Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Nusikalstamumas ir necivilizuotas elgesys Lietuvoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Tomas Rodyti pranešimą
    Aš iš principo pritariu Taigos filosofijoms, bet realybė deja kitokia.
    Deja, bet kažkas turės mirti, kad Teišerskytė nebelaikytų savęs nacionaline vertybe, o Salamakakinas pagaliau pasidomėtų, kokios markės automobilį jis vairuoja ...
    Pala, kaip Lietuva save pristato ? koks sukis ? Lietuva - drasi salis . Na tai 100 procentu parode spalio 5 dienos ivykiai
    KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

    Comment


      Parašė Sula Rodyti pranešimą
      Visiškai nebūtinai. Jeigu jau jie išryškinti, o globa perduota tėvui, nemanau, kad būtų toliau kėsintasi į mergaitę. Mergaitė, kaip matom, jaučiasi gerai. Aišku, viskas išlys gerokai vėliau, bus atgijusi trauma (nežinia kokio gylio).
      Bet dabar ji bus baisesnė dešimteriopai. Visas pasaulis žino kas ji, ką padarė pikti dėdės ir tėtis, kokia tai siaubinga situacija (taip ji suvoks jau visai greitai, 7-8 metų).
      taip , globa perduota tevui buvo, bet dar nebuvo pasibaige teisiniai gincai. Be to cia apie sita vaika kalba eina. Nebus sito, tai koks dede su ŪSU, oi su ūsais imsd ir pakrikstys kita vaika . Pedofilai auku visada randa.
      KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

      Comment


        Parašė Aidzius Rodyti pranešimą
        amiko, palauk, kam yra zurnalistai? tam kad gintu savo nuomone? jie turi isklausyt abieju pusiu ir pateikt tikra informacija, o ne issakyt savo nuomone ir gint ja
        Konkrečiai tuo atveju žurnalistė kalbėjo savo asmeninę nuomonę, juk tai aiškiai matyti iš konteksto. O kalbėjo būtent ji, nes ji domėjosi ta istorija - apie tai irgi sakė.
        www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

        Comment


          Parašė Taiga Rodyti pranešimą
          O nemanai, kad tada labiau "apsimokės" ne tik ištvirkinti vaiką, bet ir jį čia pat "užlenkti", kad visokiems samoučkoms detektyvams tėveliams interviu nedalytų, kur koks dėdė/teta ką kišo?
          O nemanai, kad pagal tokią logiką tada labiau "apsimokės" nebausti pedofilų (ir žmogžudžių), o tik pabarti, pagrūmoti pirštuku, na nebent viešai paskelbti nusikaltimus? Kuriems galams mokesčių mokėtojai išlaiko kriminalinę policiją, teismus ir kalėjimus? Juk tokios sistemos bijodami nusikaltėliai 'mėto pėdas' žudydami, naikindami turtą (pvz padegdami) ir t.t.
          O šiaip man nepatinka, kad Tamsta vis bandai mane 'nutraukti' nuo pagrindinės temos
          I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
          Parama Siaurojo geležinkelio klubui

          Comment


            Parašė Wycka Rodyti pranešimą
            O nemanai, kad pagal tokią logiką tada labiau "apsimokės" nebausti pedofilų (ir žmogžudžių), o tik pabarti, pagrūmoti pirštuku, na nebent viešai paskelbti nusikaltimus? Kuriems galams mokesčių mokėtojai išlaiko kriminalinę policiją, teismus ir kalėjimus? Juk tokios sistemos bijodami nusikaltėliai 'mėto pėdas' žudydami, naikindami turtą (pvz padegdami) ir t.t.
            O šiaip man nepatinka, kad Tamsta vis bandai mane 'nutraukti' nuo pagrindinės temos
            Ne nu, logika geležinė... Jei nenukirst galvos - tai reiškia tik pirštuku pagrūmot... Trumpai tariant - nesupranti kas norėta pasakyti, bei kas yra proporcingumas bausmėje ir kam jis reikalingas. Nesiruošiu tau to aiškinti, galų gale, ne teisininkas esu.
            Dabar gali diskutuoti į temą, tai yra burbėdamas, kaip su kraujo puta demokratija atplaukia, ant bangos nešdama didvyrį Kedį su vinčesteriu rankose ir angeliuko sparnais...

