Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno miesto savivaldybė

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė 10.000 Rodyti pranešimą

    Tai jis ir nesakė kad prezidentas, gal atidžiau skaitykime ką kiti rašo
    O kokie dar be prezidento rinkimai vyko? Jis jau kelis mėn prieš prezidento rinkimus tą patį kartojo, kad labai svarbu krabui, kad skvernelį išrinktų, nes kitaip infrastruktūros projektams šakės.

    Comment


      Parašė Gator Rodyti pranešimą

      O kokie dar be prezidento rinkimai vyko? Jis jau kelis mėn prieš prezidento rinkimus tą patį kartojo, kad labai svarbu krabui, kad skvernelį išrinktų, nes kitaip infrastruktūros projektams šakės.
      Gal turima omeny, kad ne prezidentas Skvernelis duos tiesiai pinigus, bet gal ta lėšų skyrimo grandinėlė liko prarasta (pasikalbėsiu telefonu ir susitarsiu ir pan. dalykai). Tikėjosi, kad kauniečiai išrinks Skvernelį ir laimės rinkimus. Realybėje, Skvernelį rinko pagrinde gilesnės kaimo vietovės su retomis išimtimis. Gal vis tik Kaunas nusipelnė geriau nei tokios schemelės ir nenorėčiau tikėti, kad taip yra, bet ne man kažką spręsti...

      Esu kažkur skaitęs/klausęs, kad čia gali būti susiję su komandos stabilumu, tipo nieks nenori dirbti už tiek mažai, etc. ...arba (kaip noriu manyti) tiesiog lėšos pasiskirstė po stambesnius projektus ir masinius vamzdynų remontų darbus ir kitais metais vėl bus šiek tiek daugiau darbų susijusiais su realiu miesto gerbūvio gerinimu. Bent jau šiek tiek daugiau nei šiemet.
      Paskutinis taisė PoDV; 2019.10.03, 21:58.

      Comment


        Parašė PoDV Rodyti pranešimą

        Gal turima omeny, kad ne prezidentas Skvernelis duos tiesiai pinigus, bet gal ta lėšų skyrimo grandinėlė liko prarasta (pasikalbėsiu telefonu ir susitarsiu ir pan. dalykai). Tikėjosi, kad kauniečiai išrinks Skvernelį ir laimės rinkimus. Realybėje, Skvernelį rinko pagrinde gilesnės kaimo vietovės su retomis išimtimis. Gal vis tik Kaunas nusipelnė geriau nei tokios schemelės ir nenorėčiau tikėti, kad taip yra, bet ne man kažką spręsti...

        Esu kažkur skaitęs/klausęs, kad čia gali būti susiję su komandos stabilumu, tipo nieks nenori dirbti už tiek mažai, etc. ...arba (kaip noriu manyti) tiesiog lėšos pasiskirstė po stambesnius projektus ir masinius vamzdynų remontų darbus ir kitais metais vėl bus šiek tiek daugiau darbų susijusiais su realiu miesto gerbūvio gerinimu. Bent jau šiek tiek daugiau nei šiemet.
        Dauguma vamzdynų remontuojami ne iš savivaldybės biudžeto, savivaldybės įmonės turi savo atskirus biudžetus. Šiemet didžioji dalis infrastruktūros išlaidų koncentruojama į Laisvės al. ir Ateities pl. O lėšų biudžete perteklius, nes dėl nepavykstančių konkursų stringa kai kurie projektai - pvz. Girstučio ledo arena.

        Comment


          Parašė Gator Rodyti pranešimą

          O kokie dar be prezidento rinkimai vyko? Jis jau kelis mėn prieš prezidento rinkimus tą patį kartojo, kad labai svarbu krabui, kad skvernelį išrinktų, nes kitaip infrastruktūros projektams šakės.
          Na tai taip ir yra, juk neveltui Kaunas dabar užsimanė pasigrobti priemiesčius į savo savivaldybę

          Comment


            Puikus sprendimas, rajoniniams darzelius Kaune brangins kartais.

            Comment


              Parašė liutass Rodyti pranešimą
              Puikus sprendimas, rajoniniams darzelius Kaune brangins kartais.
              Jei prijungs Karmėlavą prie Kauno, tai didelė tikimybė, kad turėtų atsirasti toks naujas Kauno mikrorajonas Kaukazas Tiks vietovių sąraše šalia tokios Čečėnijos aikštės

              Comment


                Parašė liutass Rodyti pranešimą
                Puikus sprendimas, rajoniniams darzelius Kaune brangins kartais.
                Tie rajonai greitai bus prijungti prie miesto, tai nebegalės didinti.

