Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno miesto savivaldybė

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • Milwaukee
    replied
    Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
    Kuom jūs Matijošaičio įžvelgiat pranašumus? Man jie visi gan provincialūs. Konservatorių kandidatė, vienintelė turbūt angliškai sugebėtų lygiaverčiai bendraut.. Sakysit reikia miestui visų pirma ūkininko,bet aš nesutinku. Ūkiu rūpinasi tegul administracijos direktoriai ir kiti pavaldiniai, bet ir jie silpnoji dalis, dėl mažų algų, aukštos kvalifikacijos darbuotojų neprisikviesi, o ir pačio vieningo Kauno stiprioji komandos dalis pradėjo byrėt.
    Mano buvusi kolege cia dirba, tai vici grupe. Algos matom kokios. Viskas sustyguota, sistema veikia, eksportas keliauja i Irana, Saudo Arabija. Ar man balsuot uz ta lojancia koncervu egzperte ar kas ten bebutu, kuri kalba apie medziu saknu kirtima eteryje, kai turi tik kelias minutes pasisakyt? Tiem dalyviam mikrofono negalima duot i rankas, jau nekalbant apie bet koki prileidima prie valdzios lovio.
    https://rekvizitai.vz.lt/imone/vg_agroholding/

    Komentuoti:


  • liutass
    replied
    Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
    Kuom jūs Matijošaičio įžvelgiat pranašumus? Man jie visi gan provincialūs. Konservatorių kandidatė, vienintelė turbūt angliškai sugebėtų lygiaverčiai bendraut.. Sakysit reikia miestui visų pirma ūkininko,bet aš nesutinku. Ūkiu rūpinasi tegul administracijos direktoriai ir kiti pavaldiniai, bet ir jie silpnoji dalis, dėl mažų algų, aukštos kvalifikacijos darbuotojų neprisikviesi, o ir pačio vieningo Kauno stiprioji komandos dalis pradėjo byrėt.
    kas is to, jei moki bendrauti angliskai, bet nesupranti apie ka bendrauti? Vadovaujant tokiai korporcijai kaip Viciunai, anglu kalba labiau reikalinga, bet nieko, susitvarke su tai issukiais

    Komentuoti:


  • Lettered
    replied
    Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
    Kuom jūs Matijošaičio įžvelgiat pranašumus? Man jie visi gan provincialūs. Konservatorių kandidatė, vienintelė turbūt angliškai sugebėtų lygiaverčiai bendraut.. Sakysit reikia miestui visų pirma ūkininko,bet aš nesutinku. Ūkiu rūpinasi tegul administracijos direktoriai ir kiti pavaldiniai, bet ir jie silpnoji dalis, dėl mažų algų, aukštos kvalifikacijos darbuotojų neprisikviesi, o ir pačio vieningo Kauno stiprioji komandos dalis pradėjo byrėt.
    Anglų k. nepadės jei nėra jokių vadybinių sugebėjimų. Kupčinskas irgi mokėjo angliškai, bet kas iš to.

    Komentuoti:


  • Garbanius
    replied
    Kuom jūs Matijošaičio įžvelgiat pranašumus? Man jie visi gan provincialūs. Konservatorių kandidatė, vienintelė turbūt angliškai sugebėtų lygiaverčiai bendraut.. Sakysit reikia miestui visų pirma ūkininko,bet aš nesutinku. Ūkiu rūpinasi tegul administracijos direktoriai ir kiti pavaldiniai, bet ir jie silpnoji dalis, dėl mažų algų, aukštos kvalifikacijos darbuotojų neprisikviesi, o ir pačio vieningo Kauno stiprioji komandos dalis pradėjo byrėt.

    Komentuoti:


  • Milwaukee
    replied
    Na gal lygis aukstesnis nei video, bet panasumu yra


    Komentuoti:


  • TheCoach
    replied
    Man labiausiai patiko už dokumentų klastojimą teisto socdemo svajonės apie kapsules ant laidų. Ta garsiai lojanti "centristė", kuri buvo labiau panaši į tiesiog paniką keliantį dešinyjį radikalą buvo šlykščiausia tų debatų dalis.
    Bet bendras vaizdas toks, kad nors ir obviously yra daug trūkumų dabartiniam valdyme, nei vienas iš šitų kandidatų neturi ką pasiūlyt. Čia šiaip gera demonstracija kokia yra tragiška politinė padėtis šalyje kai nei viena partija nesugeba pasiūlyt žmonėm nieko geresnio už tiesiog kompetetingą managerį. Politinės partijos be jokios politinės ideologijos diferenciacijos, išsiskiria tik nupušę dėl vaikų gąsdinantys radikalai.