            Comment


              Parašė Sula Rodyti pranešimą
              Dėl tvirkinimo galimi trys variantai:
              1.Faktai taip kaip nupasakoja D.Kedys ir jo dukra ir dar daugiau (neprisimena).
              2.Tvirkinimo faktas buvo, bet D.Kedys dar gerokai "pagražino" ir papaskojo dukrai "kaip buvo":
              a)tyčia;
              b)nevalingai.
              3.Jokio tvirkinimo nebuvo, nors gal kažkokių prielaidų D.Kedys ir galėjo turėti (pvz.: laisvas buvusios sugyventinės seksualinis gyvenimas).

              Man keisčiausia atrodo, kai jis teigia, kad mergaitė tvirkinama jau daugiau nei metus, vadinasi, nuo 3-jų metų, keistai prisimena detales kurios tolo laike. Šiaip jau psichologai teigia, kad 3 metų vaikas dar nelabai atskiria realybę nuo fantazijos. O 4-ių įvyksta lūžis ir vaikas jau suvokia kas yra melas, kad galima apgavystė.
              Variantai tai galimi, bet net jei tvirkinimo faktas ir buvo, tas dar jokiu būdu nereiškia, kad tvirkino būtent Ūsas, Furmanavičius ir kažkoks Aidas.
              Got sun in my face, sleeping rough on the road

              Comment


                Galėtų Prezidentė rėžt kalbą parskridus, kad gana teisėsaugai tyčiotis iš žmonių.
                Tik nepakantumas teisės pažeidimams ir optimizmo skleidimas atves mūsų valstybę į tiesos kelią :)

                Comment


                  Parašė Petrozilijus Cvakelmanas Rodyti pranešimą
                  Variantai tai galimi, bet net jei tvirkinimo faktas ir buvo, tas dar jokiu būdu nereiškia, kad tvirkino būtent Ūsas, Furmanavičius ir kažkoks Aidas.
                  Be abejo, todėl būtent šiuos faktus privalu buvo ištirti kaip galima greičiau. Tai pagrįstu arba atmestų fantazijos teoriją.
                  Aš apie tai jau minėjau. Tiesa sakant, po močiutės interviu, esu linkęs tikėti, kad tvirkinimo faktas yra realybė.
                  Gaila, kad iki šiol nesiimama jokių procesinių veiksmų. Neapklausiama mergaitės pusesėrė, vaikus gerai pažystantys asmenys, Kedžio sesuo, advokatas. Neatliekami medicininiai/psichologiniai tyrimai. Netiriama numanoma "tinklo" veikla, aplinka. Nors po šios tragedijos tyrimas komplikavosi. Pvz.: Ūsas dabar, be abejo, nesiryš jokiems ištvirkavimams, o mergaitės motina nebeieškos turtingų remėjų.

                  Comment


                    Parašė Sula Rodyti pranešimą
                    Be abejo, todėl būtent šiuos faktus privalu buvo ištirti kaip galima greičiau. Tai pagrįstu arba atmestų fantazijos teoriją.
                    Aš apie tai jau minėjau. Tiesa sakant, po močiutės interviu, esu linkęs tikėti, kad tvirkinimo faktas yra realybė.
                    Gaila, kad iki šiol nesiimama jokių procesinių veiksmų. Neapklausiama mergaitės pusesėrė, vaikus gerai pažystantys asmenys, Kedžio sesuo, advokatas. Neatliekami medicininiai/psichologiniai tyrimai. Netiriama numanoma "tinklo" veikla, aplinka. Nors po šios tragedijos tyrimas komplikavosi. Pvz.: Ūsas dabar, be abejo, nesiryš jokiems ištvirkavimams, o mergaitės motina nebeieškos turtingų remėjų.
                    mat tai idomiausia ,kad kratas dare Kedziu name, o tos jo sugyventines, furmanaviciaus ar uso namuose ne... idomu
                    KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

