Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Saviraiškos ribojimas forume

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Kad ir kaip gaila, bet, deja, turiu sutikti su amiko (ir artexs).
    You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

    Comment


      #22
      Parašė amiko Rodyti pranešimą
      Problemos vengimas nėra jos sprendimo būdas. Tai yra bailių arba neryžtingų žmonių, arba nežinančių, kaip spręsti problemą žmonių bruožas.
      Aš ir nekviečiu vengti problemos, aš tik visus kviečiu bent 24h "įšaldyti" savo nuomonę. Per tą laiką bent emocinės drumzlės nusės ir galėsime vėl švaria nuo emocijų galva grįžti prie diskusijų. Kad ir kaip bebūtų, akivaizdu, kad tai neišvengiama, nes užgniaužus vieną temą, ji prasiverš kitoje. Taigi tikiuosi Jūsų visų supratimo ir patys sau įsiveskime laikiną "lokautą" (lock-out)
      I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
      Parama Siaurojo geležinkelio klubui

      Comment


        #23
        Parašė Wycka Rodyti pranešimą
        Pažiūrėkime į šią problemą iš kito taško: užrakindami šią temą administratoriai/tvarkytojai savotiškai apsaugojo dar kelis forumiečius nuo nuobaudų ar net pašalinimo.
        Čia tipo Romas stengėsi dėl kelių forumiečių ir ištrynė temą - anekdotas

        Comment


          #24
          Parašė Wycka Rodyti pranešimą
          Aš ir nekviečiu vengti problemos, aš tik visus kviečiu bent 24h "įšaldyti" savo nuomonę. Per tą laiką bent emocinės drumzlės nusės ir galėsime vėl švaria nuo emocijų galva grįžti prie diskusijų. Kad ir kaip bebūtų, akivaizdu, kad tai neišvengiama, nes užgniaužus vieną temą, ji prasiverš kitoje. Taigi tikiuosi Jūsų visų supratimo ir patys sau įsiveskime laikiną "lokautą" (lock-out)
          Šiuo metu aš ir taip esu emociškai šaltas ir ramus, tiesiog viešai diskutuoju apie tai, kiek ir kokių problemų turi šis forumas ir valdyba rodo savo kvailumą, nes ne diplomatiškai padėkoja už tai, kad atskleidžiame jiems jų problemas ir taip skatiname juos tobulėti, bet šeria mane įspėjimais ir kai pasieksiu ribą aš visam laikui iš čia dingsiu. Ir jei paskui mane atsiras bendrakeleivių, tai šitas forumas po kiek laiko savaime užsišaldys

          Mano nuomone, forumo valdyba rakina tokias "jautrias" ir "rizikingas" temas, nes tai yra lyg ir jų prevencija prieš tai, "kas gali nutikti". "Kas gali nutikti" - jie prisigalvoja patys. O iš tiesų šiame forume dauguma yra protingi ir netgi toje "jautrioje" temoje dauguma išliko tokiais pačiais demokratiškais, kaip ir bet kurioje kitoje temoje. Tačiau valdybai nepatiko - jie norėjo padaryti košę ir dėl to dabar visi joje verdame. Ir dėl to kaltina mus visus Sveikinu šio forumo valdybą už tai, kad jie beveik išmoko, kaip valdyti savo forumą, kaip Rusiją valdė Putinas - draudžiant žodžio laisvę
          Paskutinis taisė Ametistas; 2010.05.09, 21:48.
          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

          Comment


            #25
            Aš siūlyčiau forumo adminams įsidiegti žinučių filtrą su automatiniu temos rakinimu, kuris aktyvuotųsi papostinus žodžius "gėjus", "homo*" ir t.t. Paskiau bus galima išplėsti iki "žydai", "juodaodžiai" ir panašiai. Bus lengviau administruot

            Comment


              #26
              Iš kai kurių pasisakymų galima daryti išvadą, kad forumo geriau nemoderuoti ir paleisti laisva eiga

              Jei rimtai, tai šioje situacijoje per daug emocijų ir skirtingų nuomonių, kad kažkuris mūsų sprendimas būtų teisingas visų ar bent daugumos požiūriu.

              Pamirštam šitą temą, grįžtam prie miestų ir architektūros.
              Mano galerija Flickr'yje

              Comment


                #27
                Parašė amiko Rodyti pranešimą
                .............Jei šlykštu, nereiškia, kad tai draudžiama viešinti pagal LR įstatymus. Žinia, jie aukščiau šio forumo taisyklių. ...........
                va čia tamsta klysti. forumo taisyklės neturi pažeidinėti įstatymų, tačiau jos gali būti griežtesnės nei teisės aktai.
                visur kitur pritariu tamstos mintims, įskaitant ir požiūrį į valdybą.
                įdomu, kuriame forumo taisyklių punkte yra apibrėžta sąvoka "šlykštu"

                beje, aš pradžioje užmečiau akį į tą baisiąją temą ir toliau nesidomėjau, na dar kartą užmečiau akį, kai pamačiau jos labai greitą populiarėjimą. tačiau nusivylęs daugiau neskaitau, kaip ir dar keleto panašių temų.


