Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Saviraiškos ribojimas forume

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Saviraiškos ribojimas forume

    ...
    Paskutinis taisė Mantas; 2010.05.10, 23:40.

    #2
    Saviraiškos ribojimas forume

    Šiandien patyriau homofobinį išpuolį prieš save iš vieno forumo moderatorių pusės. Gal žinot kam galima pasiskųsti?

    Comment


      #3
      /\ Kadangi žmogus nesuprato skirtumo tarp nuomonės reiškimo ir šlykščių nuotraukų įdėjimo, skyriau pakartotiną pražangą.

      Comment


        #4
        Čia suprantu viskas dėl temos: "Eitynės Vilniuje...." kurios jau ir nebėra?
        You've got one life! Live it!

        Comment


          #5
          /\
          Parašė Mantas
          Kadangi diskusija akivaizdžiai nukrypo ne ten kur reikėtų, tema yra uždaroma. Atitinkamai yra draudžiama diskusiją pratęsinėti kitose temose, to nesilaikantys susilauks vienų ar kitų nuobaudų.

          Comment


            #6
            Kažkas smarkiai prijaučia genocido idėjoms Pasiskaitysiu tą užrakintą temą, panagrinėsiu, kas ir kaip. O kurie buvo nuskriausti ir mano, kad be reikalo, parašykit man AŽ, pažiūrėsim, kas čia negerai su tuo Mantu ir Romu Nežinau, arba kažko nesuprantu, arba šį forumą valdo būrelis pensininkų
            Parašė Romas Rodyti pranešimą
            /\ Kadangi žmogus nesuprato skirtumo tarp nuomonės reiškimo ir šlykščių nuotraukų įdėjimo, skyriau pakartotiną pražangą.
            O čia jau įdomu man, nes žodis "šlykštus" labai jau neapibrėžtas ir skirtingai suvokiamas. Jei šlykštu, nereiškia, kad tai draudžiama viešinti pagal LR įstatymus. Žinia, jie aukščiau šio forumo taisyklių. Man pvz. šlykštus esi tu dėl tavo minčių ir mąstymo, bet tai nereiškia, kad aš tave šalinu

            Beje, Romas man ką tik skyrė neigiamą įvertį su prierašu "pasilaikyk savo nuomonę sau" - tai parodo, koks bjauriai nepakantus kito nuomonei yra šitas individas Tu nuostabus, Romai - dienomis verti mane vis labiau baisėtis tavo mąstysena Kad jau tokia rakštis esi, tai baisu...

            Mano nuomone, Romui pats laikas išeiti užtarnauto poilsio ir likti šio forumo eiliniu nariu (yra geresnių už tave). Be to, tu gadini šio forumo įvaizdį bei kompromituoji pats save (kartais galvoju, kad esi rimtas, protingas žmogus, o kartais galvoju, kad esi vargšas). Po šios savo nuomonės apie forumą ir forumo valdybos kūno dalis (Romas gal koks skrandis, kuris kartais sunegaluoja; tuo pačiu atlieka naudingų medžiagų filtravimą - kas nenaudinga - nusprendžia pašalinti, kas naudinga - įsisavina) lauksiu dar vieno neigiamo įverčio - juk turi patvirtinti savo egzistenciją

            O gal būsiu tiesiog pašalintas Jūs nuostabūs - nemokamai gavau dozę prisiminimų, kaip pykdavomės kieme arba smėlio dėžėje
            Paskutinis taisė Ametistas; 2010.05.09, 21:56.
            www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

            Comment


              #7
              Parašė amiko Rodyti pranešimą
              Kažkas smarkiai prijaučia genocido idėjoms Pasiskaitysiu tą užrakintą temą, panagrinėsiu, kas ir kaip. O kurie buvo nuskriausti ir mano, kad be reikalo, parašykit man AŽ, pažiūrėsim, kas čia negerai su tuo Mantu ir Romu Nežinau, arba kažko nesuprantu, arba šį forumą valdo būrelis pensininkų O čia jau įdomu man, nes žodis "šlykštus" labai jau neapibrėžtas ir skirtingai suvokiamas. Jei šlykštu, nereiškia, kad tai draudžiama viešinti pagal LR įstatymus. Žinia, jie aukščiau šio forumo taisyklių. Man pvz. šlykštus esi tu dėl tavo minčių ir mąstymo, bet tai nereiškia, kad aš tave šalinu

