Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Klausimai apie forumą

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Mantas Rodyti pranešimą
    Tema grąžinta į savo pradinę skiltį
    O nebūtų galima kaip nors tos temos išskaidyt ar tiesiog senąją palikt kažkuriam vienam klausimui. Nes dabar padiskutuot pvz. apie religiją (nuo ko ta tema ir prasidėjo) ten nelabai įmanoma, nes pranešimai tuoj pat paskęs pjautynėse tarp gėjų ir ne gėjų.
    Got sun in my face, sleeping rough on the road

    Comment


      Tokių temų jau buvo ne viena ir ne dvi, tačiau toks modelis nebuvo pasiteisinęs. Manau, kad tikrai galima diskutuoti ir toje pačioje temoje.
      Mano galerija Flickr'yje

      Comment


        Parašė amiko Rodyti pranešimą
        Tai gal ir buvo priežastis ta, kuri įvardinta, o ne tavo išgalvota

        Priezastis buvo didziuju raidziu nenaudojimas, kai kalbama apie susvinkusi komunista brazauska. Kitose temose galejai nevartoti didziuju raidziu ir priekaistu nebuvo. O kai tik prasideda kalba apie neigiama poziuri i komunistus,tuomet is karto oficialiai buvo surandama priezasti pasalinimui is forumo del didziuju raidziu nenaudojimo. Ir ypac tame pasizymejo moderatorius eimantas. Ir manau,kad net po sito komentaro is karto gausiu is eimanto perspejima ir pasalinima is forumo menesiui:-))

        Comment


          Parašė praeivis Rodyti pranešimą
          Priezastis buvo didziuju raidziu nenaudojimas, kai kalbama apie susvinkusi komunista brazauska. Kitose temose galejai nevartoti didziuju raidziu ir priekaistu nebuvo. O kai tik prasideda kalba apie neigiama poziuri i komunistus,tuomet is karto oficialiai buvo surandama priezasti pasalinimui is forumo del didziuju raidziu nenaudojimo. Ir ypac tame pasizymejo moderatorius eimantas. Ir manau,kad net po sito komentaro is karto gausiu is eimanto perspejima ir pasalinima is forumo menesiui:-))
          O kam tau provokuoti ir prašytis pašalinimo? Paprasčiausiai susilaikyk neparašęs. Arba reikia pripažinti priklausomybę nuo forumo.

          Comment


            Parašė praeivis Rodyti pranešimą
            Priezastis buvo didziuju raidziu nenaudojimas, kai kalbama apie susvinkusi komunista brazauska. Kitose temose galejai nevartoti didziuju raidziu ir priekaistu nebuvo. O kai tik prasideda kalba apie neigiama poziuri i komunistus,tuomet is karto oficialiai buvo surandama priezasti pasalinimui is forumo del didziuju raidziu nenaudojimo. Ir ypac tame pasizymejo moderatorius eimantas. Ir manau,kad net po sito komentaro is karto gausiu is eimanto perspejima ir pasalinima is forumo menesiui:-))
            Aš manau kartais poilsis nuo forumo yra tik į naudą. Kad ir aš po 4 metų šiame forume buvimo visai norėčiau pašalinimo savaitei (bet turbūt duoda mėnesiui atostogų, ane?). Užkniso Romas, užknisai tu, užkniso Al1, užkniso dar vienas kitas... Aš juos irgi užknisau Reikia pailsėt, o kai sergi priklausomybės liga, tai sunku neateit
            www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

            Comment


              Parašė Hitas
              O jūs baikit vienas kitą šmeižti ir įžeidinėti. Žiūrėkit, kad negautumėt pražangos ar pašalinimą iš forumo.
              Kad nei aš amiko neįžeidžiau, nei jis manęs. Iš kur ištraukei?

              O be to, Lietuvoje galima reikšti mintis laisvai, nevaržomai. Dėl to turiu teisę šnekėti ką noriu Romo atžvilgiu, beabejo išsskyrus išvadinimą įvairiais žodžiais. Na, bet to nedarau, todėl priežasties pašalinti nematau.

              Greičiausiai galiu tikėtis neigiamo įverčio iš Romo.

              Comment


                Parašė LC. Rodyti pranešimą
                Greičiausiai galiu tikėtis neigiamo įverčio iš Romo.
                Šiandien jau jis nuleido garą ant manęs, ryt nuleis ir ant tavęs
                www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                Comment


                  Parašė LC. Rodyti pranešimą
                  Kad nei aš amiko neįžeidžiau, nei jis manęs. Iš kur ištraukei?

                  O be to, Lietuvoje galima reikšti mintis laisvai, nevaržomai. Dėl to turiu teisę šnekėti ką noriu Romo atžvilgiu, beabejo išsskyrus išvadinimą įvairiais žodžiais. Na, bet to nedarau, todėl priežasties pašalinti nematau.

                  Greičiausiai galiu tikėtis neigiamo įverčio iš Romo.
                  Ne apie amiko ar tave o Romą. Jam tai nepatiks ką jūs viršuj kalbėjot...
                  Paskutinis taisė Furbo; 2010.08.10, 08:40.

