Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Nusikalstamumas ir necivilizuotas elgesys Lietuvoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Irma Rodyti pranešimą
    Nemanau, kad Klonio gatvės gyventojai patys inicijuoja tuos koncertus.. čia patys atlikėjai Taip rodo savo palaikymą. Rodo taip, kaip supranta.

    Man tai tikrai cirkas.

    O, kad tam tikrom situacijom susiklosčius gali bandyti tam tikri asmenys ieškoti sau naudos, tai faktas. Turbūt kas turit savo verslus (ir nebūtinai) jau žinot, kad yra dalis asmenų, kurie užsiima vien tik tuo kaip perimti kažkieno verslą ir jį parduoti. Kur tik nėra tų "dėlių"..
    Atlikėjai aiškiai pasakė, jog koncertuoja ten kur moka. Tai tik dar kartą įrodo kedžių lygį ir kaip jiems ta mergaitė iš tiesų rūpi.
    Flickr

    Comment


      Parašė Sula Rodyti pranešimą
      Kai kas neseniai net šūkį kėlė: "Vladžia - mafijai".

      Turiu.

      O kas juos "dulkina"? - gerbiami žmonės!

      Tolesni jūsų teiginiai tik įrodo mūsų visuomenės degradaciją.
      Kas metė šūkį?
      Dėk čia tuos įrodymus!
      Niekas apie gerbiamus ar negerbiamus nekalba. Teisėjai zonoje - žemiausia kasta.
      Ne, tai pats palaikai degradaciją, nes nematai, kad valstybė užvaldyta išgamų, vagių, išdavikų.

      Parašė Lettered Rodyti pranešimą
      Atlikėjai aiškiai pasakė, jog koncertuoja ten kur moka. Tai tik dar kartą įrodo kedžių lygį ir kaip jiems ta mergaitė iš tiesų rūpi.
      Kas moka? Ar tiems, kas koncertavo Klonio g. buvo sumokėta?

      Comment


        Ketvirtadienį nuo ryto teisme sostinėje turėtų būti toliau nagrinėjama pagrindinė pedofilijos byla, kurioje kaltinimai yra pareikšti Andriui Ūsui.

        Ketvirtadienį nuo 9 val. ryto Vilniaus miesto 2-asis apylinkės teismas viešame posėdyje planuoja toliau nagrinėti velionio Andriaus Ūso baudžiamąją bylą dėl kaltinimų tvirkinus mažametę.
        Skaitykite daugiau: http://www.15min.lt/naujiena/aktualu...#ixzz1sT9Ob9tD

        Po straipsniu nedidelės šios dienos Venckienės ir Stankūnaitės nuotraukos iš teismo. Stankūnaitei ant kaklo kažkokios mėlynės. Ar ne klanas ją "apdorojo"? Gal prieš teismą buvo isterija kilusi, ėmė nebeklausyti. Tai "apramino". Žiūrėkite, kol dar nuotraukos neišėmė.
        Paskutinis taisė Al1; 2012.04.19, 09:38.

        Comment


          Parašė Lettered Rodyti pranešimą
          Atlikėjai aiškiai pasakė, jog koncertuoja ten kur moka. Tai tik dar kartą įrodo kedžių lygį ir kaip jiems ta mergaitė iš tiesų rūpi.
          Tai kad į tuos koncertus turbūt daugiausiai renkasi tie, kuriems rūpi pasigert ir pasitūsint, o ne mergaitė. Bent jau man taip atrodo.
          You might surprise yourself.

          Miestai.net FB

          Comment


            Parašė Lettered Rodyti pranešimą
            Atlikėjai aiškiai pasakė, jog koncertuoja ten kur moka. Tai tik dar kartą įrodo kedžių lygį ir kaip jiems ta mergaitė iš tiesų rūpi.
            Matai, kaip aš atidžiai nenagrinėju kiekvieno parašymo, gal dėl to, kad neturiu poreikio prisikabinti prie kažko

            Šią savaitę mergaitę vėl bus bandoma perimti, gali būti, kad šis koncertas ir buvo sugalvotas tam, kad žmonių būtų daugiau šalia, palaikymo taip pat. Aš pateisinu priemones vardan tikslo. Ką jiems beliko daryti? Klaipėdos teismas Venckienės prašymą atmetė.