              Beje, Romas man ką tik skyrė neigiamą įvertį su prierašu "pasilaikyk savo nuomonę sau" - tai parodo, koks bjauriai nepakantus kito nuomonei yra šitas individas Tu nuostabus, Romai - dienomis verti mane vis labiau baisėtis tavo mąstysena Kad jau tokia rakštis esi, tai baisu...
              Ramiai.
              Romas vienas iš nedaugelio, kuriam svarbios šios taisyklių eilutės:

              Pagrindinis ir svarbiausias miestai.net tikslas - supažindinti su iki šiol nelabai plačiajai visuomenei žinoma sritimi bei pateikti kuo daugiau aiškios informacijos apie svarbiausius įvykius susijusius su architektūra, statyba ir urbanistika. Tikimės, kad mūsų pastangomis pavyks pasiekti didesnį visuomenės susidomėjimą šia sritim, bei tuo pačiu kelti visuomenės sąmoningumą ir supratimą apie šiuo metu Lietuvos ir pasaulio miestuose vykstančius urbanistinius procesus bei architektūros tendencijas.

              Tad diskutuodami "Miestai ir architektūra" forume stenkitės nenukrypti nuo aukščiau išdėstytų minčių
              Tiesiog kai vietoj įdomaus skaitinio/nuomonės kas antroj (hiperbolizuoju) temoj randi ano galo pėdsakus, patampa nelabai juokinga. Juk šis forumas visai ne apie tai!
              Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

              Comment


                #8
                Parašė 99 Rodyti pranešimą
                Tiesiog kai vietoj įdomaus skaitinio/nuomonės kas antroj (hiperbolizuoju) temoj randi ano galo pėdsakus, patampa nelabai juokinga. Juk šis forumas visai ne apie tai!
                Tu turbūt nori pasakyti, kad Romas yra vienintelis forumo moderatorius, kuriam, net ir nekalbant apie aną galą, visur vaidenasi falai? Ok, plojam, jis vertas aplodismentų
                www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                Comment


                  #9
                  Parašė 99 Rodyti pranešimą
                  Tiesiog kai vietoj įdomaus skaitinio/nuomonės kas antroj (hiperbolizuoju) temoj randi ano galo pėdsakus, patampa nelabai juokinga. Juk šis forumas visai ne apie tai!
                  Manau, kad žmonės diskutuoja apie tai kas tuo metu jaudina visuomenę. O viską trinant kas nepatinka, primena "sovietikus".
                  *******
                  Miestai.net Fb

                  Comment


                    #10
                    Parašė amiko Rodyti pranešimą
                    Tu turbūt nori pasakyti, kad Romas yra vienintelis forumo moderatorius, kuriam, net ir nekalbant apie aną galą, visur vaidenasi falai? Ok, plojam, jis vertas aplodismentų
                    Skaityk tarp eilučių, o jei nori man kažką asmeniškai pasakyti - rašyk AŽ.
                    Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                    Comment


                      #11
                      Parašė 99 Rodyti pranešimą
                      Skaityk tarp eilučių, o jei nori man kažką asmeniškai pasakyti - rašyk AŽ.
                      Skaityti tarp eilučių? Čia ta prasme bandyti suprasti tai, apie ką tu galvoji, bet to neparašai? Kodėl čia taip sudėtingai??? Už ką man tokios kančios dabar sėdėti ir galvoti ką norėjai pasakyt? O šiaip AŽ turėtum tu rašyt, nes aš pradėjau diskusiją apie tai, kad šio forumo įvaizdis pragmatiškai ir trigonometriniu progresyvumu prastės, jei tęsis toliau ir taip. Ir rūpintis šia problema yra ne mano reikalas Aš tik išreiškiau objektyviai pagrįstą pyktį ir nuomonę. Beje, čia nesusitvardė net du šio forumo valdybos nariai, o tai signalizuoja blogą forumo valdymo organizavimą. Trumpai tariant - valdyba neįsigilinus į problemas, pirmiau kaltina narį, o ne save; netgi nesigilina į problemą.

