Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

1991 sausio įvykiai Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė vab Rodyti pranešimą
    smalsu ar yra tarp diskutuojančių bent vienas, kuris dalyvavo įvykiuose apie kuriuos šneka?
    gal yra tarp jų ir sužeistųjų šautinėmis žaizdomis?
    labai sudomino ši tema, dėl jos net prisiregistravau
    geriantis dalyvavo ir Sula berods.

    Comment


      aišku.
      aš pats taip pat dalyvavau, vargšą kareivėlį nušautą mačiau iš 5metrų.
      ir beje, aš žinau kas į mane šovė, ir žinot man jie visai ne savi.
      susinervavau beskaitydamas tokius vėjus, 2 savaites ligoninėj išgulėjau su šautine žaizda.

      Comment


        Parašė oranger Rodyti pranešimą
        Na, pirmiausiai, Golovatovas nėra liudininkas. Jis yra Interpolo ieškomas nusikaltėlis.
        Nusikalteliu jis taps po teismo nuosprendžio paskelbimo - dabar jis yra tik įtariamasis/kaltinamasis. O jeigu atmes kanopas iki teismo nuosprendžio - taip ir liks nekaltu.
        Visi forumų moderatoriai yra forumo balastas.

        Comment


          Turbūt reikėtų pagirti Combat - ne tiek už temos sugadinimą, bet už sugebėjimą savo trolinimais sudirginti tokį būrį kolegų, kad per porą dienų susidarė net 7 puslapiai...
          Labai pamokomas pavyzdys, kaip galima meistriškai nukreipti diskusiją...

          Comment


            Parašė vab Rodyti pranešimą
            aišku.
            aš pats taip pat dalyvavau, vargšą kareivėlį nušautą mačiau iš 5metrų.
            ir beje, aš žinau kas į mane šovė, ir žinot man jie visai ne savi.
            susinervavau beskaitydamas tokius vėjus, 2 savaites ligoninėj išgulėjau su šautine žaizda.
            O kurioje vietoje jis buvo? Aš maniau, kad prie pat bokšto.
            Mes pačio šturmo metu bėgom iš miško pusės , bet jau nieko nespėjom padaryti. Nes kariuomenės būris supo bokštą, o pagrindinė minia stovėjo prie gatvės.
            Šiaip tai žmonės tikrai bėgiojo kaip gyvi skydai.
            Paskutinis taisė Sula; 2013.01.24, 21:00.

            Comment


              Parašė Romas Rodyti pranešimą
              Turbūt reikėtų pagirti Combat - ne tiek už temos sugadinimą, bet už sugebėjimą savo trolinimais sudirginti tokį būrį kolegų, kad per porą dienų susidarė net 7 puslapiai...
              Labai pamokomas pavyzdys, kaip galima meistriškai nukreipti diskusiją...
              Tai kad bet kuriame lietuviškame forume yra tokių, švelniai tariant profesionalų.

              Comment


                Parašė Sula Rodyti pranešimą
                O kurioje vietoje jis buvo? Aš maniau, kad prie pat bokšto.
                Mes pačio šturmo metu bėgom iš miško pusės , bet jau nieko nespėjom padaryti. Nes kariuomenės būris supo bokštą, o pagrindinė minia stovėjo prie gatvės.
                Šiaip tai žmonės tikrai bėgiojo kaip gyvi skydai.
                Konarskio gatvėje prie radijo įėjimo, už autobusų(ten kur prie pat gatvės)
                net gali būti jog su juo pašnekėjau jiems bepuolant "u menia prikaz" pasakė - klausimų daugiau nebekilo. kartais pagalvoju jog gal kaip tik tam kareivukui sąžinę atvėriau: o už įsakymo nevykdymą šaudoma, nieko čia nauja.

                Comment


                  Kas ką begalvotų, bet reikalas tas, kad tai buvo pūlinys, kuris visvien kada nors išsiveržtų ir tai įvyko.
                  Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

                  Comment


                    Parašė Combat Rodyti pranešimą
                    Aš galiu pakeisti savo nuomonę, bet tik detalizuotų įrodymų būdu, kurie tilptų į loginę visumą
                    Prašau tau įrodymai/argumentai - sausio 13 Feisbuke irgi buvo nemažai diskusijų šia tema, info iš ten.

