Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Lietuvos įvaizdis užsienyje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Grožis grožiui nelygu. Kai veidas nupieštas, to grožiu nepavadinsi

    Comment


      Parašė Lettered Rodyti pranešimą
      Vakarietiškėjam
      Tikra tiesa:

      Lietuva nutuko
      http://www.delfi.lt/news/daily/Healt....d?id=33143597


      Prieš 10 metų Lietuvoje buvo 11 proc. nutukusių vyrų ir 18 proc. nutukusių moterų, t. y. kas dešimtas vyras ir kas penkta moteris. Apie pusę vyrų ir moterų turėjo antsvorį. Dabar nutukusi yra kas antra moteris ir kas trečias vyras, pvz., tik 20 proc. Kauno moterų svoris buvo normalus, 35 proc. turėjo antsvorio ir 45 proc. buvo nutukusios. Ypač daugėja vyresnio amžiaus nutukusių žmonių.
      Siaubas... reiktų kalbėti ne apie "gražių moterų", bet apie "storų moterų" šalį, nes Lietuva būtent tokia ir yra.

      Nors tai apskritai viso besivystančio pasaulio problema, nekalbant apie išsivysčiusį. Tunkančių žmonių sparčiai daugėja praktiškai visur.


      Vienintelė viltis ta, kad žmonės išmoks ir pripras važinėti dviračiais, kaip Olandijoje, Danijoje ar kai kuriuose Vokietijos miestuose ir tokiu būdu palaikys padorią formą.

      Comment


        Žinoma, blogai. Bet antsvoris antsvoriui nelygu. Pavyzdžiui, jeigu mano skaičiai sako, kad turiu antsvorio, bet aš esu fiziškai aktyvus, visi mano kūno organai veikia puikiai, turiu nemažai raumenų, ir neblogai bėgioju bei sportuoju, ar aš esu nutukęs? Reiktų išvedinėti tikslesnį matavimą, nes dabar skaičiai atrodo gerokai perpūsti.

        Nors neneigiu, tokių žmonių tikrai daugėja.

        Comment


          Parašė Magician Rodyti pranešimą
          Žinoma, blogai. Bet antsvoris antsvoriui nelygu. Pavyzdžiui, jeigu mano skaičiai sako, kad turiu antsvorio, bet aš esu fiziškai aktyvus, visi mano kūno organai veikia puikiai, turiu nemažai raumenų, ir neblogai bėgioju bei sportuoju, ar aš esu nutukęs? Reiktų išvedinėti tikslesnį matavimą, nes dabar skaičiai atrodo gerokai perpūsti.

          Nors neneigiu, tokių žmonių tikrai daugėja.
          Lietuvoje sparčiai daigėja labai fiziškai aktyvių merginų

          Naujas mandagus būdas pasakyti, kad esame stori kaip paršai.

          Jei taip, tai tokį fizinį aktyvumą reikia mažinti kuo greičiau, nes greit gatvėmis vaikščios 150kg sveriančios "fiziškai aktyvios" gražuolės.

          Comment


            . Labai juokinga. Rimtai.

            Aš tiesiog manau, kad nutukimas žmogui turėtų būti nustatomas pagal daugiau faktorių, ne vien pagal svorį. Mano plaukikui draugui (kartu lankom baseiną) irgi nustatė. Nes per daug sveria. Numest raumenų?

            Comment


              Parašė John Rodyti pranešimą
              Lietuvoje sparčiai daigėja labai fiziškai aktyvių merginų

              Naujas mandagus būdas pasakyti, kad esame stori kaip paršai.

              Jei taip, tai tokį fizinį aktyvumą reikia mažinti kuo greičiau, nes greit gatvėmis vaikščios 150kg sveriančios "fiziškai aktyvios" gražuolės.

              Nereikia persistengti, nutukusios dažniausiai yra vyresnės moterys, o tarp jaunų tokių dar ir paieškoti reiktų. Beje, kaip pastebėjau, dažniausiai sportuoja tos, kurioms to mažiausiai reikia, netgi atvirkščiai, svorio priaugti reiktų, kad nebūtų perkarusios
              Flickr

              Comment


                Parašė Magician Rodyti pranešimą
                . Labai juokinga. Rimtai.

                Aš tiesiog manau, kad nutukimas žmogui turėtų būti nustatomas pagal daugiau faktorių, ne vien pagal svorį. Mano plaukikui draugui (kartu lankom baseiną) irgi nustatė. Nes per daug sveria. Numest raumenų?
                Viskas matosi tiesiog pažiūrėjus į žmogų. O vaizdelis Vilniaus gatvėse tikrai nekoks (ypač su moterimis).

                Comment


                  Parašė John Rodyti pranešimą
                  Viskas matosi tiesiog pažiūrėjus į žmogų. O vaizdelis Vilniaus gatvėse tikrai nekoks (ypač su moterimis).
                  ei Džonai, pats ryžiuos "tušintas", o nuo ryžiu (by the by) tunkama. Neoriai tai atrodo, kai tokiu klausimu raukai nosį... ir dar iš Londono.
                  blaivumas išlaisvina

                  Comment


                    Pabutum tu Airijoi John ir pamatytum kokios merginos tenai, tave manau tikrai priverstu susimastyt, ar tikrai 'vaizdelis nekoks' Vilniaus gatvese ziurint i merginas

                    Comment


                      Parašė Zosys Rodyti pranešimą
                      ei Džonai, pats ryžiuos "tušintas", o nuo ryžiu (by the by) tunkama. Neoriai tai atrodo, kai tokiu klausimu raukai nosį... ir dar iš Londono.
                      Lyginu ne iš Londono ar kokios nors kitos perspektyvos, bet su tuo pačiu Vilniumi prieš 10 metų. Kadangi gražios ir lieknos moterys man patinka, tai ir darau pastebėjimą, kad tokių Lietuvoje gerokai "sumažėjo" t.y. jos perėjo į kitą kategoriją - storų ir negražių.

