Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Klausimai apie forumą

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Sula Rodyti pranešimą

    Nevisai. GPU ligoninėje daktaras dėl tokių "pajuokavimų" nusižudė.
    Nu, aš tai dėl to nesižudysiu, bet tokius dalykus senokai pastebiu ne tik savo atžvilgiu, bet ir kitų žmonių. Nežinau, iki kiek jie priima tokius "pajuokavimus", gal kiti ir biškį giliau nei reikėtų. Bet iš viso, nuo kada asmeniškumai tapo new normal? Kažkada tokie dalykai forume buvo ne fasonas.
    Snowflakes will attack U <3

    Comment


      Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

      Nu, aš tai dėl to nesižudysiu, bet tokius dalykus senokai pastebiu ne tik savo atžvilgiu, bet ir kitų žmonių. Nežinau, iki kiek jie priima tokius "pajuokavimus", gal kiti ir biškį giliau nei reikėtų. Bet iš viso, nuo kada asmeniškumai tapo new normal? Kažkada tokie dalykai forume buvo ne fasonas.
      Žmogus žmogui vilkas. Deja, bet visuomenė žiauri ir tai reikia visada turėti galvoje, norint išgyventi, kol yra jėgų.

      Comment


        Parašė Sula Rodyti pranešimą

        Žmogus žmogui vilkas. Deja, bet visuomenė žiauri ir tai reikia visada turėti galvoje, norint išgyventi, kol yra jėgų.
        Šitą tai aš puikiai žinau. Tik seniau kažkaip būtent šioje erdvėje tokių veikėjų buvo mažiau. Tarkim toks kaip rat, tai čia iš viso ekstremalus atvejis, bet keista kad netgi kai kuriuose senų laikų forumiečiuose pastebiu daugiau kažkokio keisto beprasmiško pykčio ir noro įkąsti (kalbu ne tik apie save - keli tie patys veikėjai kandžioja visus paeiliui). Ko seniau kažkaip nesijausdavo netgi diskusijose tikrai žymiai audringesnėmis temomis, nei laiko persukimas. Ne, tokių tikrai ne dauguma, didžioji dalis yra normalūs. Bet...

        Kas juokingiausia - dar ir patiktukus dėlioja kuo tulžingesniems pasisakymams
        Paskutinis taisė Tomizmas; 2019.10.27, 22:32.
        Snowflakes will attack U <3

        Comment


          Patyčios keistas dalykas. Tai pakelia nuotaiką, tai visai sugniuždo. Čia turbūt kaip varžybos, priklauso už ką labai sergi. Kai lietuviai, netgi vilniečiai ar ponas Sankauskas, tyčiojasi iš Kauno, man neskauda, nes ne(be)matau priežaščių, kodėl turėtų skaudėti, tai smagu pasijuokt. Būna, kad tyčiojasi iš pvz. Lietuvos ūkinių dalykų, sugebėjimu ar nesugebėjimu susitvarkyti su problemomis, taip pat įvaizdžiu ta sritis skaudina, nes jaučiu, kad su tuo turim problemų ES kontekste, galų gale šalies psichologinės sveikatos statistika nenuteikia pozityviai. Ir taip toliau...

          Taip ir forume, taip ir visur kitur.
          Paskutinis taisė PoDV; 2019.10.27, 22:45.

          Comment


            Parašė Romas
            Pritaikytos sankcijos, ištrinti įžeidžiantys pranešimai
            Nariui sankauskas visai nedaug trūksta iki priverstinių atostogų
            Tai, kad jis pastoviai taip, absoliučiai nedera "solidžiam" forumui toks diskusijų lygis. Bet kažkokį užtarimą turi, kad nesustodamas gali siautėti.