                    Dėl briedo apie medžioklinius šovinius:
                    https://www.facebook.com/protingas/p...87295017979408

                    Atsakymas į Paleckio klausimą dėl kulkos po jo (Paleckio) FB postu:
                    Blogeris Zeppelinus Dėl šito teiginio:

                    "... teisesauga tures atsakyti i begales klausimu, tarkime - kodel sausio 13 d. nuzudyto Maciuleviciaus kune rasta senovinio Mosino sautuvo kulka?"

                    Ponas Algirdai, manau, Jūs įdėmiai skaitėte tą nuosprendį.
                    Kodėl savo pasisakymuose, vis minėdamas tą "senovinį šautuvą" ignoruojate štai ką:

                    a) Vidas Maciulevičius buvo nušautas savo brolio ir dar kelių liudininkų akivaizdoje.

                    Kurie puikiai matė - KAS ir iš kur į jį šovė. Kad tai buvo jokie NE snaiperiai nuo stogų ir šauta NE iš senobinio šautuvo.

                    Ir davė dėl šito parodymus, į kuriuos Jūs kažkodėl nekreipiate dėmesio, vis minėdamas iš konteksto ištrauktą citatą dėl kulkos.

                    b) rikošeto nuo sienos deformuota kulka, kurios fragmentas (šerdis) buvo aptiktas Vido Maciulevičiaus kūne, yra standartinio SSSR kariuomenės šovinio 7,62x54R (Mosino 91/08, Mosino 1908/30) dalis.

                    Ekspertas tiesiog pavartojo kažkokį standartinį jos pavadinimą iš kriminalistikos žinyno, nes tas šovinys išties kadaise buvo sukonstruotas 1891 m. Mosino triochlineikai ir taip vadinamas kai kuriuose žinynuose.

                    Kas netrukdo jo naudoti šiuolaikinėje karinėje ginkluotėje - kulkosvaidyje PK, snaiperio šautuve SVD, etc. (žr. nuorodą žemiau. Jeigu nepatinka Wiki, galiu duoti nuorodas į kokį 10 autoritetingų ginklų žinynų).

                    Taigi, Jūs turėtumėte puikiai suprasti, kad nuolat minėdamas tą "senobinį Mosino šautuvą" bei nutylėdamas tai, kad yra daug V.Maciulevičiaus žūties liudininkų, kurie puikiai matė, kas į jį šovė - ir kad tai nebuvo snaiperiai nuo stogo, Jūs sąmoningai klaidinate žmones.

                    Ir dar vienas komentaras dėl šaudymo kampo:
                    Jurgis Sakalauskas
                    Algirdai, užtenka labai minimalių trigonometrijos žinių, kad paskaičiuoti kokiu kampu turėjo šaudyti sąjudžio smogikai nuo stogų (4-8 laipsniai). Kad aukas kliudyt 40-60 laipsnių kampu tos stebuklingos kulkos turėjo skraidyti lanku.

                    Comment


                      E. Zorinos dokumentinis filmas (žurnalistinis tyrimas.)

                      "Jeśli kto władzę cierpi, nie mów, że jej słucha;
                      Bóg czasem daje władzę w ręce złego ducha."

                      Adam Mickiewicz

                      Comment


                        Pamačius televizijos ženkliuką, iškart aišku kuria linkme eis kalba, tad žiūrėt neverta

                        Comment


                          Parašė vab Rodyti pranešimą
                          aišku.
                          aš pats taip pat dalyvavau, vargšą kareivėlį nušautą mačiau iš 5metrų.
                          ir beje, aš žinau kas į mane šovė, ir žinot man jie visai ne savi.
                          susinervavau beskaitydamas tokius vėjus, 2 savaites ligoninėj išgulėjau su šautine žaizda.
                          Jūsų pasakojimas būtų įdomus ir vertingesnis, jei jame būtų daugiau detalių. Įdomu ir apie tą matytą nušautą kareivį – kokioms aplinkybėms esant jį pamatėt, kokius sužeidimus patyrėte pats, kodėl į Jus šovė, kurioje daugmaž vietoje buvot, kai patyrėt sužeidimus, kas ir kaip suteikė pirmąją med. pagalbą ir kaip atsidūrėt ligoninėje. Bet...

