Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Nusikalstamumas ir necivilizuotas elgesys Lietuvoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Analitikas PlėtRa Rodyti pranešimą
    Šiek tiek ugnies į alyvą.

    http://www.delfi.lt/news/daily/crime...hp?id=16846157

    Tai sakot, Kaune nėra rasistų ir skustagalvių, čia tik Vilniuje muša juodaodžius?.. O gal tai buvo, kaip sako Paksius ar Lėmėntauskas, čia provokacija - vilniečiai apsimetė girtais kauniečiais ir užpuolė juodaodžius Žalgirio krepšininkus nušaudami du zuikius iš karto vienu šūvių?

    O šiaip tai situacija vis liūdnyn. Kol kas tik muša, o paskui? Kaip įrodė žurnalistiniai tyrimai įsigyti šaunamąjį ginklą Lietuvoje nesudėtinga - pagal skelbimus internete galima rasti.

    Gerb. p. Analitike

    Jei bandote taip kandžiai aprašyti šį įvykį pažiūrėkite iš kitos pusės. Laimetas finalas, žaidėjas gavo geriausiojo prizą. Tada savaime aišku reikia pakenkti. O kas megsta kenkti ? Atsakykite pats.

    Taigi taigi neprovokuokite ir neinicijuokite naujos bereikalingos diskusijos.

    Ačiū

    Comment


      Parašė daktaras Rodyti pranešimą
      /\ tai kad tą asilą DC sukalė pats į miltus, šiandien su fanais juokavom, kad rado ant ko durnelis užsiraut, matyt nematęs, kaip DC be maikės atrodo o šiaip tai labai liūdna situacija... nera čia ką lygint ir skaičiuoti statistikų...
      Kadangi esi beveik nuolatinis E tribūnos lankytojas, gal tenka pabendrauti su platesniu Žalgirio fanų klubo ratu. Tokiu atveju, galėtum pasiūlyti jiems per kitas Žalgirio rungtynes inicijuoti agitaciją prieš rasizmą. Pavyzdžiui, kad ir sukūrus kokią nors antirasistinę vėliavą ar pan. (galit veidus juodai išsidažyti ).

      Taip ir kitiems gerą pavyzdį parodytumėt, juk Kaune, manau, Žalgirio fanų balsas būtų šio to vertas, Kauno vardui gerą įvaizdį kurtumėt, o ir pačiam DC ar kitiems komandos juodaodžiams gal širdį paglostytų.

      Įmanoma? Aš labai rimtai.
      Įžvalgos.lt - FB - G+

      Comment


        Parašė Rodyti pranešimą
        Keistas žmogus. Jei jis kaunietis (turbūt, kad kaunietis), tai puolė savo miesto krepšinio komandos narį. Už kurį turbūt jau kitose rungtynėse sirgs.
        Čia gal daugiau offtopic'as, bet man patiko sąlyginis sakinys: jei jis kaunietis, jau kitose rungtynėse sirgs. Na gerai kad nors žodelį turbūt panaudojai . O kaunietis pvz. gali nesirgti už Žalgirį? O gali jisai sirgti už kitą komandą? Ar gali jisai išvis nemėgti krepšinio? Rimtai klausiu.
        gera gyventi gerai

        Comment


          Parašė Kema Rodyti pranešimą
          Čia gal daugiau offtopic'as, bet man patiko sąlyginis sakinys: jei jis kaunietis, jau kitose rungtynėse sirgs. Na gerai kad nors žodelį turbūt panaudojai . O kaunietis pvz. gali nesirgti už Žalgirį? O gali jisai sirgti už kitą komandą? Ar gali jisai išvis nemėgti krepšinio? Rimtai klausiu.
          Nemegti krepsinio gali. O tokiu kurie megsta krepsini bet serga ne uz Zalgiri yra gal koks 0,01% kaunieciu.

          Comment


            Parašė Kema Rodyti pranešimą
            O kaunietis pvz. gali nesirgti už Žalgirį? O gali jisai sirgti už kitą komandą? Ar gali jisai išvis nemėgti krepšinio? Rimtai klausiu.
            Be jokios abejonės, gali. Gali sirgti už L. rytą ir už bet kokią kitą komandą (tokių kauniečių nepažįstu, pažįstu tik du tipus: nesidomintys krepšiniu arba sergantys už Žalgirį). Gali būti apatiškas krepšiniui arba gali sirgti už patį krepšinį be konkrečios komandos

            Tikiuosi, mano atsakymas buvo pakankamai informatyvus.
            Įžvalgos.lt - FB - G+

            Comment


              O dieve, taigi bet koks asmuo gali būti... Kas nuo to pasikeis, kad spėliosit?