            Comment


              Parašė Gator Rodyti pranešimą

              Tai, kad jis pastoviai taip, absoliučiai nedera "solidžiam" forumui toks diskusijų lygis. Bet kažkokį užtarimą turi, kad nesustodamas gali siautėti.
              Paprasčiausiai labai stipriai jaučiasi, kad žmogus aplinkinius laiko Š vietoje, jeigu leidžia sau visokius ad hominem arba netgi atvirus įžeidinėjimus. Kiek šiame forume buvo su žmonėmis susikirtusios nuomonės, kartais netgi 180 laipsnių kampu - niekad nesu kažko iškoliojęs, išvadinęs, prikūręs kažkokių fantazijų apie oponento galimą darbą (vienas dalykas, kad aš nežinau kas kur dirba, o antras dalykas - kažkokių profesijų menkinimas įžeistų daugybę žmonių, kurie tikrai dirba tuos darbus), niekada nepereinu į ad hominem. Nes žinau, kad jeigu ir nuomonės nesutampa - visi esame žmonės, ir kiekvienas yra gerbtinas, net jeigu ir galvoja kitaip nei aš. Be to, kabinėtis ne prie nuomonės, o prie žmogaus yra žemas vaikiškas lygis, kokio tiesiog iš elementarios savigarbos nesinori sau leisti ir nusiristi pačiam į kažkokį purvą.

              Tuo tarpu sankausko ir dar kelių veikėjų atveju, tai yra tiesiog taškymasis kažkokiais pūliais, panieka ir tiesiog elementarus išsidirbinėjimas. Maža kad žmogus pats krenta į mano jau minėtą purvą, tai dar nori ir kitus traukti į jį. Ir tam tikra komanda dar palaikina vieni kitų komentarus, kuriuose to purvo būna kuo daugiau. Jie nėra durni, tikrtai ne - matosi kad daug išmano kai kuriuose dalykuose, bet jau tokia arogancija, susireikšminimas, nesiskaitymas su kitais... Bjauru.
              Snowflakes will attack U <3

              Comment


                Niekada ir nesuprasdavau tų, kurie įžeidžia realius žmones taip, kad sugadint jiems nuotaiką visai dienai. Liaudyje vadinami pasip**davojimais (nes geriau atitinkančio žodžio realybėje net nėra). Man tyčia įžeidinėti nėra priimtina, nebent susinervinęs būčiau arba kažkaip įsijautęs būčiau, kad nebesvarbus bendras vaizdas. Kažką pajuokaut ar net truputį paerzinti, jaučiant tam tikras ribas, laikau geru laiko praleidimu
                Paskutinis taisė PoDV; 2019.10.28, 10:36.

                Comment


                  Tu, kaip dažniausiai, visiškai šauni pro šalį gaudant apie ką šnekama (kažkoks minčių sreauto kratinys vos vos paliečiant temą), netgi linksma skaityti

                  Comment


                    Jetus... vėl sankauskas kažką apie Kauną parašė?

                    Comment


                      Kodėl trinami visi mano pranešimai, kur raginu užkirsti kelią PATYČIOMS Kauno ir Kauniečių atžvilgiu? Net tarp forumo moderatorių vyksta konspiracija prieš KAUNĄ ir Kauno Žalgerį. Kauniečių kantrybė greit baigsis....
                      O šiaip visiškai pritariu Gator. Vienintelis žmogus, kuris teisingai rašo.

