Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

miestai.net plėtra

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    liutai, ar tai todel, kad butent Vilniaus savivaldybe?

    Nors zinoma, tai reikalas tu, kurie pasiruose moketi (as neesu is tu, bent jau ne tol, kol bus isbandytas pirmasis variantas ir tik tuo atveju, jeigu jis nebutu sekmingas). Mano ideja ta, kad galima gauti uz dyka + buti "saviems" Vilniaus savivaldybeje. Siek tiek keistai skamba tokie dalykai kaip "nepriklausomybe" ar "papildomos paslaugos".

    Comment


      #22
      Parašė John
      liutai, ar tai todel, kad butent Vilniaus savivaldybe?
      Tikrai ne

      O su savivaldybem galima buti draugais nebutinai pas juos hostinant paslaugas Puikiausias pavyzdys tai 99 iniciatyva miestai.net portale publikuojama informacija ir vykdoma apklausa del krepsinio paminklo statymo Kaune, kuria inicijuoja buten Kauno m. savivaldybe.

      Antrasis variantas man priimtinas buten del didesnes nepriklausomybes.

      Comment


        #23
        Nesuprantu, kas cia per spekuliacijos su *.vilnius.lt? Mes juk prasysim tik vietos serveryje, o adresas belekoks gali buti. Gali buti ir taip, kad duos ta *.vilnius.lt, bet vistiek bus galima tada tureti du adresus i ta pati puslapi.

        Del sito: "būtų prarasta galimybė naudoti vietą kitoms reikmėms, tarkim, nuotraukų talpinimui (žr. kitą variantą)"
        irgi per anksti kalbama. Matosi, kad kazkoks is anksto nusistatymas yra, nors dar aplamai nieko nezinoma. Kai parasysit, prasykit, kad leistu ideti ir puslapi, ne tik foruma. O nuotrauku talpinimas, kaip Mantas dare, kad idetu i si foruma kazkokia tema is viso nera reikalingas - visi apseina be to, su visokiais imageshack.us ir pan.

        Del antro varianto, tai kiek ilgai mums uztektu 100 GB srauto, priedo jei dar pradetumem dalinti vieta nuotraukoms?

        Comment


          #24
          Edd> Kai talpini daug nuotraukų, atsiranda poreikis tai padaryt kuo greičiau, o photobucketai, imageshack ir pan. nėra patogūs dėlto, kad neturi tiesioginio FTP priėjimo. Patikėk manim, tai nemažai reikšmės turi. Dėl nusistatymo tai tu teisus, esu linkęs pritarti antram variantui, kaip ir tu linkęs pritarti pirmam

          100 GB tai užtektų pakankamai ilgai, be to yra galimybė skaičiuot vartotojų suvalgomą srautą, ir kuriam esant dideliam, būtų pritaikyti kokie nors ribojimai. Kitavertus ir perkopus, galima rinktis didesnį planą, tuo pačiu sudarant galimybę vietą nuomotis daugiau vartotojų.

          Parašė John
          Nors zinoma, tai reikalas tu, kurie pasiruose moketi (as neesu is tu, bent jau ne tol, kol bus isbandytas pirmasis variantas ir tik tuo atveju, jeigu jis nebutu sekmingas). Mano ideja ta, kad galima gauti uz dyka + buti "saviems" Vilniaus savivaldybeje. Siek tiek keistai skamba tokie dalykai kaip "nepriklausomybe" ar "papildomos paslaugos".
          Šiaip tu už nieką nemoki ir niekuom nesinaudoji, tad ir apie gavimą "už dyką" ir "nepriklausomybę" turėtų būti suinteresuoti žmonės, kurie moka, šiuo atveju toks esu aš. Deja nesu linkęs atsisakyt nuosavos vietos tinkle, tačiau suinterestuotas, kad forumas ir portalas veiktų be problemų, tad ir sugalvojau antrąjį variantą, kuris išsprendžia srauto problemą ir duoda iš serverio naudos ir kitiems. Šiam nepavykus (t.y. neatsiradus norinčių nuomotis vietos) pritarčiau dėl pirmojo.

          Beje, iš savivaldyės atsakymo dar negavau.
          Mano galerija Flickr'yje

          Comment


            #25
            Aha, Mantai, tai taip ir reikia rasyti, kad nenori prarasti savo nuosavo forumo ir puslapio bei, kad noretum, jog kiti prisidetu prie jo pletimo savais $

            Kaip bebutu, jeigu savivaldybe sutiktu priimti pas save, butu galima pasidometi smulkiau ir paziureti, ka jie siulo, galbut tai visiskai nereikstu "nepriklausomybes" praradimo ir nebereiktu moketi ir tau paciam . Na bet, kaip ir sakiau, tai reikalas tu, kurie uz tai dabar moka arba yra pasiruose moketi ateityje. Tiesiog keista, kai kazkas nori uz kazka moketi, kai gali gauti dykai (galbut).

            Comment


              #26
              Taip, John Tik esu nuomonės, kad gavimas už dyką beveik visuomet turi nenaudingų apribojimų, dėl ko dar turim porą savaičių padiskutuot su savivaldybe, tam nepavykus rinksim norinčius vietai nuomotis ir rengsim išplėtimą
              Mano galerija Flickr'yje

              Comment


                #27
                Na taip, as tai ir turejau omeny, kad taip daryti reiktu nepavykus susitarti su savivaldybininkais.

