Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Migracija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

    Tai palauk, o tai kas tada gamina belgišką šokoladą?

    Valonai.
    Flickr

    Comment


      Parašė Lettered Rodyti pranešimą

      Valonai.
      Gerai kad ne Balvonai.

      Senasnamai, tu migracijos ekspertas, gal tu žinai kodėl tie valonai gyvena pas belgus, ir kodėl jie gamina belgišką šokoladą?
      If a lion could speak, we could not understand him.

      Comment


        Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

        Gerai kad ne Balvonai.

        Senasnamai, tu migracijos ekspertas, gal tu žinai kodėl tie valonai gyvena pas belgus, ir kodėl jie gamina belgišką šokoladą?
        Labai keistas klausimas, čia tas pats, kas paklausti, kodėl lenkai Vilniuje gyvena pas lietuvius.
        Flickr

        Comment


          Eilinis prisikabinimas prie smulkmenos ignoruojant esmę. Prancūzus Briuselyje sparčiai vejasi rumunai bei marokiečiai.

          Comment


            Parašė rat
            Kol jūs čia riejatės leiskite pasidžiaugti patyliukais augančiu teisingos pigmentacijos žmonių skaičiumi Vilniuje.
            Žiurkiau, leisk man tau paaiškinti gyvenimą. Algoms kylant po 10% per metus, tiek teisingos, tiek neteisingos pigmentacijos svetimšalių žmonių Lietuvoje tik daugės. Kai dušmanai uždirba po 1500€ per mėnesį, imigraciją sustabdyti yra labai labai sunku, panašiai kaip Karabasui sunku sustoti meluoti, arba Gabriukui sunku žvelgti į prasčioką provincialą be atsainaus pasišlykštėjimo.

            Sustabdyti, aišku, galima, bet tik tokiomis priemonėmis su kuriomis nebūtų smagu net ir čiabuviams gyventi. Geriausia ko būtų galima tikėtis, tai kad valdze pasimokys iš visų Vakarų Europos migracinės politikos klaidų, ir priims racionalius sprendimus. Kokia tikimybė kad taip atsitiks? Zilch.
            If a lion could speak, we could not understand him.

            Comment


              Parašė rat

              Kam ta šlykšti kritika? Aš kaip tik džiaugiuosi, kad užsienio darbininkų, studentų ar pabėgėlių grupelės nebijo išeiti tamsiu paros metu į miestą.
              Tai jiems tamsoje kaip tik smagiau, ne taip matosi. Tik nereikia šypsotis.
              If a lion could speak, we could not understand him.

              Comment


                Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

                Žiurkiau, leisk man tau paaiškinti gyvenimą. Algoms kylant po 10% per metus, tiek teisingos, tiek neteisingos pigmentacijos svetimšalių žmonių Lietuvoje tik daugės. Kai dušmanai uždirba po 1500€ per mėnesį, imigraciją sustabdyti yra labai labai sunku, panašiai kaip Karabasui sunku sustoti meluoti, arba Gabriukui sunku žvelgti į prasčioką provincialą be atsainaus pasišlykštėjimo.

                Sustabdyti, aišku, galima, bet tik tokiomis priemonėmis su kuriomis nebūtų smagu net ir čiabuviams gyventi. Geriausia ko būtų galima tikėtis, tai kad valdze pasimokys iš visų Vakarų Europos migracinės politikos klaidų, ir priims racionalius sprendimus. Kokia tikimybė kad taip atsitiks? Zilch.
                Tai, kad Lietuvoje imigracija gana nedidelė, lyginant su vakarų Europos šalimis procentaliai.
                Flickr

                Comment


                  Parašė sankauskas Rodyti pranešimą
                  Žiurkiau, leisk man tau paaiškinti gyvenimą. Algoms kylant po 10% per metus, tiek teisingos, tiek neteisingos pigmentacijos svetimšalių žmonių Lietuvoje tik daugės. Kai dušmanai uždirba po 1500€ per mėnesį, imigraciją sustabdyti yra labai labai sunku, panašiai kaip Karabasui sunku sustoti meluoti, arba Gabriukui sunku žvelgti į prasčioką provincialą be atsainaus pasišlykštėjimo.

                  Sustabdyti, aišku, galima, bet tik tokiomis priemonėmis su kuriomis nebūtų smagu net ir čiabuviams gyventi.
                  Yra aibė variantų, kurie visiškai nepaliestų Lietuvos piliečių: neišdavinėti darbo vizų užsieniečiams, nesuteikinėti Lietuvos pilietybės užsieniečiams, nemokėti pensijų užsienio šalies piliečiams. Viskas OK.
                  O kas liečia gimtąją kalbą - tikriausiai, kaip žmogus anketoje parašo, taip statistika ir fiksuoja.
                  Visi forumų moderatoriai yra forumo balastas.