                      Comment


                        Parašė PoDV Rodyti pranešimą
                        Niekada ir nesuprasdavau tų, kurie įžeidžia realius žmones taip, kad sugadint jiems nuotaiką visai dienai. Liaudyje vadinami pasip**davojimais (nes geriau atitinkančio žodžio realybėje net nėra). Man tyčia įžeidinėti nėra priimtina, nebent susinervinęs būčiau arba kažkaip įsijautęs būčiau, kad nebesvarbus bendras vaizdas. Kažką pajuokaut ar net truputį paerzinti, jaučiant tam tikras ribas, laikau geru laiko praleidimu
                        Aš tai irgi šito nesuprantu. Kažkokie keisti polinkiai į destrukciją - kad tik blogiau, kad tik pikčiau, kad tik kažkam užlipti ant kokio mazolio. Aišku, tai gana paprasta, buitinė destruktyvumo forma, bet labai efektyvi. Dažniausiai mėgstantys kandžiotis žmonės prirėmus juos tiesiai šviesiai prie sienos (netiesiogine prasme), net nesugeba logiškai ir motyvuotai paaiškinti, kodėl taip daro, ir ką konketūs žmonės jiems padarė blogo. Gal jie jaučia iš to malonumą? Nežinau. Man tokie malonumai nesuvokiami.

                        Arsikirsti kai tave puola yra viena, bet pačiam kažką pradėti pirmam - niekada gyvenime to nedarau.
                        Snowflakes will attack U <3

                        Comment


                          Siūlyčiau uždrausti tyčiotis iš Kauno. Nes kauniečiai pamažu išsižudys, neapsikentę su tokiomis nuolatinėmis patyčiomis Kauno atžvilgiu. Kodėl tai toleruojama? PATYČIOMS ne!

                          Comment


                            Gal grįžkime prie Miestų ir Architektūros.
                            Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                            Comment


                              https://www.miestai.net/forumas/memb...5-linkoping-se
                              Už ką buvau pašalintas?

                              Comment


                                Tai gi pati žinai...
                                If a lion could speak, we could not understand him.

                                Comment


                                  Parašė Gator Rodyti pranešimą

                                  Konservatorius gal ir nušlavė 45proc balsų prieš 25,1 proc balsų, bet bendrai Škotijos nepriklausomybės partijos surinko 46 proc balsų (pridedam 1proc žaliųjų balsų), o unionistų partijos surinko 54 proc balsų. Taip, kad nepriklausomybės partijos pralaimėjo rinkimus, nes nepriklausomybės referedumas remsis procentais, o ne MP išrinkimo skaičiais, pagal kuriuos triumfavo SNP.
                                  Šeštadienis matau vėl neapsiėjo be sunkiųjų narkotikų?
                                  If a lion could speak, we could not understand him.

                                  Comment


                                    Klausimas apie forumą, ar teisinga, kad gaunu įspėjimą už tai, kad pacitavau vieno moderatoriaus, labai besipiktinančio blogos kokybės nuotraukomis, paties įkeltą labai blogos kokybės nuotrauką?

                                    Comment




                                      Kituose forumuose moderavimo politikos diskutavimas yra tabu. Už tai gali gauti baną.

                                      Comment


                                        Parašė rmss Rodyti pranešimą
                                        Klausimas apie forumą, ar teisinga, kad gaunu įspėjimą už tai, kad pacitavau vieno moderatoriaus, labai besipiktinančio blogos kokybės nuotraukomis, paties įkeltą labai blogos kokybės nuotrauką?
                                        Mačiau tas foto, manau neteisingai Romas piktinosi, bet eskaluoti irgi matyt nelabai būtina buvo. Aš irgi esu gavęs keistų įspėjimų, o bet tačiau pritarsiu Milwaukee, kad nereik per daug rimtai į tai žiūrėti ir bendrai paėmus Romas ir kiti adminai visai gerai čia tvarkosi ir man labiau tokios priimtinos diskusijos, kur nors ir yra trūkumų, bet tolerancijos lygis sveikas. Didelis kontrastas su facebook'u, kur visi sulenda į savo circle jerk'us ir neįmanoma išsakyti kitokios nuomonės.

                                        Comment


                                          Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

                                          Šiaip tau galva apskritai nelabai veikia. Geriausia jei tu miegotum 24 valandas per parą.
                                          Kiek jisai dar čia demonstruos savo toksišką "bendravimo" manierą?
                                          Snowflakes will attack U <3

                                          Comment

                                          Working...
                                          X