                    Comment


                      atsitiktu man toks ivykis - irgi panasiai reaguociau. tik gal greiciau. nelaukciau metus.
                      P.S. tebunie Kedys didvyris ar nusikaltelis - bet uz savo vaikus pastovejo. daugiau tokiu Lietuvoj, a tai virsunele isnaglejo.
                      Paskutinis taisė dariuks; 2009.10.08, 12:00.
                      Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                      Comment


                        Visa šita istorija man truputi primena kelis matytus vaizdus, kai kažkas Afrikoje teisia nusikaltėlį linčo teismu, jį prikabintą už kojos visur valkiodamas su automobiliu, o po to padengdamas. Visi aplinkiniai stovi ir vos ne ploja, o tą "teisėja" didvyriu laiko. Tas pats, tik demokratiškesnis variantas nutiko ir pas mus. Tačiau iš kitos pusės, tai mūsų teisinė sistema yra ganėtinai atsilikusi ir šis variantas tai konkrečiai parodo. Taigi iš vienos pusės niekaip negaliu pateisinti tokio teisingumo, iš kitos pusės galbūt kartais reikia aukų, kad kažkas pasikeistų ir būtų daroma.

                        Comment


                          Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
                          Visa šita istorija man truputi primena kelis matytus vaizdus, kai kažkas Afrikoje teisia nusikaltėlį linčo teismu, jį prikabintą už kojos visur valkiodamas su automobiliu, o po to padengdamas.
                          Šitas būdas yra kur kas veiksmingesnis negu "demokratiškasis" plaikstymasis su beverčiais popieriais po idiotų kupinas institucijas, kurio rezultate kaltasis yra nuteisiamas neadekvačia bausme. Svarbiausiai yra tikslas.
                          „O kūjis su pjautuvu - juk tai paprastos liaudies, darbininkų ir valstiečių simboliai. Dabar ženkliukus, pirktus Pilies gatvėje, ir kuriuos visą laiką iki uždraudimo nešiodavausi prisisegęs prie kuprinės, turėjau pasidėti į stalčių.“ - Tomizmas

                          Comment


                            Parašė Himleris Rodyti pranešimą
                            Šitas būdas yra kur kas veiksmingesnis negu "demokratiškasis" plaikstymasis su beverčiais popieriais po idiotų kupinas institucijas, kurio rezultate kaltasis yra nuteisiamas neadekvačia bausme. Svarbiausiai yra tikslas.
                            Šiame teiginyje dar (kol kas) yra terminai "kaltasis" ir "nuteisiamas". Ar ne geriau būtų atsisakyti ir jų? Tiesiog varom "kaltuosius" į dujų kameras, šiaip nepatikusius - į gyvūlinius vagonus, ir bus jums tikslas...

                            Comment


                              Parašė Sula Rodyti pranešimą
                              Šiame teiginyje dar (kol kas) yra terminai "kaltasis" ir "nuteisiamas". Ar ne geriau būtų atsisakyti ir jų? Tiesiog varom "kaltuosius" į dujų kameras, šiaip nepatikusius - į gyvūlinius vagonus, ir bus jums tikslas...
                              Kodėl gi ne?
                              „O kūjis su pjautuvu - juk tai paprastos liaudies, darbininkų ir valstiečių simboliai. Dabar ženkliukus, pirktus Pilies gatvėje, ir kuriuos visą laiką iki uždraudimo nešiodavausi prisisegęs prie kuprinės, turėjau pasidėti į stalčių.“ - Tomizmas

                              Comment


                                O gal jau ir pats Kedys - lavonas?

                                Comment


                                  Man tai įdomu, kaip veikia šita tariamų pedofilų sistema. Neva visas Kaunas pedofilai? Teisėjai, prokurorai, advokatai, policininkai... išeina taip? Kodėl neatsiranda kitų aukų? Kodėl nėra daugiau skundų? Negi niekas nebūtų žinojęs apie tariamus iškrypėlius? Lietuva juk maža, gandai greitai sklinda.

