Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno miesto savivaldybė

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • liux
    replied
    Šančių bendruomenė surengė pasipriešinimo naujai gatvei akciją

    Skaityti daugiau: https://kauno.diena.lt/naujienos/vil...-akcija-924266



    čia priėjo K... Kupčinskas, amžinasis visų "Vieningojo Kauno" veiklos rūšių disidentas.

    Komentuoti:


  • Lettered
    replied
    Parašė Perfect Rodyti pranešimą

    Taip, Matijošaitis nėra valstietis. Jis yra runkelis. Pasiklausiau jo pasisakymų tai dėve, dėve - "Šustauskas kvadratu".
    Taip, bet kiti kandidatai buvo dar runkeliškesni ir visiškai nekompetentingi mero darbui, todėl nebuvo jam sunku laimėti tokia persvara.

    Komentuoti:


  • Perfect
    replied
    Parašė Lettered Rodyti pranešimą

    Matijošaitis nėra valstietis. Kas iš kandidatų buvo valstietis, tai ta TS-LKD narė, garsiai rėkusi apie Laisvės alėjoje pjaunamas medžių šaknis.
    Taip, Matijošaitis nėra valstietis. Jis yra runkelis. Pasiklausiau jo pasisakymų tai dėve, dėve - "Šustauskas kvadratu".

    Komentuoti:


  • Eikantas X
    replied
    https://www.delfi.lt/video/aktualijo....d?id=77876291
    23:35

    Komentuoti:


  • Lettered
    replied
    Parašė AutoLiet Rodyti pranešimą
    Na ką, Kauniečiai tampa valstiečiais. Duomiusi istorija pradedant XX00 m. (kai dar galima surasti kažka Lietuviško). Tarpukaryje valstiečiai važiavo į Kauną, kad taptu Kauniečiais. Atėjo rusai........, atkurėm nepriklausomybę ir "pyst' gyvenam" pas feodalus su Bebro sūnumis ir giminėmis.....
    Matijošaitis nėra valstietis. Kas iš kandidatų buvo valstietis, tai ta TS-LKD narė, garsiai rėkusi apie Laisvės alėjoje pjaunamas medžių šaknis.

    Komentuoti:


  • disident
    replied
    Parašė AutoLiet Rodyti pranešimą
    Na ką, Kauniečiai tampa valstiečiais. Duomiusi istorija pradedant XX00 m. (kai dar galima surasti kažka Lietuviško). Tarpukaryje valstiečiai važiavo į Kauną, kad taptu Kauniečiais. Atėjo rusai........, atkurėm nepriklausomybę ir "pyst' gyvenam" pas feodalus su Bebro sūnumis ir giminėmis.....
    Kauno savivalda visą nepriklausomybės laiką iki Matijošiaus neblizgėjo. Užteko minimalių patvarkymų ir PR, ir turim, ką turim.

    Komentuoti:


  • AutoLiet
    replied
    Na ką, Kauniečiai tampa valstiečiais. Duomiusi istorija pradedant XX00 m. (kai dar galima surasti kažka Lietuviško). Tarpukaryje valstiečiai važiavo į Kauną, kad taptu Kauniečiais. Atėjo rusai........, atkurėm nepriklausomybę ir "pyst' gyvenam" pas feodalus su Bebro sūnumis ir giminėmis.....

    Komentuoti:


  • Gator
    replied
    Kovo 1d. apie 13 val.
    Prieš tai iškrito kelios snaigės, bet duotuoju metu kelias visiškai saugus be jokios sniego žymos, tik drėgnas kaip po lietaus.
    Druska ir miesto eurai švaistomi pilnu pajėgumu:


    Turbūt dėl rinkimų dėl visa ko pernelyg aktyviai išsigandus kelių snaigių buvo išsiųsta?

    Kas nemažiau sunervino - negi vairuotojas nemato, kad nėra jokios prasmės švaistyti ir negali poaskambinti bosui pasiteiraut gal visgi nereikiaberti?