                      Comment


                        Parašė Raptor Rodyti pranešimą
                        Pabutum tu Airijoi John ir pamatytum kokios merginos tenai, tave manau tikrai priverstu susimastyt, ar tikrai 'vaizdelis nekoks' Vilniaus gatvese ziurint i merginas
                        Puikiai žinau, kokios baisios moterys yra Anglijoje todėl įtariu, kad Airijoje irgi panašiai. Visgi kalba eina apie Lietuvą. O esmė ta, kad moterys Lietuvoje pasidarė pastebimai storesnės ir mažiau gražios, ko pasekoje šia prasme gerokai priartėjome prie Airijų ir kitų negražiomis moterimis garsėjančių šalių.

                        Comment


                          Manau, kad mums dar tikrai nereikia skūstis tuo, kad yra daug nutukusių žmonių. Tiesą sakant, nedažnai gatvėje vienu metu pamatau daug stambesnių merginų. Lietuvės gražios, dauguma nestambios (nekalbu apie vidutinio ar vyresnio amžiaus, nors jų tarpe yra puikiai atrodančių) moterys.

                          Comment


                            Parašė John Rodyti pranešimą
                            Puikiai žinau, kokios baisios moterys yra Anglijoje todėl įtariu, kad Airijoje irgi panašiai. Visgi kalba eina apie Lietuvą. O esmė ta, kad moterys Lietuvoje pasidarė pastebimai storesnės ir mažiau gražios, ko pasekoje šia prasme gerokai priartėjome prie Airijų ir kitų negražiomis moterimis garsėjančių šalių.
                            Atsiprašau, kad pareplikuosiu, bet manau, jog baisių žmonių nėra, tik gali būti baisus požiūris į juos.
                            Be to, kas vienam negražu, kitam galbūt gražiau negali būti.

                            Comment


                              Parašė Silber418 Rodyti pranešimą
                              Atsiprašau, kad pareplikuosiu, bet manau, jog baisių žmonių nėra, tik gali būti baisus požiūris į juos.
                              Be to, kas vienam negražu, kitam galbūt gražiau negali būti.
                              Ok, mano požiūris į moteris Lietuvoje per paskutinius 10 metų labai smarkiai pablogėjo ir pastorėjo.

                              Comment


                                Parašė John Rodyti pranešimą
                                Ok, mano požiūris į moteris Lietuvoje per paskutinius 10 metų labai smarkiai pablogėjo ir pastorėjo.
                                Reiškia, gražesnių už lietuves esi matęs.

                                Comment


                                  Parašė John Rodyti pranešimą
                                  Viskas matosi tiesiog pažiūrėjus į žmogų. O vaizdelis Vilniaus gatvėse tikrai nekoks (ypač su moterimis).
                                  John, ir kiti. Pabrėžiu, nieko nenoriu įžeisti, tik pastebėjimas. Kai kas teigia, kad Lietuvoje padaugėjo nutukusių moteriškių. Tačiau pabrėžiama, kad nutukusios daugiausiai vyresnio amžiaus. Taigi klausimas — į kokio amžiaus merginas/moteris mes pirmiausiai atkreipiame dėmesį?
                                  Tuo pačiu laikas atkreipti dėmesį į varganą fizinį lavinimą Lietuvos švietimo įstaigose. Nekalbu apie sporto studentus. Ir maistas mokyklų/univesrsitetų valgyklose turėtų būti švaresnis, pigesnis, daugiau košių, žalių daržovių ir vaisių, neapdirbto pieno/kefyro. Nors jeigu labai atvirai, tai ir sovietmečiu tas maistas ne ką kitoks buvo, nebent šiek tiek pigesnis.
                                  I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                                  Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                                  Comment


                                    John'ai, kalbi apie storėjančias Lietuvos moteris, bet, žinai, lyginant tavo foto prieš 5 metus ir dabar - tai ir pats pasiduodi šiai tendencijai

                                    Comment


                                      Parašė Big Cat Rodyti pranešimą
                                      John'ai, kalbi apie storėjančias Lietuvos moteris, bet, žinai, lyginant tavo foto prieš 5 metus ir dabar - tai ir pats pasiduodi šiai tendencijai
                                      Maniau, kad kalbame apie moteris, o ne apie John.

                                      Comment


                                        Maniau, kalbam apskritai apie storėjimo bei nutukimo problemą Lietuvoje. Krizė, manau, šiuo atveju šiek tiek sulėtins šiuos procesus

                                        Comment


                                          Parašė Big Cat Rodyti pranešimą
                                          Maniau, kalbam apskritai apie storėjimo bei nutukimo problemą Lietuvoje. Krizė, manau, šiuo atveju šiek tiek sulėtins šiuos procesus
                                          Oi, nebūtinai. Manau, kad sumažėjo ir sporto klubų, baseinų, SPA centrų lankytojų.
                                          I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                                          Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                                          Comment

                                          Working...
                                          X