                          Šiame diskusijų forume Jūs esate virtuali asmenybė. Gal Jūs ir buvot prie TV bokšto, gal Jūs ir patyrėt sužeidimus, o gal – visa tai išsigalvota ir netikra. Tokia abejonė mąstančiam žmogui visada turi išlikti, kai nemato, su kuom turi reikalą.

                          Rekomenduoju (jei yra tokia galimybė) nufilmuoti pasakojimą (būtinai reikėtų ir prisistatyti, ar būti pristatytam) prie TV bokšto einant ir pasakojant kas ir kaip, tą medžiagą įkelti į youtube. Kuom daugiau gyvos medžiagos bus youtube, tuo aiškiau bus, o tai sausio 13–osios byla neaišku kada bus baigta.

                          O gal jau yra visa tai ir jau yra buvę spausdinta? Jei taip, tada – „medžiagą į eterį“.
                          Kapitalizmas – sistema atgyvenusi, vedanti į niekur.

                          Comment


                            Parašė Muzungus Rodyti pranešimą
                            Pamačius televizijos ženkliuką, iškart aišku kuria linkme eis kalba, tad žiūrėt neverta
                            Šita paukštytė, kuri ant foto, jau daug metų gyvena Rygoje ir nuolat kuria propagandinius siužetus prieš Baltijos šalis. Atsimenu jos reportažus apie "rusų genocidą" Estijoje, kai kareivio paminklą estai perkėlė į kapines...

                            Comment


                              Parašė oranger Rodyti pranešimą
                              Šita paukštytė, kuri ant foto, jau daug metų gyvena Rygoje ir nuolat kuria propagandinius siužetus prieš Baltijos šalis. Atsimenu jos reportažus apie "rusų genocidą" Estijoje, kai kareivio paminklą estai perkėlė į kapines...
                              Tai kodėl tu nuolat žiūri jos reportažus? Negali gyventi be KGBisto Putlerio "tiesos"?
                              Visi forumų moderatoriai yra forumo balastas.

                              Comment


                                Tai kodėl tu nuolat žiūri jos reportažus? Negali gyventi be KGBisto Putlerio "tiesos"?
                                Priešą reikia pažinoti iš vidaus. Aš vat jau ne vienus metus aktyviai reiškiuosi rusų forumuose, taip pat ir kariniuose-man įdomu (nemaišyti su pritarimu) kaip jie mąsto ir ko iš jų laukti galima.

                                Comment


                                  Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
                                  Tai kodėl tu nuolat žiūri jos reportažus? Negali gyventi be KGBisto Putlerio "tiesos"?
                                  Ne, nežiūrėkim rusiškų reportažų ir mąstykime, kad rusai angeliukai mus myli. Tokie reportažai labai dažnai nelieka be atsako ir žiniasklaidos priemonės kalba apie tokius reportažus, nes jie nukreipti prieš mūsų interesus.
                                  Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

                                  Comment


                                    Parašė Combat Rodyti pranešimą
                                    Jūsų pasakojimas būtų įdomus ir vertingesnis, jei jame būtų daugiau detalių. Įdomu ir apie tą matytą nušautą kareivį – kokioms aplinkybėms esant jį pamatėt, kokius sužeidimus patyrėte pats, kodėl į Jus šovė, kurioje daugmaž vietoje buvot, kai patyrėt sužeidimus, kas ir kaip suteikė pirmąją med. pagalbą ir kaip atsidūrėt ligoninėje. Bet...

                                    Šiame diskusijų forume Jūs esate virtuali asmenybė. Gal Jūs ir buvot prie TV bokšto, gal Jūs ir patyrėt sužeidimus, o gal – visa tai išsigalvota ir netikra. Tokia abejonė mąstančiam žmogui visada turi išlikti, kai nemato, su kuom turi reikalą.

