Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Vilniaus miesto savivaldybė

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Šimašiaus kritika yra gerai apmokama.
    Seniai sakiau, kad daugelis kritikų-zombiukų yra įtakojami vadinamųjų influencerių, kuriuos įtakoja turintys konkrečių politinių tikslų . Tai nereiškia, kad kritikos neturi būti, bet kai kada ji būna panaši į tikslingai organizuotą akciją. Anksčiau to nebūdavo, nes rinkimus pralaimėję menkai gaudydavosi viešųjų ryšių srityje .

    Comment


      Parašė Creatium Rodyti pranešimą
      /\ Funkcine prasme - geresnis, nes bent jau linkai nebedings (nors senesni linkai į tarkim viešinimą jau irgi nebeveikia). Dizainas yra visiškai lievas. Pradedant spalvine gama, kontrastų nebuvimu, ikonų pertekliumi, hierarchijos nebuvimu ir baigiant usability dalykais - informacijos radimo patogumas, aiškumas ir t.t.
      Kuo blogai spalvinė gama? Paimta Vilniaus-raudona kaip pagrindinė spalva ir tiek. Natūralu, kad kita nei raudona nebus. Dėti papildomų spalvų? Kam? Baltas fonas irgi atitinka dabartines minimalistinio dizaino tendencijas.

      Daug ikonų kaip tik padeda greitai rasti ko reikia. Vizualiai irgi geriau atrodo nei tik tekstas. Hierarchijos nebuvimo nepastebėjau. Kaip tik viskas struktūruota. Nebent turėjai omenyje išorinius mikropuslapius?

      Iš trūkumų - viršuje yra 2 skirtingų stilių meniu "naujienos/savivaldybėį/paslaugos/etc" ir "struktūra/DUK/registracija/..." Funkciškai abu daro tą patį, bet atrodo skirtingai. Galėtų abu būti ikonėlė+tekstas+pilkas fonas stiliaus.

      Comment


        Dabar net tik kelių mėnesių senumo numatomų statinių projektavimo viešinimo dokumentai yra neprieinami. Visur "404 Not Found". Tiesiog puiku...

        Comment


          Na info apie Užukalnį reikėtų dėti prie Žiniasklaidos temos. Bet taip, ką seniai sakiau - žiniasklaida perkama ir parduodama.

          Comment


            Parašė mantasm Rodyti pranešimą

            Kuo blogai spalvinė gama? Paimta Vilniaus-raudona kaip pagrindinė spalva ir tiek. Natūralu, kad kita nei raudona nebus. Dėti papildomų spalvų? Kam? Baltas fonas irgi atitinka dabartines minimalistinio dizaino tendencijas.

            Daug ikonų kaip tik padeda greitai rasti ko reikia. Vizualiai irgi geriau atrodo nei tik tekstas. Hierarchijos nebuvimo nepastebėjau. Kaip tik viskas struktūruota. Nebent turėjai omenyje išorinius mikropuslapius?

            Iš trūkumų - viršuje yra 2 skirtingų stilių meniu "naujienos/savivaldybėį/paslaugos/etc" ir "struktūra/DUK/registracija/..." Funkciškai abu daro tą patį, bet atrodo skirtingai. Galėtų abu būti ikonėlė+tekstas+pilkas fonas stiliaus.
            Papildomų spalvų pavyzdys: https://paslaugos.vilnius.lt/ ar https://maps.vilnius.lt/ - užtenka įvesti kelis akcentus tamsesnių pilkų atspalvių ir kaip mat viskas galėtų sustoti į vietas.

            Ikonos padeda tada, kai jų yra nedaug. Tada gali atsiminti kokia ikona ką reiškia, gali nesunkiai atsekti informaciją. Bet kai jų daug, jos tampa ne informacijos nešėju, o foniniu triukšmu. Dalis ikonų webe yra kaip info nešėjai (pvz. navigacijoje), dalis yra kaip tiesiog paveiksliukai/iliustracijos (pvz. Savivaldybė skyriuje debesėlis su kopėčiomis). Arba tarkim per telefoną atsidarius išvis dalis mygtukų praranda tekstą ir lieka tik ikona. Ką jos reiškia, ką tie mygtukai daro?

