Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Prostitucijos verslo legalizavimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Ir prostitucija taptų normalia profesine veikla, kaip ir visos kitos, kur reikia dirbti rimtą darbą galva ar raumenimis, o ne apatine dalimi? Nesuvokiama. Ekonominė nauda dar ne viskas, yra ir toks dalykas, kaip visuomenės moralinis lygis. Aš suprantu, kad šiandien jis kritęs žemiau plintuso, bet gal nereikia to kritimo dar labiau gilinti tokiais veiksmais. Nes kai merginos ar vaikinai po mokyklos baigimo ims rinktis prostituciją kaip "garbingą, normalią profesiją" bus vėlu juoktis.
    Paskutinis taisė Tomizmas; 2016.05.20, 01:26.
    Snowflakes will attack U <3

    Comment


      Parašė geriantis Rodyti pranešimą
      šiaip aš legalizacija suprantu ne kaip prekyba žmonėmis, o kaip žmogus dirba, uždirba pinigus, moka mokesčius, sakyčiau legalizacija kažkiek net sumažintu prekyba žmonėmis
      Aš suprantu kiek kitaip, tai tą pati sistema tik legalizuota. Tai yra merginos turi sutenerius, kuriems sumoka didesnę dalį uždirbtų pinigų. Juk šis darbas turi tam tikras sąlygas, aptarnauti tam tikrą kiekį klientų privalu, nori ar nenori. Juk reikia visiems verchams gauti pelną. Atsisakyti negali. Tai tau ir laisvas pasirinkimas ir garbingas darbas. Apsisukus lengvai iš jo neišeisi, nes būsi vis dar kažkam skolingas, o skolą atiduoti turi.. kol atsiras kita, kai perleis kitai "kontorai".
      *******
      Miestai.net Fb

      Comment


        Prostitucijos šiais laikais nėra daugiau ar mažiau, nei bet kada anksčiau. Tai nepriklauso nuo moralės lygio. Ir šiaip, kodėl manai, kad tavo moralė geresnė, nei mano? Gal tiesiog pasilaikykim savo morales kiekvienas sau ir nenurodonėkime kitiems, ką ir su kuo daryti lovoje?

        Comment


          Parašė Irma Rodyti pranešimą
          Aš suprantu kiek kitaip, tai tą pati sistema tik legalizuota. Tai yra merginos turi sutenerius, kuriems sumoka didesnę dalį uždirbtų pinigų. Juk šis darbas turi tam tikras sąlygas, aptarnauti tam tikrą kiekį klientų privalu, nori ar nenori. Juk reikia visiems verchams gauti pelną. Atsisakyti negali. Tai tau ir laisvas pasirinkimas ir garbingas darbas. Apsisukus lengvai iš jo neišeisi, nes būsi vis dar kažkam skolingas, o skolą atiduoti turi.. kol atsiras kita, kai perleis kitai "kontorai".
          o aš suprantu kaip tik kitaip, be jokių vierchų ir kontorų, gauni verslo liudijimą ir dirbi sau kada nori ir su kuo nori
          Aš neliūdnas - aš blaivus

          Comment


            Parašė Irma Rodyti pranešimą
            Aš suprantu kiek kitaip, tai tą pati sistema tik legalizuota. Tai yra merginos turi sutenerius, kuriems sumoka didesnę dalį uždirbtų pinigų. Juk šis darbas turi tam tikras sąlygas, aptarnauti tam tikrą kiekį klientų privalu, nori ar nenori. Juk reikia visiems verchams gauti pelną. Atsisakyti negali. Tai tau ir laisvas pasirinkimas ir garbingas darbas. Apsisukus lengvai iš jo neišeisi, nes būsi vis dar kažkam skolingas, o skolą atiduoti turi.. kol atsiras kita, kai perleis kitai "kontorai".
            O kodėl turi būti kažkokie suteneriai?

            Comment


              Parašė geriantis Rodyti pranešimą
              o aš suprantu kaip tik kitaip, be jokių vierchų ir kontorų, gauni verslo liudijimą ir dirbi sau kada nori ir su kuo nori
              Tokių realiai nebūtų daug. Nemaža dalis jų įtraukta kitų asmenų, o jų "karjeros" kelias akylai stebimas. Tiesiog tai kažkam laabai lengvi pinigai ir to nusikalstamos organizacijos taip lengvai neatsisakys.