                Flickr

                Comment


                  Parašė liutass Rodyti pranešimą
                  Puikus sprendimas, rajoniniams darzelius Kaune brangins kartais.
                  Trūksta motyvacijos prabalsuoti už prisijungimą prie Kauno miesto, o galbūt tam priešinatės? Štai mūsų koziris. Kaip jums tai?

                  Comment


                    Viskas logiska. Datzelius islaiko, remontuoja, moka algas miestas is miesto moketuju pinigu. Jei pinigu nemoki, tai vesk i i darzeli ten, kur moki

                    Comment


                      Šiap turiu pripažinti, kad geriausi Matijošaičio sprendimai kažkodėl susilaukia daugiausia kritikos:

                      1. Rajono prijungimas
                      2. Supuvusių medžių pjovimas
                      3. Bacevičiaus ir Šv. Mato mokyklų uždarymas
                      4. Mikriukų išspyrimas ir VT pertvarka, automobilizmo ribojimas ir branginimas
                      4. Už pusdykią nuomojamų patalpų nuomos pakėlimas ar jų pardavimas

                      Comment


                        Garsiai rekia tik tie, kurie uz konservatorius balsuoja, tai yra jie patys arba ju artimieji. O didzioji dauguma savo nuomone pareiskia per rinkimus.

                        Comment


                          Parašė liutass Rodyti pranešimą
                          Garsiai rekia tik tie, kurie uz konservatorius balsuoja, tai yra jie patys arba ju artimieji. O didzioji dauguma savo nuomone pareiskia per rinkimus.
                          Kažin ar konservatoriai, spėju visokie ekologai ir dvasingumai čia kovoja.

                          Comment


                            „Kiekvienas kelias turi pabaigą. Ir mano kelias dirbant Kaunui priartėjo prie jos. Pastarieji keleri metai buvo pilni visko – ir beprotiškų idėjų, ir didelių iššūkių ir kasdienio tikėjimo, kad žodis „neįmanoma“ yra skirtas tik bailiams ir tinginiams. Visa tai virto į Lietuvoje dar nematyto dydžio ir greičio pokyčius, ištikusius mano mylimą miestą. Man buvo garbė ir didžiulė laimė dirbti komandoje, kuri padarė tai, ką nesikuklinant galima vadinti sėkmės istorija. Atrodo dar visai neseniai pašaipų objektu buvęs Kaunas virto energingu, savimi pasitikinčiu ir sparčiausiai Lietuvoje augančiu miestu. Miestu, kuriuo didžiuojasi jame gyvenantys, ir į kurį lygiuojasi kiti.

                            Geras mokytojas yra ne tas, kuris moko, o tas, iš kurio mokosi. Ir aš turėjau didžiulę privilegiją kasdien mokytis iš žmogaus, kuris visų pirma yra ne vadovas, o lyderis. Taip, kalbu apie Visvaldą, kuriam esu ir visada būsiu dėkingas už tai, kad manimi patikėjo ir įkvėpė nebijoti svajoti. Taip pat nuoširdžiai dėkoju visiems vadovų komandoje esantiems ir buvusiems žmonėms, kurių pavyzdys man padėjo tapti tuo, kas šiandien esu. Per visus šiuos metus anuometinis Viešųjų ryšių skyrius, turėjęs kelis darbuotojus, transformavosi į talentingą ir produktyvią komandą, kuri šiandien de facto yra pilnavertė in-house marketingo agentūra. Ar žinote tą jausmą, kurį tėvai patiria matydami augančius savo vaikus? Tokį patį jausmą aš turėjau matydamas, kaip auga kiekvienas mano komandos žmogus. Su šia chebryte mane visada sies ypatingas ryšys. Ne tik dėl to, ką kartu padarėme, bet ir dėl to, kad dirbdami kartu tapome gerais draugais. Kodėl tokie pokyčiai – paklausite. Per savo karjerą čia buvau gavęs ne vieną ir ne du pasiūlymus keisti darbą. Visų jų atsisakiau, bet paskutinis buvo toks (labiau ne toks, o apie tai), kurio negalėjau atsisakyti. Bet apie visa tai – šiek tiek vėliau“, – rašė T. Grigalevičius

                            Skaityti daugiau: https://kauno.diena.lt/naujienos/kau...tarejas-933981
                            Русский военный корабль, иди нахуй!