                                    Rekomenduoju (jei yra tokia galimybė) nufilmuoti pasakojimą (būtinai reikėtų ir prisistatyti, ar būti pristatytam) prie TV bokšto einant ir pasakojant kas ir kaip, tą medžiagą įkelti į youtube. Kuom daugiau gyvos medžiagos bus youtube, tuo aiškiau bus, o tai sausio 13–osios byla neaišku kada bus baigta.

                                    O gal jau yra visa tai ir jau yra buvę spausdinta? Jei taip, tada – „medžiagą į eterį“.
                                    mano parodymai guli ir rusiškoj prokuratūroj (nesusigaudžiau tuomet kas ten ir kaip) ir lietuviškoj. abi buvo smetonos gatvėj, durys greta. Beje rusiškoj prokuratūroj pirmą syk išgirdau apie šaudymus nuo stogo, net buvo tekstas surašytas, nors aiškiai sakiau jog nemačiau jokių žmonių ant stogų - reikėjo paprašyt, kad perrašytų (bet rodos tik išbraukė).

                                    mano sužeidimas buvo horizontalus (rastas + plaštaka), turėjo kulkos skeveldrų smigt ir žmonėms į kuriuos buvau atsirėmęs. (stovėjau, kaip minėjau prie Radijo įėjimo, per kokį metrą nuo kairiųjų laiptų kolonų )
                                    gulėjau 1-moj tarybinėj gal 8 ar 9 palatoj su Lukšiu, kur prie spaudos rūmų pašovė.
                                    papildomai pasakojau visokiems žurnalistams (sąmonę atgaunu - o ten jau vėl kiti žurnalistai )
                                    mano parodymai buvo nufilmuoti 1991.01.13 Kauno klinikose, kai važiavom perrišti žaizdą.
                                    dar kartą savo istoriją pasakojau prieš metus (buvo toks juokingas megztiniškas nutikimas NPT.lt http://www.npt.lt/lt/dingusio_asmens_anketa-3256.html
                                    + mano nuotrauka knygoje 1991.01.13 su 4:00 daryta operacija

                                    ar dabar pakankamai detalių?? ar pakankamai smulkiai išdėsčiau????
                                    šalia to kareivuko dar mačiau kaip kareivis ilgakasę tautiniais drabužiais už kasų tempė grindiniu.
                                    nesuvokiu aš to Combat.. manau jis nepatikės net tada, jei visą medžiagą surinkčiau.
                                    nerūpi man tos medžiagos, ilgus metus net nevertinau savo dalyvavimo.
                                    bet įsivaizduokim, jei ten nebūtume stovėję.. pasaulis visai kitoks galėjo patapti.
                                    Tiesa.. jei kas žinote kur mano peršautas megztinis - parašykit labai smalsu ant kokio 'postamento" anas guli. dar niekad mano daiktai muziejuj negulėjo

                                    Comment


                                      Parašė Aleksas666 Rodyti pranešimą
                                      Ne, nežiūrėkim rusiškų reportažų ir mąstykime, kad rusai angeliukai mus myli. Tokie reportažai labai dažnai nelieka be atsako ir žiniasklaidos priemonės kalba apie tokius reportažus, nes jie nukreipti prieš mūsų interesus.
                                      Mūsų žiniasklaida atsakė, o iš Kremliaus (nes tik jis tą atsakymą ir išgirdo) vėl "fašizmas kelia galvas, reikia spectarnyboms daugiau pinigų, istorijos nesuklastosi, blablabla".
                                      Visi forumų moderatoriai yra forumo balastas.

                                      Comment


                                        Lansberginius snaiperius pamatė ne kas kitas, bet Paleckis ir keli jo draugeliai Labai įtikinama, maždaug taip pat kaip girto bomžo pasakojimas, kad jis yra milijonierius.

                                        Comment


                                          Combat už temos teršimą Paleckio fantazijomis, kitų forumiečių tuo tarpu ir moderatorių užgauliojimą yra ištremiamas į Sibirą ilgesniam laikui.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X