Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Migracija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Nu jo, imigrantą, pasiryžusį rizikuoti savo gyvybe plaukiant per vandenyną su palaike valtele ir atiduodantį už tai visas savo gyvenimo santaupas, labiausiai stabdo baimė gauti tris rykštes.
    Tai tik viena iš priemonių, kuri Europos kairuoliams, mėgstantiems pūkuotų kačiukų nuotraukas, gal pasirodyti žiauri ir barbariška. Bet Singapūre rykštės taikomos įvairiose srityse ir, matyt, kad duoda rezultatą.
    V. Europa kritikuoja kokios nors Vengrijos statomas tvoras ir verčiau "sprendžia problemą" tvorelėmis ir gėlių vazonais gatvėse. Rykštės juokinga, bet "antiteroristinės" tvorelės gatvėse tai visai nejuokinga? Rykštės bent jau pigiau kainuotų. Na bet nelegalų net nesugebančioje deportuoti sąjungoje naivu tikėtis bet kokio radikalesnio sprendimo. Verčiau surengti demonstraciją ir pašūkauti mes nebijom, mes vieningi. Va čia tai veiksminga priemonė.

    Comment


      Atrodo dažnai, kad šių dienų europiečiai, viso to islamiškojo terorizmo bangos fone, atrodo lyg ant žemės gulintis vidutinio amžiaus vyras su "ray-ban" akiniai, "convers" kedais, languotais marškiniais (na, supratote) spardomas bet ko, kas tik nori ir jis už kiekvieną spyrį padėkoja ir dar žiūri, kad neįžeistų spardančiojo savo galbūt per greitu "ačiū".

      Comment


        Parašė Kristisz Rodyti pranešimą
        Kur iš tikrųjų gali būti pavydzys, tai šalis žymiai arčiau - Austrija, kuri priėmė nemažai imigrantų ir pabėgėlių, bet kažkokių didesnių incidentų neturėjo.
        Pabėgėlių krizės pradžioje Austrijoje taip pat netrūko kraupių atvykėlių daromų nusikaltimų, pagrinde seksualinių.
        Tačiau austrai laiku padarė išvadas ir nusprendė užkirsti kelią tolesniam nusikalstamumo didėjimui - visiems sulaikytiems ir kaltais pripažintiems migrantams skirtos ilgos laisvės atėmimo bausmės (kad išgasdinti kitus potencialius nusikaltėlius), 2016 m. viduryje sustabdytas naujų pabėgėlių priėmimas, įvesta sienos su Italija kontrolė bei pradėta griežčiau deportuoti teisę į prieglobstį neturinčius žmones, jau atvykusius į šalį.

        Laukiame, kada tokias pat išvadas padarys vokiečiai ir prancūzai. Įdomu, kada tai įvyks.
        Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
        Marsrutai.lt tinklaraštis!
        SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

        Comment


          Parašė Kristisz Rodyti pranešimą

          Kur iš tikrųjų gali būti pavydzys, tai šalis žymiai arčiau - Austrija, kuri priėmė nemažai imigrantų ir pabėgėlių, bet kažkokių didesnių incidentų neturėjo.

          Čia iš garsesnių dekadanso pvz.:
          Drama: Vienoje pabėgėlis iš Irako baseine išprievartavo berniuką: http://pasaulis.lrytas.lt/rytai-vaka...niuka-1618719/

          Arba galiu priminti, kad prieglobsčio prašytojai Austrijoje per pirmą 2016 pusmetį padarė 11158 nusikaltimus. Viso prieglobsčio prašytojų tuomet buvo 85000: http://www.krone.at/oesterreich/1115...n-story-528096

          Ir šiaip, vakarų visuomenėse, žinia, priimta neskelbti apie kitataučių nusikaltimus dėl įvariausių priežasčių, todėl reikia atsargiau su teiginiais, kad kažkokioje X šalyje pabėgėliai buvo šilti ir pukuoti.

          Comment


            Šviežia naujiena

            Italy: Polish Man Beaten Unconscious and Wife Gang Raped on Rimini Beach, African Migrants Suspected

            http://www.breitbart.com/london/2017...ang-rape-wife/

            Kristis su Sankausku pakomentuos, kad tokių atvejų labai nedaug, o lietuviai dar ir ne taip padaro .

            Comment


              Parašė sankauskas Rodyti pranešimą
              Buvo kalbėta, kaip puikiai Australija, Singapūras ir Japonija stabdo imigraciją. Skaičiai sako - not so much. Bet jūs niekada skaičių nemėgote, taip kad pykti negalima
              Deja skaičiai to nesako. Jūsų skaičiai apie imigrantų procentą populiacijoje, mes gi kalbame apie nelegalius imigrantus - su jais visos šios šalys tvarkosi puikiai.

              Comment


                Parašė digital Rodyti pranešimą
                Deja skaičiai to nesako. Jūsų skaičiai apie imigrantų procentą populiacijoje, mes gi kalbame apie nelegalius imigrantus - su jais visos šios šalys tvarkosi puikiai.
                Skaityk iš naujo. Kur ten buvo kalbėta apie nelegalius imigrantus?
                Kalbėta apie migraciją, kaip blogį per se.
                Paskutinis taisė sankauskas; 2017.08.28, 05:59.
                If a lion could speak, we could not understand him.