                P.S. gal vertėtų viešai bausti prasižengusius? t.y. įkurti atskirą temą, kurioje pranešimus galėtų rašyti tik "baudėjai", o skaityti galėtų ją visi registruotieji. tos temos pranešimai būtų maždaug tokie:
                toks ir toks gavo įspėjimą (buvo pašalintas ir pan.) už šį pranešimą (ir pranešimas, kuriame ištrinti (paliekant daugtaškį ar kokius simbolius aliai @#$% keiksmažodžiai ir nikai į kuriuos tie keiksmažodžiai nukreipti).
                Silpnoji lytis stipresnė už stipriają dėl stipriųjų silpnybės silpnajai

                Comment


                  #28
                  O kodėl šalia tūkstančių Romo ir kitų įkeltų nuotraukų, reportažų turi būti ir bevertės blevyzgos "visuomenei aktualiais" klausimais? (Nereiškia, kad aš pritariu jų požiūriui, aš tik manau, kad diskusijoms koks gyvenimas neteisingas apskritai čia ne vieta).
                  kaip?

                  Comment


                    #29
                    Parašė Mantas Rodyti pranešimą
                    Jei rimtai, tai šioje situacijoje per daug emocijų ir skirtingų nuomonių, kad kažkuris mūsų sprendimas būtų teisingas visų ar bent daugumos požiūriu.
                    Niekaip negaliu sutikt, nes prieš rakinimą pasisako ir dauguma tų kurie už temos diskusijų objektą ir tie kurie prieš. O rakina atvirai fobiškai nusiteikę adminai, nors tema ne ką daugiau prieštaurauja taisyklėm nei tema apie nusikalstamumą.

                    Comment


                      #30
                      Parašė artexs Rodyti pranešimą
                      Niekaip negaliu sutikt, nes prieš rakinimą pasisako ir dauguma tų kurie už temos diskusijų objektą ir tie kurie prieš. O rakina atvirai fobiškai nusiteikę adminai, nors tema ne ką daugiau prieštaurauja taisyklėm nei tema apie nusikalstamumą.
                      Jei kas nors pavadins mane homofobišku, tegul meta į mane akmenį Tema buvo užrakinta, kadangi tai jau tapo ne diskusija, o pražangų rinkimo kamuoliuku.
                      Mano galerija Flickr'yje

                      Comment


                        #31
                        Parašė alm Rodyti pranešimą
                        O kodėl šalia tūkstančių Romo ir kitų įkeltų nuotraukų, reportažų turi būti ir bevertės blevyzgos "visuomenei aktualiais" klausimais? (Nereiškia, kad aš pritariu jų požiūriui, aš tik manau, kad diskusijoms koks gyvenimas neteisingas apskritai čia ne vieta).
                        Čia jau seniai nagrinėtas klausimas. Išplitus forumo auditorijai, natūralu, kad išplito ir temų įvairovė. Žmonės čia ateina padiskutuoti ne tik apie miestus ir architektūrą, bet ir apie kitką. Tos "šalutinės" temos aiškiai atskirtos ir parodytos kaip šalutinės. Aš tik galiu išreikšti liūdesį, kad tokios šalutinės temos, mano nuomonė, dažniausiai ir pridaro daugiausiai bėdų. Tačiau reikėtų pagalvoti, ar tokių temų naikinimas yra teigiamas dalykas - gal tai skatina dėl nusivylimo forumu, kai kuriems iš jo išeiti... Būtų gaila, nes čia yra tikrai šaunių žmonių, turinčių ką protinga pasakyti. Tik, va, kartais tos temos aštrina ir didina šio forumo bendruomenės atskirtį. Mano nuomone, tai yra natūralus lietuvių visuomenės raidos procesas, prasidėjęs nuo pat Lietuvos Nepriklausomybės - va nuo tada mūsų visuomenė ir pradėjo bręsti ir keistis jos įpročiai, mąstymas ir kt. Čia gi, kaip ir realybėje, išryškėjo ne tik forumo, bet ir visos visuomenės problema - nesugebėjimas ramiai reaguoti į, šįkart, homoseksualų temas. Nuolatinis šių temų rakinimas ir vėl atgimimas rodo, kad visuomenė nori apie tai diskutuoti. O rakinimas rodo, kad yra baimė, nemokėjimas diskutuoti ir t.t. Tik šįkart suklupo forumo valdyba, nes viešai toje temoje NEBUVO matyti, dėl ko turėtų būti rakinama tema.
                        Parašė Mantas Rodyti pranešimą
                        Jei kas nors pavadins mane homofobišku, tegul meta į mane akmenį Tema buvo užrakinta, kadangi tai jau tapo ne diskusija, o pražangų rinkimo kamuoliuku.
                        Mano nuomone, tau iki homofobijos beveik taip toli, kaip Romui iki to - arti Bet gal apie tai ne šioje temoje...
                        Paskutinis taisė Ametistas; 2010.05.09, 22:15.
                        www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                        Comment


