Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Vilniaus miesto savivaldybė

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Šiaip, netvarkingos duobėtos gatvės su įsmukusiais šulinių dangčiais laužo transporto priemones. Tokios insfrastruktūros palaikymas yra gadinimas turto. Kreivi ir duobėti šaligatviai yra pavojingi pėstiesiams, ypač seniems žmonėms. Vilniečiai nėra paskutiniai skurdžiai, kad negalėtų susimokėti didesnio VT bilieto kainos, ar didesnį kelių ir pan. mokestį, skirtą palaikyti gatvių infrastruktūrą. Čia elementariai visiems nusispjauti, nes jau nuo mažų dienų yra pripratę prie purvo...
    Paskutinis taisė andyour; 2018.06.24, 14:15.

    Comment


      Šiemet atsiras daugiau kaip 20 kilometrų naujų šaligatvių.
      Taip pat bus suremontuota ir 16 km susidėvėjusių šaligatvių. Šaligatvių įrengimo ir remonto darbams šiemet skirta apie 900 tūkst. eurų.
      http://www.vilnius.lt/index.php?177300853

      Suma neatrodo didelė, bet kad dirbama matyti ir plika akimi.
      Kiek km šaligatvių per metus išklodavo Zuokas?

      Comment


        Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
        http://www.vilnius.lt/index.php?177300853

        Suma neatrodo didelė, bet kad dirbama matyti ir plika akimi.
        Kiek km šaligatvių per metus išklodavo Zuokas?
        Gal problema šioje vietoje yra ta, kad deklaruojama - "truputį patvarkysime čia, truputį ten palipdysime, truputį pašluosime šian". Aš vietoje Šimašiaus deklaruočiau taip - " pakeisiu visus šaligatvius, pakeisiu visas VT priemones, nebeliks nei vienos duobėtos gatvės". Ir paskelbi datą plius minus pagal prognozes.

        Comment


          Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
          Jonai, reikia skirti Skardžiaus atvejį, kaip atvirai korumpuoto ir galimai susijusio su priešiškų šalių "verslininkais" nuo to, kad galimai VMSA Šimašiaus asmenyje padarė tavo manymu per mažai.
          Bet gal pirmiausia atsakyk, kaip už 10€ nusipirkti, ne pavogti, 10kg riešutų ir 20 skardinių alaus? Aišku, jei esi "tikras valdininkas" ar seimūnas kaip Skardžius, tada gauni viską 10x kitokia kaina nei egzistuoja rinkoje ir tada vsio zakonno.
          Bet Šimašius lyg ir nebuvo apkaltintas panašiais griekais kaip zuokula? Tai kaip ten tada su tais riešutais daryti?
          True, Šimašo veiksmuose gal ir nėra blogų kėslų, bet faktas lieka faktu, kad savivaldybė daugelyje sričių neatlieka savo pareigų. Ar aš dabar turėčiau dėl to garsiai apie tai neloti? Nes nu gal jis tyčia taip nedaro? Ne. Jei kažkas padaryta blogai, aš neisiu aiškintis, ar čia dėl to, kad Šimašius korumpuotas, ar dėl to, kad jis myžnius ir šiaip nekompetentingas, ar dėl kokios nors kitos priežasties. Aš tiesiiog garsiai losiu ir rodysiu pirštu į blogai padarytą darbą, ką nuolat ir darau.

          Analogija galėtų būti su KET pažeidimais. Kartais gali netyčia viršyti greitį ar nepastebėti kokio ženklo. Bet baudą matyt visvien teks susimokėti, net jeigu policininkas supranta, kad pažeidimą padarei netyčia. Taip ir su Šimašu. Jis gal ir doras ir nekorumpuotas, bet už šūdinai atliekamą darbą yra ir bus kritikuojamas.

