Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Saviraiškos ribojimas forume

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #61
    Parašė artexs Rodyti pranešimą
    O dar sako, kad nereikia kalbėti apie gėjus, nereikia eisenų... Kai dar yra net tarp forumo adminų žmonių, kuriem kyla klausimas ar gėjai dirba. Tai man įdomu kaip liutass įsivaizdavo gėjus iki šiol - gal kaip kokius seksualinius maniakus, kurie puola vyrus tamsiose pakampėse ir dulkina taip juos apkrėsdami? Tai nenuostabu jei taip galvojantys žmonės susirenka protestuoti prieš gėjus ir mėto į juos akmenis.
    Neviduriuok, nes per savo tolerantišką tulžį jumoro jau nesupranti.
    gera gyventi gerai

    Comment


      #62
      Kažkas sarkazmo nepagavo
      You've got one life! Live it!

      Comment


        #63
        Parašė fredis Rodyti pranešimą
        Kažkas sarkazmo nepagavo
        Jei čia buvo sarkazmas tai ok, nepagavau, bet jei ne...

        Comment


          #64
          Parašė artexs Rodyti pranešimą
          O dar sako, kad nereikia kalbėti apie gėjus, nereikia eisenų... Kai dar yra net tarp forumo adminų žmonių, kuriem kyla klausimas ar gėjai dirba. Tai man įdomu kaip liutass įsivaizdavo gėjus iki šiol - gal kaip kokius seksualinius maniakus, kurie puola vyrus tamsiose pakampėse ir dulkina taip juos apkrėsdami? Tai nenuostabu jei taip galvojantys žmonės susirenka protestuoti prieš gėjus ir mėto į juos akmenis.
          Visiškai beprasmė diskusija. Žmogaus esmė visai kituose dalykuose.

          Man ta klounada visiškai netrukdo, bet reikia vieną kartą aiškiai pasakyti, kad vaikų įvaikinimas niekada jiems nebus leistas.

          Comment


            #65
            Parašė Sula Rodyti pranešimą
            Stereoptipas, ir tiek. Kita vertus, berods, homoseksualai labiau toleruoja atsitiktinius santykius, kas gal būt ir objektyvu.
            Klaidingas teiginys, nes tik dalis homoseksualų propaguoja atsitiktinius lytinius santykius ir tas procentas yra beveik toks pats heteroseksualų, propaguojančių atsitiktinius lytinius santykius, skaičiui.
            Parašė liutass Rodyti pranešimą
            taip, bet tik tarp narkomanų.
            Kad ne tik. Pasiskaityk, nuo ko užsikrečiama AIDS: atsitiktiniai lytiniai santykiai, narkotikų vartojimas, kt. netyčiniai atvejai, kai infekuotasis krauju užkrečia sveikąjį ir pan. Taigi homoseksualams negalima klijuoti AIDS nešiotojų etiketės, nes tai nei moksliškai pagrįsta, nei socialiai sąžininga. Kaip suprantu, vis dar dalis žmonių yra linkę homoseksualus traktuoti kaip visą blogį nešančius ir skleidžiančius, nors iš tiesų visai taip nėra - kaip tarp heteroseksualų, taip ir tarp homoseksualų pasitaiko tiek gerų, tiek ir blogų žmonių.
            Parašė liutass Rodyti pranešimą
            gėjai dirba?
            Ne, jie nedirba ir nemoka mokesčių. Jie naktimis duodasi už pinigus, rūko, geria, vartoja narkotikus, tvirkina vaikus, o kai jų nėra - šunis ir kates, o kai nėra ką veikti - parėkauja už savo teises. Kaip supratai - tai yra ironija, kad parodyčiau, kaip tu ir kiti "mąsto" Aišku, kad homoseksualai dirba, gyvena, rūpinasi savo buitimi ir kadangi neturi vaikų, tai gali daugiau dėmesio skirti savo tėvams, broliams, seserims ir jų šeimoms, daugiau veikia visuomenės naudai, ką nors kuria, dažnai linkę veikti įvairiose pilietinėse organizacijose ir t.t. Kitaip tariant - savo saviraišką reiškia ir laiką naudingai naudoja tam, kad sukurtų visuomenei ką nors naudinga. O visuomenės dauguma jiems už tai atsidėkoja keiksmažodžiais, engimu, pykčiu ir kt. emocijų išliejimo priemonėmis.
            Parašė artexs Rodyti pranešimą
            O dar sako, kad nereikia kalbėti apie gėjus, nereikia eisenų... Kai dar yra net tarp forumo adminų žmonių, kuriem kyla klausimas ar gėjai dirba. Tai man įdomu kaip liutass įsivaizdavo gėjus iki šiol - gal kaip kokius seksualinius maniakus, kurie puola vyrus tamsiose pakampėse ir dulkina taip juos apkrėsdami? Tai nenuostabu jei taip galvojantys žmonės susirenka protestuoti prieš gėjus ir mėto į juos akmenis.
            Nuostabiai nupasakojai - visai panašu į vampyrus
            Parašė Kema Rodyti pranešimą
            Neviduriuok, nes per savo tolerantišką tulžį jumoro jau nesupranti.
            Kartais tavęs nesuprantu
            Parašė oranger Rodyti pranešimą
            Man ta klounada visiškai netrukdo, bet reikia vieną kartą aiškiai pasakyti, kad vaikų įvaikinimas niekada jiems nebus leistas.
            Iš 2010 m. gegužės mėn. žurnalo "Aš ir psichologija". Sociologo Dainiaus Genio straipsnis - apžvalga „Pavojingiausia" visuomenės grupė - homoseksualai". Cituoju: „Nėra lengva mokytis iš kitų klaidų ar pamokslavimų, o geriausiai pamoka išmokstama savo kailiu. Siekiant išsamiau suvokti komplikuotą ir sudėtingą diskriminacijos procesą, labiausiai padės asmeninė patirtis. Pasiūlyti nors ir vienai dienai tapti homoseksualu būtų netaktiška, tačiau pamėginti imituoti tokią elgseną lyg ir nebūtų didelė auka siekiant pažinimo džiaugsmo. Taigi tie, kurie abejoja, ar homoseksualūs žmonės patiria diskriminaciją, ar laikote juos pavojingais, pamėginkite pasidabinti "vaivorykštine" atributika ir pavaikščiokite taip visą dieną viešumoje. Tuomet patirtus įspūdžius padauginkite iš 365 dienų ir dar tęskite iki gyvenimo galo. Taip iš tiesų suprasite, ką iš tiesų reiškia priklausyti mažumos grupei."
            Paskutinis taisė Ametistas; 2010.05.10, 14:50.
            www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

