Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Lietuvos įvaizdis užsienyje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė udrius Rodyti pranešimą
    Aš irgi manau , tikrai nereikėjo rašyti... Kokia dabar prasmė? Ir iš vis ko čia kompleksuojame dėl visko ?
    Būtent, kad žmogus nematė tų blogų tulikų, bet vistiek atsiranda vietinių, kurie "pasigiria" tulikais, kai jau daugiau viskas gerai ir neberanda kuo daugiau "pasigirti".

    Comment


      Parašė amiko Rodyti pranešimą
      Jis nieko blogo nepasakė - tik tiesą. Nėra čia ko piktintis. Net ir tautietis apie savo gimtą kraštą turi teisę kalbėti neigiamai. Man panašiau, kad pats esi perdėtai kompleksuotas, nes bijai neigiamos nuomonės apie savo gimtąjį kraštą.
      Tu visada kažkokią opposite nuomonę turi. Visur.

      Jau vemtverčia ta neigiama informacija Lietuvoj... Visur ir ant kiekvieno kampo, vos tik kas pasidžiaugia, ne, reik "sup...t" viską.
      Paskutinis taisė praetor; 2009.12.14, 15:10.
      Tik nepakantumas teisės pažeidimams ir optimizmo skleidimas atves mūsų valstybę į tiesos kelią :)

      Comment


        Jau rimtai, pritarsiu ir aš jums. Skaitinėju sau ramiausiai, va galvoju užsienietis patenkintas, nors kažkas, nors menkiausią gerą žinią paskleis užsieny ir še tau apie tualetus užsiminina...

        Comment


          Tikrai ir aš pritarsiu jus, nes tikrai nereikejo blogų dalykų girtis apie savo šalį. pvz. Airijoje buvus nei vienas airis nieko blogo nekalbejo apie savo šalį.
          Ditch Witch HT150. Tai super traktorius. :D

          Comment


            Per rusiska ziniasklaida irgi vien tik gerai apie savo valstybe kalba...
            O ko jus taip sunerimot visi, kad zmogus tiesa pasake? Geda pasidare? Nieko cia baisaus. As kai kuriu saliu oro uostuose maciau siaubingus WC, bet nuomone apie sali susidariau ne tulike.

            Comment


              Čia gal daugumos lietuvių toks bruožas, kuris puikiai atsispindi daugumos dienraščių komentaruose? Nesvarbu, kokia gera naujiena bebūtų, vis tiek įžvelgs nors menkiausią smulkmeną ir ją su tokiu entuziastišku užsidegimu išreikš.

              Comment


                Ne aš kaltas kad stoties valdžia nesugeba susitvarkyti savo tualetų. Kaip jūs manot, kur eis turistas, išlipęs iš traukinio ir užsimanęs atlikti "reikalą"? Neieškos gi kokio krūmo ar užkampio. Eis į tą patį tualetą. Ir ką jis ten pamatys? Tą patį, apie ką aš jau minėjau. Tuo labiau kad ten ir taip tų turistų užsuka. Ir kokią nuomonę jie gali susidaryti? Kad Vilniaus viešieji WC yra apšnerkšti, išlaužytom durim? Galbūt, šito aš nežinau. Jeigu aš nebūčiau pasakęs, o ianto1983 būtų pats pamatęs, kokia ten padėtis, ką tai keistų? Nieko, nes jis vistiek būtų sužinojęs. Čia jau jo reikalas yra pasakoti kitiems ką aš pasakiau ar ne. Ir jei dėl to kažkas susigadins įvaizdį - tai jau bus ne mano problemos ir aš savęs dėl to nekaltinsiu kad tai pasakiau.
                You might surprise yourself.

                Miestai.net FB

                Comment


                  Parašė praetor Rodyti pranešimą
                  Tu visada kažkokią opposite nuomonę turi. Visur.