                          #32
                          Parašė Mantas Rodyti pranešimą
                          Jei kas nors pavadins mane homofobišku, tegul meta į mane akmenį Tema buvo užrakinta, kadangi tai jau tapo ne diskusija, o pražangų rinkimo kamuoliuku.
                          Parašė amiko Rodyti pranešimą
                          O rakinimas rodo, kad yra baimė, nemokėjimas diskutuoti ir t.t. Tik šįkart suklupo forumo valdyba, nes viešai toje temoje NEBUVO matyti, dėl ko turėtų būti rakinama tema.
                          Ką aš ir norėjau pasakyti, kad nebuvo priežasties temos rakinimui. Čia forumo adminai apie temos rakinimą panašiai kaip Grybauskaitė apie Ušacko atleidimą - "reikia mažiau politikuoti"

                          Comment


                            #33
                            Parašė artexs Rodyti pranešimą
                            Ką aš ir norėjau pasakyti, kad nebuvo priežasties temos rakinimui. Čia forumo adminai apie temos rakinimą panašiai kaip Grybauskaitė apie Ušacko atleidimą - "reikia mažiau politikuoti"
                            Dabar sėdėkim ir tikėkimės, kad tavo nuomonė bus išgirsta
                            www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                            Comment


                              #34
                              Neteikiant daug vilčių tema paliekama užrakinta.
                              Mano galerija Flickr'yje

                              Comment


                                #35
                                Parašė Mantas Rodyti pranešimą
                                Neteikiant daug vilčių tema paliekama užrakinta.
                                O taaaaip
                                www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                Comment


                                  #36
                                  Forumieciai, gal jau pamirsot, kad sis forumas yra apie miestus ir architektura? Jeigu zmones nesugeba pagarbiai diskutuoti su forumo tematika nesusijusiomis temomis apie tolerancija ar kt. tegul susiranda kita erdve islieti savo nepagarba ir izeidinejimus.

                                  Comment


                                    #37
                                    Wycka, matau ir deep'as panašu, kad vertina situaciją neblogai taip sakant, tikslas įgyvendintas ir bent kokią savaitę (tikrai ne 24 val) temą reikai prirakinti
                                    pirmas dalykas - ne argumentacija eina, o ad hominem - pripažink amiko, kad neseniai Romas tapo "pensininku" - tai ne argumentacija
                                    o antras - emocijos emocijos emocijos... protas nepajėgus jų srautą atlaikyti, ir pradėtos nesąmonės kalbėt iš visų pusių. taip sakant, ko siekė eisena, tai pasiekė su kaupu, ir kažkaip visi susiskirstė į fobus ir filus ir nebesupratau, kur aš pats palaukim, išsimiegokim -nedega. gal ir protas įsijungs, nes mano jau dabar gal pradeda veikti, bet mintis pasisaugosiu sau, pabrandinsiu ir nuvalysiu nuo emocijų
                                    trečia, forumo off-topic tapo viena populiariausių skilčių. ne toks esminis tikslas buvo, matyt... aš irgi čia neatėjau dėl tų pašalinių temų, bet panašu, kad jos traukia kaip magnetas

                                    Comment


                                      #38
                                      Manau, kad šis forumas yra vienas geriausių Lietuvoje. Tam tikra prasme jis jau seniai išaugo savo pirminę funkciją - pokalbių apie miestus ir architektūrą - ir pavirto platesne pusiau-viešąja erdve, kurioje dalyviai gali kalbėtis daugeliu įvairiausių temų. Ar tai blogai? Nemanau. Dirbtinis forumo spraudimas į pernelyg siaurus rėmus tik sumažins jo bendrą vertę. Galų gale, nėra taip jau lengva visada ir visais atvejais atskirti urbanistinės erdvės nuo ją užpildančio socialinio turinio - taip pat ir homoseksualų teises palaikančių eitynių...

