Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimai - 2009 05 17

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Aš taip pat tarp dabartinių kandidatų, rimčiausią matau tik D.Grybauskaitę.
    „Žmogus, nedarantis klaidų, paprastai nedaro nieko" - Bishop W. Magee, 1821-1891.

    Comment


      #22
      Uz Grybauskaite nebalsuosiu. Nesu homofobas... Bet ji man perdaug mislinga persona del savo praeities...
      Vidinei laimei nesušvitus, išorinė laimė - tik kančių šaltinis. - Milarepa

      Comment


        #23
        Pradžioj ir aš galvojau, kad gal už Grybauskaitę nebalsuosiu, bet kai pamatau komentarus po straipsniais apie ją, greičiausiai rašomų kokių 5 skirtingų žmonių, tai gpradedu galvoti, kad nėra kito kelio, kaip balsuoti už ją.

        Comment


          #24
          Prezidentas tik veidas mūsų valstybės užsienyje. Kaip ir sakė X21 Lietuva nėra prezidentinė respublika. Visa galia seimo ir vyriausybės rankose. Todėl Grybauskaitė man yra tinkamiausia. Ir kalba protingai ir patirties Europoje turi ir energinga ir dar kaip moteris tikrai gerai atrodo Beje įtariu kokiems nevispročiams jos pavardė užklius. Net nematau lygeverčio jos konkurento. Moteris gal vyram parodys kaip dirbti...
          You've got one life! Live it!

          Comment


            #25
            Parašė fredis Rodyti pranešimą
            Prezidentas tik veidas mūsų valstybės užsienyje. Kaip ir sakė X21 Lietuva nėra prezidentinė respublika. Visa galia seimo ir vyriausybės rankose. Todėl Grybauskaitė man yra tinkamiausia. Ir kalba protingai ir patirties Europoje turi ir energinga ir dar kaip moteris tikrai gerai atrodo Beje įtariu kokiems nevispročiams jos pavardė užklius. Net nematau lygeverčio jos konkurento. Moteris gal vyram parodys kaip dirbti...
            Bet Kubilių už pavadėlio ji tvirtai laiko. Mano nuomone, jei šita vyriausybė nežlugs, tai ji iš tikrųjų vykdys ne Kubiliaus, o prezidentės politiką. Pilkoji kardinolė taip sakant.
            Post in English - fight censorship!

            Comment


              #26
              Parašė Tomas Rodyti pranešimą
              Man rodos Grybauskaitė yra socialinės rinkos ekonomikos šalininkė, o tokios krypties realiai neremia nė viena iš didžiųjų Lietuvos politinių partijų.

              Žodžiu ji pasmerkta ėstis su visais
              Būtent...Politinės ekonomikos mokykla padarė savo...
              Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
              Dordrechtas/Haarlemas
              Nesebaras/Plovdivas
              Kiolnas

              Comment


                #27
                Delfi.lt apibendrino savo apklausos rezultatus:
                Už eurokomisarę Dalią Grybauskaitę šalies prezidento rinkimuose balsuotų 83,2 proc. DELFI skaitytojų. Į ketvirtadienį užduotą klausimą, ar ketinate balsuoti už D.Grybauskaitę prezidento rinkimuose, „taip“ atsakė 15 309 interneto portalo lankytojai. Už eurokomisarę nebalsuotų 6,9 proc. (1264 žmonių), neapsisprendę – 7,8 proc. (1434), į rinkimus neketina eiti 1,5 proc. (270), 0,7 proc. (129) sakė, kad neturi teisės balsuoti.

                DELFI apklausoje dalyvavo 16 934 internautai.
                Taip pat primenu, kad buvo surengta konferencija su p. D. Grybauskaite. Kas nori geriau pažinti kandidatės pasaulėžiūrą, tam bus iš tiesų pravartu paskaityti.

                Vienas netipinis klausimas:
                Prieš keletą metų spauda aprašė istoriją, kad jūs lyg ir draugaujate su kita moterimi, lyg ir jūsų yra netradicinė orientacija. Kaip rinkėja, norėčiau žinoti, kokia jūsų orientacija?
                Humoro dėlei tokį klausimą aš gal ir galiu suprasti, tačiau mane stebina pabraukta dalis. Kokią įtaką rinkėjui renkantis kandidatą gali turėti jo orientacija? Nes čia būtent ir pabrėžiama, kad žmogus domisi kaip rinkėjas.
                Įžvalgos.lt - FB - G+

                Comment


                  #28
                  Tai reiskia, kad kaip rinkeja ji labai noretu balsuot uz p. Grybauskaite, o bet taciau kadangi ji yra homofobisku paziuru, tai pretendentes seksualine orientacija jai yra ypatingai svarbi.
                  www.scriptorium.ie