              Pernai lapkritį pažįstamų Lietuvoje į Didžiąją Britaniją buvo atviliotos 18-metė ir 19-metė Lietuvos pilietės. Jau Londono Getviko oro uoste iš merginų buvo atimti pasai, o kiekviena jų už 3 tūkstančius svarų (15 tūkst. litų) oro uoste esančioje kavinėje buvo parduotos minėtiesiems albanams į sekso vergiją.

              "The Mirror", remdamasis bylą tyrusiais policijos pareigūnais, aprašo merginų patirtą siaubą. Jos buvo nugabentos į Šefildą, o po kelių valandų viena jų, jau perparduota, pervežta atgal į Londoną.

              Didžiojoje Britanijoje ilgus metus kalėti nuteisti dvi merginas iš Lietuvos į sekso vergiją prievarta įtraukusios gaujos nariai, tarp jų - ir išeivė iš Lietuvos.

              Kaip pranešė Didžiosios Britanijos laikraštis "The Mirror", išeiviai iš Albanijos - Tasimas Axhamis ir Emiljanas Beqiratas - nuteisti kalėti atitinkamai 21-erius ir 16 metų, o E.Beqirato sugyventinė 20-metė Vilma Kizlaitė kalės 11 metų.

              Šiuos nuosprendžius skyrė Šefildo miesto baudžiamųjų bylų teismas. Įtariamieji buvo kaltinami išžaginimais, prekyba žmonėmis, neteisėtu laisvės atėmimu, o V.Kizlaitė - ir prostitucija.

              Pernai lapkritį pažįstamų Lietuvoje į Didžiąją Britaniją buvo atviliotos 18-metė ir 19-metė Lietuvos pilietės. Jau Londono Getviko oro uoste iš merginų buvo atimti pasai, o kiekviena jų už 3 tūkstančius svarų (15 tūkst. litų) oro uoste esančioje kavinėje buvo parduotos minėtiesiems albanams į sekso vergiją.

              "The Mirror", remdamasis bylą tyrusiais policijos pareigūnais, aprašo merginų patirtą siaubą. Jos buvo nugabentos į Šefildą, o po kelių valandų viena jų, jau perparduota, pervežta atgal į Londoną.

              "Merginos buvo lyg įbauginti zuikiai. Lietuvoje pažįstami vyrai pridalijo joms visokių pažadų, merginos manė, kad vyksta atostogauti", - pasakojo detektyvas Andy Justice.

              Lietuvaitės buvo mušamos ir žaginamos, prievarta ir grasinimais nužudyti įtrauktos į prostitucija. Šefilde likusi lietuvaitė, prižiūrima albano sutenerio, buvo priversta gatvėje ieškoti klientų. Per 11 dienų trukusią vergiją ji aptarnavo 10 vyrų.

              Į Londoną išvežta mergina pabėgo nuo sutenerio po 5 dienų, ją priglobė pirmojo pasitaikiusio namo gyventojai. Šefilde vergavusi mergina ištrūko po 11 dienų.

              čia
              Ir manau, kad joms pasisekė, kad taip lengvai ištrūko, kai būtų pripratintos prie narkotikų, dėl jų daryti galėtų bet ką. Ir kiek tokių istorijų nepatenka į dienos šviesą, kiek merginų visą tai daro kažkam panorėjus.. niekas nežino, o daug kam ir neįdomu, kol ten nepakliūna artimi žmonės.

              Tačiau taip, yra ir savo noru tuo užsiimančių, galimybė oficialiai tuo užsiimti, tarkim D. Britanijoje, yra. Tačiau lygiagrečiai visada egzistuos prievarta ir smurtu laikomos prostitutės. Ir procentaliai greičiausiai pastarųjų daugiau.
              *******
              Miestai.net Fb

              Comment


                čia tik mano nuomonė, bet aš galvoju, kad legalizavus šį verslą turėtų mažėti kriminalinio pasaulio galios, nes dalis pinigų nepatektų į jų rankas ir jeigu po legalizacijos bent maža dalis moterų ištrūktų iš sutenerių nagų ir vergijos, būtų nebeprievartaujamos ir nebemušamos, jau vien dėlto sakyčiau reiktų legalizuoti, aišku yra moralinis barjeras, kurį reikėtų peržengti, tai nelengva, ai ir dar legalizuočiau narkotikus, pardavinėti siūlyčiau su receptais, prostitucija ir narkotikai neišsemiama mėšlo krūva, kovai su kuria skiriamos milžiniškos lėšos, o naudos gaunasi mizeris, vat ir galvoju reikia eiti iš kitos pusės, viską legalizuoti ir kontroliuoti
                Aš neliūdnas - aš blaivus

