Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Vasaros / žiemos laikas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Žiemos laikas yra vienareikšmiškai geriausias. Geriau prabusti kai jau švinta/yra šviesu, negu gūdžią, juodą naktį. Miegoti taip pat geriau eiti kai jau pradeda temti, yra tamsu, negu plieskiant skaisčiai vasaros saulei.
    Paskutinis taisė sankauskas; 2020.02.05, 14:36.
    If a lion could speak, we could not understand him.

    Comment


      Parašė sankauskas Rodyti pranešimą
      Žiemis laikas MAN yra vienareikšmiškai geriausias. Geriausia prabusti 3h nakties kai jau švinta/yra šviesu, negu gūdžią, juodą naktį. Miegoti taip pat geriau eiti kai jau pradeda temti 20h, yra tamsu, negu plieskiant skaisčiai vasaros saulei.
      Pataisiau.
      Mauricas jau paskaičiavo, kuris laikas geriausias daugumai, nes dauguma tikrai neina miegoti 20h ir nesikelia 3h nakties.
      Flickr

      Comment


        Geriausia prabusti kai jau švinta/yra šviesu, negu gūdžią, juodą naktį. Miegoti taip pat geriau eiti kai jau pradeda temti, yra tamsu, negu plieskiant skaisčiai vasaros saulei.
        Su saule gulasi ir keliasi tik nakvojantys lauke .

        Comment


          Parašė Lettered Rodyti pranešimą

          Pataisiau.
          Mauricas jau paskaičiavo, kuris laikas geriausias daugumai, nes dauguma tikrai neina miegoti 20h ir nesikelia 3h nakties.
          Daugumai geriausia keltis 9 ryte, o eiti miegoti 12 nakties? Čia tu su Maurušu taip sugalvojai?
          If a lion could speak, we could not understand him.

          Comment


            Aš taip darau. Būtų blogai, jei dauguma taip keltųsi ir sudarytų man kamščius Geriau tegul keliasi 8.

            Comment


              Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

              Daugumai geriausia keltis 9 ryte, o eiti miegoti 12 nakties? Čia tu su Maurušu taip sugalvojai?
              Mauricas skaičiavimuose naudoja prielaidą, kad dauguma keliasi 7h ir eina miegoti 23h, tai vidurkis kažkas panašaus ir yra. Žiemos laikas vasaros metu gerai nebent tiems, kas keliasi 5h ir anksčiau.
              Flickr

              Comment


                Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                Mauricas skaičiavimuose naudoja prielaidą, kad dauguma keliasi 7h ir eina miegoti 23h, tai vidurkis kažkas panašaus ir yra. Žiemos laikas vasaros metu gerai nebent tiems, kas keliasi 5h ir anksčiau.
                Durnius tas tavo Mauricas. Normalus žmonės gi keliasi su gaidžiais ir gulasi su vištom. Gi rašė vienas dalyvis viršuje.
                Show must go von!

                Comment


                  Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                  Mauricas skaičiavimuose naudoja prielaidą, kad dauguma keliasi 7h ir eina miegoti 23h, tai vidurkis kažkas panašaus ir yra. Žiemos laikas vasaros metu gerai nebent tiems, kas keliasi 5h ir anksčiau.
                  Assumption is the mother of all fuck-ups.
                  If a lion could speak, we could not understand him.

                  Comment


                    Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                    Pagal ką sprendžiat, kad per vėlai? Pagal kamščius, tai kaip taip tik dauguma keliasi apie 7h ir pradeda dirbti 8h, maždaug 7.30 būna kamščių pikas. Kai kas dirba nuo 7h, kai kas 9h, bet vidurkis 8h, moksleiviai berods irgi nuo 8h mokosi. Nors jei pagal jus 9h dauguma pradeda dirbti, tai reikia ne žiemos laiką įvedinėti visus metus, o dar prie vasaros pridėti vieną valandą.
                    8h valandos miego yra ne minimumas, o maksimumas, dauguma miega 6h.
                    Mane vis dar stebina, kaip forumiečiai pasimauna ant moskvičkos numesto kabliuko (aka komentaro iš palubės apie nieką ir apie viską).

                    Comment


                      Parašė rmss Rodyti pranešimą

                      Mane vis dar stebina, kaip forumiečiai pasimauna ant moskvičkos numesto kabliuko (aka komentaro iš palubės apie nieką ir apie viską).
                      O moskvička tai medinisstrazdas?

