Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno miesto savivaldybė

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Saturn
    ernestas
    1_Ar galim pamėginti iš naujo? Pamirštam kas ką sakė ir kas ką rašė, nes akivaizdžiai kažkur nesusikalbėjimas įvyko.
    2_Kas su Kauno mero vadovavimu yra negerai ar neskaidru?
    3_Kur yra tie minėti interesų konfliktai, privilegijuotos sąlygos ar įdomūs pavyzdžiai?
    1_Žinoma galima, tik jeigu atsiribosim nuo to, kas buvo, tai jau gausis nauja tema. Kažin, ar ūpo tam bus. Dėl nesusikalbėjimo - akivaizdu. Svetimų interpretacijų aš nekontroliuoju.
    2_Šitas klausimas yra per daug platus. Man ne vienas dalykas dėl jo vadovavimo yra negerai, lygiai tai pat kaip ir gerai. Ūkinė dalis (gatvės ir pan) - gerai. Komunikacija su miestiečiais, taikomi metodai, požiūris į miesto planavimą - labai negerai. Žiūrint apie ką kalbėtume.
    3_"Įdomūs" pavyzdžiai, tai iš tikro kabutėse, nes nieko ten įdomaus, kai mūsų politikos pasaulyje išlenda vis daugiau korupcijos apraiškų ir ten, kur jau rodos niekas nesitiki (liberalai ir pan.). Taip ir šioje (NT) temoje, man nelabai suprantama, kodėl pasitikėjimas turėtų būti dalinamas avansu, nekvestionuojamas. Ypač, kai kalbame ne apie eilinį žmogų, o apie tą, kuriam taikomi šiek tiek aukštesni standartai. Kaip jau esu minėjęs, atsisakyti įtariai vertinti turbūt gali tik vieningai-religingas. Dėl galimo interesų konflikto, manau, visiem suprantama - mero atveju sąlygos yra tam idealios. Bet kaip jau anksčiau išsiaiškinom, taip nėra kol kas nors neįrodė kitaip. Čia įdomesnis yra kitas dalykas: iš esmės vien šio klausimo kėlimas parodė, jog kai kam jis yra pernelyg jautrus, todėl adekvati komunikacija neįvyko (šis oftopikas - įrodymas). Tarsi patvirtintų tą poziciją, jog apie Kauno merą net negalima blogai galvoti.

    "Gal iš tikrųjų kažką žino" - susidaro įspūdis, jog pakibai ant kažkieno (pirštais nerodysim) interpretacijos. Tad jeigu turėjai vilčių - man labai gaila
    Paskutinis taisė ernestas; 2017.10.27, 01:21.

    Comment


      Tai visgi niekuo nekaltini, tik sakai, kad yra galimybės naudotis padėtimi ir reikia žiūrėti atidžiau. O sakei, kad tikrai ne šitas B variantas
      Dar sufantazavai, kad kažkas su tuo nesutinka. Aš jau rašiau ir tai kaip ir neginčijama - kiekvienas sutinka, kad merams yra galimybė naudotis padėtimi.
      Kaip ir sufantazavai, kad kažkas sako, kad nereikia kvestionuoti kai iš tiesų sakoma buvo, kad pats mero NT turėjimas savaime nėra blogas dalykas.
      Negana to fantazuodamas pats dar ir kitus tuo kaltinai.

      Paskutinis taisė Gator; 2017.10.27, 01:07.

      Comment


        Parašė Gator Rodyti pranešimą
        Tai visgi niekuo nekaltini, tik sakai, kad yra galimybės naudotis padėtimi ir reikia žiūrėti atidžiau. O sakei, kad tikrai ne šitas B variantas
        Dar sufantazavai, kad kažkas su tuo nesutinka. Aš jau rašiau ir tai kaip ir neginčijama - kiekvienas sutinka, kad merams yra galimybė naudotis padėtimi.
        Kaip ir sufantazavai, kad kažkas sako, kad nereikia kvestionuoti kai iš tiesų sakoma buvo, kad pats mero NT turėjimas savaime nėra blogas dalykas.
        Negana to fantazuodamas pats dar ir kitus tuo kaltinai.
        Kad kaltinimai tėra tavo interpretacijos, jau buvo aišku prieš kelis puslapius.
        Tavo kitas variantas, jeigu visai tiksliai, prie to ką parašei dar yra ir su klausimu "Ką siūlai - neleisti merams valdyti NT savo mieste?"