          Comment


            Ar aš dabar turėčiau dėl to garsiai apie tai neloti?
            Prieš trejus metus nelodavai, nors situacija nebuvo geresnė. Tiesiog zuokiniai influenceriai tylėdavo, nes Zuokas tikras vyras ir lyderis, tai ir juos dabar mėgdžiojanti minia tylėdavo. Kodėl staiga parūpo tie kreivi šaligatviai? Nes kažkas parodė į juos pirštu. Bent jau vienoje srityje tai Zuokas neprilygstamas - viešųjų ryšių (makaronų kabinimo).
            Paskutinis taisė senasnamas; 2018.06.24, 15:28.

            Comment


              Parašė John Rodyti pranešimą

              True, Šimašo veiksmuose gal ir nėra blogų kėslų, bet faktas lieka faktu, kad savivaldybė daugelyje sričių neatlieka savo pareigų. Ar aš dabar turėčiau dėl to garsiai apie tai neloti? Nes nu gal jis tyčia taip nedaro? Ne. Jei kažkas padaryta blogai, aš neisiu aiškintis, ar čia dėl to, kad Šimašius korumpuotas, ar dėl to, kad jis myžnius ir šiaip nekompetentingas, ar dėl kokios nors kitos priežasties. Aš tiesiiog garsiai losiu ir rodysiu pirštu į blogai padarytą darbą, ką nuolat ir darau.

              Analogija galėtų būti su KET pažeidimais. Kartais gali netyčia viršyti greitį ar nepastebėti kokio ženklo. Bet baudą matyt visvien teks susimokėti, net jeigu policininkas supranta, kad pažeidimą padarei netyčia. Taip ir su Šimašu. Jis gal ir doras ir nekorumpuotas, bet už šūdinai atliekamą darbą yra ir bus kritikuojamas.
              Nemalk š, o atsakyk, kaip už 10€ viską nusipirkti? Tai kertinis klausimas. Atsakysi, tada galima bus konstruktyviai aptarinėti. Jei nesugebi, tai nėra apie ką šnekėti apart dabartinio tavo š malimo.
              VMSA biudžetas kažkiek mln kartų didesnis, bet esmė panaši.
              Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
              Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
              [url]https://youtu.be/9u_6BFmkOuQ?t=3868[/url]

              Comment


                Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
                kaip už 10€ viską nusipirkti?
                O kaip žmonės neturėdami pinigų nusiperka naujos statybos butus, naujus automobilius? Kuo naujesnis automobilis, tuo didesnis lizingas. Kuo naujesnės ir geresnės VT priemonės, tuo brangesni bilietai. Kuo geresni keliai, tuo didesni automobiliams mokesčiai. Elementaru.

                Comment


                  John, SoulMulticast ir panašaus plauko forumiečiai, atėjo laikas susirasti ir užsidėti mūsų brangiąsias tin foil hats - nebegalime ignoruoti, kad prieš mus, tikro Vilniečio vardą nešiojančius piliečius, vyksta ne kas kita, o Sąmokslas.
                  Miesto valdžia nenori, kad mes gyventume geriau. Jie stebi forumą ir po kiekvieno SoulMulticast post'o yra duodamas nurodymas perasfaltuoti dar vieną gatvę netausojant asfalto ir perkloti dar vieną šaligatvį betono plytelėmis.
                  Mūsų pyktis yra jų mana. Turime jiems padaryti galą, todėl lieka tik viena išeitis - nustoti postinti šiame forume ir pasitraukti į šešėlį.
                  Legenda sako, kad šešėlių valdovas vieną tamsią naktį pabus ir tuomet mes, tikrieji Vilniečiai, sukilsime paskutiniam mūšiui, po kurio puotausime savo priešais užsigerdami juos šviežiu kraujo punšu. O kol ta naktis neatėjo, privalome duoti tylos įžadus.