            Hierarchija:
            - kuris meniu yra pagrindinis? tas su debesimis fone? nueinu į skyrių Savivaldybė ir jis išnyksta (arba tiksliau sumažėja iki tekstinio). Kodėl? Tada svarbiausiu tampa šoninis meniu? Ar tie blokai su linkais ir didžiuliu tekstu?
            - neaišku kur yra linkai, o kur - ne. Šoninis meniu užvedus patamsėjas fonas, viršutiniame meniu keičiasi teksto spalva, ant blokų užvedus išvis niekas nevyksta, ant ikonų viršuje užvedus irgi niekas nevyksta, o paieškos mygtukas net neturi normalaus cursoriaus; dešinėje Departamenų naujienos irgi kitaip reaguoja užvedus; atsidarius naujieną jos visi linkai išvis tampa mėlyni;
            - didžioji dalis linkų viršutiniame meniu išvis veda lauk iš puslapio;
            - naujienų sąraše naujienos pavadinimas žemesnės reikšmės nei naujienos kategorija (kuri yra raudona)?
            - visiškai atsitiktinai pamačiau, kad galima išskleisti tą važiuojantį pilką meniu apačioje;

            Tęsti?

            Comment


              Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
              Seniai sakiau, kad daugelis kritikų-zombiukų yra įtakojami vadinamųjų influencerių, kuriuos įtakoja turintys konkrečių politinių tikslų . Tai nereiškia, kad kritikos neturi būti, bet kai kada ji būna panaši į tikslingai organizuotą akciją. Anksčiau to nebūdavo, nes rinkimus pralaimėję menkai gaudydavosi viešųjų ryšių srityje .
              No way. Kremlius liepė ginti Šimašą? Kažin ką apie tai rašo stopwar.org ar alternativenews.com?

              Comment



                Bet kuriuo atveju yra labai nešvarus reikalas. kai siūloma 1000€ už vienokią ar kitokią neigiamą nuomonę. Šlykštu tai, kad Užkalnis paėmė tuos 1000.
                Apie tai ir per TV parodė dabar. Kaip tik kvepia putino trolių fabriku.


                Parašė John Rodyti pranešimą
                No way. Kremlius liepė ginti Šimašą? Kažin ką apie tai rašo stopwar.org ar alternativenews.com?
                Nesu senonamo gerbėjas ypač rytų klausimais, bet jo žinutė iš esmės teisinga. Jonas ir be pinigų ant VMS varo be realaus pagrindo nieko protingesnio nerasdamas apart požeminės perėjos koraluose.. Toks jo fetišas gan ryškus.
                Paskutinis taisė Arunasx; 2018.07.20, 17:37.
                Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
                [url]https://youtu.be/9u_6BFmkOuQ?t=3868[/url]

                Comment


                  Nesu liberalų gerbėjas, bet manau kad Šimašius kol kas yra geriausias Vilniaus meras iš visų buvusių. Kuris buvo geresnis? Imbrasas? Navickas? Paksas? Zuokas?

                  Comment


                    Parašė Arunasx Rodyti pranešimą


                    Bet kuriuo atveju yra labai nešvarus reikalas. kai siūloma 1000€ už vienokią ar kitokią neigiamą nuomonę. Šlykštu tai, kad Užkalnis paėmė tuos 1000.
                    Apie tai ir per TV parodė dabar. Kaip tik kvepia putino trolių fabriku.



                    Nesu senonamo gerbėjas ypač rytų klausimais, bet jo žinutė iš esmės teisinga. Jonas ir be pinigų ant VMS varo be realaus pagrindo nieko protingesnio nerasdamas apart požeminės perėjos koraluose.. Toks jo fetišas gan ryškus.
                    Be pinigų? Aš VMS pats MOKU savo pinigus GPM pavidalu, už kuriuos jie stato Rusijos/Zimbabvės lygio infrastruktūrą. Man, skirtingai, nei tau, tai netinka, nes aš nenoriu, kad Vilnius atrodytų kaip Rusija.

