Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Vilniaus miesto savivaldybė

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė John Rodyti pranešimą

    Tikimybė manau labai nedidelė. Net jei persigalvos, labai tikėtina, pralaimės Zuokui.
    Tai, kad Zuokas dabar jau nebent į Kariotiškių seniūnaičius pajėgus kandidatuoti. Zuoko progresyvumas pasibaigė tada, kai bandė su Paulausku ir Žemaitaičiu į Seimą eiti. Dabar Zuokas geriausiai įkūnija viduramžio krizę, o ne progresyvų, vizionierišką lyderį.
    Paskutinis taisė Perfect; 2022.08.14, 22:25.

    Comment


      Parašė Perfect Rodyti pranešimą

      Tai, kad Zuokas dabar jau nebent į Kariotiškių seniūnaičius pajėgus kandidatuoti. Zuoko progresyvumas pasibaigė tada, kai bandė su Paulausku ir Žemaitaičiu į Seimą eiti. Dabar Zuokas geriausiai įkūnija viduramžio krizę, o ne progresyvų, vizionierišką lyderį.
      Nepainiok, kaip tu norėtum, kad būtų vs kaip yra. Zuokas šiuo metu yra aiškus favoritas laimėti mero rinkimus. Ir jei nebus gerų ir charizmatiškų kandidatų nuo kitų partijų, juos ir laimės. Kol kas tokie kandidatai kaip Savickas ar Budbargytė didelio optimizmo nekelia. Aš kalbu ne apie tai, ką aš norėčiau matyti meru ar kuris kandidatas man asmeniškai patinka. Kalbu, kas objektyviai turi geriausius šansus laimėti ir kas yra objektyviai geriausias kandidatas.

      Comment


        Parašė John Rodyti pranešimą
        Zuokas šiuo metu yra aiškus favoritas laimėti mero rinkimus.
        Pagal kokius duomenis?

        Comment


          Parašė Perfect Rodyti pranešimą

          Tai, kad Zuokas dabar jau nebent į Kariotiškių seniūnaičius pajėgus kandidatuoti. Zuoko progresyvumas pasibaigė tada, kai bandė su Paulausku ir Žemaitaičiu į Seimą eiti. Dabar Zuokas geriausiai įkūnija viduramžio krizę, o ne progresyvų, vizionierišką lyderį.
          Žiūrėkit ne Seimo rinkimus, o miesto, kuriuose Zuokas buvo antras, o dabar jo konkurentai bus tie, kurie rinkimuose liko už jo.
          Flickr

          Comment


            Parašė Lettered Rodyti pranešimą

            Žiūrėkit ne Seimo rinkimus, o miesto, kuriuose Zuokas buvo antras, o dabar jo konkurentai bus tie, kurie rinkimuose liko už jo.
            įdomu, kodėl chronologiškai senesni rinkimai aktualesni už naujesnių rinkimų tendencijas? Ir kodėl 2019-ų situacija, kai protesto balsai subyrėjo Zuokulai, bus aktuali 2023-iais, kai jis bus vienintelis rinkimuose su visų senųjų nuoskaudų šleifu (tik nemanykit, jog vilniečių atmintis lyg raganosių)? Prieš kokį tokį personalizuotą Priešą-Number-1 Zuokulai pavyks užaštrinti savo "charizmatinę demagogiją"? Prieš ką tokį baisų eisis kelti "apAčius"? Juk jis pats-kaip-toks tik subliuškęs senstelėjęs balionėlis.

            Comment


              Užjaučiu tuos, kurie mato Zuoką kaip progresyvų lyderį. Tai yra Paksas Nr.2. Taip, jis turi savo elektoratą, kuris užaugo kartu su juo, bet jaunimui Zuokas nėra nei charizmatiškas, nei įdomus.