                  Jau vemtverčia ta neigiama informacija Lietuvoj... Visur ir ant kiekvieno kampo, vos tik kas pasidžiaugia, ne, reik "sup...t" viską.
                  Čia jau lietuvių tokia fobija - išgirsti į jų daržą metamą akmenį. Kaip tik kritika, jei ji tikslinga ir teisinga, yra labai gerai. Ir nėra čia ko apsimetinėti aukomis ir dejuoti, verkšlenti, kad vai vai kaip mus į šuns dienas deda. Neabejoju, kad pasaulyje lietuviai žinomi kaip darbštūs žmonės, pareigingi. Bet ir... bijantys sulaukti kritikos, į ją žiūrintys per daug asmeniškai, reaguojantys per daug jautriai... Kažkoks noras kalbėti apie viską tik gerai. Tai nepilnavertiškumo komplekso požymis.
                  www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                  Comment


                    Parašė amiko Rodyti pranešimą
                    Čia jau lietuvių tokia fobija - išgirsti į jų daržą metamą akmenį. Kaip tik kritika, jei ji tikslinga ir teisinga, yra labai gerai. Ir nėra čia ko apsimetinėti aukomis ir dejuoti, verkšlenti, kad vai vai kaip mus į šuns dienas deda. Neabejoju, kad pasaulyje lietuviai žinomi kaip darbštūs žmonės, pareigingi. Bet ir... bijantys sulaukti kritikos, į ją žiūrintys per daug asmeniškai, reaguojantys per daug jautriai... Kažkoks noras kalbėti apie viską tik gerai. Tai nepilnavertiškumo komplekso požymis.
                    Teisingai. Kam reikia slėpti tai, kas yra akivaizdu.
                    You might surprise yourself.

                    Miestai.net FB

                    Comment


                      Parašė spirit Rodyti pranešimą
                      Teisingai. Kam reikia slėpti tai, kas yra akivaizdu.
                      Niekas nekalba apie slėpimą. Jei žmogus užsimintų, kad jam nepatiko tulikai tai viskas ok, galim diskutuot. Bet jis kalbėjo kaip jam čia patiko, o tu sakai, palauk, čia pas mus nieko gero nes nematei tulikų. Tai kaip suprantu tau čia normalu ir tu visada taip šneki, kai pas tave pvz ateina svečių ir giria tavo būstą, jaučiu sakai palaukit palaukit, jei pamatytumėt kas pas mane yra tulike/rūsy/po lova/ar dar kurnors tai kitaip kalbėtumėt. Ane?

                      Comment


                        Parašė artexs Rodyti pranešimą
                        Niekas nekalba apie slėpimą. Jei žmogus užsimintų, kad jam nepatiko tulikai tai viskas ok, galim diskutuot. Bet jis kalbėjo kaip jam čia patiko, o tu sakai, palauk, čia pas mus nieko gero nes nematei tulikų. Tai kaip suprantu tau čia normalu ir tu visada taip šneki, kai pas tave pvz ateina svečių ir giria tavo būstą, jaučiu sakai palaukit palaukit, jei pamatytumėt kas pas mane yra tulike/rūsy/po lova/ar dar kurnors tai kitaip kalbėtumėt. Ane?
                        Kiekvienas skirtingai interpretavo tą kritinės minties įkišimą į teigiamą kontekstą, todėl tai ir sulaukė tokios skirtingos reakcijos. Beje, gana audringos - tai įrodo, kad netoleruojame neigiamos nuomonės apie savo kraštą ir juo susijusius dalykus
                        www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                        Comment


                          Parašė amiko Rodyti pranešimą
                          Čia jau lietuvių tokia fobija - išgirsti į jų daržą metamą akmenį. Kaip tik kritika, jei ji tikslinga ir teisinga, yra labai gerai. Ir nėra čia ko apsimetinėti aukomis ir dejuoti, verkšlenti, kad vai vai kaip mus į šuns dienas deda. Neabejoju, kad pasaulyje lietuviai žinomi kaip darbštūs žmonės, pareigingi. Bet ir... bijantys sulaukti kritikos, į ją žiūrintys per daug asmeniškai, reaguojantys per daug jautriai... Kažkoks noras kalbėti apie viską tik gerai. Tai nepilnavertiškumo komplekso požymis.
                          Ir tu, ir kolega nesupratot kame esmė.
                          O jos manęs kitam pranešime neklausk ir minusų nedėliok. Pats suprask.
                          Tik nepakantumas teisės pažeidimams ir optimizmo skleidimas atves mūsų valstybę į tiesos kelią :)