        Dar prieš tai tavo ir ne tavo rašyta:
        "Jo, nes mums svarbu Petraits ar Jonaitis turi vienokį ar kitokį NT mieste" (mano atsakymas - svarbu)
        "o kur problema jei žmogus perka kažką" (paaiškinau)

        Tau buvo paaiškinta:
        "Žodžių grandinėlė, kuri baigiasi klaustuko simboliu, paprastai vadinama klausimu. Ne teiginiu. Ar pastebėjai šį simbolį -->? Jų buvo net gi 2 vienetai. Ar gi sunku suvesti, jog tai susiję su viršuje esančiais 4 komentarais; kad yra visų tų "o kur problema jei žmogus perka kažką" ir panašaus tipo komentarų paaiškinimas - kad yra skirtumas kas perka ir kaip perka. Kad verta atkreipti dėmesį, kalbėti apie tai, o ypač, kai tą daro miesto galva, kurio valioje yra daug kas. Beje, prieš rinkimus ...."

        Iš to gaunam:
        ne A, nes tavo interpretacija.
        ne B, nes visų pirma - nieko nesiūlau, visų antra [žr. paboldintą].

        Ir visi šie įrašai guli pora puslapių atgal - nuo 454.
        Ar dar išsivartymams turi vietos?

        "Kaip ir sufantazavai, kad kažkas sako, kad nereikia kvestionuoti kai iš tiesų sakoma buvo, kad pats mero NT turėjimas savaime nėra blogas dalykas."
        ?? Ką tu vėl ne taip supratai ?

        Comment


          Saturn

          Nežinau, kam tu ten replikuoji į pavienius sakinius, kurie yra tiek pat nekonkretūs kiek ir tavo užduotas klausimas. Nesiūlau šiame kontekste uždavinėti bendro pobūdžio klausimus, nes nebaigsim iki pavasario.

          Dėl politikų korupcijos (liberalų): po faktų visiems geriau pradeda matytis kas sueina, o kas nesueina. Čia kažkaip jau klasika. Prieš tuos įvykius, šie, regis, buvo laikomi švariausi korupciniu požiūriu - daug ką nustebino.

          Comment


            Parašė Saturn
            @ernestas
            Iš to ką perskaičiau darau išvadą kad nieko konkretaus nėra, bet yra "teoretiškai galetų būti".
            Tiesa. Jis niekuo mero nekaltina tame Metropolio ir NT kontekste tik sako, kad merui yra galimybė būti korumpuotam ir dėl to reikia atkreipti dėmesį. Kiekvienas be išimties su tokiu teiginiu sutinka
            Juokingiausia ne tik, kad jis ten per aplinkui kažką bandė filosofuot, ko niekas nesuprato, bet ir nesugebėjo va taip vienu sakiniu įvardint ką jis teigia.

            O problema turbūt atsirado, nes jis sufantazavo, kad kažkas neva sakė, kad nereikia kvestionuoti, kai iš tiesų žmonės viso labo sakė, kad pats mero NT turėjimas savaime nėra jokia problema. Nes pats pirmas žmogus patį NT turėjimą pateikė kaip problemą.

            Comment


              Tarp populiariausių politikų įsitvirtino Visvaldas Matijošaitis

              Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/naujiena/aktual...itis-56-897856

              įdomiausia, kad tas politikas visai nepolitikuojantis
              Русский военный корабль, иди нахуй!

              Comment




                o brač, su Karaliumi
                Русский военный корабль, иди нахуй!

                Comment


                  turiu informacijos is insaideriu Kauno savivaldybeje. Kauno gatviu rekonstrukciju tempai nemazes ir kitais metais, nes pinigu tam reikalui yra daugiau, negu reikia.

