Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno miesto savivaldybė

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Gator Rodyti pranešimą
    Kad be a arba b varianto nėra jokio kito. Nebent c variantas - neteigi nieko, bet kažką teigi.
    Jei taip be išsisukinėjimų ir nukreipimų dar kartą skaityti - tiksliai įvardink tą c variantą, kurį teigi. Na dėl mūsų, kvailesnių.
    Žodžių grandinėlė, kuri baigiasi klaustuko simboliu, paprastai vadinama klausimu. Ne teiginiu. Ar pastebėjai šį simbolį -->? Jų buvo net gi 2 vienetai. Ar gi sunku suvesti, jog tai susiję su viršuje esančiais 4 komentarais; kad yra visų tų "o kur problema jei žmogus perka kažką" ir panašaus tipo komentarų paaiškinimas - kad yra skirtumas kas perka ir kaip perka. Kad verta atkreipti dėmesį, kalbėti apie tai, o ypač, kai tą daro miesto galva, kurio valioje yra daug kas. Beje, prieš rinkimus, Matijošaitis ne šiaip sau atsakinėjo į klausimus, kaip jis žada suderinti savo verslo (tuo metu - Viči) interesus su naujomis pareigomis.
    PS. Nesidangstyk už "mūsų".
    Paskutinis taisė ernestas; 2017.10.25, 01:56.

    Comment


      Parašė ernestas Rodyti pranešimą
      Žodžių grandinėlė, kuri baigiasi klaustuko simboliu, paprastai vadinama klausimu. Ne teiginiu. Ar pastebėjai šį simbolį -->? Jų buvo net gi 2 vienetai. Ar gi sunku suvesti, jog tai susiję su viršuje esančiais 4 komentarais; kad yra visų tų "o kur problema jei žmogus perka kažką" ir panašaus tipo komentarų paaiškinimas - kad yra skirtumas kas perka ir kaip perka. Kad verta atkreipti dėmesį, kalbėti apie tai, o ypač, kai tą daro miesto galva, kurio valioje yra daug kas. Beje, prieš rinkimus, Matijošaitis ne šiaip sau atsakinėjo į klausimus, kaip jis žada suderinti savo verslo (tuo metu - Viči) interesus su naujomis pareigomis.
      PS. Nesidangstyk už "mūsų".
      Tai ką parašei panašu į variantą A - kaltini merą, kad naudodamasis savo posto padėtimi užsiima korupcija.
      Todėl ir nesupratau kodėl ankstesniame pranešime sakei, kad nei A, nei B kai akivaizdu, kad A.

      Už "mūsų" nesidangstau, nes be manes dar bent vienam žmogui atrašei panašią litaniją apie nemokėjimą skaityti.

      Comment


        Parašė ernestas Rodyti pranešimą
        Patikslinu: nei A nei B. Skaityk tekstą iš naujo, turėdamas omenyje kontekstą. Ir šiaip, klausimus, kuriuos man natūralu kelti, Vieningo Kauno sektantui gali būti nesuprantami. Sprendžiant iš to, kaip jautriai reaguojama į pastabas dėl mero, turbūt jau pasiektas tas momentas, kai savivaldybė praktiškai gali daryti bet ką, nes jų neišrankių fanų masei sueis viskas.
        The lord of the whataboutism
        Studentas

        Comment


          Parašė Gator Rodyti pranešimą
          Tai ką parašei panašu į variantą A - kaltini merą, kad naudodamasis savo posto padėtimi užsiima korupcija.
          Todėl ir nesupratau kodėl ankstesniame pranešime sakei, kad nei A, nei B kai akivaizdu, kad A.
          Už "mūsų" nesidangstau, nes be manes dar bent vienam žmogui atrašei panašią litaniją apie nemokėjimą skaityti.
          Žmogui suvirškini, paaiškini tekstą, o jis vis tiek turi įžūlumo kišti savo interpretacijas į mano žodžius. Nice. Teksto suvokimo bėdos (?) Pacituok konkrečią vietą su kaltinimu, o ne tai, kas tau "panašu". Kitu atveju - neteršk eterio ir negaišink laiko savo išsivartymams.