                          Comment


                            Parašė amiko Rodyti pranešimą
                            Kiekvienas skirtingai interpretavo tą kritinės minties įkišimą į teigiamą kontekstą, todėl tai ir sulaukė tokios skirtingos reakcijos. Beje, gana audringos - tai įrodo, kad netoleruojame neigiamos nuomonės apie savo kraštą ir juo susijusius dalykus
                            Ką tu čia kalbi. Tos neigiamos nuomonės per daug. Per daug. Ji visur. Ir jau ima nervint.
                            Tau visur ta tolerancija vaidenas. Žmonės ims tavęs nemėgt ne dėl to, kad tu opposite, bet, kad briedus šneki.
                            Tik nepakantumas teisės pažeidimams ir optimizmo skleidimas atves mūsų valstybę į tiesos kelią :)

                            Comment


                              Parašė amiko Rodyti pranešimą
                              Kiekvienas skirtingai interpretavo tą kritinės minties įkišimą į teigiamą kontekstą, todėl tai ir sulaukė tokios skirtingos reakcijos. Beje, gana audringos - tai įrodo, kad netoleruojame neigiamos nuomonės apie savo kraštą ir juo susijusius dalykus
                              Tai gal tau reiktų atskiros temos - Neigiama nuomonė apie mūsų kraštą? Kam žmogui iš užsienio JAU susidariusiam gerą nuomonę ją gadinti TIESA apie tulikus? Galėjai dar papasakot visą tiesą apie seimą prie to pačio, nu kad žinotų. Koks tikslas? Tam, kad žinotų, jog nepaisant nieko, vistiek Lietuvoj apšikti tulikai, nors jis jų nematė? Ar jis klausė apie tulikus?

                              Comment


                                Parašė praetor Rodyti pranešimą
                                Ką tu čia kalbi. Tos neigiamos nuomonės per daug. Per daug. Ji visur. Ir jau ima nervint.
                                Tau visur ta tolerancija vaidenas. Žmonės ims tavęs nemėgt ne dėl to, kad tu opposite, bet, kad briedus šneki.
                                Tavo problema, jei tau jos per daug. Man jos tikrai per mažai Į neigiamą nuomonę reikia žiūrėti kaip į kritiką, o ne kaip į įžeidinėjimus. Jei ta neigiama nuomonė (kritika) pateikta argumentuotai, nuosekliai, tikslingai - puiku - jos labai reikia! Žinoma, nesakau - yra ir kritikos, nevertos dėmesio. Ir man nė minties nebuvo, kad aš kažkoks opposite, ir man visai neįdomu, mane kiti mėgsta ar ne. Aš čia bendraut ir diskutuot, o ne draugaut ir glėbesčiuotis atėjau. Štai ir iškyla lietuvių problema - diskusijos metu jie pernelyg susitapatina su savo asmenybe. Todėl diskusija nuo "apie kažką" pereina prie "apie mane".
                                Parašė artexs Rodyti pranešimą
                                Tai gal tau reiktų atskiros temos - Neigiama nuomonė apie mūsų kraštą? Kam žmogui iš užsienio JAU susidariusiam gerą nuomonę ją gadinti TIESA apie tulikus? Galėjai dar papasakot visą tiesą apie seimą prie to pačio, nu kad žinotų. Koks tikslas? Tam, kad žinotų, jog nepaisant nieko, vistiek Lietuvoj apšikti tulikai, nors jis jų nematė? Ar jis klausė apie tulikus?
                                Skraidančio padebesiai užsieniečio, susižavėjusio Lietuva, sugrąžinimas į realybę yra gero, kritinio požiūrio į pasaulį, vaisius. Tiesa, šioje situacijoje pasielgta netaktiškai, bet ne visada tai kas netaktiška, bet tikslinga - malonu.
                                Paskutinis taisė Ametistas; 2009.12.14, 22:09.
                                www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                Comment