    Komentuoti:


  • Gator
    replied
    Parašė udrius Rodyti pranešimą
    Na išleisti pinigai dar nieko nelemia O ir tie skaičiai fig ką aš žinau, pvz man į akis lindo Nidos mero reklama FB, taip pat konservatorių kandidatės į Kauno merus. Taip kad niekas čia dar neaišku. Laukiam sekmadienio vakaro
    Ta prasme jeigu tau lindo ne Matijošaičio reklama, reiškia, kad negali Matijošaitisbūt užėmęs 63proc reklamos? Žinok dar yra 37proc likutis, kurią tu galėjai matyti
    Savo asm,eniniu pavyzdžiu bandė bendrą statistiką nuneigti.
    Maždaug - jei aš nepatenku į daugumos statistinę kategoriją, reiškia statistika abejotna

    Komentuoti:


  • digital
    replied
    Parašė udrius Rodyti pranešimą
    Na išleisti pinigai dar nieko nelemia O ir tie skaičiai fig ką aš žinau, pvz man į akis lindo Nidos mero reklama FB, taip pat konservatorių kandidatės į Kauno merus. Taip kad niekas čia dar neaišku. Laukiam sekmadienio vakaro
    Nelaukiam, ir taip viskas aišku.

    Komentuoti:


  • Milwaukee
    replied
    Parašė udrius Rodyti pranešimą
    Na išleisti pinigai dar nieko nelemia O ir tie skaičiai fig ką aš žinau, pvz man į akis lindo Nidos mero reklama FB, taip pat konservatorių kandidatės į Kauno merus. Taip kad niekas čia dar neaišku. Laukiam sekmadienio vakaro
    Tiesiogiai nelemia, bet 70% turetu gauti. 65 ar 73 koks skirtumas, visvien dauguma bus.

    Komentuoti:


  • udrius
    replied
    Na išleisti pinigai dar nieko nelemia O ir tie skaičiai fig ką aš žinau, pvz man į akis lindo Nidos mero reklama FB, taip pat konservatorių kandidatės į Kauno merus. Taip kad niekas čia dar neaišku. Laukiam sekmadienio vakaro

    Komentuoti:


  • Milwaukee
    replied
    Vieni vartai. Sveikinu kauniecius is anksto.

    „Kaune šį kartą matome kitiems miestams nebūdingą tendenciją – visi kandidatai kartu sudėjus nesugebėjo užimti nė pusės viso komunikacijos srauto – vienvaldis lyderis yra šiandieninis Kauno meras Visvaldas Matijošaitis, užėmęs net 63,8% visos komunikacijos apie kandidatus į merus“, – kalba p. Kairienė.

    Plačiau: https://www.vz.lt/rinkodara/komunika...#ixzz5gw906rRt

    Komentuoti:


  • Garbanius
    replied
    Čia panašiai kaip legendinis bajeris su USA ir Canada. Canada visada pabrėžia, kad kokuruoja su USA, bet USA apie tai nieko nežino

    Komentuoti:


  • Kaštonas
    replied
    Parašė Milwaukee Rodyti pranešimą

    Net ir cia galima izvelgt pliusu. Pakeltas zmogaus pozityvas, geresnis miegas, didesnis darbo nasumas O dar atkovotas Vytis, statomas stadionas, 30ha paruostos zemes naujai pletros industrinei zonai, Laisves alejos nepazint del konversijos, statomi verslo centrai, prie kurio jis pats tiesiogiai prisideda. Kaip pradziai neblogai Vakar jis teisingai pasake - vilnieciai nebesisvaido lozungais ,kad ir Kaune galima gyvent. Galbut tai Kupcinsko nuopelnas, gal ir isvis be jokio mero butu tai pavyke, as nesiimu sprest. As ten negyvenu, bet ziurint is sono, gaires nukreiptos teisinga kryptimi.
    Esu gimęs, auges Vilniuje ir neteko nei karta girdėti, kad koks vilnietis taip sakytų, apart pora pranešimų žniasklaidoje. Apskritai nėra tekę girdėti jokių varymu ant Kauno. Man buvo šokas kai prieš 10 metų buvau, Kaune ir ten išgirdau, kad yra kažkokia priešprieša, krepšinis (kam rūpi tas krepšinis?? Bent jau vilniečių požiūriu.) Ir šitame, forume ir internete, esu matęs keistų nieko nepagrįstų varymų ant dvigubai didesnio miesto Vilniaus, kuriame gyvena paprasti žmonės, šeimos, vaikai kurie tiesiog nori būti lamingi. Tad tas vienpusis varymas buvo nelogiškas, bet grįžus į Vilnių, visa tai atsimuša, kaip į sieną, nes Vilnius gyvena savo gyvenimą, ir geresnis Kaunas ar blogesnis , niekam nerūpi. Nors šiaip Kaunas gražus miestas ir pažįstų puikių žmonių. Nors šiais šiais laikais ir iš kauniečių Beveik nebegirdžiu tokių nesamonių,(bent jau bendraujant gyvai) nes tenka su daug skritingų žmonių iš Kauno bendrauti verslo reikalais.
    Paskutinis taisė Kaštonas; 2019.02.28, 14:50.

