Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Lietuvos įvaizdis užsienyje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Mørtã Rodyti pranešimą
    Gal gali paryškinta zodi paaiškinti, nes čia nonsence išeina: "Mes priklausomi nuo ES ir NATO, bet mes nepriklausomi"
    Mano tvirčiausias argumentas už ES ir NATO:

    Europa 1560 http://www.lib.utexas.edu/maps/histo...urope_1560.jpg

    Europa 1648 http://www.lib.utexas.edu/maps/histo...tphal_1884.jpg

    Europa 1815 http://www.lib.utexas.edu/maps/histo...e1815_1905.jpg

    Europa 1911 http://www.lib.utexas.edu/maps/histo...urope_1911.jpg

    Europa 2008 http://www.lib.utexas.edu/maps/europ...e_pol_2008.jpg

    Arba visi susitaria, arba mažiukus priglaudžia didesni.

    Comment




      2020

      Į Serbiją nekreipk dėmesio, tai susiję su konkrečiu kontekstu, kuriame šis žemėlapis buvo pateiktas; bus ir daugiau netikslumų, šiuo atveju aktualus tik pats principas.
      Įžvalgos.lt - FB - G+

      Comment


        Parašė Mørtã Rodyti pranešimą
        Ar tikrai musu valia buvo laisva? Kai buvo pateiktas ultimatumas...
        Na kas per pareiškimai?
        Kiek Lietuvos kartų svajojo ir kovojo už tai ką turime, ir vistiek atsiranda gi tokių, kuriems viskas blogai...
        Tai gal tau patinka "nepriklausomos" Baltarusijos variantas? Kaip tu įsivaizduoji tą "tikrą nepriklausomybę"???

        Man kartais toks jausmas, kad Lietuvoje gerai plaunamos smegenys paskutiniu metu...

        Comment


          Parašė oranger Rodyti pranešimą
          Kiek Lietuvos kartų svajojo ir kovojo už tai ką turime...
          O ką turime? ir ar tikrai daug Lietuvos kartų svajojo ir kovojo už tai? Aš uz Lietuvą, už laisvą ir nepriklausomą. O tu už ką?
          Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
          Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

          Comment


            Parašė Mørtã Rodyti pranešimą
            O ką turime? ir ar tikrai daug Lietuvos kartų svajojo ir kovojo už tai? Aš uz Lietuvą, už laisvą ir nepriklausomą. O tu už ką?
            Čia tai yra polnyj pi...

            Comment


              Parašė Mørtã Rodyti pranešimą
              O ką turime? ir ar tikrai daug Lietuvos kartų svajojo ir kovojo už tai? Aš uz Lietuvą, už laisvą ir nepriklausomą. O tu už ką?
              Nepriklausoma nuo ko? Nuo sveiko proto? Taip reikia suprasti?

              Comment


                Parašė oranger Rodyti pranešimą
                .. Nuo sveiko proto? Taip reikia suprasti?
                Na, jei kitaip nesugebi...
                Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
                Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

                Comment


                  Parašė Mørtã Rodyti pranešimą
                  Na, jei kitaip nesugebi...
                  Na, matau, kad tavo paaiškinimai apsiriboja tik "turgaus bobos" deklaracijomis. Tai ir neverta daugiau diskutuoti.

                  Comment


                    o kas taves praše diskutuoti?
                    Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
                    Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

                    Comment


                      Parašė Mørtã Rodyti pranešimą
                      O ką turime? ir ar tikrai daug Lietuvos kartų svajojo ir kovojo už tai? Aš uz Lietuvą, už laisvą ir nepriklausomą. O tu už ką?
                      Jėzusmarija, dabar kaip tik yra būtent tas momentas, kai gali džiaugtis ir puoselėti savo asmeninę laisvę kaip niekad anksčiau. Nejaugi čia kažkokie hiperpatriotiškumo jausmai visiems prabudo, kad taip visi pradėjo tapatintis su valstybe. Juk valstybė visų pirma yra žmonės. Laisva valstybė = laisvi žmonės. Ar jūs šiuo metu nesijaučiat laisvi?? Ar tikrai jūsų laisvę riboja ES, NATO?

                      Comment


                        Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
                        Jėzusmarija, dabar kaip tik yra būtent tas momentas, kai gali džiaugtis ir puoselėti savo asmeninę laisvę kaip niekad anksčiau. Nejaugi čia kažkokie hiperpatriotiškumo jausmai visiems prabudo, kad taip visi pradėjo tapatintis su valstybe. Juk valstybė visų pirma yra žmonės. Laisva valstybė = laisvi žmonės. Ar jūs šiuo metu nesijaučiat laisvi?? Ar tikrai jūsų laisvę riboja ES, NATO?
                        Niekas jai nieko neriboja, prisiklausė kažkokių pasakų ir niurzgia čia...