                                  Parašė artexs Rodyti pranešimą
                                  Niekas nekalba apie slėpimą. Jei žmogus užsimintų, kad jam nepatiko tulikai tai viskas ok, galim diskutuot. Bet jis kalbėjo kaip jam čia patiko, o tu sakai, palauk, čia pas mus nieko gero nes nematei tulikų. Tai kaip suprantu tau čia normalu ir tu visada taip šneki, kai pas tave pvz ateina svečių ir giria tavo būstą, jaučiu sakai palaukit palaukit, jei pamatytumėt kas pas mane yra tulike/rūsy/po lova/ar dar kurnors tai kitaip kalbėtumėt. Ane?
                                  Taip, aš kaip ir jūs patenkintas kad žmogus taip giria Lietuvą. Bet ten kur yra pliusai, galima rast ir minusių. Galbūt jis irgi tų minusų matė, tik mums neminėjo.

                                  Vieša erdvė ir privatus būstas yra skirtingi dalykai. Jeigu kasnors pas mane pamato ar aš pats pasakau, kad yra netvarkinga, tai kodėl aš turėčiau bijoti kad kažkas viską išplepės? Kam man to reikia, jei aš galiu pats susitvarkyti savo būsta jei kam kas nepatinka. Tegul pasako, aš nieko neprieštarausiu ir sutvarkysiu. Bet kai kalba yra apie viešąjį objektą, kaip šiuo atvėju viešąjį tualetą, tai aš jo nesutvarkysiu, nes jis ne mano nuosavybė. Tuo turi rūpintis stotis, savaivaldybė, ar kas ten nežinau.
                                  You might surprise yourself.

                                  Miestai.net FB

                                  Comment


                                    Parašė amiko Rodyti pranešimą
                                    Tavo problema, jei tau jos per daug. Man jos tikrai per mažai Į neigiamą nuomonę reikia žiūrėti kaip į kritiką, o ne kaip į įžeidinėjimus. Jei ta neigiama nuomonė (kritika) pateikta argumentuotai, nuosekliai, tikslingai - puiku - jos labai reikia! Žinoma, nesakau - yra ir kritikos, nevertos dėmesio. Ir man nė minties nebuvo, kad aš kažkoks opposite, ir man visai neįdomu, mane kiti mėgsta ar ne. Aš čia bendraut ir diskutuot, o ne draugaut ir glėbesčiuotis atėjau. Štai ir iškyla lietuvių problema - diskusijos metu jie pernelyg susitapatina su savo asmenybe. Todėl diskusija nuo "apie kažką" pereina prie "apie mane".
                                    Džiaukis, nuginklavai mane. Taukšk.
                                    Tik nepakantumas teisės pažeidimams ir optimizmo skleidimas atves mūsų valstybę į tiesos kelią :)

                                    Comment


                                      Parašė amiko Rodyti pranešimą
                                      Tavo problema, jei tau jos per daug. Man jos tikrai per mažai Į neigiamą nuomonę reikia žiūrėti kaip į kritiką, o ne kaip į įžeidinėjimus. Jei ta neigiama nuomonė (kritika) pateikta argumentuotai, nuosekliai, tikslingai - puiku - jos labai reikia! Žinoma, nesakau - yra ir kritikos, nevertos dėmesio. Ir man nė minties nebuvo, kad aš kažkoks opposite, ir man visai neįdomu, mane kiti mėgsta ar ne. Aš čia bendraut ir diskutuot, o ne draugaut ir glėbesčiuotis atėjau. Štai ir iškyla lietuvių problema - diskusijos metu jie pernelyg susitapatina su savo asmenybe. Todėl diskusija nuo "apie kažką" pereina prie "apie mane".
                                      Skraidančio padebesiai užsieniečio, susižavėjusio Lietuva, sugrąžinimas į realybę yra gero, kritinio požiūrio į pasaulį, vaisius. Tiesa, šioje situacijoje pasielgta netaktiškai, bet ne visada tai kas netaktiška, bet tikslinga - malonu.
                                      Sorry, bet mano kuklia nuomone tu nusišneki. "Skraidančio padebesiai užsieniečio, susižavėjusio Lietuva, sugrąžinimas į realybę" - sugrąžinimas į realybę apie tulikus, nu tikrai reiktu visus užsieniečius taip grąžint į realybę. O tai, kad tau per mažai neigiamos nuomonės, tai ženklas, kad reiktų susirūpint sveikata, nepyk, bet čia depresijos požymis.

