Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Migracija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Pazystu pensininke darzelio aukletoja, tai pensija 230€. Nors visa sveikata paliko darbe, o dabar neuztenka gydymui. Bet...,emigravo paskui dukra i Prancuzija, slaugo senelius ir gyvena pilnatveje

    Comment


      Parašė liutass Rodyti pranešimą
      Pazystu pensininke darzelio aukletoja, tai pensija 230€. Nors visa sveikata paliko darbe, o dabar neuztenka gydymui. Bet...,emigravo paskui dukra i Prancuzija, slaugo senelius ir gyvena pilnatveje
      Faktas, kad ir turėdamas savo butą, gana sunkiai išsiversi su 230eur. Manau, kad pensijos turėtų prasidėti nuo 300eur.

      Comment


        Tai o maistas, vaistai, pramogos?!

        Comment


          Parašė liutass Rodyti pranešimą
          Tai o maistas, vaistai, pramogos?!
          Manau kad dauguma pensininkų sunkiai verčiasi. Aš nestandartinis. Aš Gudžiausiu sovietmečiu niekada nedirbau valdiškame darbe. Oficialiai. Mokėjau mokesčius. Todėl man dabar vienintelis rūpestis - sveikata senatvėje

          Comment


            Parašė J.U. Rodyti pranešimą

            Manau kad dauguma pensininkų sunkiai verčiasi. Aš nestandartinis. Aš Gudžiausiu sovietmečiu niekada nedirbau valdiškame darbe. Oficialiai. Mokėjau mokesčius. Todėl man dabar vienintelis rūpestis - sveikata senatvėje
            Saugumietis?

            Comment


              Parašė liutass Rodyti pranešimą
              Tai o maistas, vaistai, pramogos?!
              Tu orientuojiesi aplinkoje? Kam tie 300 eur jei ne maistui, vaistams ir pramogoms? Na, neskaitant vidutiniškai kokių 30-50 eur komunaliniams. Baik nesamones kliedėt pagaliau.

              Comment


                Parašė liutass Rodyti pranešimą

                Saugumietis?
                Ne. Tiesa, KGB tampė

                Comment


                  Parašė Briedis

                  Neišsip*sinėk. Pateikiau naujausius (pernykščius) statistikos departamento duomenis.
                  Kauno m. sav. 5,4
                  Klaipėdos m. sav. 4,6
                  Panevėžio m. sav. 8,6
                  Šiaulių m. sav. 5,7
                  Vilniaus m. sav. 3,7
                  Kodėl gi tau nepasidomėjus Statistikos departamento ir Darbo biržos naudojamomis statistinėmis nedarbo skaičiavimo metodologijomis. Esu tikras, kad Statistikos departamento Standard deviation bus didesnis.
                  If a lion could speak, we could not understand him.

                  Comment


                    Parašė J.U. Rodyti pranešimą
                    Visi agituojantys už imigraciją iš tikro dėl trumpalaikės naudos, kuri dažnu atveju yra fiktyvi atiduoda savo Tėvynę kitataučiams. Dažniausiai remiamasi argumentu, kad nebus iš ko mokėti pensijų. Tai sutvarkykit šešėlį po velnių pagaliau! Aš pats pensininkas ir man pinigų užtenka, kas dejuoja jog neužtenka, ko gero dirbo puse etato, gal vokelius ėmė o gal stažo neturi, vis "atostogavo". Be to pensininkams žymiai mažesnės pragyvenimo išlaidos, dauguma turi nuosavus butus, nereikia mokėti banko paskolų, nereikia lizingu mokėti už automobilį ir tt. Jaunimui žymiai sunkiau, jais reikia rūpintis o ne pensininkais.
                    Nu bet ar norime kažkokios homogeniškos etninės valstybės? Really? Ok, neprisileiskim afrikiečių ir būkim atsargūs su musulmonais, bet šiaip bijoti bet kokios imigracijos yra maždaug tas pats, kas bijoti pedofilų klano ar driežažmogių t.y. visiškas idiotizmas.