              Comment


                Parašė John Rodyti pranešimą

                Nepainiok, kaip tu norėtum, kad būtų vs kaip yra. Zuokas šiuo metu yra aiškus favoritas laimėti mero rinkimus. Ir jei nebus gerų ir charizmatiškų kandidatų nuo kitų partijų, juos ir laimės. Kol kas tokie kandidatai kaip Savickas ar Budbargytė didelio optimizmo nekelia. Aš kalbu ne apie tai, ką aš norėčiau matyti meru ar kuris kandidatas man asmeniškai patinka. Kalbu, kas objektyviai turi geriausius šansus laimėti ir kas yra objektyviai geriausias kandidatas.
                Objektyviai turi geriausius šansus? Nu gal.

                Objektyviai geriausias kandidatas? Pagal kuriuos parametrus - korupciją? nepavykusių avantiūrų skaičių? Užaugintą miesto skolą?

                Comment


                  Parašė CWave Rodyti pranešimą



                  Objektyviai geriausias kandidatas? Pagal kuriuos parametrus - korupciją? nepavykusių avantiūrų skaičių? Užaugintą miesto skolą?
                  Charizmą, gebėjimą patikti rinkėjams, žinomumą, komunikabilumą, suvokimą, kaip veikia politinės kampanijos ir pan. Priešingai, nei, pavyzdžiui, koks nors Mitalas ar Benkunskas, kurie turi maždaug nulį šitų dalykų.

                  Comment


                    Parašė digital Rodyti pranešimą
                    Pagal kokius duomenis?
                    Common sense. Nu negi koks Benkunskas ar Savickas turi bent jau mikroskopinių šansų prieš Zuoką? Kas dar bus? Meiželyrtė? Nu gaaaaaal. Norėčiau pamatyti daugiau jos debatų ir interviu, bet turiu nuojautą, kad Zuokas ją tiesiog suvalgys.

                    Comment


                      Parašė John Rodyti pranešimą

                      Common sense. Nu negi koks Benkunskas ar Savickas turi bent jau mikroskopinių šansų prieš Zuoką? Kas dar bus? Meiželyrtė? Nu gaaaaaal. Norėčiau pamatyti daugiau jos debatų ir interviu, bet turiu nuojautą, kad Zuokas ją tiesiog suvalgys.
                      na kaip bebūtų Benkunskas vis dar turi Šimonytę (Vilniuje manau tikrai dar faktorius), ir šiaip iš visų blogybių optimaliausias variantas.

                      Comment


                        Parašė John Rodyti pranešimą
                        Charizmą, gebėjimą patikti rinkėjams, žinomu... tram pam pam pam pam.....
                        kažkas buvo pasakęs, kad Lukašenka gąsdina ne tik savo veiksmais, bet ir išvaizda. Dabar Lukašenka atrodo lyg šiurpus susenęs Čipolinas, o juk buvo savu laiku "charizma".

                        kai žiūriu į Zuokulą, aš šiurpstu jau ne tiek protiškai (dar jo karjeros pradžioje įžvalgūs žmonės dėstė šiurpius faktus apie jo tikrąją natūrą). Dabar aš šiurpstu fiziologiškai, nes dabartinis "charizmatiškasis" Zuokula - tai pasenęs Buratinas. Ir ką jūs manot, dauguma sostinės elektorato susikibę už rankučiu seks paskui jo auksinį neegzistuojantį raktelį?....

                        Comment


                          Parašė Stadionas Rodyti pranešimą

                          na kaip bebūtų Benkunskas vis dar turi Šimonytę (Vilniuje manau tikrai dar faktorius), ir šiaip iš visų blogybių optimaliausias variantas.
                          Benkunskas yra nulis. Tiesiog nulis visomis prasmėmis. Gal ties tuo ir baikim šito kandidato aptarimą.

                          Comment


                            Parašė Sapiensys Rodyti pranešimą
                            kažkas buvo pasakęs, kad Lukašenka gąsdina ne tik savo veiksmais, bet ir išvaizda. Dabar Lukašenka atrodo lyg šiurpus susenęs Čipolinas, o juk buvo savu laiku "charizma".