          Comment


            Kad verta atkreipti dėmesį, kalbėti apie tai, o ypač, kai tą daro miesto galva, kurio valioje yra daug kas.
            Parašė ernestas Rodyti pranešimą
            Žmogui suvirškini, paaiškini tekstą, o jis vis tiek turi įžūlumo kišti savo interpretacijas į mano žodžius. Nice. Teksto suvokimo bėdos (?) Pacituok konkrečią vietą su kaltinimu, o ne tai, kas tau "panašu". Kitu atveju - neteršk eterio ir negaišink laiko savo išsivartymams.
            Ir ką tu ten suviršknai? Atvirkščiai, išsisukinėji nuo konkretaus pasakymo per aplinku whataboutaudamas.

            Žiūrim:

            kad yra skirtumas kas perka ir kaip perka.
            - čia suprask, kad korupcija. Taigi variantas A, teigi, kad užsiima korupcija. Bet taip, visai neteisingai supratau, o gi taip aiškiai "suvirškinta"

            Toliau:

            Kad verta atkreipti dėmesį, kalbėti apie tai, o ypač, kai tą daro miesto galva, kurio valioje yra daug kas.
            čia jau variantas B, kad merui yra galimybės naudotis padėtimi korupcijai ir į tai reikia atkreipti dėmesį. Čia nekas nesiginčija, visi sutinka, kad merams yra galimybės naudotis padėtimi.

            Apibendrinam tavo "suvirškinimą" - pats turbūt net nesupranti ką tu nori pasakyti, nes eini per aplinkui, vietoj tikslaus įvardijimo.
            O tą tavo per aplinkui iššifravus atrodo, kad teigi ir A, ir B variantą kartu. Bet tuo pačiu sakai, kad nei A, nei B.



            Paskutinis taisė Gator; 2017.10.26, 01:02.

            Comment


              ernestai, argi nesupranti kad tavo argumentai yra "duminiai", bandai sukurti ju iliuzija, bet atidziau paziurejus nera ne vieno realaus argumento.

              Cia tau ne filosofijos forumas, mes praktiski zmones, mums reikia tiksliu problemos ivardinimu. Jeigu meras kazkuo neitinka, sakyk tiksliai kuo. Pvz itari, kad uzsiima korupcija, kad naudojasi padetimi, kad kazkam finansavima neteisingai sumazino ir t.t. Kazka tikslaus, tikro ir apciuopiamo.
              O dabar nieko nepasakai, visiskai nieko. Tai kaip galima su tavim apie kazka pasigincyti, kai tu bijai net ivardyti tikslius argumentus.

              Tokie argumentuotojai kaip tu atsiranda vienu budu: paprasciausiai nemegsti dabartines valdzios (nezinau kodel, nes velgi priezasciu tiksliu nepasakai), bet trukstant realiu argumentu ta irodyti, griebiamasi "filosofavimu" bandant sukurti argumentu iliuzija. Buk vyras ir tiksliai ivardink, kas nepatinka, kodel meras nepatinka. Gal argumentu nebus tiek jau daug, bet bent bus kazkas tikro.

              Zinoma, jeigu naujos valdzios nepatikimas susijes su tuo, kad esi konservu partijos narys, ar kad visa gyvenima juos palaikei ir nebegali nebepalaikyti, arba tiesiog, kad nepatinka meras kaip zmogus ar jam tiesiog pavydi, tada ko gero, nereiketu is taves tiketis sulaukti normaliu argumentu, ar ne??