    Komentuoti:


  • liutass
    replied
    Kupcinska sunu siaip ne taip ismetem, bet gryzta Kupcinskas tevas Jis penktas sarase. Beje, virs 10 metu dirbes kazkurioje Vilniaus seniunijoje

    Komentuoti:


  • Milwaukee
    replied
    Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
    Na tam pačiam "Viči" dirbo mano viena draugė vadovaujamuose pareigose su tiesioginiu viršininku V.M. tai gal geriau nereikia tokių vadovų. Pats jis angliškai nešnekėjo, bet šnekėjo jo komanda, kuri buvo nusamdyta tikrai gera. Skvernelis irgi sako, kad anglų jam nereikia, yra kas už jį dar protingiau pašnekės. Aišku čia skirtingos pareigos, bet kur jūs matot, kad per šiuos 4metus tokius didelius pokyčius, kuriuos padarė būtent Vieningas Kaunas. Kad piarinosi tai taip. Nieko nesakau, geriau užmigt su mintim, kad mano miestas atsigauna, nei kad sumauta skylė, iš kurios reikia dingti. Tas Vieningui Kaunui pavyko 120proc.
    Net ir cia galima izvelgt pliusu. Pakeltas zmogaus pozityvas, geresnis miegas, didesnis darbo nasumas O dar atkovotas Vytis, statomas stadionas, 30ha paruostos zemes naujai pletros industrinei zonai, Laisves alejos nepazint del konversijos, statomi verslo centrai, prie kurio jis pats tiesiogiai prisideda. Kaip pradziai neblogai Vakar jis teisingai pasake - vilnieciai nebesisvaido lozungais ,kad ir Kaune galima gyvent. Galbut tai Kupcinsko nuopelnas, gal ir isvis be jokio mero butu tai pavyke, as nesiimu sprest. As ten negyvenu, bet ziurint is sono, gaires nukreiptos teisinga kryptimi.

    Komentuoti:


  • Garbanius
    replied
    Na tam pačiam "Viči" dirbo mano viena draugė vadovaujamuose pareigose su tiesioginiu viršininku V.M. tai gal geriau nereikia tokių vadovų. Pats jis angliškai nešnekėjo, bet šnekėjo jo komanda, kuri buvo nusamdyta tikrai gera. Skvernelis irgi sako, kad anglų jam nereikia, yra kas už jį dar protingiau pašnekės. Aišku čia skirtingos pareigos, bet kur jūs matot, kad per šiuos 4metus tokius didelius pokyčius, kuriuos padarė būtent Vieningas Kaunas. Kad piarinosi tai taip. Nieko nesakau, geriau užmigt su mintim, kad mano miestas atsigauna, nei kad sumauta skylė, iš kurios reikia dingti. Tas Vieningui Kaunui pavyko 120proc.

    Komentuoti:


  • Milwaukee
    replied
    Parašė Lettered Rodyti pranešimą

    Būtent, jei sukūrė stambų verslą, kuris eksportuoja į rinkas, kur susikalbėjimui reikalinga anglų kalba, kodėl toks žmogus negali vadovauti miestui ir sėkmingai pritraukinėti investicijas iš tų pačių Europos šalių?
    Nes Kaunas "koncervatoriu" miestas. Tikriausiai del to

    Komentuoti:


  • Lettered
    replied
    Parašė liutass Rodyti pranešimą

    kas is to, jei moki bendrauti angliskai, bet nesupranti apie ka bendrauti? Vadovaujant tokiai korporcijai kaip Viciunai, anglu kalba labiau reikalinga, bet nieko, susitvarke su tai issukiais
    Būtent, jei sukūrė stambų verslą, kuris eksportuoja į rinkas, kur susikalbėjimui reikalinga anglų kalba, kodėl toks žmogus negali vadovauti miestui ir sėkmingai pritraukinėti investicijas iš tų pačių Europos šalių?

    Komentuoti:

Working...
X