                  Comment


                    #29
                    Parašė tivoli Rodyti pranešimą
                    Būtent...Politinės ekonomikos mokykla padarė savo...
                    Tarp kitko politinės ekonomikos vadovėliuose daug teisybės rašoma
                    It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                    Comment


                      #30
                      Parašė Tomas Rodyti pranešimą
                      Tarp kitko politinės ekonomikos vadovėliuose daug teisybės rašoma
                      O aš ir nesakiau, kad politinė ekonomika yra blogai Man pačiam atrodo politė ekonomija viena "humaniškiausių" ekonomikos formų dabartinėje ekonomikos sampratoje... gal kai kuriem su komunizmu tai asocijuojasi, bet neskaitant iškreiptos komunizmo ideologijos atvejo, vakaruose tai suprantama kaip puiki ekonomikos dalis skirta socialinei gerovei valstybėje plėtoti.
                      Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
                      Dordrechtas/Haarlemas
                      Nesebaras/Plovdivas
                      Kiolnas

                      Comment


                        #31
                        Puiku, kad Grybauskaitė balotiruojasi. Tikiuosi jos pergalės jau po pirmo turo.
                        You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                        Comment


                          #32
                          Lankytojų apklausą su p. D. Grybauskaite yra surengęs ir VZ.lt.

                          G.Kirkilas, gediminas@lsdp.lt
                          Dalyt, kodėl manęs taip nemyli?
                          Įžvalgos.lt - FB - G+

                          Comment


                            #33
                            Ieškau vaistų nuo grybauskomanijos

                            Labai sveikas straipsnis.

                            Tautieciai kazkaip pilni iliuziju, kad va ateis Grybauskaite, trinktels kumsteliu per stala ir viskas susitvarkys. Busim turtingi sotus ir laimingi. Zodziu praktiskai Mergeles Marijos nuzengimas i marijos zeme.

                            Nors juk visi puikiai zinom, kad prezidente sito negali padaryt net labai noredama. Kas jei mus kas nors is balos ir pakels, tai tik mes patys. Ne Kubilius ir ne Grybauskaite. Igriuvom beje irgi patys, nors eilinis runkelis sventai isitikines kad kaltas Kubilius, tipo va, prie kirkilio buvo geriau.

                            Todel tiesiog uzprogramuotas nerealus nusivylimas, maikes draskymasis beigi prezidenturos langu dauzymas. Idomu kaip sitai suprasdama jauciasi pati Grybauskaite.

                            p.s.
                            kazkaip neatsikratau vaizdiniu is siaures korejos, kur kiekvienam zingsnyje kabo draugu Kim-Ir-Seno beigi Kim-Jong-Ilo paveikslai, kurie kaip zinia asmeniskai vadovavo ir priziurejo kiekviena bent kiek reiksmingesni darbeli.
                            Na arba draugiskos baltarusijos televizija, kur batka kiekviena vakara pasikviecia kokio nors kolchozo pirmininka ir jam asmeniskai desto apie jo einamuosius darbus.
                            Lietuviai sito cirko akivaizdziai pasiilge.

                            Comment


                              #34
                              Manau ir Kubilius ir Grybauskaitė puikiai supranta į ką jie lenda, bet gal tiesiog jie ne dėl įvaizdžio gyvena?

                              Comment


                                #35
                                Parašė a_p Rodyti pranešimą
                                Ieškau vaistų nuo grybauskomanijos

                                Labai sveikas straipsnis.

                                Tautieciai kazkaip pilni iliuziju, kad va ateis Grybauskaite, trinktels kumsteliu per stala ir viskas susitvarkys. Busim turtingi sotus ir laimingi. Zodziu praktiskai Mergeles Marijos nuzengimas i marijos zeme.

                                Nors juk visi puikiai zinom, kad prezidente sito negali padaryt net labai noredama. Kas jei mus kas nors is balos ir pakels, tai tik mes patys. Ne Kubilius ir ne Grybauskaite. Igriuvom beje irgi patys, nors eilinis runkelis sventai isitikines kad kaltas Kubilius, tipo va, prie kirkilio buvo geriau.

                                Todel tiesiog uzprogramuotas nerealus nusivylimas, maikes draskymasis beigi prezidenturos langu dauzymas. Idomu kaip sitai suprasdama jauciasi pati Grybauskaite.