                  Comment


                    Jonas ne vilnietis. Pradėkime nuo to. Šiaulia pietins.
                    Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                    Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
                    [url]https://youtu.be/9u_6BFmkOuQ?t=3868[/url]

                    Comment


                      tomtom

                      Comment


                        Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
                        Nemalk š, o atsakyk, kaip už 10€ viską nusipirkti? Tai kertinis klausimas. Atsakysi, tada galima bus konstruktyviai aptarinėti. Jei nesugebi, tai nėra apie ką šnekėti apart dabartinio tavo š malimo.
                        VMSA biudžetas kažkiek mln kartų didesnis, bet esmė panaši.
                        2018 = 590 MEUR (+100%)
                        2015 = 370 MEUR (+25%)
                        2012 = 295 MEUR

                        Nuo Zuoko laikų biudžetas padidėjo du kartus

                        Comment


                          Parašė SoulMulticast Rodyti pranešimą

                          2018 = 590 MEUR (+100%)
                          2015 = 370 MEUR (+25%)
                          2012 = 295 MEUR

                          Nuo Zuoko laikų biudžetas padidėjo du kartus
                          Ir? Nežinau ar skaičiai teisingi, bet vis tiek išlieka tas pats klausimas dėl 10€. Viskam neužtenka. Skirtingiems žmonėms yra skirtingi prioritetai. Dar gal suprasčiau, jei Jonas nurodytų bent kelis atvejus, kur jo manymu yra ištaškytos lėšos be jokios naudos, tada gal bent kažkokia diskusija būtų, o dabar taškymasis seilėmis tiktai be jokių argumentų ir š malimas.
                          Zuokas didžiąja dalimi už VMS lėšas palaimino Goštauto estakados statybas už ~10mln € ir žadėjo, kad ten važiuos ateityje iki 16'000 per parą. Ar daug ten važiuoja? Gal 160. MGB labai naudinga ta estakada. Mockus kelis metus prieš statant savo interviu prasitarė, kad ten stovės.
                          Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                          Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
                          [url]https://youtu.be/9u_6BFmkOuQ?t=3868[/url]

                          Comment


                            Parašė SoulMulticast Rodyti pranešimą

                            2018 = 590 MEUR (+100%)
                            2015 = 370 MEUR (+25%)
                            2012 = 295 MEUR

                            Nuo Zuoko laikų biudžetas padidėjo du kartus
                            Taip lyginti ne visai teisinga, nes kartu ir pasikeitė biudžeto struktūra. Labai neįsigilinęs, bet berods dabar gerokai daugiau socialinių ar kt. išmokų perskirstoma per savivaldybę, tai automaitiškai kažkuria dalinimi išaugino biudžetą, dar gerokai pasikeitė ir darbo užmokesčio skaičiai. Gerokai aktualesnis palyginimas būtų pagal konkrečias biudžeto eilutes.

                            Comment


                              Parašė John Rodyti pranešimą

                              Beje, fun fact. Vienas pažįstamas žmogus minėjo, kaip Šimašas neseniai apsilankė vienoje žinomoje ir didelėje įstaigoje viename dideliame (tokiame apvaliame) ofisų pastate ne per toliausiai nuo Savivaldybės. Tikėjosi maloniai pabendrauti su šviesiu jaunimu. Bet užsirovė ne ant tos chebros. Vietoj to buvo užbombarduotas nepatogiais klausimais su konkrečiais skaičiais ir datomis (pagrinde dėl vėluojančių projektų). Tada pamatęs, kad "besidžiaugiančių" nelabai atsirado, neapsikentęs išpyškino, kažką iš serijos "mes čia susirinkom ir apie gerus dalykus pakalbėti" ir į klausimus nebeatsakinėjo . Bėda su jaunais ir pasaulio mačiusiais žmonėmis, kad jiems nebeužtenka naujai perasfaltuotos gatvės prastumti kaip nuopelno.
                              Buvau tame susitikime.
                              Daugumą klausimų buvo tokie "kada sumažės kamščiai gatvėje X prie mano namų", "kada nebereikės stovėti kamštyje Lvovo g. išvažiuojant iš darbo?", "kada bus sutvarkyta gatvė X", tai yra būtent daugumai labiausiai ir rūpi perasfaltuotos gatvės.