                    Comment


                      Parašė John Rodyti pranešimą

                      Be pinigų? Aš VMS pats MOKU savo pinigus GPM pavidalu, už kuriuos jie stato Rusijos/Zimbabvės lygio infrastruktūrą. Man, skirtingai, nei tau, tai netinka, nes aš nenoriu, kad Vilnius atrodytų kaip Rusija.
                      Jau esi teigęs kad atseit moki 30-40% mokesčių atseit VMS. Pasiūliau pasidomėti baziniais LT mokesčių sąndaros principais. Ar Google moki naudotis? Ar šiaip žinai, kad per capita Vilnius gauna 1,5-3 kart mažiau nei visos 1000 km spinduliu esančios sostinės? Naujiena gal tau irgi? Konkrečiai nurodyk bent 10 punktų, kur tavo manymu lėšos buvo ištaškytos/išvogtos kaip zuokulos laikais nepagrįstai?
                      Man tikrai tinka pigios šaligatvio plytelės Justiniškių gatvės pardžioje nuo Laisvės pr nes seniau 30 metų iš viso netiesė VMS naujų šaligatvių. Ir kai jau visiškai beviltiškus Rusijos/Zimbabvės lygio perklos, tada galėsime svarstyti high endinius.
                      O iki to laiko tavo argumentai yra bezdalų lygio. Shut up. nuvažiuok jei žinai kur tai randasi mano paminėta vieta ir pažiūrėk užpakalį atplėšęs nuo PC. Aišku tu nematei kas buvo ten iki tol, juk ne vilnietis esi.
                      Tai ir nelok.
                      p.s. nesiparink Jonai, neturiu pykčio. Prieš daug metų klausiau tavo patarimo kas įdomesnio Singapūre. Siunčiu tau penktadienio proga alaus ir nebūk iš už kampo vien lojantis ant Šimašiaus. nei aš jo fanas nei ką. Bet pokyčių tikrai daug. Ir aš juos remiu.
                      Paskutinis taisė Arunasx; 2018.07.20, 20:08.
                      Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                      Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
                      [url]https://youtu.be/9u_6BFmkOuQ?t=3868[/url]

                      Comment


                        Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
                        Jau esi teigęs kad atseit moki 30-40% mokesčių atseit VMS. Pasiūliau pasidomėti baziniais LT mokesčių sąndaros principais. Ar Google moki naudotis? Ar šiaip žinai, kad per capita Vilnius gauna 1,5-3 kart mažiau nei visos 1000 km spinduliu esančios sostinės? Naujiena gal tau irgi? Konkrečiai nurodyk bent 10 punktų, kur tavo manymu lėšos buvo ištaškytos/išvogtos kaip zuokulos laikais nepagrįstai?
                        Man tikrai tinka pigios šaligatvio plytelės Justiniškių gatvės pardžioje nuo Laisvės pr nes seniau 30 metų iš viso netiesė VMS naujų šaligatvių. Ir kai jau visiškai beviltiškus Rusijos/Zimbabvės lygio perklos, tada galėsime svarstyti high endinius.
                        O iki to laiko tavo argumentai yra bezdalų lygio. Shut up. nuvažiuok jei žinai kur tai randasi mano paminėta vieta ir pažiūrėk užpakalį atplėšęs nuo PC. Aišku tu nematei kas buvo ten iki tol, juk ne vilnietis esi.
                        Tai ir nelok.
                        p.s. nesiparink Jonai, neturiu pykčio. Prieš daug metų klausiau tavo patarimo kas įdomesnio Singapūre. Siunčiu tau penktadienio proga alaus ir nebūk iš už kampo vien lojantis ant Šimašiaus. nei aš jo fanas nei ką. Bet pokyčių tikrai daug. Ir aš juos remiu.
                        Matomai mūsų poreikiai ir expectations skiriasi. Tau užtenka, kad būtų geresnės plytelės, nei paskutinius 30 metų, kai jų nekeitė. O man norėtųsi šiek tiek daugiau, nei šūdinai sudėtos naujos plytelės ar nekokybiškai nutiesti dviračių takai, nes esu siaubingai didelis optimistas, tikintis, kad Vilnius GALI būti bent šiek tiek geresnis, nei Petrozavodskas ir bent šiek tiek arčiau Europietiško miesto standartų. Tai sorry, jeigu tai ką nors trikdo.

