Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

miestai.net plėtra

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #41
    Uz pavedima bankas irgi ima tam tikra suma.

    Comment


      #42
      Užtat už pavedimą Internetu neima nieko

      Manau galima ir banku, ir SMS padaryt, niekam nuo to labiau neskaudės.
      Mano galerija Flickr'yje

      Comment


        #43
        Parašė Mantaz
        Užtat už pavedimą Internetu neima nieko

        Manau galima ir banku, ir SMS padaryt, niekam nuo to labiau neskaudės.
        Man VB internetas ima 0.80Lt uz vietini pavedima

        Comment


          #44
          ima ir hanza.net, http://www.hansa.lt/fiziniams13_23_210.html

          Comment


            #45
            O geras, visuomet buvau įsitikinęs, kad neima
            Mano galerija Flickr'yje

            Comment


              #46
              Parašė Mantaz
              O geras, visuomet buvau įsitikinęs, kad neima
              I savo saskaita tiek hansa, tiek VB galima pervesti nemokamai, bet i kieno nors kito saskaita tame paciame banke su Hanza.net 0.8Lt, kaip ir su VB internetu.

              Comment


                #47
                Pala, o kam į savo sąskaitą Internete pinigus pervedinėt?
                Mano galerija Flickr'yje

                Comment


                  #48
                  Parašė Mantaz
                  Pala, o kam į savo sąskaitą Internete pinigus pervedinėt?
                  Cia tais atvejais, kai esi labai kietas (ar bent jau nori tokiu pasirodyti), turi daug $ ir turi atsidares kelias skirtingas saskaitas viename banke. Jeigu nusprendi daryti pervedima is vienos tokios saskaitos i kita, uz tai moketi nereikia. Dar nemokamai galima pervesti, jeigu turi saskaita kitame tos pacios grupes banke. Pvz turedamas saskaita Estijos Uhispank (SEB narys) ir noredamas pervesti siek tiek $ i savo VB saskaita (kuris irgi yra SEB ), moketi uz tai irgi turbut nereiktu.

                  Comment


                    #49
                    Aišku, dėkui už išaiškinimą
                    Mano galerija Flickr'yje

                    Comment


                      #50
                      Parašė John
                      Dar nemokamai galima pervesti, jeigu turi saskaita kitame tos pacios grupes banke. Pvz turedamas saskaita Estijos Uhispank (SEB narys) ir noredamas pervesti siek tiek $ i savo VB saskaita (kuris irgi yra SEB ), moketi uz tai irgi turbut nereiktu.
                      O dėl šito tai abejoju Hansa ima 5 Lt už pervedimą iš kito skyriaus (Estiško ar Latviško) vietoj standartinių 15 Lt (už tarptautinį pervedimą). Manyčiau ir SEB tas pats

                      Comment


                        #51
                        Parašė Vaidas
                        O dėl šito tai abejoju Hansa ima 5 Lt už pervedimą iš kito skyriaus (Estiško ar Latviško) vietoj standartinių 15 Lt (už tarptautinį pervedimą). Manyčiau ir SEB tas pats
                        Gal ir taip, tuomet nemokamai pervesti galima tik tame paciame banke i savo saskaita, kas daugumai nera labai aktualu.

                        Comment


                          #52
                          Butent, uz visas paslaugas yra vieni ar kiti mokesciai, tik kartais mes ju nematome, nes iskaiciuota i bendra puoda, kaip ir atsiskaitytme SMS pagalba.

                          Mantaz ar nebandei dometis, turi servo savininkas tokia paslauga "atsiskaitymas per SMS"?

                          Comment


                            #53
                            @John: ne tiek krūtas tas, kuris turi kelias sąskaitas. Tiesiog paprastai kreditinėms kortelėms atidaromos atskiros sąskaitos, taip yra saugiau. Tad turint kelias korteles gali turėti ir kelias atskiras sąskaitas, kurių kiekvienai bus nustatytas atskiras kreditas etc.

                            Comment


                              #54
                              Klausimas. Kiek supratau reik pinigeliu, kad susimoket uz vieta? Taigi klausimas, kiek per metus tai kainuoja?
                              Jei idejos auorius nenori parsiduot, gal ieskotis sponsoriu? O gal tikrai kaip kazkas jau uzsimine vytyti marketinga ir tt??? Labai daug variantu. O is salie matosi , kad "miestai.net" jau pats pajegus kapeika kita uzdirbt...

                              Comment


                                #55
                                Apie kokius sponsorius šneki? Talpinimas per metus kainuotų 530 Lt
                                Mano galerija Flickr'yje

                                Comment


                                  #56
                                  Pasirinkau <<plesti esama varianta>>, taciau mano nuomone butu tokia: darykit ka norit, taciau butu smagu, kad liktu ***.miestai.net, nes cia diskutuojama apie visus lietuvos miestus, kur tik kas nors vykstama. ***.Vilnius.lt kazkaip nelabai dera.

                                  Butu smagu, kad liktu senasis adresas...

                                  Cia mano nuomone...
                                  Nieko nesupratau, bet patiko :blabla:

                                  Comment


                                    #57
                                    Mantai, kaip su finansavimu? Ar pinigu pakanka islaikyti forumą?

                                    Kazkada pagalvojau, kad daugelis tinklapiu gyvena is reklamos. O jus ar pagalvojot apie tokia galimybę?
                                    Nieko nesupratau, bet patiko :blabla:

                                    Comment


                                      #58
                                      Prieš kelias dienas sumokėjau už 65 Lt už 3 mėnesius ir su šia perlaida suaukoti pinigai baigėsi, tad dar 65 Lt prireiks tik 2005.12.31.

                                      Dėl reklamos bus mąstoma, atnaujinus miestai.net
                                      Mano galerija Flickr'yje

                                      Comment

                                      Working...
                                      X