Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Klausimai apie forumą

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė digital Rodyti pranešimą
    Ne, čia tiesiog išankstinis atsakymas, jei kas paklaustų, už ką pašalintas Romas.
    O pražanga ne už nieką - už ką, paaiškinta čia:
    Nereikia kartotis, visi moka skaityti.
    Klausimas, kodėl diskutuojant apie kažką kito paćiam vidurnaktį staiga kilo noras parašyti:
    Parašė digital Rodyti pranešimą
    ​​​​​​​Tas pats, beje, nutiks Romui, jei gaus dar 1 pražangą, nes jau turi 1 galiojančią.
    Ar reikia suprasti, kad atsirado naujas "servisas" - kartą per savaitę, naktį iš penktadienio į šeštadienio, bus viešinamas turinčių pražangas sąrašas?

    Comment


      Dėve dėve, Romai, nebesidaryk sau gėdos
      If a lion could speak, we could not understand him.

      Comment


        Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
        Čia yra visai kita tema. Kaip turėtų būti traktuojamas š pilimas ant konkretaus miesto ir ar turėtų forumiečiai už tai būti nubausti? Ne visiems forumiečiams toki pašmaikštavimai yra priimtini
        Čia net nepašmaikštavimas, o nuolatinis provokavimas, flame'o skatinimas, trolinimas ir offtopic viename.
        Net ir delfi komentarų lygmenyje tai būtų žemiausia kartelė.
        Pažeidžia net ne vieną forumo taisyklę, bet adminams tai principingai nerūpi. O kiti gauna pražangas už daug menkesnį vien tik off topic.

        Comment


          Parašė Stadionas Rodyti pranešimą

          gal galima pavyzdį Sankausko pasisakimų už kurias reiktų bausti (čia ateičiai, kad žinočiau raudonas linijas)?
          Linijos tokios žemos, kad jų neįmanoma peržengti netyčia, jos būtų ypač žemos net ir delfi komentarų kontekste.
          Aš kalbu apie komentarus, kurie yra labiau pažeidžiantys forumo taisyklės nei koks, spėju, 80proc komentarų, už kuriuos forume buvo skirtos pražangos.
          Tad gali būti ramus - tokių linijų netyčia peržengti tiesiog neįmanoma.


          Comment


            Gator , aš tavo vietoje pagalvočiau, kas su tavim ne taip, jei tik tu vienas iš moderatorių tuo skundiesi, o kiti moderatoriai tokių didelių problemų, kaip tu, nemato.

            Comment


              Parašė Gator Rodyti pranešimą

              Linijos tokios žemos, kad jų neįmanoma peržengti netyčia, jos būtų ypač žemos net ir delfi komentarų kontekste.
              Aš kalbu apie komentarus, kurie yra labiau pažeidžiantys forumo taisyklės nei koks, spėju, 80proc komentarų, už kuriuos forume buvo skirtos pražangos.
              Tad gali būti ramus - tokių linijų netyčia peržengti tiesiog neįmanoma.

              Jau buvo išaiškinta ir pateiktos priežastys, kodėl Sankauskui taisyklės negalioja. Jis yra nepakaltinamas ir gyvena bene didžiausioje Lietuvos šiknaskylėje - Šiauliuose, kas reiškia, kad žmogus ir taip jau sunkiai nubaustas. Tai gal nebeeskaluokim šitos temos

              Comment


                • O tai kaip su linijiniu parku ir dinozaurų perimviečių apsaugos zona? p.s. geriausia būtų įkurti šalia mažą zooparką ir visus tuos parko ir apsaugos zonos gerbėjus/debilus sukišti į narvus apžiūrai šalia intensyvios sąnkryžos, pvz Šiaurinės/Ukmergės. Aišku ten viaduko nebus.
                  Warnings serve as a reminder to you of the forum's rules, which you are expected to understand and follow. All the best, Miestai ir architektūra
                Reikia ir man viešai pasiskusti dėl priespaudos:
                Dear Arunasx, You have received a warning at Miestai ir architektūra. Reason: ------- Provokavimas nelabai į temą, būtų gerai susilaikyti nuo tų linijinių parkų kišimo kas antroje žinutėje
                O mano atsakymas buvo:
                Konkretaus asmens aš neminėjau, todėl nesutinku.
                Pagal kokią kategoriją aš pažeidžiu: lyties, religijos, amžiaus, tautybę kaip yra nurodyta įstatymuose draudžiančiuose diskriminaciją?
                Ir jeigu kas nors save priskiria prie tų idiotų, tai negi tai yra mano kaltė?
                Paskutinis taisė Arunasx; 2023.03.28, 08:02.
                Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo

                Comment


                  Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
                  Reikia ir man viešai pasiskusti dėl priespaudos:

                  O mano atsakymas buvo:

                  Ir jeigu kas nors save priskiria prie tų idiotų, tai negi tai yra mano kaltė?
                  Ten taip pat buvo eilinį kartą pavartotas žodis "debilai". Būtų prašymas normaliai išmokti diskutuoti su žmonėmis, kurie sako tau nepatinkančias nuomones.
                  Tas pats ir su tais linijiniais parkais - pradžioje gal ir juokinga, paskui jau atsibosta.