              Comment


                Parašė plepys Rodyti pranešimą
                administracinės paskirties pastatas, statytojas kauno sauletekis. Eilinį kartą pritarus projektiniams pasiūlymams, projektas nebeviešinamas. Gal kas zinot kodėl?
                http://www.kaunas.lt/wp-content/uplo...6S-PR.-57B.pdf
                Užklausiau savivaldybės ir atsakymas paprastas:
                Vadovaujantis STR 1.05.06:2010 "STATINIO PROJEKTAVIMAS" 62 punktu, gavus Statytojo prašymą nutraukti visuomenės susipažinimo su projektiniais pasiūlymais procedūras, pasibaigus viešinimui skirtam terminui (10d.d.), projektiniai pasiūlymai nebeviešinami. Negavus tokio statytojo prašymo Projektiniai pasiūlymai Savivaldybės tinklapyje ir toliau yra matomi.
                Šiuo konkrečiu atveju gavus statytojo prašymą po visų privalomųjų viešinimo procedūrų Projektiniai pasiūlymai iš tinklapio buvo išimti ir šiuo metu viešai neprieinami.

                Comment


                  Parašė Gator Rodyti pranešimą
                  Kad verta atkreipti dėmesį, kalbėti apie tai, o ypač, kai tą daro miesto galva, kurio valioje yra daug kas.
                  Ir ką tu ten suviršknai? Atvirkščiai, išsisukinėji nuo konkretaus pasakymo per aplinku whataboutaudamas.
                  Žiūrim:- čia suprask, kad korupcija. Taigi variantas A, teigi, kad užsiima korupcija. Bet taip, visai neteisingai supratau, o gi taip aiškiai "suvirškinta"
                  Toliau: čia jau variantas B, kad merui yra galimybės naudotis padėtimi korupcijai ir į tai reikia atkreipti dėmesį. Čia nekas nesiginčija, visi sutinka, kad merams yra galimybės naudotis padėtimi.
                  Apibendrinam tavo "suvirškinimą" - pats turbūt net nesupranti ką tu nori pasakyti, nes eini per aplinkui, vietoj tikslaus įvardijimo.
                  O tą tavo per aplinkui iššifravus atrodo, kad teigi ir A, ir B variantą kartu. Bet tuo pačiu sakai, kad nei A, nei B.
                  Taip ir maniau, jog pacituoti nesugebėsi. Kažkodėl pas tave susiveda į primityvų juoda-balta ir "man panašu" interpretacijų lauką. Dar plius bandai pritemti prie savo teiginių, kur pradžioje priskyrei A, o dabar jau ir B atsirado (tik pakoreguotas).
                  Tavo paties prašymu aš tau patikslinau apie ką komentaras buvo, net gi svarbiausius momentus (kaip mažam vaikui) paboldinau, bet tau kažkas vistiek netinka ir mieliau renkiesi savo alternatyvią realybę, kur man pasakoji ką iš tikro turėjau omenyje. Ta prasme, tu vis dar galvoji, jog aš tau kažko nepasakiau, todėl tą susidariusią tuštumą užpildei savarankiškai. Ok, nieko tokio, tik tada nesuprantu, kam aš reikalingas. Čia gaunasi kažkokia anekdotinė situacija, kur tavęs klausia patikslinti ką teigi, bet pasirinkti iš A ir B variantų

                  subfor,
                  matau kaip tu uoliai prašaisi mano dėmesio, vertinu tavo pastangas, bet gal dar pakentėk. Čia pokalbis sukas nuo 454 puslapio, o matant kokį (eilinį kartą) wtf-briedą prirašei, panašu, kad nelabai sekei temos, todėl nesusigaudai.

                  Comment


                    Parašė ernestas Rodyti pranešimą
                    Taip ir maniau, jog pacituoti nesugebėsi. Kažkodėl pas tave susiveda į primityvų juoda-balta ir "man panašu" interpretacijų lauką. Dar plius bandai pritemti prie savo teiginių, kur pradžioje priskyrei A, o dabar jau ir B atsirado (tik pakoreguotas).
                    Tavo paties prašymu aš tau patikslinau apie ką komentaras buvo, net gi svarbiausius momentus (kaip mažam vaikui) paboldinau, bet tau kažkas vistiek netinka ir mieliau renkiesi savo alternatyvią realybę, kur man pasakoji ką iš tikro turėjau omenyje. Ta prasme, tu vis dar galvoji, jog aš tau kažko nepasakiau, todėl tą susidariusią tuštumą užpildei savarankiškai. Ok, nieko tokio, tik tada nesuprantu, kam aš reikalingas. Čia gaunasi kažkokia anekdotinė situacija, kur tavęs klausia patikslinti ką teigi, bet pasirinkti iš A ir B variantų
                    .
                    Viską puikia pasakė kolega:

                    Parašė subfor Rodyti pranešimą
                    ernestai, argi nesupranti kad tavo argumentai yra "duminiai", bandai sukurti ju iliuzija, bet atidziau paziurejus nera ne vieno realaus argumento.