            Comment


              #66
              Parašė artexs Rodyti pranešimą
              O dar sako, kad nereikia kalbėti apie gėjus, nereikia eisenų... Kai dar yra net tarp forumo adminų žmonių, kuriem kyla klausimas ar gėjai dirba. Tai man įdomu kaip liutass įsivaizdavo gėjus iki šiol - gal kaip kokius seksualinius maniakus, kurie puola vyrus tamsiose pakampėse ir dulkina taip juos apkrėsdami? Tai nenuostabu jei taip galvojantys žmonės susirenka protestuoti prieš gėjus ir mėto į juos akmenis.
              Parašė artexs Rodyti pranešimą
              Jei čia buvo sarkazmas tai ok, nepagavau, bet jei ne...
              1. O koks skirtumas kaip kas juos įsivaizduoja? Svarbu, didžioji žmonijos dalis supranta, kad tai yra blogai.

              2. Protestas turi būti civilizuotas. Nors ir per paradus užsienyje homoseksualai būna apmėtomi, apšaukiami ir t.t. Aš nepateisinu smurto, neapykantos (nors vakar kažkam taip pasirodė, keista sakyčiau...)

              3. artex, o vat apie sarkazmą, tai kaip čia jau pats interpretuosi
              Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

              Comment


                #67
                Parašė amiko Rodyti pranešimą
                Nuostabiai nupasakojai - visai panašu į vampyrus
                Parašė SPX Rodyti pranešimą
                1. O koks skirtumas kaip kas juos įsivaizduoja? Svarbu, didžioji žmonijos dalis supranta, kad tai yra blogai.
                Jei aš apie gėjus galvočiau ir tvirtai tikėčiau, kad jie naktimis užpuola ir dulkina žmones, turbūt būčiau pirmose eilėse tų, kurie mėto akmenis į juos per gėjų eisenas. Tam reikalingas švietimas. Viduramžiais ant laužų degindavo raganas, nes "didžioji žmonijos dalis" suprasdavo, "kad tai yra blogai".