                              Tavo minėta citata apie gerus dalykus nevisai tiksli. Ji buvo labiau pasakyta kontekste, kad "aš nesakau, kad Vilniuje viską jau padėrėm ir problemų nebėra, problemų yra vis dar labai daug, ir mes jas žinome, ir bandome spręsti, jeigu kalbėsime dabar apie kiekvieną pavienę problemą tai nei bus produktyvu, nei užteks šitos susitikimo valandos, todėl geriau kalbamės apie tai, kas yra daroma ir bus daroma" - čia labai netiksliai atkartoju, bet esmė panaši pasisakymo.

                              Žmonių nuomonė su kuriais kalbėjau nebuvo vienareikšmiška ir daugiausiai pasiskirstė pagal tai, kas jį mėgo ir prieš tai, ir kas jo nėmėgo ar nemėgsta. Tai yra ar stiklinė pusiau pilna, ar pusiau tuščia - vieni akcentuoja problemas ir vėluojančius projektus, kiti mato gėrėjančią padėtį.

                              ***

                              Jeigu kam įdomu tai dar du mano prisiminimai iš to susitikimo:

                              1) Pats paklausiau apie Šnipiškes - koks savivaldybės planas rajonui tarp Lvovo g. ir Žalgirio g. Šimašiaus atsakymas - planuojama maža saugotinos architektūros zona, likusio rajono plėtra pagrįsta trimis kertinėmis gatvėmis - rekonstruota Linkmenų, Daugėliškio ir Kernavės, kuriose numatyti dviračių takai, patogūs ir platūs šaligatviai, bei nauja perimetinė statyba su komercija pirmuose aukštuose. Jo žodžiais, Šnipiškės bus ta vieta kur žmonės eis į naujus trendy restoranus, kavines ir parduotuves.

                              2) Buvo klausimas apie gatvių perasfaltavimą paliekant neadekvačiai didelį sovietinį plotį. Atsakymas buvo, kad tai nėra gerai ir buvo neaiškus pasisakymas apie tai kad yra kažkoks žmogus ar žmonės, kurių darbu šituo klausimu nėra jis patenkintas ir tai yra sprendžiama (ar kaip buvo galima suprasti iš vėlesnio kažkurio klausimu, kad gal jau ir yra atleisti/atleistas tie žmonės). Atsakymas neaiškus, nebuvo prasiplėsta apie ką konkrečiai šnekama, nei pavardėm, nei pareigom/įstaigom, bet bent jau paguoda ta, kad problema merui žinoma.

                              Comment


                                Ištrauka iš mano komentaro po Zuoko video (https://www.facebook.com/Zuokas/vide...A%22R9%22%7D):

                                Air Lituanica per metus kiek kainavo? Berods mažiausiai 6 mln. eurų? Lukiškių a. rekonstrukcija atsiėjo 3,7 mln. eurų. Neries senvagės parko įrengimo kaina ~2,5 mln. eurų. Neries dešinio kranto rekonstrukcijos kaina ~4 mln. eurų.

                                Tad per 4 metus jau vien vietoje Air Lituanica galima buvo gana daug nuveikti O kur dar taksi, neefektyvios įmonės ir pan.?
                                Paskutinis taisė Creatium; 2018.06.24, 15:29.

                                Comment


                                  Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
                                  Prieš trejus metus nelodavai, nors situacija nebuvo geresnė. Tiesiog zuokiniai influenceriai tylėdavo, nes Zuokas tikras vyras ir lyderis, tai ir juos dabar mėgdžiojanti minia tylėdavo. Kodėl staiga parūpo tie kreivi šaligatviai? Nes kažkas parodė į juos pirštu. Bent jau vienoje srityje tai Zuokas neprilygstamas - viešųjų ryšių (makaronų kabinimo).
                                  Nelodavau, nes tada matyt negyvanau Vilniuje ir nemokėdavau mokesčių savivaldybei?