                      Taigi ši situacija apnuogino forumo valdybos problemas ir žmogiškuosius trūkumus.
                      Paskutinis taisė Ametistas; 2010.05.09, 22:18.
                      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                      Comment


                        #12
                        Parašė Irma Rodyti pranešimą
                        Manau, kad žmonės diskutuoja apie tai kas tuo metu jaudina visuomenę. O viską trinant kas nepatinka, primena "sovietikus".
                        Būtent, temos rakinamos (99), gaunami neigiami vertinimai iš nevykusiai bandančių slėpti savo homofobiją forumo adminų (Romas). Ir kuo tema "Apie nusikalstamumą ir necivilizuotą elgesį Lietuvoje" labiau atitinka forumo taisykles nei tema apie eitynes ir žmogaus teises, tuo labiau ten niekas nešnekėjo apie antrą galą gal nebent išskyrus homofobiškai nusiteikusiousius.

                        Parašė amiko Rodyti pranešimą
                        Beje, Romas man ką tik skyrė neigiamą įvertį su prierašu "pasilaikyk savo nuomonę sau" - tai parodo, koks bjauriai nepakantus kito nuomonei yra šitas individas Tu nuostabus, Romai - dienomis verti mane vis labiau baisėtis tavo mąstysena Kad jau tokia rakštis esi, tai baisu...

                        Mano nuomone, Romui pats laikas išeiti užtarnauto poilsio ir likti šio forumo eiliniu nariu (yra geresnių už tave). Be to, tu gadini šio forumo įvaizdį bei kompromituoji pats save (kartais galvoju, kad esi rimtas, protingas žmogus, o kartais galvoju, kad esi vargšas). Po šios savo nuomonės apie forumą ir forumo valdybos kūno dalis (Romas gal koks skrandis, kuris kartais sunegaluoja; tuo pačiu atlieka naudingų medžiagų filtravimą - kas nenaudinga - nusprendžia pašalinti, kas naudinga - įsisavina) lauksiu dar vieno neigiamo įverčio - juk turi patvirtinti savo egzistenciją
                        +100

                        Comment


                          #13
                          Parašė Irma Rodyti pranešimą
                          Manau, kad žmonės diskutuoja apie tai kas tuo metu jaudina visuomenę. O viską trinant kas nepatinka, primena "sovietikus".
                          Labai teisingai pastebėta. Išdėsčius savo mintis jau ir taip apie pkanakamai blogus dalykus, dar sugeba ir tave blogu padaryti, nes neva esi netolerantiškas. Kyla klausimas kas ir kieno teises pažeidinėja Lietuvoje. Plačioje visuomenėje neigiamai vertinami dalykai forumuose tampa pateisinami. O žmonės, kurie vis dar tegia, kad tai yra nenormalu neva nusižiangia forumo taisyklėms.
                          Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                          Comment


                            #14
                            Parašė SPX Rodyti pranešimą
                            Labai teisingai pastebėta. Išdėsčius savo mintis jau ir taip apie pkanakamai blogus dalykus, dar sugeba ir tave blogu padaryti, nes neva esi netolerantiškas. Kyla klausimas kas ir kieno teises pažeidinėja Lietuvoje. Plačioje visuomenėje neigiamai vertinami dalykai forumuose tampa pateisinami. O žmonės, kurie vis dar tegia, kad tai yra nenormalu neva nusižiangia forumo taisyklėms.
                            Šiaip, protingoje visuomenėje, turi būti teigiamai priimtos abišalės nuomonės, bet čia įvyko kažkoks vaikiškas fiasko ir viršūnę užėmė kompleksai ir nervinis jaudulys bei pojūtis, kad svyla uodega... Ai, beje, dar ir falų vaidelenimasis (čia vietoj baltų arklių ).

                            Taigi dabar aišku, kad šį forumą valdo neprotingesni už tuos, kurie forume diskutuoja

                            Beje, 99, čia tavo asmeninė problema, kad vien prabilus apie homoseksualus ir jų problemas, tau vietoj homoseksualaus žmogaus iškyla vyriško lytinio organo vaizdas... Verkti reikėtų, o ne girtis dėl to Pvz., man tai nerūpi, su kuo ir kaip myliesi TU. Man net nekildavo tokių minčių iki tol, kol tu neišprovokavai manęs apie tai galvoti, kai prabilai, kad homoseksualų tema tau skatina galvoti apie tai, kaip jie mylisi. Juk tai nesveika, žmogau!
                            Paskutinis taisė Ametistas; 2010.05.09, 22:27.
                            www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                            Comment


                              #15
                              Gal mes kai ko nežinome? Gal Lietuvos spectarnybos ėmė "filtruoti" interneto turinį?

