Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Vilniaus miesto savivaldybė

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Parašė Svecias Rodyti pranešimą
    Čia tikrai labai keistas faktas, bet man irgi nepavyko rasti nei vieno vilniečio (netgi nelietuvio), kuris prisipažintų balsavęs už Paksą nesuprantu, gal čia kauniečiai nusprendė mums atkeršyti (juokauju)
    Tik po šitų rinkimų aš pradėjau suprasti, kaip jautėsi daugelis kauniečių 2000 metų pradžioj (šustauskas)...

    Comment


      #22
      Konservatoriai mėgins nuversti Vilniaus merą

      Konservatoriai kalba apie naują daugumą Vilniuje

      Comment


        #23
        Puiku, reikia tikėtis, kad kitos frakcijos irgi nepasišiukšlins.
        Mano galerija Flickr'yje

        Comment


          #24
          Į temą "Tvarka ir teisingumas"

          Vilniaus valdantieji nepaiso teismo nutarties
          http://www.delfi.lt/news/daily/lithu...hp?id=13956316

          Konservatoriai dėl naujos koalicijos Vilniuje tarsis su premjeru G.Kirkilu
          http://www.delfi.lt/news/daily/lithu...hp?id=13955079
          Mano galerija Flickr'yje

          Comment


            #25
            Parašė Mantas Rodyti pranešimą
            Į temą "Tvarka ir teisingumas"

            Vilniaus valdantieji nepaiso teismo nutarties
            http://www.delfi.lt/news/daily/lithu...hp?id=13956316
            Bliamba užkniso mane jau tas Imbrazas. Laukiu nesulaukiu kada jis bus nuverstas iš posto... Vos tik jam atėjus į valdžią galvojau, kad bus geriau negu su Zuoku, bet viskas išėjo atvirkščiai. Vat ką reiškia kai pensininkai valdo miestą...
            You might surprise yourself.

            Miestai.net FB

            Comment


              #26

              Kažkam nusimato sunki kadencija

              www.delfi.lt apklausa.
              Įžvalgos.lt - FB - G+

              Comment


                #27
                Parašė Rodyti pranešimą
                [IMG]
                Kažkam nusimato sunki kadencija

                www.delfi.lt apklausa.
                Reikia nueiti pabalsuoti
                Parašas :)

                Comment


                  #28
                  Aš ir prisidėjau prie balsavimo
                  You might surprise yourself.

                  Miestai.net FB

                  Comment


                    #29
                    Tiesa (kieno?) ir Teisingumas
                    Vilniaus miesto mero Juozo Imbraso veiklą vertinu totaliai neigiamai.

                    Comment


                      #30
                      Parašė Rodyti pranešimą

                      Kažkam nusimato sunki kadencija

                      www.delfi.lt apklausa.
                      tipiski lietuviai - juk reikia pirma padaryti kvailyste, kad po to galima butu dejuoti. Panasu, kad lietuviams gyvenimas lengviausas tada, kai yra del ko dejuoti

                      Comment


                        #31
                        Pažiūrėjau šiandien LNK vakaro žinias... Verdiktas - grąžinkit A. Zuoką atgal (dar geriau man būtų, jei meru taptų P. Auštrevičius)

                        Imbrasas ginčija įrašų originalumą ir kaltina kitą pusę vaikiškais žaidimais. Man tas kaltinimas, kad įrašai yra suklastoti, kur kas vaikiškiau skambėjo Nepatinka tai, ką matau vykstant Vilniuj...
                        Paskutinis taisė ; 2007.08.02, 22:17.
                        Įžvalgos.lt - FB - G+

                        Comment


                          #32
                          K.Masiulis, kaip visada, su savo "pastebejimais". Neitiko jam Zuokas, neitinka ir Paksas (kaip zinome, ir Adamkus nelabai itinka)...

                          K.Masiulis: Vilnių realiai valdo R.Paksas
                          http://www.delfi.lt/news/daily/lithu...hp?id=14904083

                          Comment


                            #33
                            Vilniaus valdžia šiemet jau spėjo sužlugdyti vieną tradiciją.

                            Pernai sostinė egle apdovanojo Airijos gyventojus. Tai ketinta daryti kasmet vis kitai Europos sostinei įteikiant po eglę. 2007aisiais eglė iš Vilniaus turėjo džiuginti Londone gyvenančius lietuvius.

                            Pernai gruodį tokį projektą tuometinis miesto meras Artūras Zuokas aptarė su Londono vadovais. 2009aisiais Kalėdų eglę ketinta dovanoti Lincui – Austrijos miestui, kartu su Vilniumi tapsiančiam Europos kultūros sostine. Bet naujai išrinktoji sostinės valdžia nutarė, kad tęsti tokios tradicijos neverta.
                            Straipsnis.

                            O buvo labai graži ir naudinga iniciatyva.

                            Uždrausta per Naujuosius rinktis Katedros aikštėje. Žlugdomas Gugenheimo-Ermitažo projektas, nejuda į priekį metro/tramvajaus projektas (Zuoko atveju, manau, būtų kitaip).

                            Vilniečiai, sakau tikrai ne piktdžiugiškai, jūsų miestą šią kadenciją valdo dar didesni netikšos (ne visi) nė mūsų.
                            Paskutinis taisė ; 2007.11.30, 22:49.
                            Įžvalgos.lt - FB - G+

                            Comment


                              #34
                              Dėl Kalėdinės eglutės iniciatyvos aš taip pat labai nusivyliau. Imbrasui geriau pirtį susiręsti negu kad eglutę pastatyti..

                              O kodėl uždrausta per Naujuosius prie Katedros rinktis? Nieko apie tai negirdėjau.

