas. Buti susijusiems su Vilnius.lt butu netgi geresnis privalumas IMO.

      Balsuoju uz pirma varianta. Tiek pamastymu is mano puses.

      Comment


        #4
        prasatumėm domeną www.miestai.net, o būtų kažkas ***.vilnius.lt
        jei vilnius.lt adminai suteiktų nekintamą IP adresą, dėl domain'o [www.miestai.net] nebūtų problemų, manau dėl to būtų galima susitarti.
        Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

        Comment


          #5
          Nesu susuipažinęs su domenų parkavimo galimybėmis, tik žinau, kad tai kažkaip priklauso nuo serverio savininko.

          Dar vienas pastebėjimas, kad talpyklos vartotojai gautų ne tik hostingą, bet ir galimybę įkurt puslapį + duomenų bazė + domenas ***.miestai.net ir dar paštas su @miestai.net. Manau kaip už 10 Lt tai yra gana naudinga

          Dėl informacijos gavimo, tai čia bet kada galima su MPD tartis ir manau jie suteiktų informacijos, tik niekas tuom neužsiima

          Kaip supratot, esu antrojo varianto šalininkas
          Mano galerija Flickr'yje

          Comment


            #6
            John teisus, antąjį variantą reikėtų svarstyti nepavykus susitarti su vilnius.lt, juk nieko neprarandame...
            P.S. redirect'int domain'ą galima tik į statinį IP
            Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

            Comment


              #7
              @Mantaz,
              tas domainas miestai.net priklauso tau ir tu su juo gali daryti ką nori.
              Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

              Comment


                #8
                Mantai, man visvien nelabai suprantamas tas "privalumas" del hostingo vartotojams ir email'u. Kokia sito prasme?

                Manau, jeigu paprasytume, mums duotu dar geresnius emailus pati savivaldybe, pvz Mantaz@vilnius.lt ir tai butu turbut nemokamai

                Bendradarbiauti su savivaldybe butu labai didelis pliusas.

                Comment


                  #9
                  geriausiai aisq butu pirmas variantas TIK su salyga kad nereiktu keisti domeino vardo i xxx.vilnius.lt , kas liecia antra varianta tai pinigai daugeliui problema tai manau reiktu tartis su Vilniaus adminais
                  nors pasirinkau neuatralu varianta nes man bus gerai taip kaip bus as vistiek liksiu sio forumo lankytoju

                  Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                  --------------------------------------------------

                  Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                  Comment


                    #10
                    Dėl šios galimybės parašiau e.vicemeras@vilnius.lt, tačiau visų detalių dar neminėjau
                    Mano galerija Flickr'yje

                    Comment


                      #11
                      Na dėl statinio IP kad problemą padarėt tai nesąmonė. Aš jus užtikrinu, kad ten yra statinis IP ir nupointinti miestai.net domeną į belekokią virtualkę nėra jokių bėdų.

                      Apskritai, kodėl jūs užsiimat tokiom spekuliacijom visai nežinodami padėties?

                      Comment


                        #12
                        mano pointai tokie:
                        1.miestai.net nesikeicia nei i jokius xxx.vilnius.lt, nei xx.kaunas.lt
                        2.hmm..moketi kiekvienam vartotojui po 10 Lt? ar uz viska?

                        beje, jei taptume Vilniaus savivaldybes dalimi - musu turinys butu priklausomas nuo ju? noreciau, jog isliktu nesaliskas, visos salies.


                        Prie ruso man buvo geriau

                        Comment


                          #13
                          Mantai,
                          Jeigu jokiu papildomu salygu, geriausia rinktis vilnius.lt, na nebent pats principas zeistu forumo dalyvius is kitu miestu.

                          Comment


                            #14
                            arba butu iskelta Zuoko salyga, kad railbaltica per Vilniu


                            Prie ruso man buvo geriau

                            Comment


                              #15
                              Parašė alonso
                              mano pointai tokie:
                              1.miestai.net nesikeicia nei i jokius xxx.vilnius.lt, nei xx.kaunas.lt
                              2.hmm..moketi kiekvienam vartotojui po 10 Lt? ar uz viska?

                              beje, jei taptume Vilniaus savivaldybes dalimi - musu turinys butu priklausomas nuo ju? noreciau, jog isliktu nesaliskas, visos salies.
                              Ne, po ~10 mokėtų tik tie, kurie norėtų gaut galimybę talpint savo puslapį ar nuotraukas + pašto adresas
                              Mano galerija Flickr'yje

                              Comment


                                #16
                                o butu galima, kaip ir anksciau uz dyka per imageshack?


                                Prie ruso man buvo geriau

                                Comment


                                  #17
                                  Manau tu manęs nesupranti. Čia tiesiog galimybė gaut savo vietos, kur gali talpint, ką tik nori. O tu, kaip ir visi kiti gali naudot imageshack
                                  Mano galerija Flickr'yje

                                  Comment


                                    #18
                                    @Mantas

                                    kaip manai, kiek useriu pasinaudotu ta nerealia galimybe tureti savo cia duombaze ir emaila?


                                    Prie ruso man buvo geriau

                                    Comment


                                      #19
                                      Nežinau, bet jei bent 3-4 atsirastų, visiškai užtektų
                                      Mano galerija Flickr'yje

                                      Comment


                                        #20
                                        Tik uz antra varianta. 10 Lt uz papildomas paslaugas (kas nores), nera daug. Visa kita liktu nepakite + NEPRIKLAUSOMYBE!

                                        Comment

                                        Working...
                                        X