                Comment


                  Parašė geriantis Rodyti pranešimą
                  <...>ai ir dar legalizuočiau narkotikus, pardavinėti siūlyčiau su receptais, prostitucija ir narkotikai neišsemiama mėšlo krūva, kovai su kuria skiriamos milžiniškos lėšos, o naudos gaunasi mizeris, vat ir galvoju reikia eiti iš kitos pusės, viską legalizuoti ir kontroliuoti
                  Su tokia logika reiktų ir pedofiliją bei zoofiliją legalizuoti? Gal išgėrus dar galima būtų ir vairuoti?
                  *******
                  Miestai.net Fb

                  Comment


                    Parašė Irma Rodyti pranešimą
                    Su tokia logika reiktų ir pedofiliją bei zoofiliją legalizuoti? Gal išgėrus dar galima būtų ir vairuoti?
                    Irma, mieloji, nedramatizuok.
                    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                    Comment


                      Parašė geriantis Rodyti pranešimą
                      čia tik mano nuomonė, bet aš galvoju, kad legalizavus šį verslą turėtų mažėti kriminalinio pasaulio galios, nes dalis pinigų nepatektų į jų rankas ir jeigu po legalizacijos bent maža dalis moterų ištrūktų iš sutenerių nagų ir vergijos, būtų nebeprievartaujamos ir nebemušamos, jau vien dėlto sakyčiau reiktų legalizuoti, aišku yra moralinis barjeras, kurį reikėtų peržengti, tai nelengva, ai ir dar legalizuočiau narkotikus, pardavinėti siūlyčiau su receptais, prostitucija ir narkotikai neišsemiama mėšlo krūva, kovai su kuria skiriamos milžiniškos lėšos, o naudos gaunasi mizeris, vat ir galvoju reikia eiti iš kitos pusės, viską legalizuoti ir kontroliuoti
                      Teoriškai, bet praktiškai kaip matom legalizavimas ne tik neišprendžia problemų, bet jas netgi padidina.
                      Kaip įsivaizduoji receptus narkotikams? Kuo didesnė priklausomybė tuo didesnį kiekį gydytojas išrašo? Kad nauda mizerinė nesutikčiau, dėl ilgų metų kalėjime nedaug kas ryžtasi verstis tokiu verslu, atitinkamai tai atsiliepa kainai bei prieinamumui ir tik nedaugelis gali sau leisti vartoti narkotikus.
                      Flickr

                      Comment


                        Parašė Ametistas Rodyti pranešimą
                        Irma, mieloji, nedramatizuok.
                        Nedramatizuoju, dar net nepradėjau

                        Kiekviena lazda turi du galus, tai ne išimtis, tai gyvenimo taisyklė. O legalizavus narkotikus, tik bus parodoma jaunimui, kad tai nėra taip blogai kaip gali atrodyti - imkite ir bandykite. O su receptais tai visiškas nusišnekėjimas. Kiek žinau prisiekę narkomanai tam tikrose šalyse tikrai gauna narkotikus ar jų pakaitalus pagal kažkokią tvarką, tačiau ne pradedantieji.

                        Labai liberalių įstatymų galiojimo šalyse jau vis dažniau susiduriama su jaunų žmonių alkoholizmu. Šaliai tai kainuoja taip pat. Keista, kad visuomenėje nediegiamas neigiamas supratimas į tai.. girtos motinėlės baruose, o gatvėse su miniakais ir aukštakulniais girtos jų dukros.

                        O iš tikrųjų tai viešosios tvarkos pažeidimas. Pas mus besišlaistantis girtuoklėlis gatvėje greitai gali atsidurti policininkų kompanijoje.
                        Paskutinis taisė Irma; 2012.05.04, 13:27.
                        *******
                        Miestai.net Fb

                        Comment


                          Girtą tautą lengviau valdyti. Be to ir naikinasi už tai pati susimokėdama. O tai atitinka globalistų tikslus. Nes jų planuose tokių tautų kaip lietuvių nėra. Yra tik žydai ir dar kelios kitos.
                          John'o norą legalizuoti prostituciją supratau po jo vieno mano pranešimo apie tai kad moterims, atmintį pagerins sperma, įvertinimo.