                  Comment


                    Gerai, vartosiu tokiu atveju nepakaltinamas. Ar galima naudoti idiotas?
                    Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                    Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo

                    Comment


                      Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
                      Gerai, vartosiu tokiu atveju nepakaltinamas. Ar galima naudoti idiotas?
                      sau gali, bet kitam butu izeidimas, manau. Nebent pats oponentas sutiktu ir pritartu

                      Comment


                        Na jei nemoki normaliai diskutuoti, o tik su užgauliojimais, tai bus ir daugiau įspėjimų/pražangų.

                        Comment


                          Parašė Romas Rodyti pranešimą
                          Kažkodėl niekas.neatsako, kas ten nutiko su PoDV.
                          TEMA Baltijos Sąjunga
                          John: Šiaip didelė dalis to, ką šiandien jie vadina "Estija", yra istorinės ATR žemės [ATR senas žemėlapis]
                          PoDV (su ban'ų istorija ir daug pražangų): Jeigu šiandien atkurt kažką artimo tam, atsižvelgiant į geopolitinius/etninius/istorinius bendrumus, skirtumus, etc., tai jaučiu gautume [nuspalvinta LT, PL, UA, BY, LV] Atsiprašau dėl ne iki galo nusispalvinusių Ukrainos kai kurių pasienių, greit uždėjau foną, tik dabar dėmesį atkreipiau žinant šios dienos jautrumus. edit, kad nereiktų ieškoti: Kerčės pusiasalis, Moldovos pasienis, gal kažko dar nepastebėjau...
                          digital: Tiek to, pražanga 2 taškai.

                          Comment


                            Parašė Robyla Rodyti pranešimą
                            Prikrauti tokių fotkių galima iš bet kokio miesto, o kad mūsų sostinė prastai atrodo, tai čia faktas. Pagrinde ji vystoma privataus verslo, o ne VMS.

                            Čia mūsų pasididžiavimas Užupis, kur krūva turistų praeina
                            Click image for larger version  Name:	20230331_195135.jpg Views:	16 Size:	2,23 MB ID:	2041397
                            Reikia atskiros temos apie blogą Vilniaus gatvių būklę, nes digital gali apdalinti pražangomis už rašymą ne į temą.
                            Nors labai gali būti, kad jis už tokius pačius pranešimus vieniems duoda pražangas, o kitiems - ne.

                            Comment


                              Tai priskirtina diskusijai ne "apie forumą". Niekas nedraudžia, mano manymu, naujos temos "Vilniaus gatvių būklė".

                              Comment


                                Kitos tinkamesnės vietos neradau, kaip ir bendri infrastruktūriniai klausimai. Visada apie būklę į infrastruktūrą dėdavome.
                                Jeigu reikalinga atskira tema, galima kurti, nes pakankamai aktualu kai kam nusiimti rožinius akinius.

                                Comment


                                  Aš įdėjau į šią temą, nes uždavus klausimą dėl temos tinkamumo digital pagal savo antipatijų algoritmą skirdavo pražangas.

                                  Perkelus kelis esamus pranešimus apie blogą Vilniaus gatvių būklę į naują temą būtų išspręstas tos temos poreikis
                                  Bet jam lengviau skirti pražangas už niekaa ir penktadienio vidurnakčiais grasinit, kad yra galiojanti pražanga ir "Tas pats, beje, nutiks kažkam".

                                  Comment


                                    Baik čia nusišnekinėti - gavai pelnytą pražangą už straipsnio apie neasfaltuotą gatvę dėjimą į temą apie gatvių standartus. Niekas pražangų už nuotraukų dėjimą į infrastruktūros temas negauna.

                                    Comment


                                      kur dinges oranger

                                      Comment


                                        Sprendžiant pagal baudą už Nacionalinio stadiono darželio buvimą ne vietoje, forume įsisenėjusių bėdų diskutavimas yra beprasmių žinučių rašymas? Su tokiu požiūriu pusę diskusijų galima raukt apie įsisenėjusias problemas

                                        Comment


                                          Tau labai teisingai atsakė Creatium, ar su kažkuo nesutinki? Tas gi iš tikro išdiskutuota šimtus kartų.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X