                    Cia tau ne filosofijos forumas, mes praktiski zmones, mums reikia tiksliu problemos ivardinimu. Jeigu meras kazkuo neitinka, sakyk tiksliai kuo. Pvz itari, kad uzsiima korupcija, kad naudojasi padetimi, kad kazkam finansavima neteisingai sumazino ir t.t. Kazka tikslaus, tikro ir apciuopiamo.
                    O dabar nieko nepasakai, visiskai nieko. Tai kaip galima su tavim apie kazka pasigincyti, kai tu bijai net ivardyti tikslius argumentus.
                    Dabar ir aš pabandysiu tą pati pasakyti išrinkdamas tavo nelogiškus filosofavimus, nes tikrai nesugebi konkrečiai kalbėti:

                    Parašė ernestas Rodyti pranešimą
                    Taip ir maniau, jog pacituoti nesugebėsi. Kažkodėl pas tave susiveda į primityvų juoda-balta ir "man panašu" interpretacijų lauką. Dar plius bandai pritemti prie savo teiginių, kur pradžioje priskyrei A, o dabar jau ir B atsirado (tik pakoreguotas).
                    Pradžioje priskyriau A, nes taip interp[retavau tavo filosofavimus. Paskui atsirado B, nes tam pranešime buvo jau ir A ir B.

                    Parašė ernestas Rodyti pranešimą
                    Tavo paties prašymu aš tau patikslinau apie ką komentaras buvo, net gi svarbiausius momentus (kaip mažam vaikui) paboldinau, bet tau kažkas vistiek netinka ir mieliau renkiesi savo alternatyvią realybę, kur man pasakoji ką iš tikro turėjau omenyje
                    Taiu būtent, kad tu nieko nepatikslinai, o vėl per aplinkui kažkokiom užuominom sakai, nes bijai pasakyti tiksliai. To pasekoje aš pabandžiau tiksliai apibrėžti ką tu sakai ir manau tai padariau teisinga. Tiesiog tu esi filosofas ir nemoki konkrečiai įvardinti dalykų. Jei neteisingai supratau tai gali taip ir sakyti, bet nesakyk, kad įvardinai konkrečiai, nes prešingai darai.

                    Parašė ernestas Rodyti pranešimą
                    . Čia gaunasi kažkokia anekdotinė situacija, kur tavęs klausia patikslinti ką teigi, bet pasirinkti iš A ir B variantų
                    Aš dar sakiau, kad gali įvardinti savo variantą C. Tačiau tokio aš nelabai ir sugalvočiau, ta prasme net teoriškai toko nelabai gali būti. Arba kaltini, kad pasinaudojo padėtimi korupcijai (A), arba tik sakai, kad merams yra galimybė pasinaudoti, bet tu nė neįsivaizduoji ar jis pasinaudojo, bet galima atidžiau pasigilint (B).

                    Taigi ir gaunasi , jei teigi A tai taip ir sakyk: meras naudodamas savo postu užsiima korupcija savo NT reikaluose.
                    Jei B tai čia visi be išimties sutinka - taip, merams yra galimybė naudotis padėtimi korupcija ir reikia atidžiai pažiūrėti.