            Vaiko negalima perduoti, kol nepasibaigusi pedofilijos byla. Ir aš Tai palaikau. O tau ir tau panašiems niekas netrukdo eiti ten stovėti su plakatais, kurie ragina vykdyti teisingumą, jus irgi turite tokią teisę O paniekai aš čia vietos nematau: violetininkai, kedininkai.. kokie vis tik žmonės stereotipų pilni.
            *******
            Miestai.net Fb

            Comment


              Parašė Al1 Rodyti pranešimą
              Kas metė šūkį?
              TTP

              Dėk čia tuos įrodymus!
              O pats nors kada "įdėjai"? Gal dar notaro patvirtintą dokumentą atsiųsti?

              Niekas apie gerbiamus ar negerbiamus nekalba. Teisėjai zonoje - žemiausia kasta.
              Ne, tai pats palaikai degradaciją, nes nematai, kad valstybė užvaldyta išgamų, vagių, išdavikų.
              Apsižodžiavimas, kaip smėlio dėžėje - juokinga. Matau, bet nematau.

              Svarbiausia užmuilinti, "trollizuoti" temą, ir užsiauginti savo interneto kovotojo autoritetą.

              P.S. baigiu diskusiją.

              Comment


                Palaukiam naujienų iš šios dienos teisimo posėdžio. Kalbės Venckienė ir Stankūnaitė.

                Comment


                  Parašė Sula Rodyti pranešimą
                  TTP
                  Kas tai?

                  Parašė Sula Rodyti pranešimą

                  O pats nors kada "įdėjai"? Gal dar notaro patvirtintą dokumentą atsiųsti?
                  Įdėjau.
                  Parašė Sula Rodyti pranešimą
                  Apsižodžiavimas, kaip smėlio dėžėje - juokinga. Matau, bet nematau.

                  Svarbiausia užmuilinti, "trollizuoti" temą, ir užsiauginti savo interneto kovotojo autoritetą.

                  P.S. baigiu diskusiją.
                  Lyg tu ne toks...

                  Comment


                    Parašė Irma Rodyti pranešimą
                    Matai, kaip aš atidžiai nenagrinėju kiekvieno parašymo, gal dėl to, kad neturiu poreikio prisikabinti prie kažko

                    Šią savaitę mergaitę vėl bus bandoma perimti, gali būti, kad šis koncertas ir buvo sugalvotas tam, kad žmonių būtų daugiau šalia, palaikymo taip pat. Aš pateisinu priemones vardan tikslo. Ką jiems beliko daryti? Klaipėdos teismas Venckienės prašymą atmetė.

                    Vaiko negalima perduoti, kol nepasibaigusi pedofilijos byla. Ir aš Tai palaikau. O tau ir tau panašiems niekas netrukdo eiti ten stovėti su plakatais, kurie ragina vykdyti teisingumą, jus irgi turite tokią teisę O paniekai aš čia vietos nematau: violetininkai, kedininkai.. kokie vis tik žmonės stereotipų pilni.
                    Tai taip išeina, aš esu už teisingumą, o Tu ne? Liūdna
                    Šiuo atveju kažkieno asmeninės nuomonės pas ką turi likti vaikas visiškai nesvarbios, mano nuomone nestabilios psichikos kedžiai senai turėtų sėdėti kalėjime, o ne globoti ir traumuoti vaiką. Bet tai tik nuomonė, čia svarbiausia teisingumas ir jis turi būti vykdomas. Tai savaime suprantama ir tam nereikia jokių plakatų.
                    Flickr