                                p.s.
                                kazkaip neatsikratau vaizdiniu is siaures korejos, kur kiekvienam zingsnyje kabo draugu Kim-Ir-Seno beigi Kim-Jong-Ilo paveikslai, kurie kaip zinia asmeniskai vadovavo ir priziurejo kiekviena bent kiek reiksmingesni darbeli.
                                Na arba draugiskos baltarusijos televizija, kur batka kiekviena vakara pasikviecia kokio nors kolchozo pirmininka ir jam asmeniskai desto apie jo einamuosius darbus.
                                Lietuviai sito cirko akivaizdziai pasiilge.
                                Ta pati situacija kaip buvo ir su JAV. Ten irgi buvo Obamomanijos epidmija . Ir prezidentas netgi neturi įpatingų galių. Svarbiausia užduotis yra stabdyti paniką (kurią sukėlė Kubilius), kurti gerą šalies įvaizdį, bei kalbėtų su žiniasklaida kaip tai darė iki šiol (galima sakyti - būti vyriausybės atstove spaudai. O jei dar kartais mesteltų premjerui kokį patarimą, tai būtų geriausia ko galima tikėtis iš prezidento.
                                Post in English - fight censorship!

                                Comment


                                  #36
                                  Idomu kodel "obamomanija" yra baisi ir nelaime? Ir is viso kodel manija? Klintonas, Bushas Sr ir Reiganas laimejo didesniais skirtumais. Ar 1996 Lietuvoje buvo LDDPmanija?

                                  Comment


                                    #37
                                    Tiesiog lietuviai taip įprato nekęsti savo politikų, visų be išimties, jog ima jausti gėdą, jeigu tik užsimano kuo nors pasitikėti. Tikiuosi, tai pagydoma.

                                    Aišku, jeigu tikėsime Aleksandravičium, pirmiausiai lietuviams derėtų atsikratyti neapykantos sau patiems. O tai gali būti sunku, labai sunku.

                                    Comment


                                      #38
                                      Parašė a_p Rodyti pranešimą
                                      Ieškau vaistų nuo grybauskomanijos

                                      Labai sveikas straipsnis.

                                      Tautieciai kazkaip pilni iliuziju, kad va ateis Grybauskaite, trinktels kumsteliu per stala ir viskas susitvarkys. Busim turtingi sotus ir laimingi. Zodziu praktiskai Mergeles Marijos nuzengimas i marijos zeme.
                                      Oho, tai dabar apsviete mus visus. Aciu straipsnio autoriui!
                                      Zmonems, bent kiek zinantiems prezidento kompetencija, turetu buti aisku, kad ekonomikos situacija ir Prezidentas vargiai gali tureti ka nors bendro. Jei kai kas "nusivils", kad isrinkus Grybauskaite ju alga ar pasalpa nepadidejo bent 10x, tai tik ju paciu isprusimo problema. Man apskritai tokios nuomones atrodo kaip bandymai ieskoti priekabiu, kai jau visiskai nieko kito sukritikuoti nebeiseina.

                                      Lyginti su Obama irgi neina. JAV yra kur kas labiau prezidentine valstybe, kur sis postas turi dideles galias, del ko ir reikalauti is Prezidento galima kur kas ivairesniu dalyku.

                                      LR Prezidentui svarbiausia solidziai atrodyti, gerai pasneketi ir atstovauti sali uzsienyje ir saliu vadovu susitikimuose. Panasu, kad Grybauskaite tai gales daryti geriau, nei bet kuris kitas (iskaitant Adamku) buves LR Prezidentas. Tai, kad Grybauskaite yra akivaizdziai geriausia is galimu kandidatu, neturetu buti joks minusas.

                                      Comment


                                        #39
                                        Parašė a_p Rodyti pranešimą
                                        Ieškau vaistų nuo grybauskomanijos

                                        Labai sveikas straipsnis.

                                        Tautieciai kazkaip pilni iliuziju, kad va ateis Grybauskaite, trinktels kumsteliu per stala ir viskas susitvarkys. Busim turtingi sotus ir laimingi. Zodziu praktiskai Mergeles Marijos nuzengimas i marijos zeme.
                                        Mano nuomonė nė kiek nepakito po šio straipsnio. Tavo a_p komentaras man daug sveikesnis, nei tas straipsnis

                                        Aš nesitikiu, kad uždirbsiu tiek kiek vokietis ar šveicaras. Bet kad mes atrodysime Europoje ar Pasaulyje dar geriau, nei prie Adamkaus, tai aš šventai tikiu Tikiuosi ji kryptingai dirbs, nors ir neturi tiek galiu kiek jų turi Obama štatuose. Runkeliams visi atrodys visi blogai... Man gėda buvo kai Brazauskas kažkada nuvažiavęs į ale ES galvų susirinkimą sugebėjo išlementi du žodžius angliškai ir tai pirmokas geriau juos jau moka. Reikia tikėti, kad kažkas pasikeis po keturių metų, o ne po keturių mėnesių. Aš už Grybauskaitę būsiu keturis metus
                                        You've got one life! Live it!

                                        Comment


                                          #40
                                          O kaip tik pašnekėt Grybauskaitė ir nesugeba. Leptels ką nors tarptautiniu lygmeniu, paskui URM galės košę kelis mėnesius srėbt.
                                          Got sun in my face, sleeping rough on the road

                                          Comment

                                          Working...
                                          X