                            Comment


                              Parašė liux Rodyti pranešimą
                              „Kiekvienas kelias turi pabaigą. Ir mano kelias dirbant Kaunui priartėjo prie jos. Pastarieji keleri metai buvo pilni visko – ir beprotiškų idėjų, ir didelių iššūkių ir kasdienio tikėjimo, kad žodis „neįmanoma“ yra skirtas tik bailiams ir tinginiams. Visa tai virto į Lietuvoje dar nematyto dydžio ir greičio pokyčius, ištikusius mano mylimą miestą. Man buvo garbė ir didžiulė laimė dirbti komandoje, kuri padarė tai, ką nesikuklinant galima vadinti sėkmės istorija. Atrodo dar visai neseniai pašaipų objektu buvęs Kaunas virto energingu, savimi pasitikinčiu ir sparčiausiai Lietuvoje augančiu miestu. Miestu, kuriuo didžiuojasi jame gyvenantys, ir į kurį lygiuojasi kiti.

                              Geras mokytojas yra ne tas, kuris moko, o tas, iš kurio mokosi. Ir aš turėjau didžiulę privilegiją kasdien mokytis iš žmogaus, kuris visų pirma yra ne vadovas, o lyderis. Taip, kalbu apie Visvaldą, kuriam esu ir visada būsiu dėkingas už tai, kad manimi patikėjo ir įkvėpė nebijoti svajoti. Taip pat nuoširdžiai dėkoju visiems vadovų komandoje esantiems ir buvusiems žmonėms, kurių pavyzdys man padėjo tapti tuo, kas šiandien esu. Per visus šiuos metus anuometinis Viešųjų ryšių skyrius, turėjęs kelis darbuotojus, transformavosi į talentingą ir produktyvią komandą, kuri šiandien de facto yra pilnavertė in-house marketingo agentūra. Ar žinote tą jausmą, kurį tėvai patiria matydami augančius savo vaikus? Tokį patį jausmą aš turėjau matydamas, kaip auga kiekvienas mano komandos žmogus. Su šia chebryte mane visada sies ypatingas ryšys. Ne tik dėl to, ką kartu padarėme, bet ir dėl to, kad dirbdami kartu tapome gerais draugais. Kodėl tokie pokyčiai – paklausite. Per savo karjerą čia buvau gavęs ne vieną ir ne du pasiūlymus keisti darbą. Visų jų atsisakiau, bet paskutinis buvo toks (labiau ne toks, o apie tai), kurio negalėjau atsisakyti. Bet apie visa tai – šiek tiek vėliau“, – rašė T. Grigalevičius

                              Skaityti daugiau: https://kauno.diena.lt/naujienos/kau...tarejas-933981
                              Plot twist: pereina pas Šimašių į komandą. Ot būtų bajeris. Pastarasis gi irgi atsisveikino su savo ryšių atstovu.

                              Comment


                                Gaila, kad Kauno meras, po jo išrinkimo antrai kadencijai, į savo komandą priėmė kai kuriuos veikėjus....
                                Vienas iš jų sakęs.. „Yra planas, kaip atp**ti Žygutį (greičiausiai energetikos ministrą Ž. Vaičiūną. – Red.), o aš tapčiau de facto energetikos ministru. Jungiam Energetikos ministeriją su Ūkio arba Aplinkos. Aš skiriamas viciku (viceministru. – Red.) ant energetikos, o Žygutis out. Tik reikia turėti ūkio ministrą. Žygutį kur nors į ambasadą Lenkijoje“, – skelbiamose pokalbių išklotinėse cituojamas p. Garasimavičius.
                                Dienraščio „Lietuvos rytas“ paskelbtose Valstybės saugumo departamento užfiksuotų pokalbių tarp p. Skvernelio dabar jau buvusio patarėjo energetikai p. Garasimavičiaus ir žurnalisto Tomo Dapkaus išklotinėse pateikiamas pasidalinimas mintimis apie tai, kaip pats p. Garasimavičius galėtų tapti faktiškai Energetikos ministru."




