Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Klausimai apie forumą

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Jo, pirmiau iššaudyk bendraklasius, tada nusišauk. Proper American Way!

    Comment


      Aš niekur nebalsavau, ir kambariokas nelindo į šita foruma
      Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

      Comment


        Jau turėtumei galėti.
        Mano galerija Flickr'yje

        Comment


          Kodėl nerodo ''Youtube'' vaizdelių kuriuos aš įkėliau
          Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

          Comment


            Parašė Sefas20 Rodyti pranešimą
            Kodėl nerodo ''Youtube'' vaizdelių kuriuos aš įkėliau
            Įmesk nuorodą bent kelių tų savo pranešimų
            www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

            Comment


              Čia tik man su Google Chrome naršykle dažnai, bandant grįžti į pagrindinį forumo puslapį, spaudžiant "Back" mygtuką, negrįžta? Tiesiog grįžta į to paties puslapio viršų. Paspaudus kelis kartus - pavyksta.

              Comment


                Parašė MikasRidikas Rodyti pranešimą
                Čia tik man su Google Chrome naršykle dažnai, bandant grįžti į pagrindinį forumo puslapį, spaudžiant "Back" mygtuką, negrįžta? Tiesiog grįžta į to paties puslapio viršų. Paspaudus kelis kartus - pavyksta.
                „Chrome" dar nėra gerai išdirbta naršyklė, joje dar pasitaiko nesąmoningų klaidų.

                Naudoju Operą ir Firefox - problemų neturiu.
                www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                Comment


                  Lyg ir pradėjo (t.y. anksčiau to nebuvo) mirksėti kai kurie "smailikai". Gal galima tą atjungti?

                  Comment


                    Parašė digital Rodyti pranešimą
                    Lyg ir pradėjo (t.y. anksčiau to nebuvo) mirksėti kai kurie "smailikai". Gal galima tą atjungti?
                    Galima. Parašius pranešimą ir jo dar neišsiuntus, galima varnele pažymėti langelį, kad pranešimo autorius pageidauja nenaudoti veidukų. Jeigu klausi, ar galima nematyti KITŲ forumiečių naudojamų veidukų... tada aš be reikalo čia įkišau savo trigrašį...
                    I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                    Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                    Comment


                      Aišku kitų. Nes man trukdo mirksėjimas.
                      Nors atrodo čia mano naršyklė kalta. Kitoje ne mirksi, bet juda, kas ne taip trukdo.

                      Comment


                        Parašė digital Rodyti pranešimą
                        Aišku kitų. Nes man trukdo mirksėjimas.
                        Nors atrodo čia mano naršyklė kalta. Kitoje ne mirksi, bet juda, kas ne taip trukdo.
                        Na, tai metas atsinaujinti arba pakeisti naršyklę Pats atsakei į savo klausimą. Mat kitiems nemirksi.
                        www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                        Comment


                          Na judančius smailus irgi norėčiau sustabdyti. Galėtų būti tokia funkcija. Pvz., koks tikslas šiam (http://www.miestai.net/forumas/image...s/rodykles.gif) judėti?

                          Comment


                            Parašė amiko Rodyti pranešimą
                            Na, tai metas atsinaujinti arba pakeisti naršyklę Pats atsakei į savo klausimą. Mat kitiems nemirksi.
                            Kompas gal 486. Nepavilks

                            Comment


                              Negaletu kas nors pasakyti, kaip padaryti teksta, ir i ji ideti nuoroda, kad kai cituoji koki straipsni nereiketu parasyti straipsnio pavadinima, o apacion imesti adresa, bet kad, tiesiog paspausti ant to teksto ir jis kad iskarto nuvestu i ta nuoroda

                              Comment


                                Parašė Raptor Rodyti pranešimą
                                Negaletu kas nors pasakyti, kaip padaryti teksta, ir i ji ideti nuoroda, kad kai cituoji koki straipsni nereiketu parasyti straipsnio pavadinima, o apacion imesti adresa, bet kad, tiesiog paspausti ant to teksto ir jis kad iskarto nuvestu i ta nuoroda
                                Buvo galima pasakyti trumpiau: Kaip padaryti tekstą, sakinį veiksnia, aktyvia nuoroda.