                        Comment


                          Parašė John Rodyti pranešimą

                          Matomai mūsų poreikiai ir expectations skiriasi. Tau užtenka, kad būtų geresnės plytelės, nei paskutinius 30 metų, kai jų nekeitė. O man norėtųsi šiek tiek daugiau, nei šūdinai sudėtos naujos plytelės ar nekokybiškai nutiesti dviračių takai, nes esu siaubingai didelis optimistas, tikintis, kad Vilnius GALI būti bent šiek tiek geresnis, nei Petrozavodskas ir bent šiek tiek arčiau Europietiško miesto standartų. Tai sorry, jeigu tai ką nors trikdo.
                          Manau, kad toks požiūris labai teisingas - reaguoti iškart ir svarbiausia garsiai išreikšti nuomonę. Taip daug geriau nei laukti sekančių rinkimų ir prabalsuoti protestuojančiai už kokį kitą pvz. blogesnį kandidatą, kuris galbūt į visiškai į nieką nereaguos. Bet kokioje darbovietėje atsiskaitymas darbo vietos davėjui vyksta realiu laiku, niekas nelaukia 4 metų, kad pažiūrėti kaip tu dirbai.
                          Paskutinis taisė andyour; 2018.07.20, 21:10.

                          Comment


                            Parašė andyour Rodyti pranešimą

                            Manau, kad toks požiūris labai teisingas - reaguoti iškart ir svarbiausia garsiai išreikšti nuomonę. Taip daug geriau nei laukti sekančių rinkimų ir prabalsuoti protestuojančiai už kokį kitą pvz. blogesnį kandidatą, kuris galbūt į visiškai į nieką nereaguos. Bet kokioje darbovietėje atsiskaitymas darbo vietos davėjui vyksta realiu laiku, niekas nelaukia 4 metų, kad pažiūrėti kaip tu dirbai.
                            Betvarkės, žemų standartų ir šūdinai atliekamo darbo teisinimas yra turbūt pats šlykščiausias lietuviškas bruožas. Aš jau atmintinai žinau visus atmazus ir paaiškinimus, kodėl Vilnius negali būti Europa ir būtinai turi būti Rusija. Bet aš turiu tikėjimo ir vilties, kad visą tą šūdą (įskaitant visus "o ankščiau buvo dar blogiau" pavirkavimus) galima išmėžti jo tiesiog netoleruojant ir reikalaujant kokybės bei atsakomybės here and now. Gaila, kad net kai kurie jauni ir galimai protingi žmonės yra tiek giliai savo tėvų ir senelių įtakoti mąstyti sovietiškai, kad iki šiol nesupranta, kad jie kalba Brežnevo balsu ir stabdo atsargius Vilniaus bandymus pasivyti bent jau Lenkijos miestus.

                            Comment


                              Parašė andyour Rodyti pranešimą

                              Manau, kad toks požiūris labai teisingas - reaguoti iškart ir svarbiausia garsiai išreikšti nuomonę. Taip daug geriau nei laukti sekančių rinkimų ir prabalsuoti protestuojančiai už kokį kitą pvz. blogesnį kandidatą, kuris galbūt į visiškai į nieką nereaguos. Bet kokioje darbovietėje atsiskaitymas darbo vietos davėjui vyksta realiu laiku, niekas nelaukia 4 metų, kad pažiūrėti kaip tu dirbai.
                              Andyour, o tu irgi mokeščių mokėtojas?

                              Comment


                                Parašė John Rodyti pranešimą

                                Matomai mūsų poreikiai ir expectations skiriasi. Tau užtenka, kad būtų geresnės plytelės, nei paskutinius 30 metų, kai jų nekeitė. O man norėtųsi šiek tiek daugiau, nei šūdinai sudėtos naujos plytelės ar nekokybiškai nutiesti dviračių takai, nes esu siaubingai didelis optimistas, tikintis, kad Vilnius GALI būti bent šiek tiek geresnis, nei Petrozavodskas ir bent šiek tiek arčiau Europietiško miesto standartų. Tai sorry, jeigu tai ką nors trikdo.
                                Viskas OK. Specialių prieštaravimų tavo teiginiams neturėčiau, jei žinočiau, kad yra krūva nepanaudotų babkių arba jas taško nepagrįstai. Bet jei neturi tokių įrodymų ir nenori girdėti, kad kitos sostinės per capita gauna iki 3x daugaiu, tai tavo bambėjimai šūdo verti, nes neturi ekonominio pagrindo. Už viską reikia mokėti. Tu gali užsimanyti, kad šampūnu gatves plautų, bet ar norėsi asmeniškai už tai mokėti? Ir?
                                Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                                Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
                                [url]https://youtu.be/9u_6BFmkOuQ?t=3868[/url]