                        Parašė Mørtã Rodyti pranešimą
                        o kas taves praše diskutuoti?
                        norėjau tiesiog tau padėti, pagailo žmogaus...
                        Paskutinis taisė oranger; 2010.03.02, 16:07.

                        Comment


                          Parašė Mørtã Rodyti pranešimą
                          Apie tai ir kalba, kodel nebuvo galima IR, kodel tik ARBA.
                          Todėl, kad ES mano, kad RBMK tipo reaktoriai yra nesaugūs ir nori, kad jų būtų galimai mažiau. Asmeniškai man šitas argumentas niekada neatrodė itin įtikinamas (šitam forume apie tai irgi teko diskutuot), tačiau jis buvo.
                          Got sun in my face, sleeping rough on the road

                          Comment


                            Parašė Petrozilijus Cvakelmanas Rodyti pranešimą
                            ..Asmeniškai man šitas argumentas niekada neatrodė itin įtikinamas (šitam forume apie tai irgi teko diskutuot), tačiau jis buvo.
                            Man irgi neatrodė itin įtikinamas. Bet rezultatas aiškus, praradome savo energetine nepriklausomybe nuo Rusijos.
                            Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
                            Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

                            Comment


                              Parašė Mørtã Rodyti pranešimą
                              Man irgi neatrodė itin įtikinamas. Bet rezultatas aiškus, praradome savo energetine nepriklausomybe nuo Rusijos.
                              O čia jau valdžios neveiklumo, o ne stojimo į ES rezultatas. Kad 2010 m. teks uždaryti AE (tarp kitko, AE pati savaime energetinės nepriklausomybės irgi neduoda) buvo žinoma jau turbūt nuo 2003 m. (jei ne dar anksčiau), tačiau per turėtus metus tik daug malta liežuviu, o ne imtasi kažkokių darbų.
                              Got sun in my face, sleeping rough on the road

                              Comment


                                Buvo galima daug ka padaryti per tuos 20 metu, na bet vistiek reikia dziaugtis tuo ka turim siandien.
                                Vidinei laimei nesušvitus, išorinė laimė - tik kančių šaltinis. - Milarepa

                                Comment


                                  Parašė Recoiler Rodyti pranešimą
                                  Buvo galima daug ka padaryti per tuos 20 metu, na bet vistiek reikia dziaugtis tuo ka turim siandien.
                                  Jei man prieš 20 metų pasakytų kad Lietuva bus tokia, kokia yra, bus ES ir NATO narė - nepatikėčiau Nevertinam dažnai pasiekimų...

                                  Comment


                                    Matau, mieli draugai, kad toje temoje nustoti diskutuoti jums kažkaip vis nesigauna
                                    You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                                    Comment


                                      Parašė blitz Rodyti pranešimą
                                      Matau, mieli draugai, kad toje temoje nustoti diskutuoti jums kažkaip vis nesigauna
                                      prireikė antrą kartą pamąstyt, kad suprasčiau apie ką tu čia (nes į paskutinių pranešimų temoje kontekstą tavasis neįsipaišo).

                                      Kol kas manau, kad tai neduoda daugiau žalos, nei naudos. Tiesiog negaliu palikti temos su netiksliais komentarais apie homofobiją pabaigoje. Taikau tinkamą progą. Nors vienam išėjus, ateina kitas. Taip ir tęsiasi. O, jei pats neateina, tada numetamas įžeidžiantis komentaras išprovokuojant

                                      ---

                                      Va va, prisikalbėjau. Atėjo dar vienas. Karuselė sukasi iš naujo
                                      Paskutinis taisė ; 2010.03.03, 21:52.
                                      Įžvalgos.lt - FB - G+

                                      Comment


                                        Na aš ten diskutuoti baigiau paklausęs Aš'o patarimo... bet žiūriu, kad jis pats vėliau ten irgi sugryžo.

                                        Leidimasis į tolesnius ginčus buvo taktinė klaida, nes ta tema po dar poros ten besiputojančių mažvaikių postų tiesiog būtų nugrimzdusi apačion, kuomet dabar ji kabo viršuje ir traukia naujus karštakošius (iš abiejų pusių, beje) ir diskutuok nediskutavęs, tai nieko nebepakeis, nes savo argumentus išsakėme gan tvirtai ir mažiausiai kelis kartus kiekvienas.

                                        Comment


                                          Parašė John Rodyti pranešimą
                                          Leidimasis į tolesnius ginčus buvo taktinė klaida, nes ta tema po dar poros ten besiputojančių mažvaikių postų tiesiog būtų nugrimzdusi apačion, kuomet dabar ji kabo viršuje ir traukia naujus karštakošius (iš abiejų pusių, beje) ir diskutuok nediskutavęs, tai nieko nebepakeis, nes savo argumentus išsakėme gan tvirtai ir mažiausiai kelis kartus kiekvienas.
                                          Duok kvailiui kelią, kitaip sakant
                                          *******
                                          Miestai.net Fb

                                          Comment

                                          Working...
                                          X