                    Comment


                      Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                      Tai taip išeina, aš esu už teisingumą, o Tu ne? Liūdna
                      Šiuo atveju kažkieno asmeninės nuomonės pas ką turi likti vaikas visiškai nesvarbios, mano nuomone nestabilios psichikos kedžiai senai turėtų sėdėti kalėjime, o ne globoti ir traumuoti vaiką. Bet tai tik nuomonė, čia svarbiausia teisingumas ir jis turi būti vykdomas. Tai savaime suprantama ir tam nereikia jokių plakatų.
                      Stankūnaitė Tau atrodo psichiškai stabili? Jei apsiimi spręsti psichinės sveikatos klausimą..
                      *******
                      Miestai.net Fb

                      Comment


                        Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                        Tai taip išeina, aš esu už teisingumą, o Tu ne? Liūdna
                        Šiuo atveju kažkieno asmeninės nuomonės pas ką turi likti vaikas visiškai nesvarbios, mano nuomone nestabilios psichikos kedžiai senai turėtų sėdėti kalėjime, o ne globoti ir traumuoti vaiką. Bet tai tik nuomonė, čia svarbiausia teisingumas ir jis turi būti vykdomas. Tai savaime suprantama ir tam nereikia jokių plakatų.
                        Tavo nuomonė taip pat nesvarbi...
                        Manau, kad pedofilai ir jų palaikytojai turi sėdėti kalėjime. O dar geriau, kad pedofilai būtų baudžiami mirties bausme.

                        Comment


                          Parašė Irma Rodyti pranešimą
                          Stankūnaitė Tau atrodo psichiškai stabili?
                          Už kedžius žymiai stabilesnė, bent viešumoje ant nieko nerėkauja, nenaudoja tiek psichologinio ar fizinio smurto prieš vaiką.
                          Bet čia kaip ir sakiau, nenoriu veltis į nuomonių diskusijas. Teisingumas teisinėje šalyje turi būti vykdomas.
                          Flickr

                          Comment


                            Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                            Kas tai?
                            Išėjau iš diskusijos. 1000 išminčių neatsakys į klausimą...

                            Comment


                              Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                              Kas moka? Ar tiems, kas koncertavo Klonio g. buvo sumokėta?
                              Taip, grupei Kastaneda buvo sumoketa. Lukas pats interviu pasake, kad jis soje situacijoje laikosi neutrauliai, o koncertavimas tebuvo paprasciausiai darbas uz pinigus.

                              Comment


                                Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                Už kedžius žymiai stabilesnė, bent viešumoje ant nieko nerėkauja, nenaudoja tiek psichologinio ar fizinio smurto prieš vaiką.
                                Naudojo ar nenaudojo smurtą (o pardavimas pedofilmas irgi smurtas, nors ir už saldainiais liepė čiulpti Ūsui... ), turi išsiaiškinti teismas, nagrinėdamas pedofilijos bylą.
                                Negi tau neaišku, kad ji pripompuota raminamųjų, kad tik "nesireikštų" viešai. Ji zombis. Tam ir yra apsauga. Nuo ko ją dabar saugo? Nuo ko? Pats klanas ją savo paties saugumui saugo.

                                Comment


                                  Parašė taspac Rodyti pranešimą
                                  Taip, grupei Kastaneda buvo sumoketa. Lukas pats interviu pasake, kad jis soje situacijoje laikosi neutrauliai, o koncertavimas tebuvo paprasciausiai darbas uz pinigus.
                                  Kas sumokėjo? Kol tai nebus paviešinta, nėra ko spekuliuoti apie Venckus-Kedžius kaip užsakovus.

                                  Comment


                                    O esmė juk čia:
                                    "Prokuroras Egidijus Motiejūnas ir abu Venckai prieštaravo, kad mergaitei atstovautų jos mama. N. Venckienė teigė, kad ji iki šiol yra brolio dukters globėja, o L. Stankūnaitė negali atstovauti savo dukrai, nes kaltinamajame akte parašyta, kad A. Ūsas mergaitę tvirkino L. Stankūnaitės nuomojamame bute.

