Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Klausimai apie forumą

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Combat Rodyti pranešimą
    Kaip išsiregistruoti iš forumo, t.y., pasinaikinti savo sąskaitą?
    O kam tu to nori?
    You might surprise yourself.

    Miestai.net FB

    Comment


      Parašė Hitas Rodyti pranešimą
      Ar tas peržiūras skaičiuoja tiktai su registruotais nariais, ar ir su svečiais?
      Atvaizdas
      Su svečiais

      Comment


        Parašė amiko Rodyti pranešimą
        Sutelkti visas jėgas ir nustoti čia lankytis Kita vertus, tai gali būti per daug sudėtinga užduotis
        Ir pirmas, ir antras teiginys teisingas. Kaip čia praeisi pro šalį, kai žinai, jog ten esi?
        Kapitalizmas – sistema atgyvenusi, vedanti į niekur.

        Comment


          Kaip kinta nario būsenos (prievardis): Naujokas;Patyręs;Senbuvis ir t.t. ?
          Ar kiek pranešimų parašo ar pagal įvertį ar kaip nors kitaip...?

          Comment


            Parašė Hitas Rodyti pranešimą
            Kaip kinta nario būsenos (prievardis): Naujokas;Patyręs;Senbuvis ir t.t. ?
            Ar kiek pranešimų parašo ar pagal įvertį ar kaip nors kitaip...?
            Dzin čia tie prievardžiai, gali nors dabar užsirašyti Moderatorius
            gera gyventi gerai

            Comment


              Parašė Kema Rodyti pranešimą
              Dzin čia tie prievardžiai, gali nors dabar užsirašyti Moderatorius
              Berods tokio tikrai negali
              Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

              Comment


                Parašė Combat Rodyti pranešimą
                Ir pirmas, ir antras teiginys teisingas. Kaip čia praeisi pro šalį, kai žinai, jog ten esi?
                Trečias teiginys būtų stipriai nusikalsti, kad tave pašalintų.

                Comment


                  O... koks čia voras?(spider)

                  Comment


                    Parašė Hitas Rodyti pranešimą
                    O... koks čia voras?(spider)
                    Atvaizdas
                    http://en.wikipedia.org/wiki/Web_crawler
                    Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                    Comment


                      Kur dingo tema apie moralę ir padorumą?

                      Comment


                        /\ Perkelta į šiukšlyną

                        Comment


                          Tema grąžinta į savo pradinę skiltį
                          Mano galerija Flickr'yje

                          Comment


                            Parašė amiko Rodyti pranešimą
                            Sutelkti visas jėgas ir nustoti čia lankytis Kita vertus, tai gali būti per daug sudėtinga užduotis
                            Parasyk tiesa apie prorusiskai nusiteikusius moderatorius ir jie tave automatiskai pasalins is forumo:-))

                            Siulyciau ''uzvaziuoti'' ant eimanto, tas turi daug kompleksu ir is karto deda bana...:-))
                            Paskutinis taisė praeivis; 2010.08.09, 21:47.

                            Comment


                              Parašė praeivis Rodyti pranešimą
                              Parasyk tiesa apie prorusiskai nusiteikusius moderatorius ir jie tave automatiskai pasalins is forumo:-))
                              Man tos tiesos rašyti nereikia, forumo administracija puikiai žino ką apie juos galvoju
                              www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                              Comment


                                Parašė amiko Rodyti pranešimą
                                Man tos tiesos rašyti nereikia, forumo administracija puikiai žino ką apie juos galvoju
                                Ir ką galvoji apie prorusiškai nusiteikusią forumo administraciją?
                                Flickr

                                Comment


                                  Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                  Ir ką galvoji apie prorusiškai nusiteikusią forumo administraciją?

                                  As atsakysiu uz amiko. Parases bet koki bloga fakta apie rusija ,busi pasalintas bent menesiui is forumo.

                                  Comment


                                    Parašė praeivis Rodyti pranešimą
                                    As atsakysiu uz amiko. Parases bet koki bloga fakta apie rusija ,busi pasalintas bent menesiui is forumo.
                                    Šmeižti šiaip jau nėra padoru. Jei turi konkretų pavyzdį, tuomet tą pavyzdį ir dėstyk. Šis forumas nesilaiko prorusiškos ar rusofobiškos ar kokios nors panašios politikos.
                                    Mano galerija Flickr'yje

                                    Comment


                                      Parašė Mantas Rodyti pranešimą
                                      Šmeižti šiaip jau nėra padoru. Jei turi konkretų pavyzdį, tuomet tą pavyzdį ir dėstyk. Šis forumas nesilaiko prorusiškos ar rusofobiškos ar kokios nors panašios politikos.


                                      Nesiruosiu nieko irodineti ir ko gero niekam mano nuomone nera svarbi,bet esu pats asmeniskai daugybe kartu pasalintas is forumo uz priesrusiskus komentarus. Tiesa visa tai buvo formuluojama arba kazkokiu taisykliu nesilaikymu, arba nenaudojimu lietuvisko srifto,arba didziuju raidziu nenaudojimo ( negerbimo) , kai buvo kalbama apie brazauska.

                                      Comment


                                        Parašė praeivis Rodyti pranešimą
                                        Nesiruosiu nieko irodineti ir ko gero niekam mano nuomone nera svarbi,bet esu pats asmeniskai daugybe kartu pasalintas is forumo uz priesrusiskus komentarus. Tiesa visa tai buvo formuluojama arba kazkokiu taisykliu nesilaikymu, arba nenaudojimu lietuvisko srifto,arba didziuju raidziu nenaudojimo ( negerbimo) , kai buvo kalbama apie brazauska.
                                        Tai gal ir buvo priežastis ta, kuri įvardinta, o ne tavo išgalvota
                                        www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                        Comment


                                          Parašė praeivis Rodyti pranešimą
                                          Nesiruosiu nieko irodineti ir ko gero niekam mano nuomone nera svarbi,bet esu pats asmeniskai daugybe kartu pasalintas is forumo uz priesrusiskus komentarus. Tiesa visa tai buvo formuluojama arba kazkokiu taisykliu nesilaikymu, arba nenaudojimu lietuvisko srifto,arba didziuju raidziu nenaudojimo ( negerbimo) , kai buvo kalbama apie brazauska.
                                          Na, jeigu tu pili pamazgas ant Brazausko, o čia yra jo "gerbėjų" - administratorių, tai jiems paprasčiausiai pasidaro pikta ir narį pašalina turėdami tokią teisę.

                                          Neslėpsiu, jog vienas iš labiausiai nepatinkančių administratorių - Romas. Vien dėl to, jog esu gavęs didelę krūvą neigiamų įverčių iš jo pusės, su komentarais: "Čia už sugaištą laiką valant šiukšles Alytaus temose"; "Gal šitaip ("tu.. tu..") polemizuok asmeninėmis žinutėmis"; "Nusišnekėjimas", ar dar įvairiomis frazių formomis. Na, jeigu tikrai būčiau to nusipelnęs, tada galima ir skirti neigiamą įvertį. O čia - už nieką tikra ta žodžio prasme. Jeigu administratoriui Romui nepatinka valyti šiukšles, tegu ir nevalo, plius jam to daryti nieks neliepė. O galiausiai, po skiriamo įverčio pasinaudoja savo "dievo" galiomis ir pranešimą ištrina, o aš net negaliu pasižiūrėt dėl ko gavau "dovanėlę".

                                          Greičiausiai, Romas, perskaitęs šį tekstą dar skirs kokį įvertį, o pranešimą ištrins.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X