    Komentuoti:


  • Milwaukee
    replied
    Parašė udrius Rodyti pranešimą
    tipinis wiliansko požiūris - mol kas čia tas Kaunas Vilnius sostinė , Klaipėda uostas, o kas Kaunas
    Nepastebejau kazkokios paniekos ar diskriminacijos. Tik kad jam realiai diskutuot nebuvo su kuo. Kita vertus, kas bus meras ir taip aisku, tai kam tiek jam tiek kitiems vargintis ir gaist laika, tai ir susirinko visokie is spintu istraukti advokatai.

    Komentuoti:


  • udrius
    replied
    tipinis wiliansko požiūris - mol kas čia tas Kaunas Vilnius sostinė , Klaipėda uostas, o kas Kaunas

    Komentuoti:


  • Milwaukee
    replied
    Parašė udrius Rodyti pranešimą
    Tai tas Laisvos rinkos instituto vadovas irgi kaip vemtelėjo... Bliamba ir dar ekspertas
    Ka jis vemtelejo?

    Komentuoti:


  • Milwaukee
    replied
    Idomu, ar sitas straipsnis nupirktas?

    Šių metų pradžioje Kauno pilies prieigose (Jonavos g. 1) atidarytas naujas viešasis tualetas gerokai skiriasi nuo savo pirmtako. Miestui priklausančiame pastate įrengtame tualete erdvu, šiltai ir švaru. Vyrams skirtoje erdvėje įrengtas pisuaras ir dvi kabinos, moterų tualete – penkios kabinos, dar viena kabina pritaikyta neįgaliesiems. Apsilankymas visą parą veikiančiame viešajame tualete kainuoja 0,29 Eur. Naujo viešojo tualeto įrengimas bendrovei „Kauno švara“ kainavo 59,4 tūkst. eurus – beveik trigubai pigiau nei miestui kainavo „auksinis tualetas“.

    Bene garsiausias Kauno viešasis tualetas skaičiuoja paskutines dienas. Už 153 tūkst. eurų prieš 10 metų pastatytas ir miesto sąstingio simboliu tapęs „auksinis tualetas“ bus nukeltas, o vėliau – parduotas aukcione.

    Daugiau skaitykite: https://www.lzinios.lt/Gimtasis-kras...ukciona/282655
    © Lietuvos žinios

    Komentuoti:


  • udrius
    replied
    Tai tas Laisvos rinkos instituto vadovas irgi kaip vemtelėjo... Bliamba ir dar ekspertas

    Komentuoti:


  • Milwaukee
    replied
    Parašė Gator Rodyti pranešimą

    Tuoj būsi apkaltintas krabo garbinimu ir panašiai keletos asmenų
    Realybe ta, kad visi kandidatai tik linksejo ir ta pati dudavo, taip taip, reikia didint darbo vietas, reikia mest lauk tas darbo vietos, kurios yra minimalaus uzdarbio, taip taip, reikia svietima kelti ir plyteles kloti. Nera ka ziuret. Tiesa sakant, jo vietoj as net i debatus nevaziuociau. Kaip tam posaki... niekada nesivelk i gincus su kiaule, - zmones nesupras, kas yra kas. Tai situacija buvo labai panasi. Ypac kazkokia sliundrike, aka politologe "nuteise" kraba, sakydama - pasirodymas blogas, - gimstamuma nezinai kaip didint, dvipolio miesto idejos nepateikei (nors krabas pasake, kad reikia turet kuo geresni susisiekima) .. ir isvis esi niekas, sesk du. Tai sako, sliundrike, tikriausiai baigusi VU tarptautinius santykius zmogui, kuris siaip jau gyvenime yra nemazai pasiekes svelniai tariant, tiek kaip verslininkas, tiek kaip meras.