                Comment


                  #28
                  Man asmeniskai nelabai patinka talpinimas savivaldybes serve, vis tik kazkam priklausyti nera geris. O kaip Liutas minejo, buti "savam" savivaldybeje galima ir nelaikant forumo ju serve.Bet pasidometi zinoma galima

                  Siaip mano atsakymas butu mazdaug toks, kad vis tik esu nuomones, geriausiai buti "ponu" paciam sau

                  Comment


                    #29
                    aj, kažkada buvo talpinama irgi akademiniam tinkle, kai miestai.mip.lt buvo, ir jokių problemų nebuvo (apart brokuotą serverį, dėl ko dažnai lūžinėjo, bet net ir tai išspręsta buvo). Nustokit čia fantazavę nesąmones...

                    Comment


                      #30
                      Apie kokias fantazijas tu čia, Meier?
                      Mano galerija Flickr'yje

                      Comment


                        #31
                        Mantai, taikiau ne tau vienam.

                        Esminis momentas yra toks: plėsti esamą variantą galima ir savyvaldybės serveriuose gulint, ir visiškai nesuprantu, apie kokį „nepriklausomybės praradimą“ eina kalba. Lygiai taip pat dabar galima šnekėt, jog forumas priklausomas nuo Manto, tad nematau čia problemos.

                        Išties nematau jokio skirtumo čia, eina kalba tik apie _fizinį_ talpinimą. Koks bus IP, yra visiškai nesvarbu, nieks nė nepastebėtų. Iš principo aš manau, jog būtų teisinga, jog tokiam forumui vietos suteiktų (kas nė nekainuotų nieko!) savivaldybė. Beje, išties apklausa neturi prasmės (nors aišku šaunu, kad tariesi dėl techninių dalykų), nes niekas, išskyrus tave, nepastebės skirtumą.

                        Beje, skirtumą aš matau tik vieną: nebereiktų skaičiuoti srauto, jo savivaldybė turi galimybes pasiūlyt tiek, kiek reikia.

                        O apskritai, tai padarėt problemą: vieni bijo savarankiškumo prarast, kiti turi alergiją Vilniui, nors nei viena, nei kita bendro neturi.

                        Comment


                          #32
                          ok, papasakokit geriau apie forume tokį dalyką įvertį. Kodėl pas vienus didelis, pas kitus mažas

                          Comment


                            #33
                            Na tas skaičiukas priklauso nuo tavo parašytų pranešimų kiekio (1 taškas už 10 pranešimų) ir išbūtų dienų kiekio (1 taškas už 4 savaites). Bendroje sumoje tai įverčio galia, t.y. kai nori įvertint kieno nors darbą, duodi jam tiek taškų, kie yra tavo įverčio galioje. Tokie įvertinimai atsisipindi toje žalioje juostoje šalia įverčio galios. Kitus žmones gali įvertint pasinaudojęs svarstyklėmis kiekvieno pranešimo apatiniame kairiajame kampe
                            Mano galerija Flickr'yje

                            Comment


                              #34
                              Visus mano ir Edd pokalbio pranešimus perkėliau į Šiukšlyną, dėl ko, labai tikiuosi jis nesupyks
                              Mano galerija Flickr'yje

                              Comment


                                #35
                                Parašė Mantaz
                                Visus mano ir Edd pokalbio pranešimus perkėliau į Šiukšlyną, dėl ko, labai tikiuosi jis nesupyks

                                O kur dingo mano zinute, kur rasiau apie remima ir kaip pvz buvo Kulautuvos saitukas?

                                Comment


                                  #36
                                  Rėmimas sms žinutėmis manau labai geras pasirinkimas tuo atveju, jeigu Vilniaus savivaldybė nesutiktu.

                                  Comment


                                    #37
                                    / Gal tai ir paprastas variantas, bet problema ta, kad taip "remtųmėm" ne tik miestai.net bet ir kažkurį operatorių (kažkur 50:50 )

                                    Comment


                                      #38
                                      Parašė Vaidas
                                      / Gal tai ir paprastas variantas, bet problema ta, kad taip "remtumėm" ne tik miestai bet ir kažkurį operatorių (kažkur 50:50 )
                                      Nezinau tiksliai, kaip veikia ta sistema su mokejimais SMS, bet turbut nereiktu atmesti tokio varianto. Galima juk vienu metu naudoti daugeli remimo budu. Be to su SMS butu pasiekiamas zymiai didesnis potencialiu remeju ratas.

                                      Comment


                                        #39
                                        Parašė Vaidas
                                        / Gal tai ir paprastas variantas, bet problema ta, kad taip "remtųmėm" ne tik miestai.net bet ir kažkurį operatorių (kažkur 50:50 )

                                        Nesuprantu as to, kam jus kisat operatoriu ir kiek kas kam lieka? Zinoma aisku operatorius turi uzdirbti, bet ar cia mums svarbu, kaip jie ten atsiskaitineja tarpusavyje servo savininkas ir mob. operatorius?

                                        Comment


                                          #40
                                          Parašė John
                                          ....SMS butu pasiekiamas zymiai didesnis potencialiu remeju ratas...
                                          Butent kad patogus budas, tokiu budu daug paprasciau, pvz apie SMS as dar gal pagalvociau, bet daryti kazkoki pavedima, tikrai nedaryciau, nors ir esu vartotuojas hanza.net

                                          Comment

                                          Working...
                                          X