              Comment


                Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                Nemegti krepsinio gali. O tokiu kurie megsta krepsini bet serga ne uz Zalgiri yra gal koks 0,01% kaunieciu.
                Labai tiksliai atsakyta .
                gera gyventi gerai

                Comment


                  Parašė Rodyti pranešimą
                  Kadangi esi beveik nuolatinis E tribūnos lankytojas, gal tenka pabendrauti su platesniu Žalgirio fanų klubo ratu. Tokiu atveju, galėtum pasiūlyti jiems per kitas Žalgirio rungtynes inicijuoti agitaciją prieš rasizmą. Pavyzdžiui, kad ir sukūrus kokią nors antirasistinę vėliavą ar pan. (galit veidus juodai išsidažyti ).

                  Taip ir kitiems gerą pavyzdį parodytumėt, juk Kaune, manau, Žalgirio fanų balsas būtų šio to vertas, Kauno vardui gerą įvaizdį kurtumėt, o ir pačiam DC ar kitiems komandos juodaodžiams gal širdį paglostytų.

                  Įmanoma? Aš labai rimtai.
                  šiandien per fanų susirinkimą kalbėjom ir nutarėm viešai pasmerkti tokius dalykus per spaudą

                  Comment


                    Dėl antirasistinės akcijos ir aš pritariu visokeriopai. Gerbiu DC su MB kaip žmones, o ne tik kaip mano mylimos ekipos krepšininkus Ne kartą ir ne du savo pasisakymais Jie sukėlė plačią šypseną Ir noriu, kad palikdami Lietuvą Jie žinotų, kad dėl kelių durnelių neverta apie visą Lietuvą susidaryti tokios neigiamos nuomonės kokia norom nenorom dabar turėtų lystį galvon
                    Mano nuotraukos @Fotki.com

                    Auto Show Millennium 2007
                    Retromobile 2007
                    "Kova 1". Driftingo čempionatas
                    "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                    Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                    BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                    Kauno Marių Regioninis Parkas

                    Comment


                      Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                      šiandien per fanų susirinkimą kalbėjom ir nutarėm viešai pasmerkti tokius dalykus per spaudą
                      Šaunuoliai. Tik aš manau, kad, pavyzdžiui, jei suorganizuotumėt ką nors per LKL finalo seriją (bent vienas rungtynes Kauno sporto halėj), tą pamatytų daugiau žmonių ir tai būtų kur kas labiau akcentuota, labiau kristų į akis

                      Čia jau jūsų reikalas, bet gali pamėginti pasiūlyti. Jei neatsiras entuziasmo tai įgyvendinti, tai neatsiras

                      Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
                      Ir noriu, kad palikdami Lietuvą Jie žinotų, kad dėl kelių durnelių neverta apie visą Lietuvą susidaryti tokios neigiamos nuomonės kokia norom nenorom dabar turėtų lystį galvon
                      Būtent. Vieno degrado imbeciliškumas neigiamai paveikia viso miesto įvaizdį, tuo pačiu ir kiekvieną iš mūsų kaip jo piliečius.

                      Negalima apklausti, nes anas šiuo metu miega areštinėje... Kad jį kur skradžiai.
                      Paskutinis taisė ; 2008.04.28, 21:25.
                      Įžvalgos.lt - FB - G+

                      Comment


                        Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                        Nemegti krepsinio gali. O tokiu kurie megsta krepsini bet serga ne uz Zalgiri yra gal koks 0,01% kaunieciu.
                        Rasizmas !!!KAUNAS = ŽALGIRIS ?
                        O šiaip tiesiog girto išpuolis chuliganišas, o ne rasizmas.

                        Comment


                          Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                          Nemegti krepsinio gali. O tokiu kurie megsta krepsini bet serga ne uz Zalgiri yra gal koks 0,01% kaunieciu.
                          Na tuo visiskai nesistebeciau

                          Tik man idomu, kas butu tiems krepsini megstantiems 0.01% (o gal ir maziau) kaunieciu NE Zalgirio fanams, kurie, tarkim, rungtyniu haleje metu palaikytu ne Zalgiri, o Lietuvos Ryta...

                          Comment


                            Šaunuoliai. Tik aš manau, kad, pavyzdžiui, jei suorganizuotumėt ką nors per LKL finalo seriją (bent vienas rungtynes Kauno sporto halėj), tą pamatytų daugiau žmonių ir tai būtų kur kas labiau akcentuota, labiau kristų į akis
                            mes jau kai ką sugalvojom

                            Comment


                              Parašė Dumblas Rodyti pranešimą
                              Rasizmas !!!KAUNAS = ŽALGIRIS ?
                              O šiaip tiesiog girto išpuolis chuliganišas, o ne rasizmas.
                              Barselona = FC Barcelona?
                              Turinas = Juventus?
                              ir t.t.

                              Parašė John Rodyti pranešimą
                              Na tuo visiskai nesistebeciau

                              Tik man idomu, kas butu tiems krepsini megstantiems 0.01% (o gal ir maziau) kaunieciu NE Zalgirio fanams, kurie, tarkim, rungtyniu haleje metu palaikytu ne Zalgiri, o Lietuvos Ryta...
                              As asmeniskai tokiu nepazystu, tik esu girdejes is keliu draugu, apie ju draugu pazystamus, kad tokiu yra.
                              Tavo pamineta pavyzdi butu galima sulygint, kai pvz. Sajudzio laikais kovojant del nepriklausomybes koks nors komunistas rekautu uz Tarybu Sajunga, tai panasiai ir kaunietis rytfanis atrodytu haleje.