                Comment


                  #68
                  Parašė artexs Rodyti pranešimą
                  Jei aš apie gėjus galvočiau ir tvirtai tikėčiau, kad jie naktimis užpuola ir dulkina žmones, turbūt būčiau pirmose eilėse tų, kurie mėto akmenis į juos per gėjų eisenas. Tam reikalingas švietimas. Viduramžiais ant laužų degindavo raganas, nes "didžioji žmonijos dalis" suprasdavo, "kad tai yra blogai".
                  Narkomanija irgi blogai, ir tą didžioji žmonijos dalis taip pat supranta, bet narkomanai turi puikias galimybės išbristi iš narkotikų liūno. Kaip ir alkoholikai. Nematau tame nieko blogo ir keisto. Kodėl gi nepasiūlius homoseksualui pagalbos?

                  O kalbant apie švietimą, tai čia yra labai diskutuotina. Neduok, dar pardinėj mokykloj. Taip, šviesti apie saugų seksą reikia, bet tik priimtų normų rėmuose.
                  Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                  Comment


                    #69
                    Parašė amiko Rodyti pranešimą
                    Taigi tie, kurie abejoja, ar homoseksualūs žmonės patiria diskriminaciją, ar laikote juos pavojingais, pamėginkite pasidabinti "vaivorykštine" atributika ir pavaikščiokite taip visą dieną viešumoje. Tuomet patirtus įspūdžius padauginkite iš 365 dienų ir dar tęskite iki gyvenimo galo. Taip iš tiesų suprasite, ką iš tiesų reiškia priklausyti mažumos grupei."
                    Gali būti. Bet kam reikia vaikščioti su ta vaivorykštės atributika? Ar kas nors vaikšto su atributika pvz. "Aš miegu su savo žmona", "Aš gimdau nuo savo vyro", "Aš naudoju prezervatyvus" ir panašiai?
                    Reikia atskirti pagaliau žmogaus seksualinio gyvenimo smulkmenas nuo ideologijos. Panašu, kad to padaryti kai kam nepavyksta

                    Comment


                      #70
                      Parašė oranger Rodyti pranešimą
                      Visiškai beprasmė diskusija. Žmogaus esmė visai kituose dalykuose.

                      Man ta klounada visiškai netrukdo, bet reikia vieną kartą aiškiai pasakyti, kad vaikų įvaikinimas niekada jiems nebus leistas.
                      Na pasaulio praktika byloja ką kitą
                      http://en.wikipedia.org/wiki/LGBT_adoption

                      Comment


                        #71
                        Parašė oranger Rodyti pranešimą
                        Gali būti. Bet kam reikia vaikščioti su ta vaivorykštės atributika? Ar kas nors vaikšto su atributika pvz. "Aš miegu su savo žmona", "Aš gimdau nuo savo vyro", "Aš naudoju prezervatyvus" ir panašiai?
                        Reikia atskirti pagaliau žmogaus seksualinio gyvenimo smulkmenas nuo ideologijos. Panašu, kad to padaryti kai kam nepavyksta
                        1. Eisenos esmė - parodyti, kad Lietuvoje homoseksualūs žmonės yra tokie kaip visi, o ne su ragais ir antenomis, kaip dauguma mano.
                        2. Eisenos tikslas - skatinti toleranciją, rodyti pagarbą vieni kitiems. Homoseksualams tai pavyko, o priešiškai nusiteikusiems heteroseksualams - ne, nes jie neteisingai interpretavo tokio renginio organizavimą ir jo tikslą. Kaip ir tu. O taip nutiko dėl to, kad į homoseksualus iškart žiūrima kaip į "kas su kuo miega", tai pats ką tik patvirtinai. Ir tai įrodo, kad tokių eisenų organizavimas būtinas siekiant paneigti tokius įsišaknijusius tamsuoliškus mitus. "Aš gimdau nuo savo vyro" - čia visai nesupratau .
                        "Aš naudoju prezervatyvus" - o heteroseksualai jų nenaudoja?

                        Va čia ir problema, kad dauguma vos prabilus apie homoseksualus, pradeda mintyse kurti vaizdinius kaip jie tai daro O jums įdomu?

                        Panašu, kad visuomenė net nesupranta, už ką ir dėl ko homoseksualai kovoja. Už savo žmogiškąsias teises, tačiau dėl išankstinės visuomenės nuomonės apie homoseksualus, pastarieji lieka neteisingai suprasti ir jų bet koks elgesys lieka neigiamu.
                        www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                        Comment


                          #72
                          Parašė oranger Rodyti pranešimą
                          Gali būti. Bet kam reikia vaikščioti su ta vaivorykštės atributika? Ar kas nors vaikšto su atributika pvz. "Aš miegu su savo žmona", "Aš gimdau nuo savo vyro", "Aš naudoju prezervatyvus" ir panašiai?
                          Reikia atskirti pagaliau žmogaus seksualinio gyvenimo smulkmenas nuo ideologijos. Panašu, kad to padaryti kai kam nepavyksta
                          Nesuprask tiesiogiai. Pabandyk su draugu apsimest gėjais ir susikabinę rankomis pasivaikščioti per parkus ir panašiai. Man asmeniškai toks vaizdas neatrodytų patrauklus, bet aš nepulčiau jų mušti ar vadinti įvairiais žodžiais, ko jie tikrai susilauktų taip pasivaikščioję.