                            kai žiūriu į Zuokulą, aš šiurpstu jau ne tiek protiškai (dar jo karjeros pradžioje įžvalgūs žmonės dėstė šiurpius faktus apie jo tikrąją natūrą). Dabar aš šiurpstu fiziologiškai, nes dabartinis "charizmatiškasis" Zuokula - tai pasenęs Buratinas. Ir ką jūs manot, dauguma sostinės elektorato susikibę už rankučiu seks paskui jo auksinį neegzistuojantį raktelį?....
                            Dar kartą. Nepainiojam patinka/nepatinka vs kaip yra. Man nepatinka lietus, bet tai nereiškia, kad dėl to kasdien turi šviesti saulė. Zuokas yra charizmatiškas. Tai yra sausas plikas faktas. Tau (beje, ir man) jis nepatinka, nes jis yra vagis, svolačius, gal netgi psichopatas, teistas ir t. t. Bet jis yra charizmatiškas ir imponuoja nemažai elektorato daliai. Ir tai yra pagrindinė priežastis, kodėl jis tikriausiai bus išrinktas Vilniaus meru.

                            Comment


                              John ir Gator tas pats asmuo?

                              Comment


                                Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                                John ir Gator tas pats asmuo?
                                Dar pamiršai, kad Blitz ir John yra galimai tas pats asmuo. Tai dabar jau visi 3 viename

                                Comment


                                  Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                                  John ir Gator tas pats asmuo?
                                  Ne. Gator yra iš Kauno. Nebent Jonas būtų "po priedanga" giliai užsimaskavęs arčiau Vilniaus.
                                  Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                                  Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo

                                  Comment


                                    Zuokas charizmatiškas tiek pat kiek ir teniso kamuoliukas.

                                    Comment


                                      Parašė rmss Rodyti pranešimą
                                      Zuokas charizmatiškas tiek pat kiek ir teniso kamuoliukas.
                                      Charizmatiškumas nėra tolygu patikimui tau asmeniškai t.y. tavo asmeninė simpatija ar antipatija Zuokui niekaip neįtakoja jo charizmos lygio. Aš suprantu, kad Zuokas tau tikriausiai labai nepatinka? Man jis irgi labai nepatinka. Jis, galimas daiktas, yra psichopatas ir šiaip pavojingas svolačius. Bet jis yra labai charizmatiškas ir šiuo metu vienvaldis favoritas laimėti mero rinkimus dėl šitos ir kai kurių kitų priežasčių. Dar kartą, kažko nepatikimas tau nėra tolygus to kažko charizmos trūkumui.

                                      Comment


                                        Parašė John Rodyti pranešimą

                                        Charizmatiškumas nėra tolygu patikimui tau asmeniškai t.y. tavo asmeninė simpatija ar antipatija Zuokui niekaip neįtakoja jo charizmos lygio. Aš suprantu, kad Zuokas tau tikriausiai labai nepatinka? Man jis irgi labai nepatinka. Jis, galimas daiktas, yra psichopatas ir šiaip pavojingas svolačius. Bet jis yra labai charizmatiškas ir šiuo metu vienvaldis favoritas laimėti mero rinkimus dėl šitos ir kai kurių kitų priežasčių. Dar kartą, kažko nepatikimas tau nėra tolygus to kažko charizmos trūkumui.
                                        Tai, kad tau Zuokas atrodo charizmatiškas, priklauso tik nuo tavo simpatijos jam.

                                        Comment


                                          Parašė John Rodyti pranešimą

                                          Dar kartą. Nepainiojam patinka/nepatinka vs kaip yra. Man nepatinka lietus, bet tai nereiškia, kad dėl to kasdien turi šviesti saulė. Zuokas yra charizmatiškas. Tai yra sausas plikas faktas. Tau (beje, ir man) jis nepatinka, nes jis yra vagis, svolačius, gal netgi psichopatas, teistas ir t. t. Bet jis yra charizmatiškas ir imponuoja nemažai elektorato daliai. Ir tai yra pagrindinė priežastis, kodėl jis tikriausiai bus išrinktas Vilniaus meru.
                                          Nepainiok komunkabilumo ir manipuliacinių įgūdžių su charizma. Neliko pas Zuoką charizmos, neliko. Joks, progresyviu save laikantis, pilietis nebalsuos už šitą praėjusios epochos politikos reliktą. Tai praeitas etapas, kaip ir Paksas.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X