                              Comment


                                Parašė John Rodyti pranešimą
                                Tik man idomu, kas butu tiems krepsini megstantiems 0.01% (o gal ir maziau) kaunieciu NE Zalgirio fanams, kurie, tarkim, rungtyniu haleje metu palaikytu ne Zalgiri, o Lietuvos Ryta...
                                Panašu, kad iš nieko susikurs proga pasipešti. Tikiuosi, kažkam tai bent jau bus malonu.

                                Kas dėl ne Žalgirio fanų, nors ir ne kaunietį, bet turiu tokį pažįstamą. Ir kas? Jis turi teisę sirgti už bet kokią komandą, kaip ir bet kuris kitas žmogus. Man svarbiausia yra ne tai, už ką jis serga, bet kaip serga. Ar palaikydamas L. rytą jis nesielgia nepagarbiai Žalgirio atžvilgiu.

                                Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                                mes jau kai ką sugalvojom
                                Tik neperlenkit lazdos. Jei savo poziciją išsakysit pernelyg grubiai, visuomenė ne tik jumis nepatikės, bet pažvelgs dar ir neigiamai.

                                Tikiu, kad sukursit kažką tikrai šaunaus. Sėkmės
                                Paskutinis taisė ; 2008.04.28, 21:33.
                                Įžvalgos.lt - FB - G+

                                Comment


                                  Jei bus kažkas panašaus iš serijos "prašome nešiukšlinti arenos laikraščiais" ar kas ten tokio buvo tai beliks pasmerkt fanus Na čia mano nuomonė. Esu prieš tokius dalykus, nes tik patys save pasižeminam nusileisdami iki tam tikros ekipos fanų lygio...
                                  Mano nuotraukos @Fotki.com

                                  Auto Show Millennium 2007
                                  Retromobile 2007
                                  "Kova 1". Driftingo čempionatas
                                  "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                                  Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                                  BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                                  Kauno Marių Regioninis Parkas

                                  Comment


                                    Tik neperlenkit lazdos. Jei savo poziciją išsakysit pernelyg grubiai, visuomenė ne tik jumis nepatikės, bet pažvelgs dar ir neigiamai.

                                    Tikiu, kad sukursit kažką tikrai šaunaus. Sėkmės
                                    čia kaip pažiūrėsi tačiau jau buvau apie tai seniau minėjęs forume - atpildo valanda

                                    Comment


                                      Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                                      čia kaip pažiūrėsi
                                      Daktare, aš linkęs pažiūrėti labai atsakingai.

                                      Jūsų balsas nemaža dalimi atstovaus Kauną. Atsiminkit tai priimdami sprendimus.

                                      Jūs tikrai ne maži vaikai ir aš nemėginu pamokslauti ar panašiai, tik būkit supratingi

                                      Kuo solidžiau ir kokybiškiau tai atliksit, tuo didesnę naudą žmonių akyse tai atneš.
                                      Įžvalgos.lt - FB - G+

                                      Comment


                                        /\ gal per teliką parodys, tada galėsi spręsti, ar teisingai pasielgėm

                                        Comment


                                          Parašė Rodyti pranešimą
                                          Panašu, kad iš nieko susikurs proga pasipešti. Tikiuosi, kažkam tai bent jau bus malonu.

                                          Kas dėl ne Žalgirio fanų, nors ir ne kaunietį, bet turiu tokį pažįstamą. Ir kas? Jis turi teisę sirgti už bet kokią komandą, kaip ir bet kuris kitas žmogus. Man svarbiausia yra ne tai, už ką jis serga, bet kaip serga. Ar palaikydamas L. rytą jis nesielgia nepagarbiai Žalgirio atžvilgiu.
                                          Kalbi kaip koks idealistinis technokratas (priimk tai su sypsena)

                                          As gi suprantu, kad turi teise, bet ar tai suprqnta, tarkim, kai kurie hales Zalgirio sirgaliai ir kiti visuomenes nariai (pavyzdziui, gejai turi teise rengti protestus Vilnaius ROtuses aiksteje, bet Vilniaus savivaldybe to "nesupranta"...)... tiesiog siaip idomu, kas butu (o gal nebutu... juk nezinau) kokiam eiliniam kaunieciui krepsinio megejui Antanui is Vilijampoles, kuris kaskart per rungtynes eitu palaikyti Lietuvos Ryto... na ir, aisku, jei apie tai suzinotu jo kiemo kaimynai, hales Zalgirio sirgaliai ir kiti... nejau jis tikrai galetu jaustis saugiai gatveje ir namuose?
                                          Paskutinis taisė John; 2008.04.29, 03:27.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X