                          http://gyvenimas.delfi.lt/grozis_ir_...categoryID=405

                          Mat ponas Jonh'as irgi nori geros atminties.

                          Comment


                            Tai ne tik atmintį, bet ir, pavyzdžiui, odą
                            Juk ten yra visokių vitaminų, baltymų ir t.t. Viskas čia tvarkoje. Tai jau buvo numanoma labai seniai ir anokia čia naujiena.

                            Comment


                              Mano morales normos yra kiek aukstesnes nei didesnes dalies zmoniu, taciau net ir as nematau cia kazkokio tai didelio amoralumo. Kuo tai skirias is esme nuo kitu paslaugu, pavyzdziui masazo?
                              O naudos is to bus visiems - nusikalteliu itaka mazes, pinigu bus daugiau legaliu, prostitutems taip pat bus maloniau dirbti legaliai ir nestresuoti del policijos, suteneriu. Galbut ir sveikata butu geresne kalbant apie siokia tokia lytiskai platinamu ligu prevencija.
                              Zodziu mano asmenine nuomone - kvaila butu nelegalizuoti.

                              Comment


                                Parašė Gator Rodyti pranešimą
                                Kuo tai skirias is esme nuo kitu paslaugu, pavyzdziui masazo?
                                Tai daug kur masažas ir reiškia būtent tai
                                O kai kuriuose kraštuose, jei paprašysi tik paprasto masažo ir atsisakysi to "geresnio", tai gali būti palaikytas ir prietranka.

                                Comment


                                  Parašė Gator Rodyti pranešimą
                                  Mano morales normos yra kiek aukstesnes nei didesnes dalies zmoniu<...>

                                  Išgriuvau... Aš tai save laikau, pagal visas tariamas normas, netgi labai amoralia.. matai, kaip skirtingai žmonės viską suvokia
                                  Tačiau aš prieš legalizavimą, savo nuomonę išdėsčiau aukščiau, kiekvienas įgalus pats atsirinkti ir susidėlioti taškus ant i.
                                  *******
                                  Miestai.net Fb

                                  Comment


                                    Parašė Irma Rodyti pranešimą
                                    Išgriuvau... Aš tai save laikau, pagal visas tariamas normas, netgi labai amoralia.. matai, kaip skirtingai žmonės viską suvokia
                                    Tačiau aš prieš legalizavimą, savo nuomonę išdėsčiau aukščiau, kiekvienas įgalus pats atsirinkti ir susidėlioti taškus ant i.
                                    Kaip pastebėjau, tie, kas yra prieš legalizaciją kalba ne apie moralę, o sako konkrečius argumentus, kodėl turėtų būti tai uždrausta. O tie, kurie už, tekalba apie moralę (savo)
                                    Flickr

                                    Comment


                                      Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                      Kaip pastebėjau, tie, kas yra prieš legalizaciją kalba ne apie moralę, o sako konkrečius argumentus, kodėl turėtų būti tai uždrausta. O tie, kurie už, tekalba apie moralę (savo)
                                      Kažką tikriausiai praleidai.

                                      Comment


                                        Parašė John Rodyti pranešimą
                                        Kažką tikriausiai praleidai.
                                        Na su išimtimis, bet taip maždaug ir yra. Tie, kas yra prieš nepagrįstai kaltinami savo moralės piršimu kitiems, net nesiklausant jų argumentų
                                        Flickr

                                        Comment


                                          Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                          Na su išimtimis, bet taip maždaug ir yra. Tie, kas yra prieš nepagrįstai kaltinami savo moralės piršimu kitiems, net nesiklausant jų argumentų
                                          Tai kad tie argumentai nepagrįsti ir, viso labo, bando nevykysiai maskuoti tą pačią ultrakonservatyvią moralę. Tai dar labiau pastebima kad ir gėjų klausimo diskusijose, kur tokie oponuojantys veikėjai leidžiasi į visiškai absurdiškų argumentų paieškas, taip tik bandydami dengti savo primityvią homofobiją ir konservatyvumą. Kaip nors kitaip kontrargumentuoti sunku, kaip ir sunku kontrargunentuoti kokiam nors talibui, kuris galvoja, kad Alacho balsas, kurį jis girdi, yra pats geriausias argumentas. Labai panašiai yra ir šioje temoje.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X