                  Comment


                    Parašė LC. Rodyti pranešimą
                    O kam tau provokuoti ir prašytis pašalinimo? Paprasčiausiai susilaikyk neparašęs. Arba reikia pripažinti priklausomybę nuo forumo.


                    Priklausomybes nuo forumo nejauciu,nes jau buvau pasalintas aibe kartu menesiui. Susilaikyti neparases taip pat negaliu,nes jauciu pilietine pareiga nusviesti ivykius taip kaip buvo is tikro,o ne taip kaip to nori rusijos finansuojama ziniasklaIDA.

                    Comment


                      Parašė Hitas Rodyti pranešimą
                      Ne apie amiko ar tave o Romą. Jam tai nepatiks ką jūs viršuj kalbėjot. O įvertį neigiamą tai galima tikėtis, nes aš iš jo gavau, kai nuotraukų ant stalo nepadėjau o tik nuorodas į nuotraukas "Geležinkelio tiltai ir vedukai" ir kitur.
                      Man nepatinka tai, kad Romas man nuolat reguliariai skiria neigiamus už nepagrįstus dalykus, taip elgiasi su daugeliu. Romas čia ateina išlieti dienos pyktį ant visų. Neigiamus įverčius dalija kaip turgaus davatkėlė: šitas patinka, šitas nepatinka. Tai aš savo ruožtu pasakau ką galvoju apie tokį žmogelį. Nemyliu aš Romo, man jis labai nepatinka ir tą sakau atvirai. Įtariu, kad Romas nemyli ir manęs, o gaila, turėjau vilčių
                      Paskutinis taisė Ametistas; 2010.08.09, 22:02.
                      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                      Comment


                        Geriau iš anskto susilaikyti, nei paskui dėl ko nors gailėtis ar ant ko nors pykt.
                        Mano galerija Flickr'yje

                        Comment


                          Nematau klausimų apie forumą. Savo asmeninius išgyvenimus perkelkit į AŽ ar kitas asmeninio susirašinėjimo priemones. Daugiau tokių prašymų nebus.
                          Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                          Comment


                            /\ Romas lyderis, o čia jo pakalikai.

                            Comment


                              Parašė amiko
                              Į Romą stenkis nekreipt dėmesio, nes jam reguliariai būna menstruacijos, dar kartais jį veikia mėnulio fazės. Amžius daro savo, o dar kai iškeli ant šakių, tai dar ir sparnai užauga. Pavojingas nevaldomas tipas ir tiek
                              Paskaičius komentarus apačioje tą patį galima pasakyti apie tave.
                              Flickr

                              Comment


                                Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                Paskaičius komentarus apačioje tą patį galima pasakyti apie tave.
                                Aš tiesiog nesileidžiu būti trypiamas. Ne aš neigiamus daliju tam pačiam žmogui reguliariai. Taigi mano elgesys tėra mano atoveiksmis į Romo neapgalvotus veiksmus
                                www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                Comment


                                  Parašė LC. Rodyti pranešimą
                                  /\ Romas lyderis, o čia jo pakalikai.
                                  Na va, komunistinė sistema veikia.

                                  Mantas už šį pasisakymą davė "Įspėjimą", su komentaru:

                                  Provokavimas. Jei kažkam dar neaiškiai parašyta!

                                  Comment


                                    Parašė LC. Rodyti pranešimą
                                    Na va, komunistinė sistema veikia.

                                    Mantas už šį pasisakymą davė "Įspėjimą", su komentaru:



                                    Sveikinu Kas kitas?
                                    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                    Comment


                                      Parašė LC.
                                      Hitas parašė į PM, kad taipogi gavo.
                                      Tikras genocidas
                                      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                      Comment


                                        Negaliu pasakyti, kad man Romas kaip administratorius kelia labai didelį pasididžiavimą ir iki moderatoriaus idealo jam labai labai toli, bet tokio pobūdžio pašnekesys, koks užvirė šičia, nelabai puošia ir mus kaip forumo dalyvius. Manau, kad išreikšti nepasitenkinimą vieno iš komandos narių veikla būtų galima ir civilizuotesniais metodais, o ne pilant jam už apykaklės purvą. Juo labiau, kad ir ne visi komandos nariai, matomai, sutinka su Romo veiksmais, nes jam pašalinus temą, ji netrukus buvo atkurta kito administratoriaus. O šitoks stūmimas jokios naudos neneša ir pasigėrėjimo forumiečių išmintimi nesukelia.

                                        Comment


                                          Parašė amiko Rodyti pranešimą
                                          Aš tiesiog nesileidžiu būti trypiamas. Ne aš neigiamus daliju tam pačiam žmogui reguliariai. Taigi mano elgesys tėra mano atoveiksmis į Romo neapgalvotus veiksmus
                                          Aš irgi esu gavęs neigiamų įverčių. Tu tiesiog eilinį kartą vėl susireikšmini.
                                          Vien jau apskritai, jei dėl tokio dalyko kaip kažkoks įvertis pradedi tokios toli einančias išvadas apie žmogų daryti...
                                          Flickr

                                          Comment

                                          Working...
                                          X