                                  O per TV mačiau tik tėvelį ir jo kompiuterį su redagavimo įranga fone, dar mergaitę su begalve "samadelna" kimštine lėle ir kaip mergaitė bedžiojo į nuotraukas. Ir visa tai absoliučiai nieko neįrodo, nes tokius tyrimus turi atlikti ekspertai, o ne tėvelis operatorius/montuotojas.

                                  O liaudžiai gera ant dūšios, kad tariami pedofilai iš teisėsaugos, dar būtų gerai bankininkų pora, pora iš maximos ir pats Kubilius... Vat tada tikrai būtų labai gera, nes visi jie pedofilai ir vagys juk.
                                  Paskutinis taisė rat; 2009.10.08, 14:06.

                                  Comment


                                    Parašė Himleris Rodyti pranešimą
                                    Kodėl gi ne?
                                    Tuomet suprantu tavo nick'ą

                                    Comment


                                      Parašė rat Rodyti pranešimą
                                      Man tai įdomu, kaip veikia šita tariamų pedofilų sistema. Neva visas Kaunas pedofilai? Teisėjai, prokurorai, advokatai, policininkai... išeina taip? Kodėl neatsiranda kitų aukų? Kodėl nėra daugiau skundų? Negi niekas nebūtų žinojęs apie tariamus iškrypėlius? Lietuva juk maža, gandai greitai sklinda.

                                      .



                                      Lietuviai nera kazkokia isskirtina tauta ir pedofilu joje bus panasus procentas kaip ir kitose tautose. Tai jei imti pagal JAV pavyzdi ,kiek ten yra zinoma tokiu zmoniu ir proporcingai sumazinus pagal Lietuvos gyventoju skaiciu,tai....cia ju turetu buti tikrai bent keli simtai. O ar daug tu ju zinai???? Stai tau ir atsakymas.

                                      Comment


                                        Parašė rat Rodyti pranešimą
                                        Man tai įdomu, kaip veikia šita tariamų pedofilų sistema. Neva visas Kaunas pedofilai? Teisėjai, prokurorai, advokatai, policininkai... išeina taip? Kodėl neatsiranda kitų aukų? Kodėl nėra daugiau skundų? Negi niekas nebūtų žinojęs apie tariamus iškrypėlius? Lietuva juk maža, gandai greitai sklinda.

                                        O per TV mačiau tik tėvelį ir jo kompiuterį su redagavimo įranga fone, dar mergaitę su begalve "samadelna" kimštine lėle ir kaip mergaitė bedžiojo į nuotraukas. Ir visa tai absoliučiai nieko neįrodo, nes tokius tyrimus turi atlikti ekspertai, o ne tėvelis operatorius/montuotojas.

                                        O liaudžiai gera ant dūšios, kad tariami pedofilai iš teisėsaugos, dar būtų gerai bankininkų pora, pora iš maximos ir pats Kubilius... Vat tada tikrai būtų labai gera, nes visi jie pedofilai ir vagys juk.
                                        Yra tokia mongolų patarlė: neskriausk mažo vaiko, nes jis gali būti tigro sūnus. Man D. Kedžio atvejis asocijuojasi su Lietuvos pokario ginkluota rezistencija. Žmogus pakilo prieš sistemą, nes kito kelio jau nebuvo. O kad Kauno teisėjai su pedofilais susiję, rodo ir Čekanavičiaus plačios teisės... Kas čia nori viešintis ir reklamuotis iš aukų tokiose bylose? Štai asilai kitos mergaitės vardą ir pavardę paviešino, matai netyčia. Kaip sakė vienas profesorius: "Kas gali paneigti, kad..."
                                        gera gyventi gerai

                                        Comment


                                          Buvusį Konstitucinio Teismo pirmininką E.Kūrį užpuolė kaimynas
                                          J. Radovičius pareigūnams pareiškė, jog E. Kūris „visame name primontavo“ mažyčių vaizdo kamerų, jį seka ir t.t.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X