                              Comment


                                #16
                                /\ Gautas neigiamas vertinimas iš Romo su žinute "Ar negali be tos kvailos temos apsieiti?". Negaliu, nes manau, kad tema ne kvaila. Ar ant tiek maža drąsos, kad viešai diskutuoti ta tema?

                                Comment


                                  #17
                                  Parašė amiko Rodyti pranešimą
                                  Šiaip, protingoje visuomenėje, turi būti teigiamai priimtos abišalės nuomonės, bet čia įvyko kažkoks vaikiškas fiasko ir viršūnę užėmė kompleksai ir nervinis jaudulys bei pojūtis, kad svyla uodega... Ai, beje, dar ir falų vaidelenimasis (čia vietoj baltų arklių ).
                                  Kas įvyko, tas įvyko. Tiesiog žmonės per jautriai į viską sureagavo. Ypač kai pradėta buvo diskutuoti apie pagalbą tokiem žmonėm ir t.t. Svarinsko niekas neuždauže pagaliais, kad jis tai pavadino liga. O čia jau tai traktuojama, kaip tolerancijos stoka...
                                  Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                                  Comment


                                    #18
                                    Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                                    Gal mes kai ko nežinome? Gal Lietuvos spectarnybos ėmė "filtruoti" interneto turinį?
                                    Kaip Kinijoj Ir tai vadinama "žodžio laisve". Na, gerai...
                                    Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                                    Comment


                                      #19
                                      Parašė amiko Rodyti pranešimą
                                      Kažkas smarkiai prijaučia genocido idėjoms Pasiskaitysiu tą užrakintą temą, panagrinėsiu, kas ir kaip. O čia jau įdomu man, nes žodis "šlykštus" labai jau neapibrėžtas ir skirtingai suvokiamas. Jei šlykštu, nereiškia, kad tai draudžiama viešinti pagal LR įstatymus. Žinia, jie aukščiau šio forumo taisyklių. Man pvz. šlykštus esi tu dėl tavo minčių ir mąstymo, bet tai nereiškia, kad aš tave šalinu
                                      Parašė artexs Rodyti pranešimą
                                      Būtent, temos rakinamos (99), gaunami neigiami vertinimai iš nevykusiai bandančių slėpti savo homofobiją forumo adminų (Romas). Ir kuo tema "Apie nusikalstamumą ir necivilizuotą elgesį Lietuvoje" labiau atitinka forumo taisykles nei tema apie eitynes ir žmogaus teises, tuo labiau ten niekas nešnekėjo apie antrą galą gal nebent išskyrus homofobiškai nusiteikusiousius.
                                      Pažiūrėkime į šią problemą iš kito taško: užrakindami šią temą administratoriai/tvarkytojai savotiškai apsaugojo dar kelis forumiečius nuo nuobaudų ar net pašalinimo. Patys matote, kad pereita prie asmeniškumų, o to neturėtų būti. Keliskart siūliau visiems forumiečiams vengti "tokių" temų, tiesiog nereaguoti, jeigu kažkas pradeda ta tema diskusija, bet emocijos daro savo. Pateisinu emocijas, kai komentuojame sporto įvykius ar vertiname nuotraukas, tačiau šis atvejis į šią kategoriją nepatenka. Gal mes visi "atvėskime" ir bent vieną parą pamirškime "šią" temą? Sakoma, rytas protingesnis už vakarą
                                      I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                                      Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                                      Comment


                                        #20
                                        Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                                        Pažiūrėkime į šią problemą iš kito taško: užrakindami šią temą administratoriai/tvarkytojai savotiškai apsaugojo dar kelis forumiečius nuo nuobaudų ar net pašalinimo. Patys matote, kad pereita prie asmeniškumų, o to neturėtų būti. Keliskart siūliau visiems forumiečiams vengti "tokių" temų, tiesiog nereaguoti, jeigu kažkas pradeda ta tema diskusija, bet emocijos daro savo. Pateisinu emocijas, kai komentuojame sporto įvykius ar vertiname nuotraukas, tačiau šis atvejis į šią kategoriją nepatenka. Gal mes visi "atvėskime" ir bent vieną parą pamirškime "šią" temą? Sakoma, rytas protingesnis už vakarą
                                        Problemos vengimas nėra jos sprendimo būdas. Tai yra bailių arba neryžtingų žmonių, arba nežinančių, kaip spręsti problemą žmonių bruožas.
                                        www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                        Comment

                                        Working...
                                        X