                                      Comment


                                        Parašė spirit Rodyti pranešimą
                                        Taip, aš kaip ir jūs patenkintas kad žmogus taip giria Lietuvą. Bet ten kur yra pliusai, galima rast ir minusių. Galbūt jis irgi tų minusų matė, tik mums neminėjo.

                                        Vieša erdvė ir privatus būstas yra skirtingi dalykai. Jeigu kasnors pas mane pamato ar aš pats pasakau, kad yra netvarkinga, tai kodėl aš turėčiau bijoti kad kažkas viską išplepės? Kam man to reikia, jei aš galiu pats susitvarkyti savo būsta jei kam kas nepatinka. Tegul pasako, aš nieko neprieštarausiu ir sutvarkysiu. Bet kai kalba yra apie viešąjį objektą, kaip šiuo atvėju viešąjį tualetą, tai aš jo nesutvarkysiu, nes jis ne mano nuosavybė. Tuo turi rūpintis stotis, savaivaldybė, ar kas ten nežinau.
                                        Būtent. Tu esi nesusitapatinęs su savo aplinka, kuri tau nėra individuali. O kiti susitapatinę, todėl tokia reakcija skirtinga. Siūlyčiau turėti visiems nedaug kritinio požiūrio ir neišrausti iš pykčio kaip burokams, jei kas nors iš užsieniečių Jums pasako, kad Lietuva - vagių, kvailių ar pedofilų kraštas. Nebūtina reaguoti į kiekvieną pastabą ar kritiką, tiesiogiai nesusijusią su jumis Tai vieša, o ne individuali problema.

                                        P.s., mano minėti žodžiai apie Lietuvą - daugiau mažiau sąsajos, simboliai, kurie gal susidaryti užsieniečiams iš tam tikrų emocingesnių žiniasklaidos pranešimų.
                                        www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                        Comment


                                          Parašė artexs Rodyti pranešimą
                                          Sorry, bet mano kuklia nuomone tu nusišneki. "Skraidančio padebesiai užsieniečio, susižavėjusio Lietuva, sugrąžinimas į realybę" - sugrąžinimas į realybę apie tulikus, nu tikrai reiktu visus užsieniečius taip grąžint į realybę. O tai, kad tau per mažai neigiamos nuomonės, tai ženklas, kad reiktų susirūpint sveikata, nepyk, bet čia depresijos požymis.
                                          Tu į situaciją pažiūrėjai per daug tiesiogiai. Pasakymas apie tualetus yra taip pat netiesioginė mintis, kad "beje, Lietuvoje yra ir blogų dalykų".
                                          Bendra sąsaja įvyko maždaug tokia:
                                          Lietuva - gražus kraštas, čia nuostabūs žmonės, Vilnius labai gražus, bet čia taip pat yra ir netvarkingų viešųjų vietų.
                                          Jei aš nusišneku, tai tu:
                                          a) manęs nesupranti;
                                          b) į situaciją žiūri per daug tiesiogiai;
                                          c) susitapatini;
                                          d) pripažįsti, kad esu teisus;
                                          e) nebeturi ką pasakyt ir bandai apsiginti.
                                          f) kita...
                                          Pastaba: galimi keli atsakymų variantai.
                                          Parašė spirit
                                          Amiko, man panašu kad tik mes dviese plaukiam "prieš srovę"
                                          O man dzin - man patinka apgint savo nuomonę ir vienam Beje, nesijaučiu, kad aš čia kovočiau Aš čia labiau bandau sau įrodyt ar aš tikrai esu teisus (dar nesu tuo tikras, todėl ir ginčijuosi ). Mano toks būdas - siekti to, kas nepasiekiama...
                                          Paskutinis taisė Ametistas; 2009.12.14, 22:21.
                                          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X