                                  Comment


                                    Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
                                    Dar gal suprasčiau, jei Jonas nurodytų bent kelis atvejus, kur jo manymu yra ištaškytos lėšos be jokios naudos,
                                    Nu kad ir visos naujai įrengtos požeminės "pėsčiųjų perėjos" for starters? Jos kainavo manau ne vieną ir ne dešimt tūkstančių Eurų ar ne?

                                    Comment


                                      Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
                                      Nemalk š, o atsakyk, kaip už 10€ viską nusipirkti? Tai kertinis klausimas. Atsakysi, tada galima bus konstruktyviai aptarinėti. Jei nesugebi, tai nėra apie ką šnekėti apart dabartinio tavo š malimo.
                                      VMSA biudžetas kažkiek mln kartų didesnis, bet esmė panaši.
                                      O koks man, vartotojui ir mokesčių mokėtojui, turėtų būti skirtumas? Aš sumoku 30 ar 40% ar kažkiek tiek mokesčių ir didelė dalis jų nueina (nors, tiesą sakant, man tai neturėtų rūpėti) savivaldybei. Nėra taip kad šį mėnesį moku tik 2%, nes savivaldybė atlieka tik 2% savo darbo, ar ne? Tai kodėl aš, mokėdamas pilną mokesčių tarifą dar turėčiau aiškintis apie savivaldybės finansinę būklę?

                                      Bet tavo siūloma idėja visai gera. GPM withholdinimas mano asmeninėje sąskaitoje (ar kokioje nors specialioje VMI sąskaitoje, prie kurios savivaldybė neturėtų priėjimo), kol nebus atlikta konkreti dalis darbo, man visai patinka. Tada bent jau žinotume, kur, kiek ir kodėl pinigų reikia ir kiek jų pritrūko. Dabar gi šitą buką argumentą apie "nėra pinigų" naudoja visur ir visais atvejais, nors tuo pačiu metu švaistomi šimtai tūkstančių nereikalingoms nesąmonėms, kaip "požeminės pėsčiųjų perėjos".
                                      Paskutinis taisė John; 2018.06.24, 16:17.

                                      Comment


                                        Parašė John Rodyti pranešimą
                                        Nu kad ir visos naujai įrengtos požeminės "pėsčiųjų perėjos" for starters? Jos kainavo manau ne vieną ir ne dešimt tūkstančių Eurų ar ne?
                                        Ir viskas? Silpnai tikrai. Lyginant su zuoko avialinijomis už 6mln
                                        Parašė John Rodyti pranešimą
                                        O koks man, vartotojui ir mokesčių mokėtojui, turėtų būti skirtumas? Aš sumoku 30 ar 40% ar kažkiek tiek mokesčių ir didelė dalis jų nueina (nors, tiesą sakant, man tai neturėtų rūpėti) savivaldybei.
                                        O čia jau visai kritai mano akyse. Gal laikas pradėti nors minimaliai domėtis, kokia iš to dalis eina savivaldybei ir tik tada malti š ar trepsėti kojytėmis rėkiant: " Aš noriu, kad man padarytų tą aną ir trečią"?
                                        Paskutinis taisė Arunasx; 2018.06.24, 16:20.
                                        Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                                        Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
                                        [url]https://youtu.be/9u_6BFmkOuQ?t=3868[/url]

                                        Comment


                                          Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
                                          Ir viskas? Silpnai tikrai. Lyginant su zuoko avialinijomis už 6mln
                                          O dabar grįžtam prie Šimašiaus savivaldybės ir jos finansų. O tai pėsčiųjų perėjos nebuvo pinigų iššvaistymas?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X