                                      Nežinau, kas šiandien nutiko su tema apie eitynes. Tiesa, kad pačioje pradžioje pats siūliau ją rakinti, nes kai kurie forumo dalyviai visiškai nevaldė emocijų. Kita vertus, vėliau bendras diskusijos lygis ėmė pamažu gerėti, o dieną, prieš man nueinant nuo kompiuterio, viskas atrodė tikrai neblogai. Mano pozicija būtų tokia, kad jeigu kas nors padarė rimtų pažeidimų, tuos asmenis ir reikėjo bausti, o ne vienu ypu sunaikinti visą temą. Nes ten vis dėlto būta ne vien neapykantos kurstymo, bet ir nuoširdžių bandymų kalbėtis. O kalbėtis reikia visomis temomis, taip pat ir sunkiausiomis.

                                      Tai, kad dalis forumui vadovaujančių asmenų pasižymi padidintu jautrumu kai kuriom temom, man ne paslaptis. Vis dėlto manau, kad jiems derėtų bent šiek tiek pasistengti, tramdant savo išankstinius nusistatymus. Priešingu atveju diskutuoti tikrai pasidarys labai sudėtinga, o gal ir beprasmiška... Tiek tų mano pamąstymų...

                                      Comment


                                        #39
                                        Parašė amiko Rodyti pranešimą
                                        Kažkas smarkiai prijaučia genocido idėjoms
                                        (...)
                                        O čia jau įdomu man, nes žodis "šlykštus" labai jau neapibrėžtas ir skirtingai suvokiamas. Jei šlykštu, nereiškia, kad tai draudžiama viešinti pagal LR įstatymus.
                                        Atsižvelgiant į pageidavimus, cenzūra naikinama ir amiko galės grožėtis nuotraukomis
                                        Tik gal nereikia apeliuoti į LR įstatymus - juk jų yra priimta visokių

                                        Parašė Irma Rodyti pranešimą
                                        Manau, kad žmonės diskutuoja apie tai kas tuo metu jaudina visuomenę. O viską trinant kas nepatinka, primena "sovietikus".
                                        Kad tik perdaug nesusijaudintum...
                                        Žinosi, į kokį forumą reikėtų ateiti

                                        Parašė amiko Rodyti pranešimą
                                        Žmonės čia ateina padiskutuoti ne tik apie miestus ir architektūrą, bet ir apie kitką.
                                        (...)
                                        Tačiau reikėtų pagalvoti, ar tokių temų naikinimas yra teigiamas dalykas
                                        (...)
                                        Nuolatinis šių temų rakinimas ir vėl atgimimas rodo, kad visuomenė nori apie tai diskutuoti. O rakinimas rodo, kad yra baimė, nemokėjimas diskutuoti ir t.t. Tik šįkart suklupo forumo valdyba, nes viešai toje temoje NEBUVO matyti, dėl ko turėtų būti rakinama tema.
                                        Po savaitės ateis laikas keisti forumo pavadinimą...
                                        Pirmas žingsnis jau žengtas - panaikintos nuobaudos mindakui.

                                        Comment


                                          #40
                                          Parašė Mantas Rodyti pranešimą
                                          Iš kai kurių pasisakymų galima daryti išvadą, kad forumo geriau nemoderuoti ir paleisti laisva eiga

                                          Jei rimtai, tai šioje situacijoje per daug emocijų ir skirtingų nuomonių, kad kažkuris mūsų sprendimas būtų teisingas visų ar bent daugumos požiūriu.

                                          Pamirštam šitą temą, grįžtam prie miestų ir architektūros.
                                          Parašė deep'as Rodyti pranešimą
                                          Forumieciai, gal jau pamirsot, kad sis forumas yra apie miestus ir architektura? Jeigu zmones nesugeba pagarbiai diskutuoti su forumo tematika nesusijusiomis temomis apie tolerancija ar kt. tegul susiranda kita erdve islieti savo nepagarba ir izeidinejimus.
                                          Apie tai ir aš galvoju, bet, gerbiamieji kam tada reikalingos skiltys apie visuomenę, politiką, renginius, juokelius ir t.t.? Ką tai bendro turi pvz. su baroko stiliumu architektūroje arba su viešuoju transportu? Kokiam vokiečių forume apie geležinkelį tikrai nediskutuojama apie apie "bananų" kainas...

                                          Ne ta diskusija, kur reikia ginti blogį, tradicijų menkinimą ir priimtas vertybes. Susidaro įspūdis, kad vieninteliai mes pasaulyje jau taip netoleruojam minėtos žmonių kategorijos. O kad kitur keliolika kartų daugiau pasipiktunusių yra, tai niekas neprisimena. Kodėl turim būt išskirtiniai blogio prasme? Jau ir taip lipdo vos ne terorizmą plaikančios šalies etiketę, o čia dar...
                                          Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X