                          Comment


                            #73
                            Parašė Perfect Rodyti pranešimą
                            Na pasaulio praktika byloja ką kitą
                            http://en.wikipedia.org/wiki/LGBT_adoption
                            Gal nereikia visur kišti tos "pasaulio praktikos". Pirmiausiai, ji pakankamai fragmentuota ir netgi Amerikoje yra visiškai skirtingų situacijų atskirose valstijose. O antra, mums reikia patiems spręsti šiuos reikalus, atsižvelgiant į Lietuvos realijas ir tradicijas.

                            Comment


                              #74
                              Parašė amiko Rodyti pranešimą
                              "Aš gimdau nuo savo vyro" - čia visai nesupratau .
                              "Aš naudoju prezervatyvus" - o heteroseksualai jų nenaudoja?

                              Va čia ir problema, kad dauguma vos prabilus apie homoseksualus, pradeda mintyse kurti vaizdinius kaip jie tai daro O jums įdomu?
                              Tai aš matau kad nesupranti ir niekada nesuprasi paprastų teiginių normaliame kontekste. Tik prie smilkinio ir gali savo pirštą sukti...

                              Comment


                                #75
                                Parašė amiko Rodyti pranešimą
                                1. Eisenos esmė - parodyti, kad Lietuvoje homoseksualūs žmonės yra tokie kaip visi, o ne su ragais ir antenomis, kaip dauguma mano.
                                Ir viskas? Dieve, kaip kvaila... Mano kaimynai yra homoseksualistai, bet tikrai man tas neturi jokios įtakos vertinant juos kaip žmones. Atsimerk, žmogau.
                                Pasakyčiau daugiau: kaip aš suprantu, normaliems homoseksualistams, kurie gyvena "žmogaus gyvenimą", o ne "homoseksualisto gyvenimą" tie paradai visiškai nerūpi. Nes jie patys nesupriešina save su savo aplinką, bendradarbiais, draugais.
                                Paskutinis taisė oranger; 2010.05.10, 15:14.

                                Comment


                                  #76
                                  Parašė amiko Rodyti pranešimą
                                  ...Panašu, kad visuomenė net nesupranta, už ką ir dėl ko homoseksualai kovoja. Už savo žmogiškąsias teises, tačiau dėl išankstinės visuomenės nuomonės apie homoseksualus, pastarieji lieka neteisingai suprasti ir jų bet koks elgesys lieka neigiamu.
                                  Tai reiškia, kad jie turi ir pilną teisę sulaukti atitinkamos pagalbos ir vėl grįžti į heteroseksualų pasaulį. Išvis man labai įdomu pasidarė ar yra tokių atvejų pasaulyje, kai homoseksualai bandytų vėl tapti hetero? Ieškotų kažkokių būdų? Aš kai tokiais reiškiniais išvis nesidomintis, tai man sunku įsivaizduoti, kaip pvz po 5-6 metų gėjų priversti pamilti moterį ir atstatyti seksualinę trauką jos atžvilgiu. Čia gal yra kažkokia metodika?
                                  Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                                  Comment


                                    #77
                                    Parašė oranger Rodyti pranešimą
                                    Gal nereikia visur kišti tos "pasaulio praktikos". Pirmiausiai, ji pakankamai fragmentuota ir netgi Amerikoje yra visiškai skirtingų situacijų atskirose valstijose. O antra, mums reikia patiems spręsti šiuos reikalus, atsižvelgiant į Lietuvos realijas ir tradicijas.
                                    Visiškai pritariu!