                      Comment


                        Parašė Sula Rodyti pranešimą

                        O moskvička tai medinisstrazdas?
                        Oficialios info nėra, bet aš 98% tikras. O į temą, aš už laiko sukiojimą.

                        Comment


                          Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

                          Daugumai geriausia keltis 9 ryte, o eiti miegoti 12 nakties? Čia tu su Maurušu taip sugalvojai?
                          Tikrai taip. Dauguma mėgsta pavakaroti, o rytais ilgiau pamiegoti. Ir 12 nakties dar yra gana anksti. Pažįstu tik vienetus žmonių, kurie rytais mėgsta keltis anksti, ir jie tikrai atrodo iškrentantys iš bendros masės.

                          Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą

                          Tai kad nėra nei 4:30 nei 3h šviesu pas mus. Dabar išvis dar 8 ryto normaliai nenušvitę. Net birželį saulė tekėtu 5 ryto ir leistusi 10 vakaro. O šiaip tai reikia orientuotis į saulės dienovidinį - 12 valanda kuo arčiau aukščiausio saulės taško.
                          O kam 12 valanda kaip šviesaus meto vidurys, kai daugumai vidurys yra 15 valanda (keliasi 7, gulasi 23). Orientuosimės pagal daugumą, o ne išimtis.
                          Paskutinis taisė Tomizmas; 2020.02.06, 15:34.
                          Snowflakes will attack U <3

                          Comment


                            Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

                            Tikrai taip. Dauguma mėgsta pavakaroti, o rytais ilgiau pamiegoti. Ir 12 nakties dar yra gana anksti. Pažįstu tik vienetus žmonių, kurie rytais mėgsta keltis anksti, ir jie tikrai atrodo iškrentantys iš bendros masės.
                            Early to bed and early to rise makes a man healthy, wealthy and wise.
                            If a lion could speak, we could not understand him.

                            Comment


                              Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

                              Early to bed and early to rise makes a man healthy, wealthy and wise.
                              Bet geriausios idėjos kyla vėlai vakare arba naktį. Ryte galva apskritai nenori dirbti ir nebūna jėgų.
                              Snowflakes will attack U <3

                              Comment


                                Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

                                Bet geriausios idėjos kyla vėlai vakare arba naktį. Ryte galva apskritai nenori dirbti ir nebūna jėgų.
                                Šiaip tau galva apskritai nelabai veikia. Geriausia jei tu miegotum 24 valandas per parą.
                                If a lion could speak, we could not understand him.

                                Comment


                                  Man tai kartais būna idėja pakilus ir anksti ryte. Jei žmona nieko prieš, tai įgyvendinam tą idėją. Čia kaip kam.
                                  Show must go von!

                                  Comment


                                    Parašė VNS Rodyti pranešimą
                                    Man tai kartais būna idėja pakilus ir anksti ryte. Jei žmona nieko prieš, tai įgyvendinam tą idėją. Čia kaip kam.
                                    Ups, ok, nesupratau apie kurią čia galvą Tomizmas kalba.
                                    If a lion could speak, we could not understand him.

                                    Comment


                                      Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

                                      Bet geriausios idėjos kyla vėlai vakare arba naktį. Ryte galva apskritai nenori dirbti ir nebūna jėgų.
                                      Idėjos kyla, kai nieko neveiki, tik sėdi ant galvojimo arba knygą skaitai, nepriklausomai nuo paros laiko.
                                      AZ.Baku | FI.Vaasa | SR.Paramaribo | SE.Lund | DZ.Annaba

                                      Comment


                                        Parašė booraz Rodyti pranešimą

                                        Idėjos kyla, kai nieko neveiki, tik sėdi ant galvojimo arba knygą skaitai, nepriklausomai nuo paros laiko.
                                        Na ryte tai tik prausiesi, geri kavą ir skubi į darbą. Nėra kada nieko neveikt.
                                        Post in English - fight censorship!

                                        Comment


                                          Bet geriausios idėjos kyla vėlai vakare arba naktį. Ryte galva apskritai nenori dirbti ir nebūna jėgų.
                                          Pradėjus anksčiau gultis ir miegas pagerėja, ir ryte jėgų būna. Aišku, iš pradžių nepavyks užmigti sau neįprastu laiku, bet ankstesniam užmigimui gerai padeda ankstesnis kėlimasis . Man rodos, kad ne iš piršto laužta ta rekomendacija, jog reikia eiti miegoti iki vidurnakčio.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X