                                    Tą pati tvirtino ir jos yras. A. Venckus pabrėžė, kad mergaitė savo parodymuose kalba, jog tvirkinimas vyko su motinos žinia, todėl L. Stankūnaitė jokiu būdu negali atstovauti savo dukrai taip vadinamojoje Kauno pedofilijos byloje."

                                    Negi visi akli ir kurti?

                                    Comment


                                      Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                      Už kedžius žymiai stabilesnė, bent viešumoje ant nieko nerėkauja, nenaudoja tiek psichologinio ar fizinio smurto prieš vaiką.
                                      Bet čia kaip ir sakiau, nenoriu veltis į nuomonių diskusijas. Teisingumas teisinėje šalyje turi būti vykdomas.
                                      Tu žmonių visiškai nepažįsti. Nežinai kokį uraganą gali slėpti iš pažiūros ramūs žmonės. Venckienė tikrai emocionaliai reaguoja į situaciją.. prišneka daug ko nereikia. Tačiau šioje situacijoje šaltai išlikti nėra taip lengva, ypač kai tau labai rūpi tai, dėl ko ir vyksta visa ši košė. Nepaisant visko, turėtų būti elgiamasi ir reaguojama ramiau atsižvelgiant į tai, kad pati Venckienė yra iš teisėsaugos srities, tai jos žodžiai ir veiksmai galimai vertinami atidžiau.
                                      O ką Stankūnaitė? Jos pareiga gražiai pasišypsoti, pasedėti, kažkur nueiti, o už ją viską daro kiti. Bepigu jai būti ramiai
                                      Paskutinis taisė Irma; 2012.04.19, 10:04.
                                      *******
                                      Miestai.net Fb

                                      Comment


                                        Parašė Irma Rodyti pranešimą
                                        Tu žmonių visiškai nepažįsti. Nežinai kokį uraganą gali slėpti iš pažiūros ramūs žmonės. Venckienė tikrai emocionaliai reaguoja į situaciją, į tai dažnai irgi yra atsižvelgiama.. prišneka daug ko nereikia. Tačiau šioje situacijoje šaltai išlikti nėra taip lengva, ypač kai tau labai rūpi tai, dėl ko ir vyksta visa ši košė. Nepaisant visko, turėtų būti elgiamasi ir reaguojama ramiau atsižvelgiant į tai, kad pati Venckienė yra iš teisėsaugos srities, tai jos žodžiai ir veiksmai galimai vertinami atidžiau.
                                        O ką Stankūnaitė? Jos pareiga gražiai pasišypsoti, pasedėti, kažkur nueiti, o už ją viską daro kiti. Bepigu jai būti ramiai
                                        Aš žmones pažįstu ir kedžiai yra labai aiškūs tipai, tam net nereikia didelių psichologijos žinių. Ne žmogaus temperamante čia esme.
                                        Bet jums su A1 niekas netrukdo fantazuoti
                                        Flickr

                                        Comment


                                          Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                          Aš žmones pažįstu ir kedžiai yra labai aiškūs tipai, tam net nereikia didelių psichologijos žinių. Ne žmogaus temperamante čia esme.
                                          Bet jums su A1 niekas netrukdo fantazuoti
                                          Fantazuoti Tiesą sakant man vienodai ką tu manai, nesu nei plaukianti pasroviui nei klausanti kitų, neduok dieve ką apie mane pagalvos

                                          Deja, bet esu girdėjusi kardinaliai kitokį požiūrį tiek psichologų tiek kitų teisinėje sistemoje dirbančių žmonių, jie šią situaciją vertina labai skirtingai.
                                          Paskutinis taisė Irma; 2012.04.19, 10:11.
                                          *******
                                          Miestai.net Fb

                                          Comment

                                          Working...
                                          X