                                Comment


                                  Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
                                  Viskas OK. Specialių prieštaravimų tavo teiginiams neturėčiau, jei žinočiau, kad yra krūva nepanaudotų babkių arba jas taško nepagrįstai. Bet jei neturi tokių įrodymų ir nenori girdėti, kad kitos sostinės per capita gauna iki 3x daugaiu, tai tavo bambėjimai šūdo verti, nes neturi ekonominio pagrindo. Už viską reikia mokėti. Tu gali užsimanyti, kad šampūnu gatves plautų, bet ar norėsi asmeniškai už tai mokėti? Ir?
                                  Paskolos anyone?

                                  Comment


                                    Šiaip jau pas John manau yra psichologinių problemų - net Andriulis ir tas pagyrė Šimašių dėl šiukšlių ir nerašė apmokėto posto kaip Užkalnis. Nepamenu, kad John dėl ko nors būtų pagyręs Šimašių.

                                    Comment


                                      Parašė digital Rodyti pranešimą
                                      Šiaip jau pas John manau yra psichologinių problemų - net Andriulis ir tas pagyrė Šimašių dėl šiukšlių ir nerašė apmokėto posto kaip Užkalnis. Nepamenu, kad John dėl ko nors būtų pagyręs Šimašių.
                                      Andriulis aiškiai parašė, kad jam problemą išsprendė, bet tikriausiai ne likusiems. Kaip bebūtų, jis yra matomas ir populiarus, dėl ko Šimašius, sutelkęs visas jėgas, pasistengė. Tai yra geriau, nei bukas ignoravimas ir nieko nedarymas, bet tai nėra pakankamai gerai likusių vilniečių atžvilgiu.

                                      John Šimašių yra pagyręs ne kartą where it was due. Tiesiog nepastebėjai, nes matyt tingėjai ar nenorėjai pastebėti. Bet realybė tokia, kad kritika ir reikalavimai yra tai, what matters, o ne pagyros, nes tai padeda šalinti trūkumus, kurie dar liko ir kuriuos reikia kuo greičiau be skrupulų naikinti. Net jeigu nuo to truputį skauda fanatizmo apimtiems Šimašiaus gerbėjams, kurie pirmą kartą gyvenime pamatė keičiamas šaligatvio plyteles ir dėl to pasijuto esantys devintme danguje.

                                      Pagyros (vs kritika) turi prioritetą tokiose vietose, kaip Šiaurės Korėja, kur lyderis yra nuolat giriamas ir liaubsinamas už daugybę pasiekimų. Man didesnį nerimą šiuo atveju kelia ne pats Šimašius, kuris šiaip jau yra px bičas, nors ir su esminiais trūkumais, bet iš pirmo žvilgsnio lyg ir sveiki ir išsilavinę žmonės, kurie dėl kažkokių priežasčių nori elgtis panašiai kaip Šiaurės Korėjiečiai, kuriems už vado negyrimą šiaip jau gresia gulagas arba sušaudymas. Vilniuje tai kol kas lyg ir netaikoma? Čia kalbant apie psichologines problemas ir kas jų turi.
                                      Paskutinis taisė John; 2018.07.21, 02:40.

                                      Comment


                                        John tikrai užkabino įdomią problemą - aš irgi su tuom susiduriu - pasakai pastabą kad negerai tas ir tas, ir kaip valdininkėlis pasišiauš koks jis nuostabus koks jis geras, kaip viską gerai dirba. Ir iš vis ko tu nori....

                                        Comment


                                          Parašė John Rodyti pranešimą

                                          Be pinigų? Aš VMS pats MOKU savo pinigus GPM pavidalu, už kuriuos jie stato Rusijos/Zimbabvės lygio infrastruktūrą. Man, skirtingai, nei tau, tai netinka, nes aš nenoriu, kad Vilnius atrodytų kaip Rusija.
                                          Aš manau kad tokią kartais netinkamą infrastruktūrą jie stato ne iš blogos valios, bet kad atitinkamose įstaigose trūksta kvalifikacijos.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X