                    Comment


                      Parašė John Rodyti pranešimą
                      Ok, neprisileiskim afrikiečių ir būkim atsargūs su musulmonais, bet šiaip bijoti bet kokios imigracijos yra maždaug tas pats, kas bijoti pedofilų klano ar driežažmogių t.y. visiškas idiotizmas.
                      Kaip galima prisileisti, jei ir taip nesiveržia imigruoti?
                      Flickr

                      Comment


                        Nu bet ar norime kažkokios homogeniškos etninės valstybės?
                        Daug vakariečių jau ima norėti . O lietuviai, lenkai, vengrai ir pan. niekada ir nebuvo nustoję to norėti. Vienas dalykas, kai natūraliai atvažiuoja kažkiek imigrantų, kurie tikrai nori gyventi konkrečioje šalyje, kitas dalykas, kai pagal kvotas vežami rinktiniai nuotykių ieškotojai iš vidurio Afrikos ir svaigstama apie kažkokią jų integraciją.

                        Comment


                          sankauskas: Parodyk tavo skaičių šaltinį arba nustok būti pakvaišus turgaus boba.

                          Comment


                            sankauskas, pas tave būna ir liuksusinių komentarų, bet nesuprantu kodėl aiškini kas priešinasi faktams. Aš ir briedis parodėm statistikos šaltinius. Tavo eilė.

                            Comment


                              Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
                              Daug vakariečių jau ima norėti . O lietuviai...
                              O lietuviai norėjo ir tebenori pas vakariečius (į UK, Airiją, Norgę ir Švediją). Turbūt jiems labai afrikiečiai patinka, kad taip veržiasi ten?

                              Comment


                                Lietuviai labai nenusimintų JK radę tik britus, Norvegijoje tik norvegus, Švedijoje - tik švedus .

                                Comment


                                  Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
                                  Lietuviai labai nenusimintų JK radę tik britus, Norvegijoje tik norvegus, Švedijoje - tik švedus .
                                  Užtat britai, norvegai, švedai labai nusimena matydami tiek daug atvykstančių lietuvių ir kitų rytų europiečių, ypač britai, kurie dėl to net už brexitą prabalsavo, kad tik lietuvių nebeįsileisti.
                                  Flickr

                                  Comment


                                    Jų reikalas įsileisti ar neįsileisti - britams indai ar pakistaniečiai nuo seno patinka labiau. Matyt, dėl kultūrinio artimumo .

                                    Comment


                                      Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
                                      Jų reikalas įsileisti ar neįsileisti - britams indai ar pakistaniečiai nuo seno patinka labiau. Matyt, dėl kultūrinio artimumo .
                                      Dėlto, kad indai nekonkuruoja su statistiniu britu. Indai yra pačiame dugne, kur brito nesutiksi.

                                      Comment


                                        Parašė andyour Rodyti pranešimą

                                        Dėlto, kad indai nekonkuruoja su statistiniu britu. Indai yra pačiame dugne, kur brito nesutiksi.
                                        Kaip ir lietuviai.
                                        Flickr

                                        Comment


                                          Parašė John Rodyti pranešimą

                                          Nu bet ar norime kažkokios homogeniškos etninės valstybės? Really? Ok, neprisileiskim afrikiečių ir būkim atsargūs su musulmonais, bet šiaip bijoti bet kokios imigracijos yra maždaug tas pats, kas bijoti pedofilų klano ar driežažmogių t.y. visiškas idiotizmas.
                                          Jei Lietuva būtų 40 milijonų valstybė ir vieningi kaip lenkai, galima būtų nesukti galvos. Bet kai Lietuva teturi 2,5 milijono o Hanibalas už vartų (Hannibal ad portas), negalime žaisti visokiais liberalizmais ir humanizmais. Čia tautos išlikimo klausimas.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X