                                Comment


                                  Parašė luknas Rodyti pranešimą
                                  Gaila, kad Kauno meras, po jo išrinkimo antrai kadencijai, į savo komandą priėmė kai kuriuos veikėjus....
                                  Vienas iš jų sakęs.. „Yra planas, kaip atp**ti Žygutį (greičiausiai energetikos ministrą Ž. Vaičiūną. – Red.), o aš tapčiau de facto energetikos ministru. Jungiam Energetikos ministeriją su Ūkio arba Aplinkos. Aš skiriamas viciku (viceministru. – Red.) ant energetikos, o Žygutis out. Tik reikia turėti ūkio ministrą. Žygutį kur nors į ambasadą Lenkijoje“, – skelbiamose pokalbių išklotinėse cituojamas p. Garasimavičius.
                                  Dienraščio „Lietuvos rytas“ paskelbtose Valstybės saugumo departamento užfiksuotų pokalbių tarp p. Skvernelio dabar jau buvusio patarėjo energetikai p. Garasimavičiaus ir žurnalisto Tomo Dapkaus išklotinėse pateikiamas pasidalinimas mintimis apie tai, kaip pats p. Garasimavičius galėtų tapti faktiškai Energetikos ministru."



                                  nu ir? ta prasme kitur kažkaip kitaip? MB baltic atveju pvz.
                                  Show must go von!

                                  Comment


                                    Parašė zero

                                    Meluoji ir neraudonuoji:
                                    http://www.kaunas.lt/wp-content/uplo.../09-6-28-1.pdf

                                    Didžioji dalis negautų dotacijų - būtent infrastruktūros projektams (gatvėms remontuoti ir S. Dariaus ir Girėno sveikatingumo centrui) - trūksta apie 1.3 mln.
                                    Nuo kada D&G yra infrastruktūros projektas? Jam tikslinė dotacija skirta, bet komentaras buvo apie infrastruktūros projektus (atkelta iš tos temos) ir jom dotacijų nėra.

                                    Comment


                                      Parašė zero

                                      Visiems paskelbtiems projektams reikia žymiai daugiau - tiek nepaskolins. Vienintelis būdas jiems gauti - prijungti rajoną. Tokiu atveju forume bus mažiau klausimų "O kodėl tas ar anas projektas nevyksta". Atsakymas visada banalus - nėra pinigų. Ir jų tik mažės, o tada ir karaliaus karūna gali nukristi.
                                      Praeitais metais savivaldybės biudžete atliko 24mln. kuriuos galėtų panaudoti kur nori, siemet panašu, kad vėl atliks. Tai apyvartinių lėšų trūkumas tikrai ne pagrindinis projektų stabdis. Skolintis irgi jei reikia tai gali ir paskolos dabar pigios - nėra tame problemų, reikia tik paskui turėt iš ko jas gražinti. Aišku rajonas reikalingas dėl GPM, nes realiai tas rajonas ir naudojasi miesto resursais, tai visiškai logiška, kad turėtų prisidėti prie miesto infrastruktūros gerinimo. Bet be to yra ir daugybė kitų pliusų pradedant patrauklumu investuotojams (kuriem mažiau patrauklus Kaunas su 260 tūkst. gyventojų nei su 350 tūkst., apie rajoną jie nėra net girdėję), viešojo transporto integracija (kuris stipriai dotuojamas ir dėl to negali teikti labdaros kitai savivaldybei), mokymų įstaigų vieninga sistema, lengviau derinti infrastruktūros projektus, galimybė mažinti biurokratiją ir t.t.

                                      O kas liečia pinigus tai jų daugėja, kasmet Kauno biudžetas vis didesnis ir didesnis ir ne dėl centrinės valdžios palaiminimo, o pagrinde dėl GPM augimo, nes atlyginimai Lietuvoje auga, tuo pačiu ir sumokami mokesčiai didėja.

                                      Comment


                                        Parašė RokasLT Rodyti pranešimą

                                        Tame juodame dirbu.
                                        Kad visi trys juodi.

                                        Baigiam nesamones ir griztam prie temos.

                                        Atskleidžiamas naujojo Kauno mitinio Žvėries pavidalas

                                        Šis Žvėris yra tikras kaunietis. Jis kampuotas ir turi daug energijos.



                                        Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/kultura/naujien....d?id=82480767

                                        Comment


                                          Sitas man labai patiko

                                          Comment

                                          Working...
                                          X