                  Comment


                    Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
                    Yra aibė variantų, kurie visiškai nepaliestų Lietuvos piliečių: neišdavinėti darbo vizų užsieniečiams, nesuteikinėti Lietuvos pilietybės užsieniečiams, nemokėti pensijų užsienio šalies piliečiams. Viskas OK.
                    O kas liečia gimtąją kalbą - tikriausiai, kaip žmogus anketoje parašo, taip statistika ir fiksuoja.
                    Tu kaip balturasas labai mėgsti aiškinti, ką lietuviams reiktų ir ko nereiktų daryti.

                    Aš nieko prieš, kad tu gyveni Lietuvoje, bet gal mūsų migracinę politiką palik mums.
                    If a lion could speak, we could not understand him.

                    Comment


                      Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                      Tai, kad Lietuvoje imigracija gana nedidelė, lyginant su vakarų Europos šalimis procentaliai.
                      Nedidelė, bet neabejotinai augs, norim mes to ar nenorim.
                      If a lion could speak, we could not understand him.

                      Comment


                        Parašė sankauskas Rodyti pranešimą
                        Tu kaip balturasas labai mėgsti aiškinti, ką lietuviams reiktų ir ko nereiktų daryti.
                        Kas čia per ksenofobinis pareiškimas? Kokį beraštį sudanietį pirmas pultum ginti, o lietuviškai kalbantį baltarusį už "neteisingą" nuomonę galima užsipulti tautybės pagrindu, ar ne?

                        Comment


                          Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
                          Kas čia per ksenofobinis pareiškimas? Kokį beraštį sudanietį pirmas pultum ginti, o lietuviškai kalbantį baltarusį už "neteisingą" nuomonę galima užsipulti tautybės pagrindu, ar ne?
                          Ech koks tu neprogresyvus. Juk diskriminacija prieš stipresnės pusės atstovą neįmanoma

                          Comment


                            Parašė sankauskas Rodyti pranešimą
                            Tu kaip balturasas labai mėgsti aiškinti, ką lietuviams reiktų ir ko nereiktų daryti.

                            Aš nieko prieš, kad tu gyveni Lietuvoje, bet gal mūsų migracinę politiką palik mums.
                            Kai mano seneliai atvyko į Lietuvą, Rusija ir Lietuva de-fakto buvo viena šalis. Taip kad eilinį kartą šovei pro šalį. Tuo labiau kad bearusiško kraujo aš neturiu.
                            Visi forumų moderatoriai yra forumo balastas.

                            Comment


                              Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
                              Kas čia per ksenofobinis pareiškimas? Kokį beraštį sudanietį pirmas pultum ginti, o lietuviškai kalbantį baltarusį už "neteisingą" nuomonę galima užsipulti tautybės pagrindu, ar ne?
                              Tai aš progresyvinis meritokratas, žmogų "puolu" už veiksmus ar pareiškimus, o ne dėl jo rasės.

                              Somaliečiai "inžinieriai ar gydytojai" man geriau iž budulį baltarusą, vagiantį magnetolas iš automobilių.
                              If a lion could speak, we could not understand him.

                              Comment


                                Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
                                Kai mano seneliai atvyko į Lietuvą, Rusija ir Lietuva de-fakto buvo viena šalis.
                                Na taip, tavo seneliai buvo okupavę mano senelio šalį.
                                If a lion could speak, we could not understand him.

                                Comment


                                  Manau, kad galime nesijaudinti del inzinieriu is Somalio antpludzio. Del tos pacios priezasties, kodel Brazilija nesijaudina del futbolininku is Lietuvos antpludzio.

                                  Comment


                                    Vokietis profesorius apie migraciją ir kaip vakarai ją patys skatina:
                                    – Minėjote, kad skirdami finansinę paramą Afrikai, mes jos gyventojus „užprogramuojame“ nelegaliais būdais vykti į Europą. Kaip reikėtų išspręsti migracijos problemą? Juk ir negaudami paramos žmonės nuo skurdo bėga į Europą.
                                    – Tai gali skambėti ciniškai, tačiau jei neskirsime paramos, daugybė žmonių negalės sau leisti atvykti į Europą. Neturtingiausiose Afrikos šalyse, pavyzdžiui, Malyje, negali tiesiog nuspręsti ir iškeliauti: tau reikia bilietų, sumokėti kontrabandininkams. O jie tokių pinigų neturi.
                                    https://www.15min.lt/naujiena/aktual...1042094?copied

                                    Comment


                                      Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

                                      Na taip, tavo seneliai buvo okupavę mano senelio šalį.
                                      Tai nieko nereiškia. Svarbu yra tas, kad aš esu lietuvos patriotas.
                                      Visi forumų moderatoriai yra forumo balastas.

                                      Comment


                                        Parašė Aleksio Rodyti pranešimą

                                        Tai nieko nereiškia. Svarbu yra tas, kad aš esu lietuvos patriotas.
                                        Toks patriotas, kad net šalies vardą mažąja raide parašei ?

                                        Comment


                                          Parašė Aleksio Rodyti pranešimą

                                          Tai nieko nereiškia. Svarbu yra tas, kad aš esu lietuvos patriotas.
                                          Tai somaliečių inžinierių vaikai irgi būtų Lietuvos patriotai.
                                          If a lion could speak, we could not understand him.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X