                                Ogi labai paprastai:
                                1. Parašome tą sakinį (straipsnio antraštė).
                                2. Pažymime pele („užjuodiname", kaip mano mama sako).
                                3. Spaudžiame vos vos aukštėliau virš teksto vedimo lauko esantį mėlyną gaublį su begalybės ženkliuku (aštuoneto formos riestainis).
                                4. Atsivėrusiame langelyje įklijuojame (įkeliame, įdedame, ang. „paste") to straipsnio nuorodą.
                                5. Spaudžiame „gerai", arba „ok", kas ten bebūtų...
                                6. Baigiame rašyti komentarą, žemiau straipsnio antraštės įmetame straipsnio pirmos pastraipos tekstą (būtų gerai).
                                7. Įkeliame komentarą (kaip ir visada baigę rašyti komentarą).

                                PATIKRINAME - spustelėkime ant nuorodos, ar ji nukreipia į reikiamą straipsnį, ar atidaro puslapį.

                                Jei ne, taisome komentarą, kartojame žingsnius nuo punkto nr. 2.
                                www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                Comment


                                  Parašė Raptor Rodyti pranešimą
                                  Negaletu kas nors pasakyti, kaip padaryti teksta, ir i ji ideti nuoroda, kad kai cituoji koki straipsni nereiketu parasyti straipsnio pavadinima, o apacion imesti adresa, bet kad, tiesiog paspausti ant to teksto ir jis kad iskarto nuvestu i ta nuoroda
                                  I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                                  Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                                  Comment


                                    O, tai visgi jau nebenaudoji Internet Explorer? Matai, progresas, progresas, žmogau
                                    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                    Comment


                                      Parašė amiko Rodyti pranešimą
                                      O, tai visgi jau nebenaudoji Internet Explorer? Matai, progresas, progresas, žmogau
                                      Oi, chebra, Jūs net neįsivaizduojate, koks pas mane lėėėėėėėėėėėėėtas tas Internet Explorer... Aktyvavus ikoną (žargonu — vartus), kol pasikrauna titulinis pudslapis reikia laukti net 2,5-3 minutes. Biesina tokie greičiai. Nedaug skiriasi naršyklė Chrome. Keista, bet su Opera titulinis pasikrauna tik per 20-30 sekundžių. Taigi nori nenori, teko išmokti naudotis Opera.
                                      Tiesa, man interneto tiekėjas teikia 100Mb/s, taigi kalčiausias senukas kompiuteris (pati dėžė). Laukiu Naujųjų Metų, jeigu bus premija — pirksiu naują kompiuterį. Jeigu nebus premijos — lauksiu gegužės-birželio mėnesio.
                                      I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                                      Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                                      Comment


                                        Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                                        Oi, chebra, Jūs net neįsivaizduojate, koks pas mane lėėėėėėėėėėėėėtas tas Internet Explorer... Aktyvavus ikoną (žargonu — vartus), kol pasikrauna titulinis pudslapis reikia laukti net 2,5-3 minutes. Biesina tokie greičiai. Nedaug skiriasi naršyklė Chrome. Keista, bet su Opera titulinis pasikrauna tik per 20-30 sekundžių. Taigi nori nenori, teko išmokti naudotis Opera.
                                        Tiesa, man interneto tiekėjas teikia 100Mb/s, taigi kalčiausias senukas kompiuteris (pati dėžė). Laukiu Naujųjų Metų, jeigu bus premija — pirksiu naują kompiuterį. Jeigu nebus premijos — lauksiu gegužės-birželio mėnesio.
                                        Jep, tokiu atveju geriausia kompą mesti pro langą, bet kai nėra naujo, tenka naudotis esamu

                                        Tai kol įkrauna reikiamą tinklapį, gali ir indus spėt išplaut Ir žmona laiminga, ir namai tvarkingi, ir darbai atlikti...
                                        www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                        Comment


                                          Parašė amiko Rodyti pranešimą
                                          Jep, tokiu atveju geriausia kompą mesti pro langą, bet kai nėra naujo, tenka naudotis esamu

                                          Tai kol įkrauna reikiamą tinklapį, gali ir indus spėt išplaut Ir žmona laiminga, ir namai tvarkingi, ir darbai atlikti...
                                          Nu beveik taip ir yra
                                          Šiaip kompiuterį bent kartą į metus reikia 'išvalyti' nuo virusų ir kitokių šiukšlių, o maniškio jau daugiau nei 2 metus profesionalo rankos nelietė. Nebeapsimoka...
                                          I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                                          Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                                          Comment

                                          Working...
                                          X