Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Klausimai apie forumą

Collapse
X
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

https://www.miestai.net/forumas/memb...5-linkoping-se
    Už ką buvau pašalintas?

Comment

Tai gi pati žinai...
      If a lion could speak, we could not understand him.

Comment

Parašė Gator Rodyti pranešimą

Konservatorius gal ir nušlavė 45proc balsų prieš 25,1 proc balsų, bet bendrai Škotijos nepriklausomybės partijos surinko 46 proc balsų (pridedam 1proc žaliųjų balsų), o unionistų partijos surinko 54 proc balsų. Taip, kad nepriklausomybės partijos pralaimėjo rinkimus, nes nepriklausomybės referedumas remsis procentais, o ne MP išrinkimo skaičiais, pagal kuriuos triumfavo SNP.
        Šeštadienis matau vėl neapsiėjo be sunkiųjų narkotikų?
        If a lion could speak, we could not understand him.

Comment

Klausimas apie forumą, ar teisinga, kad gaunu įspėjimą už tai, kad pacitavau vieno moderatoriaus, labai besipiktinančio blogos kokybės nuotraukomis, paties įkeltą labai blogos kokybės nuotrauką?

Comment

Kituose forumuose moderavimo politikos diskutavimas yra tabu. Už tai gali gauti baną.

Comment

Parašė rmss Rodyti pranešimą
              Klausimas apie forumą, ar teisinga, kad gaunu įspėjimą už tai, kad pacitavau vieno moderatoriaus, labai besipiktinančio blogos kokybės nuotraukomis, paties įkeltą labai blogos kokybės nuotrauką?
              Mačiau tas foto, manau neteisingai Romas piktinosi, bet eskaluoti irgi matyt nelabai būtina buvo. Aš irgi esu gavęs keistų įspėjimų, o bet tačiau pritarsiu Milwaukee, kad nereik per daug rimtai į tai žiūrėti ir bendrai paėmus Romas ir kiti adminai visai gerai čia tvarkosi ir man labiau tokios priimtinos diskusijos, kur nors ir yra trūkumų, bet tolerancijos lygis sveikas. Didelis kontrastas su facebook'u, kur visi sulenda į savo circle jerk'us ir neįmanoma išsakyti kitokios nuomonės.

Comment

Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

Šiaip tau galva apskritai nelabai veikia. Geriausia jei tu miegotum 24 valandas per parą.
                Kiek jisai dar čia demonstruos savo toksišką "bendravimo" manierą?
                Gimtoji Nalšia: Švenčionėliai | Švenčionys
                Mielosios Grigiškės

Comment

Pagal tai, kad šita sankausko nekultūra ir įžeidinėjimai susilaukė 8 laikų, matau kad tai nėra tokio lygio forumas, kaip galvojau. Jeigu čia yra palaikomi veikėjai, kurie savo toksiška mobingine maniera puola žmones, kurie niekada nėra nieko įžeidinėję (jeigu ką nors įžeidinėjau - prašom, parodykit) tai panašu kad tarp tokių žmonių man nėra ką veikti. Nesijungiau 3 metus, gal dabar nesijungsiu 5 metus. Kandžiokit vienas kitą, bet ne mane.
                  Gimtoji Nalšia: Švenčionėliai | Švenčionys
                  Mielosios Grigiškės

Comment

Working...
                  X