                    Kas čia dar gali būti tau neaiškaus, filosofe? Bet tau atrodo, kad tu nei vieno, nei antro neteigi. Tai labai gerai, sakyk savo C variantą - konkrečiai ką tu teigi. Bet abu suprantam, kad nieko konkretaus tu nepasakysi, nes arba nesugebi konkrečiai įvardinti minties (ale stiprus humanitaras, menininkas, filosofas be sugebėjmo kalbėti techniškai konkrečiai), arba matai, kad jau susivėlei liaudiškai tariant, ir belieka tik arogantiškai apsimesti, kad aiškiai sakai, bet tik mes nesuprantam ir klaidingai interpretuojam. Tai gali ir toliau tą patį daryt, tik žinok, kad nieko tu čia neapgauni ir visiems viskas kaip ant delno.

                    Taip, kad arba vardini konkrečiai ką tu teigi, arba paliekam tau arogantišką paskutinį žodį, kad geriau pasijaustum

                    Va tau palengvinimas šablono, kur įrašyk savo variantą C, kurio mes taip niekaip ir "nesuprantam":

                    A Aš teigiu, kad meras naudojasi savo posto padėtimi korupcijai.
                    B Aš teigiu, kad merams yra galimybė naudotis savo padėtimi korupcijai.
                    C Aš teigiu, kad

                    Paskutinis taisė Gator; 2017.10.26, 17:48.

                    Comment


                      ernestas totaliai šlanga apsimeta . Zinom, kad jis trolis ir tiek.

                      liutass, sutinku, reikia trinti siuos betikslius komentarus, nes net galva paskausta skaityti "tuščius" ernesto komentarus, kuriuos savo (erzinančia) iškalba bando pateikti kaip rimtus. Tik deja apart sapaliojimo ten nieko nerasi juose. Dar reikia turėti talentą, kad galėtum tiek daug sakyti, bet nieko nepasakyti.
                      Paskutinis taisė subfor; 2017.10.26, 18:22.

                      Comment


                        Parašė Gator Rodyti pranešimą
                        "priskyriau A, nes taip interp[retavau.." Paskui atsirado B, nes tam pranešime buvo jau ir A ir B".
                        "Jei neteisingai supratau tai gali taip ir sakyti"
                        Demagoge, matydamas visą tą paklodę nieko neįrodančių citatų, panašu, kad su tavim sunku arba neįmanoma ką nors konstruktyvaus išsiaiškinti. Veli viską, neaišku kokiu tikslu. Sąmoningai ar dėl negebėjimo tu atsisakai skaityti tekstus, o juo labiau juos suprasti. Dievaži, nežinau kaip tau padėti - instrukcijų neketinu rašyti. Paprašyk, kad kas nors padėtų (tik ne subfor - šitas nebus naudingas) perskaityti nuo pat pradžių (kur yra tavo pirminiai variantai), ir tikrai rasi visus tave dominančius atsakymus. Bandyti tau dar kartą paaiškinti, vadinasi, jog tiesiog turėsiu kopijuoti tą ką jau parašęs - neprasminga, juolab, kai neskaitai.

                        PS-1. "akivaizdu, kad A" - kaip suprantu, jau dėl šito persigalvojai, tai neversiu pagrįsti paties teiginius.
                        PS-2. Ir vėl tu persijungei ant "mes" - tikiuosi, taip yra ne dėl to, tau stingtų savarankiškų argumentų

                        Comment


                          Parašė Saturn

                          ..
                          Ping ernestas
                          Ar sekei temą?
                          Peršokim į privatą, nes neaišku ar trins visą šitą oftopiką ar ne.

                          Comment


                            Beprasmiska, kai visam forumui neaisku tai, kas vienam atseit akivaizdu.

                            Comment


                              Ir kvaili, ir protingi nepavojingi: pavojingi pusiau kvaili ir pusiau protingi. J.V.Gėtė
                              Keliauju per Lietuvą

                              Comment


                                Parašė Saturn

                                Ernestai, duodi indikaciją kad tavęs nesuprantantiems yra problemų su teksto supratimu.
                                Aš visuose "reading comprehension" testuose esu gaves ne mažiau kaip 95:ą percentilę (ne tas pats kaip 95/100 teisingai) ir man nesiseka tavęs suprasti.
                                Galiu tik spėlioti. Spėjimas:

                                Meras turi daug neviešos informacijos kur/kaip plėsis Kaunas ir kadangi jo šeima turi didelį kapitalą, jie tą informaciją teoretiškai gali naudoti pirmi įsigydami NT vietose, kurių perspektyvumas ateityje stipriai išaugs. Ar gerai atspėjau?