                              Comment


                                #35
                                Parašė taimis Rodyti pranešimą
                                O kodėl uždrausta per Naujuosius prie Katedros rinktis? Nieko apie tai negirdėjau.
                                Per grubiai išsireiškiau. Na, teko girdėti apie kažkokį apribojimą Naujųjų metų sutikimui, kuris mane labai nustebino. Pamėginsiu surasti straipsnį, kuriame apie tai buvo rašoma.


                                Taisymas:

                                Dėl šios dalies gal ir suklydau, atsiprašau. Tiesiog dalį Naujųjų metų sutikimo ceremonijos ketinama perkelti toliau nuo Katedros. Čia apie tai rašoma. Iš atgarsių buvau susidaręs kitokį įspūdį apie planus.

                                Tačiau kritikai vietos yra ir be to.
                                Paskutinis taisė ; 2007.11.30, 23:13.
                                Įžvalgos.lt - FB - G+

                                Comment


                                  #36
                                  Pagalvojau tikrai kokį totalitarinį įstatimą išleido , taip nėra bet uždrausti masinius renginius Katedros aikštėje taip pat nieko gero. Matyt Imbrasas neturėjo ką veikti vieną dieną ir sugalvojo šitą.

                                  kad alkoholis neturėtų būti reklamuojamas sutinku, bet kad uždrausti Sostinės Dienų renginius ar ateinančius naujametinius fejerverkus tai nesąmonė. Tauro kalnas išvis bloga vieta, nėra kur susirinkti ir eglutės miesto nėra . Sutvarkytų aikštę po Naujųjų metų ir viskas, jeigu prišiukšlinta.

                                  Comment


                                    #37
                                    Dabar, lyginant su Imbrasu, Zuokas man kurkas labiau patiko. Visiškai kitoks žmogus. Iš smulkmenų galima spręsti, kad ir tokių, jog Zuokas po miestą važinėjo „Segway“ aparatu (berods, net ne laisvalaikiu). Jis vienas pirmųjų pradėjo bendrauti su visuomene internetu. Nereikšminga smulkmena? Galbūt, bet tai tam tikra deklaracija, pasaulėžiūros saviraiška, manau, kartu bandant įnešti kažką ir į miesto gyventojų savimonę.

                                    Orandžiniai dviračiai. Tramvajus.

                                    Eglutė. Imbrasas teigia, kad ji per brangi. Įdomu, ar tikrai Vilnius sau to negali leisti. Tos dovanos reikšmė gana plati. Tai liečia ne vien švenčių dvasią, tai diplomatinė, socialinė, reklaminė investicija. Kodėl gi tos eglutės nepanaudojus abipusiai naudai, išstatykim ją kuriame nors Europos mieste subtiliai pateikdami save: „Dalelė Kalėdų dvasios Jums. Iš Vilniaus po pasaulį.“ Ir tai jau būtų reklama. Tai tik ekspromtas. Dar Europos miesto - dovanos gavėjo gyventojai galėtų turėti galimybę rašyti palinkėjimus vilniečiams ir kabinti juos ant tos eglutės. Vėliau, tarkim, būtų nukabinamas atsitiktinis palinkėjimas, perskaitomas viešai, o jį parašęs asmuo laimėtų kelionę į Vilnių. Tautų draugystė, europiečių suartinimas, kodėl gi ne. Jei Vilnius tokią akciją sau gali leisti, žinoma. Būtų visai šaunu, jei Lietuvoje gimtų tokia iniciatyva, kuri galbūt vėliau netgi išplistų po visą Europą. Vėlgi, tik pasvarstymai.

                                    Nepaisant to, ką paistau aš, pasigendu šviežių įdomių ir kartu naudingų idėjų dabartinėje Vilniaus valdžioje. Kažkodėl man atrodo, jog grįžtama atgal, link populizmo ir panašių dalykų. Belieka tikėtis, kad klystu.
                                    Paskutinis taisė ; 2007.11.30, 23:55.
                                    Įžvalgos.lt - FB - G+

                                    Comment


                                      #38
                                      Sutinku.

                                      Zuoko su Imbrasu nepalyginsi. Nenoriu vartoti žodžių kuriais Imbrasą išvadinčiau..

                                      Internete buvo parašyta kiek ta eglutė kainuotų Vilniuj, kažkas nuorodą buvo įdėjęs, bet dabar nerandu. Bet ir kaip ten būtų kaina maža, o jos vertė didelė. Kaip jau ir sakiai tai nuostabi reklama Vilniuj ir Lietuvai, tokios smulkmenos daug ką reiškia. Taip pat tos eglutės būtų pastatomos, kaip ir Katedros aikštėje, būtų skleidžiama žinutė kad nereikia kirsti tikros eglės ir kaip žinom kas yra susiję su aplinkos saugojimu yra žiūrima kaip pagirtina iniciatyva. Kažkas naujo.

                                      Tuo Zuokas ir buvo geras meras, pilnas visokių idėjų. Gal kai kurios ir per daug ambicingos, bet svarbu kad buvo bandoma ir su gerais rezultatais. Ką Imbrasas su savo valdžia gali pasiūlyti?

                                      Šnipštą!

                                      Comment


                                        #39
                                        Geriausiu atveju nebeveikiančiam kolūkiui tas senas pirdžius galėtų vadovaut, negaliu, tiesiog pykina nuo jo idiotiškos, visą stabdančios ir griaunančios veiklos

                                        Zuokas... Gerai buvo...

                                        Comment


                                          #40
                                          Pagalvojau dabar, šnipštas netinka toje vietoje. Turėjau omeny kitą žodį iš š raidės.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X