    Komentuoti:


  • Gator
    replied
    Parašė Milwaukee Rodyti pranešimą
    Paziurejau ka tik per LRT debatus del Kauno mero. Net nezinau, kas ten dalyvavo ar liberalai ar centrieciai, bet faktas, kad be Matijosaicio tie zmones ... jei tai butu fizika, tai aiskintusi, kas yra SI sistemos vienetas, o kas ne. Abstraktus lozingai, visiskas nesigaudymas situacijose, miestu problemose ir buklese. Viena kekse sake, reikia stabdyt jegaine, kita kritikavo Visvalda, kad sis nieko nepasake, ka mano apie dvipoli miesta Vilnius-Kaunas, kad nezino kaip didint gimstamuma. Vienas opozicionierius nuolat liaupsino dabartini Kauna, net nesupratau minties ar jam jau kazkas pazadeta ar jis tiesiog nezino, ka mieste galima butu pakoreguot ar patvarkyt. Zodziu taip va.
    Tuoj būsi apkaltintas krabo garbinimu ir panašiai keletos asmenų

    Komentuoti:


  • PoDV
    replied
    Dėl finansavimo mažinimo keliams ir kiemams neramu. Situacija vis dar per daug bloga.

    Komentuoti:


  • Milwaukee
    replied
    Paziurejau ka tik per LRT debatus del Kauno mero. Net nezinau, kas ten dalyvavo ar liberalai ar centrieciai, bet faktas, kad be Matijosaicio tie zmones ... jei tai butu fizika, tai aiskintusi, kas yra SI sistemos vienetas, o kas ne. Abstraktus lozingai, visiskas nesigaudymas situacijose, miestu problemose ir buklese. Viena kekse sake, reikia stabdyt jegaine, kita kritikavo Visvalda, kad sis nieko nepasake, ka mano apie dvipoli miesta Vilnius-Kaunas, kad nezino kaip didint gimstamuma. Vienas opozicionierius nuolat liaupsino dabartini Kauna, net nesupratau minties ar jam jau kazkas pazadeta ar jis tiesiog nezino, ka mieste galima butu pakoreguot ar patvarkyt. Zodziu taip va.

    Komentuoti:


  • Arunasx
    replied
    Parašė liutass Rodyti pranešimą
    Nesinervuok taip labai
    Kaip tik juokas ima, nes laukiame išsamaus komentaro. Nervuotis kai kam kitam reikia.

    Komentuoti:


  • liutass
    replied
    Nesinervuok taip labai

    Komentuoti:


  • Arunasx
    replied
    Parašė rmss Rodyti pranešimą

    udrius kokia paties nuomonė?
    Jis nekomentuoja Kauno ir karabaso aferų, karabaso mergoms ištaškytų Seimo lėšų bei L.Matijošaitytės nuolankaus bet kokių kolchoznikų tarnybinės etikos pažeidimų. Šviežiausias yra Surplio savireklamos jo rinkiminėje apygardoje atvejis. LVŽS gali atsirūgti žemės ūkio ministro Seimo rinkimų kampanija https://www.lrt.lt/naujienos/lietuvo...kimu-kampanija
    Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
    Kaip ir reikėjo tikėtis, eilinis kartas, kai VRK pirmininkei Laurai Matjošaitytei "vsie zakonno":
    VRK: ministras Giedrius Surplys nepasinaudojo tarnybine padėtimi rinkimų agitacijai https://www.15min.lt/naujiena/aktual...vzs-56-1102088

    Komentuoti:


  • rmss
    replied
    Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
    Grynai Kauno stiliaus 3,2 mln + PVM afera, kai autobusų pirkimo konkurse dalyvavo vienintelis dalyvis - sūnus.
    Ar kas patikės, kad sąlygos buvo nesurežisuotos vieninteliam turkiškam autobusui:
    Kritikos dėl autobusų pirkimo iš sūnaus sulaukęs M. Grigelis traukiasi iš „Kauno autobusų“ https://www.lrt.lt/naujienos/eismas/...kauno-autobusu
    O babkės jau įsisavintos...
    udrius kokia paties nuomonė?

    Komentuoti:


  • Arunasx
    replied
    Grynai Kauno stiliaus 3,2 mln + PVM afera, kai autobusų pirkimo konkurse dalyvavo vienintelis dalyvis - sūnus.
    Ar kas patikės, kad sąlygos buvo nesurežisuotos vieninteliam turkiškam autobusui:
    Kritikos dėl autobusų pirkimo iš sūnaus sulaukęs M. Grigelis traukiasi iš „Kauno autobusų“ https://www.lrt.lt/naujienos/eismas/...kauno-autobusu
    O babkės jau įsisavintos...

    Komentuoti:

Working...
X