                                Ping ernestas
                                Ne tai, nes jo kertinis pavyzdys ar Metropolis su Kauno plėtra nieko bendro neturi

                                Comment


                                  Mano svajonė yra, kad žmonės savo santykius aiškintūsi privačiom žinutėm

                                  Comment


                                    Parašė Gator Rodyti pranešimą
                                    Ne tai, nes jo kertinis pavyzdys ar Metropolis su Kauno plėtra nieko bendro neturi
                                    Kertinis? Vėl pats susigalvojai ir vėl pats tuo patenkintas.Tai buvo tik fakto patvirtinimas, jog mero NT biznis vyksta įvairiais frontais, įvairia forma (per įmones ir ne tik). Ta parsme, tai nėra "aš interpretuotu" ar panašūs plepalai, o faktas. Šis pavyzdys žinomas tik dėl to, jog patenka į viešinamų projektų sąrašą. O yra projektų, kurių galima ir neviešinti. Galima būtų ir daugiau apie tą "dvibutį", bet čia jau butų kita tema ir nėra tikslo.
                                    O Saturn pamastymas šiaip logiškas, suprantamas, tik nelabai susijęs su mano pirminiu komentaru.

                                    Comment


                                      Parašė ernestas Rodyti pranešimą
                                      Kertinis? Vėl pats susigalvojai ir vėl pats tuo patenkintas.Tai buvo tik fakto patvirtinimas, jog mero NT biznis vyksta įvairiais frontais, įvairia forma (per įmones ir ne tik). Ta parsme, tai nėra "aš interpretuotu" ar panašūs plepalai, o faktas. Šis pavyzdys žinomas tik dėl to, jog patenka į viešinamų projektų sąrašą. O yra projektų, kurių galima ir neviešinti. Galima būtų ir daugiau apie tą "dvibutį", bet čia jau butų kita tema ir nėra tikslo.
                                      O Saturn pamastymas šiaip logiškas, suprantamas, tik nelabai susijęs su mano pirminiu komentaru.
                                      Su kertiniu perdėjau, bet tai neesmė. esmė, kad nei metropolis, nei tas pavyzdys nesusijęs su Kauno plėtra. Taip, kad visiškai teisingai nustačiau, kad ne apie tai kalbi.

                                      Tu sakyk kame problema, kad meras vykdo NT biznį, bet nesinaudoja politine padėtimi. Nes čia neinterpretuoju, pats sakei, kad ne variantas A.

                                      Dar pridėsiu, kad kolkas niekas nesuprato ką "akivaizdžiai" sakai:

                                      Parašė abatareika Rodyti pranešimą
                                      Beprasmiska, kai visam forumui neaisku tai, kas vienam atseit akivaizdu.
                                      Čia prisiminus mano "slėpimąsi" už "mūsų" Tai žinok tie mes esam visas forumas.

                                      Paskutinis taisė Gator; 2017.10.26, 21:22.

                                      Comment


                                        Parašė Gator Rodyti pranešimą
                                        Tu sakyk kame problema, kad meras vykdo NT biznį, bet nesinaudoja politine padėtimi. Nes čia neinterpretuoju, pats sakei, kad ne variantas A.
                                        "....Skirtumo, problemų dėl to jokių nėra iki tol, kol nesinaudojama savo padėtimi, žaidžiama tomis pačiomis taisyklėmis. Ar miesto vadovo - mero pareigos ir paraleliai jo vystomas NT verslas (kur ne viskas žinoma viešuomenei) tame pačiame mieste nekelia papildomų klausimų ar atskiro dėmesio? Ir ypač šiandien, kai turime tiek daug įdomių pavyzdžių? ... Aš jau net nekalbu, jog etikos klausimas bet kuriuo atveju išlieka."

                                        Comment


                                          Išjunk kompą...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X