                                    Comment


                                      #78
                                      Parašė artexs Rodyti pranešimą
                                      Nesuprask tiesiogiai. Pabandyk su draugu apsimest gėjais ir susikabinę rankomis pasivaikščioti per parkus ir panašiai. Man asmeniškai toks vaizdas neatrodytų patrauklus, bet aš nepulčiau jų mušti ar vadinti įvairiais žodžiais, ko jie tikrai susilauktų taip pasivaikščioję.
                                      Žinai, man pamačius tokį vaizdą irgi nutirptų kojos. Bet tyliai nusišypsočiau ir pasidžiaugčiau, kad ir lietuviai pamažu brenda ir kompleksų pelkės. Ir lietuviai tokie pikti, kompleksuoti ir nesocialūs ne vien kalbat apie homoseksualus. Vien kokie lietuviai nepakantūs kitoms subkultūroms arba kad ir vaikinui su auskarais ir "lenciūgais" ant džinsų. Dauguma iki šiol mano, kad jei žmogus apsirengęs laisvu ir neįpareigojančiu stiliumi, tai jis yra valkata, narkomanas ar vagis. Daugiau užsienyje pavažinėtų - ten verslininkai su apdriskusiais džinsais vaikšto penktadieniais, nes jie nebijo elgtis kaip jie nori. O Lietuvoje kažkodėl neleidžiama žmonių saviraiška ir viską bandoma normuoti, cenzuoti ir sustatyti į griežtus standartus.
                                      Parašė oranger Rodyti pranešimą
                                      Gal nereikia visur kišti tos "pasaulio praktikos". Pirmiausiai, ji pakankamai fragmentuota ir netgi Amerikoje yra visiškai skirtingų situacijų atskirose valstijose. O antra, mums reikia patiems spręsti šiuos reikalus, atsižvelgiant į Lietuvos realijas ir tradicijas.
                                      Lietuvių tradicinėje virtuvėje picų ir kebabų niekada nebuvo. Tai man dabar smerkti tuos, kurie tai valgo? Kitaip tariant - jei tavo tradicijos vienokios, tai nereiškia, kad joms paklusti turiu aš. Taip, visuomenė mano, kad homoseksualai peša savo gyvenimo būdą, tačiau yra priešingai - jie skleidžia socializacijos idėją.
                                      Parašė oranger Rodyti pranešimą
                                      Tai aš matau kad nesupranti ir niekada nesuprasi paprastų teiginių normaliame kontekste. Tik prie smilkinio ir gali savo pirštą sukti...
                                      Tai jau seniai supratau, kad vienas kito nesuprantame
                                      Parašė oranger Rodyti pranešimą
                                      Ir viskas? Dieve, kaip kvaila... Mano kaimynai yra homoseksualistai, bet tikrai man tas neturi jokios įtakos vertinant juos kaip žmones. Atsimerk, žmogau.
                                      Pasakyčiau daugiau: kaip aš suprantu, normaliems homoseksualistams, kurie gyvena "žmogaus gyvenimą", o ne "homoseksualisto gyvenimą" tie paradai visiškai nerūpi. Nes jie patys nesupriešina save su savo aplinką, bendradarbiais, draugais.
                                      Kad toleruoji tu, tai šaunu. Bet dauguma, žinok, mieliau duoda į galvą Taigi vis tik tolerancijos stoka yra.
                                      Paskutinis taisė Ametistas; 2010.05.10, 15:16.
                                      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                      Comment


                                        #79
                                        Parašė amiko Rodyti pranešimą
                                        Žinai, man pamačius tokį vaizdą irgi nutirptų kojos. Bet tyliai nusišypsočiau ir pasidžiaugčiau, kad ir lietuviai pamažu brenda ir kompleksų pelkės. Ir lietuviai tokie pikti, kompleksuoti ir nesocialūs ne vien kalbat apie homoseksualus. Vien kokie lietuviai nepakantūs kitoms subkultūroms arba kad ir vaikinui su auskarais ir "lenciūgais" ant džinsų. Dauguma iki šiol mano, kad jei žmogus apsirengęs laisvu ir neįpareigojančiu stiliumi, tai jis yra valkata, narkomanas ar vagis. Daugiau užsienyje pavažinėtų - ten verslininkai su apdriskusiais džinsais vaikšto penktadieniais, nes jie nebijo elgtis kaip jie nori. O Lietuvoje kažkodėl neleidžiama žmonių saviraiška ir viską bandoma normuoti, cenzuoti ir sustatyti į griežtus standartus.
                                        Pakantumas subkultūroms jau seniai didėja Net ir EMO pamėgo
                                        Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                                        Comment


                                          #80
                                          Parašė oranger Rodyti pranešimą
                                          Gal nereikia visur kišti tos "pasaulio praktikos". Pirmiausiai, ji pakankamai fragmentuota ir netgi Amerikoje yra visiškai skirtingų situacijų atskirose valstijose. O antra, mums reikia patiems spręsti šiuos reikalus, atsižvelgiant į Lietuvos realijas ir tradicijas.
                                          Aš ir nekišu, o tik parodau ko galima tikėtis.
                                          O kokios tos realijos ir tradicijos?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X