                  Comment


                    nu tai o kaip gi, rinkiminiai metai, o rinkimų net visi trys. Dirbs tarnybos, nes verslas kryme kiek girdėjau gerai sekasi

                    Comment


                      Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                      nu tai o kaip gi, rinkiminiai metai, o rinkimų net visi trys. Dirbs tarnybos, nes verslas kryme kiek girdėjau gerai sekasi
                      Jo, ir būtent kažkodėl tik Krymo verslo9 dalis, o ne kitų daugelio užseinio šalių dalis prie to prisidės. Nes taip gi įspūdingiau skamba norint pašiepti.
                      Jei kryme verslas nesisektų ir Kauno savivaldybė kelių neremontuotų

                      Comment


                        Visų pirma aš tikrai ne prieš Kauno tvarkymą, tai yra labai gerai. Bet kad kai šiemet varo taip, kad tvarko VISUR ir anot liuto pletkų, nestabdys ir kitais metais, pridedam PR'o galingą aparatą, man tikrai kyla klausimas iš kur tokie fantastiški finansai šitai rinkimų kompanijai

                        Comment


                          Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                          Visų pirma aš tikrai ne prieš Kauno tvarkymą, tai yra labai gerai. Bet kad kai šiemet varo taip, kad tvarko VISUR ir anot liuto pletkų, nestabdys ir kitais metais, pridedam PR'o galingą aparatą, man tikrai kyla klausimas iš kur tokie fantastiški finansai šitai rinkimų kompanijai
                          Gal tiesiog dabar pinigai nueina ten, kur reikia? Prie Kupčinsko atnaujinta vos keletas šviesoforų Dabar skaičiuojam jau dešimtim.

                          Comment


                            Kokiais būdais po velnių privataus verslo franchizės dalis kažkur rytuose tiesiogiai pildo miesto biudžetą ir kokio mąsto konspiracija čia turėtų egzistuot, kad to nematytų jokios tarnybos? Absoliutus absurdas.

                            Comment


                              Cia tik konservatnyku agonija

                              Comment


                                Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                                Visų pirma aš tikrai ne prieš Kauno tvarkymą, tai yra labai gerai. Bet kad kai šiemet varo taip, kad tvarko VISUR ir anot liuto pletkų, nestabdys ir kitais metais, pridedam PR'o galingą aparatą, man tikrai kyla klausimas iš kur tokie fantastiški finansai šitai rinkimų kompanijai
                                O tau neatrodo, kad yra didžiulis skirtumas tarp pirmo pranešimo "pingai iš Krymo" ir antro pranešimo "kyla klausimų".

                                Vienok juokinga, kad kažkas rimtai svarsto, kad į savivaldybės biudžetą Kryma spinigų pirmetė. Arba, kad Krabas iš asmeninių lėšų (uždirbtų Kryme) gatves tvarko

                                Comment


                                  Matosi dar yra žmonių kurie netiki ir neįsivaizduoja, kad Lietuvoje gali būti pinigu, kad ekonomika gali augti ir biudžetai pilnėti... Čia krabai spekuliantai tvarko sau kelius link darbo, ištremti į Sibirą! O ko nepavogė padalint liaudžiai po lygiai

                                  Comment


                                    Jo... Man irgi užeina pamąstymai, ar Kaunas nusipelnė taip gerai Nieko netvarkė kelis dešimtmečius, dabar viską tvarko, ir palyginti labai staigiai, kelių metų bėgyje. Tai vis dar lieka toks neužtikrintumas, ar vis tik Kaunas sėkmingai transformuosis į ES standarto miestą, tiek pagal kultūrą, tiek pagal atlyginimus, tiek pagal aplinką, ar ilgainiui pasislėps šešėlyje tarp kitų panašių miestų (Balstogė, Vilnius, Ryga, Liublinas...) ir vėl merdės...
                                    Paskutinis taisė PoDV; 2018.09.01, 21:47.

                                    Comment


                                      Jei rinksit konservatnykus, tai miestas mirs. Beje, ir su kitu partiju polytikais ta pati lemtis.

                                      Comment


                                        Tai taip išeina, kad geriau politikų neberinkti. Geriausi merai bus verslinykai su dideliu kapšu savų pinigų. Jei jie moka pinigus sau susikrauti, mokės ir miestą valdyti. Taip?
                                        Keliauju per Lietuvą

                                        Comment


                                          Parašė Missoni Rodyti pranešimą
                                          Tai taip išeina, kad geriau politikų neberinkti. Geriausi merai bus verslinykai su dideliu kapšu savų pinigų. Jei jie moka pinigus sau susikrauti, mokės ir miestą valdyti. Taip?
                                          Kiek suprantu tai sako, kad būtent Krabas geras, o ne visi verslininkai būtų geri kokį berinktum. Pats sukūrei kažkokį teiginį ir bandai įdėti lyg kiti taip teigė

                                          Comment

                                          Working...
                                          X