                Comment


                  Kalbėta apie migraciją, kaip blogį per se.
                  Ir nekalti vaistai tampa blogis, kai perdozuoji .

                  V. Sinica, FB
                  Rodos, du metai po atakų prieš Charlie Hebdo ir eitynių Paryžiuje, bet visiškai nieko nepasimokyta. Jie ten irgi nebijojo. Dabar vėl „Aš nebijau”, „ne islamofobijai” nepasiduoda terorui vadinasi. Gerai, kad tokius žygius prieš baimę ypatingai pasaugo specialiosios tarnybos. Kai sprogs „aš nebijau”, kas tada liks iš to šūkio? Galėtų jau ir dabar be papildomų tragedijų paskaičiuoti, kad „aš nebijau” politika kainavo jau lyg 461 gyvybę Europoje (kažkas paskaičiavo, ne aš), o dar svarbiau - faktinį nesaugumo jausmą. Nes gali sau meluoti kiek tik nori, o apklausose net jokio teroro pas save nematę lietuviai tik 2/10 nebijo keliauti dėl teroro išpuolių. Ką kalbėti apie kasdienį gyvenimą Paryžiuje ar Briuselyje. „Aš nebijau” yra pats tikriausias „aš labai bijau” transparantas. Jei iš tiesų nebijotų, nereikėtų jokių eitynių. Bijo, ir ne tik dėl savo saugumo. Bijo ką nors įžeisti, bijo ką nors padaryti, kad apsisaugotų, bijo aiškiai iškelti savo saugumą pirmiau svetimo. Teroristai pralaimi Sirijoje, bet laimi Europoje.

                  Comment


                    Tai palauk, gaunasi, kad nors aš sakau, kad nebijau, bet iš tikro bijau, nes bijau sau prisipažinti, kad bijau, nors sakau, kad nebijau?
                    O Sinica sako, kad bijo, bet iš tikro nebijo, nes nebijo pasakyti, kad bijo?
                    Bijau, kad logikos šiek tiek trūksta.
                    If a lion could speak, we could not understand him.

                    Comment


                      Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

                      Skaityk iš naujo. Kur ten buvo kalbėta apie nelegalius imigrantus?
                      Kalbėta apie migraciją, kaip blogį per se.
                      Gal ir kalbėta, bet tai yra esminis skirtumas visgi. Kažkaip dešimtmečius nebuvo akcentuojama migrantų problema Europoje. Kol neatsirado pabėgelių ir pseudo-pabėgelių srautas, kurį tiesiog nesugebėta tinkamai valdyti, bent jau pagal galiojančius įstatymus ir susitarimus.

                      Comment


                        Tai palauk, gaunasi, kad nors aš sakau, kad nebijau, bet iš tikro bijau, nes bijau sau prisipažinti, kad bijau, nors sakau, kad nebijau?
                        Skaičiai geriausiai parodo, kaip ten iš tikrųjų yra. Dabar jau Paryžiuje atsistato, nes ilgą laiką buvo ramu. Lygiai tas pats laukia Barselonos: mažiau turistų ir nuolaidos viešbučiams. O vietiniai neturi kur dėtis, tai belieka drąsintis demonstracijose.

                        Paris region loses 1.5 million tourists over terror fears
                        https://www.thelocal.fr/20170221/ile...o-terror-fears

                        Comment


                          Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

                          Skaityk iš naujo. Kur ten buvo kalbėta apie nelegalius imigrantus?
                          Kalbėta apie migraciją, kaip blogį per se.
                          Neapsimeskite šlanga. Šioje temoje 80-90% turbūt kalbama apie būtent nelegalius migrantus. Ypač paskutiniu metu.

                          Comment


                            Parašė digital Rodyti pranešimą
                            Neapsimeskite šlanga. Šioje temoje 80-90% turbūt kalbama apie būtent nelegalius migrantus. Ypač paskutiniu metu.
                            Sankauskas pats truputį mėgsta suplakti legalią ir nelegalią migraciją. Manau it goes without saying, kad mes čia nediskutuojam apie indus ir kinus su darbo vizom ar atykusius pagal visokias skills'ų ir points ar studijų programas

                            Comment


                              Laukiam dar vieno eilinio sankausko memo ar parašymo, kaip jam juokinga. Teisus buvo Andriulis - Kairė nesako Magdai nieko - kairė į Magdą tik piktai žiūri, nes Magda nieko nesupranta ir nėr čia ką su ja šnekėt. Galiu pridėti - ne vien piktai, bet ir iš aukšto žiūri.
                              Paskutinis taisė digital; 2017.08.28, 12:42.

                              Comment


                                Parašė Sula Rodyti pranešimą

                                Gal ir kalbėta, bet tai yra esminis skirtumas visgi. Kažkaip dešimtmečius nebuvo akcentuojama migrantų problema Europoje. Kol neatsirado pabėgelių ir pseudo-pabėgelių srautas, kurį tiesiog nesugebėta tinkamai valdyti, bent jau pagal galiojančius įstatymus ir susitarimus.
                                O taip, žinoma, paskutinių kelių metų migrantų į Europą srautas buvo valdomas prastai, priimta netinkamų sprendimų. Bet tai eilinės, pasakyčiau - "einamosios" problemos, kurias, be abejo, reikia spręsti geriau.

                                Bet kalbos apie Vakarų civilizacijos pabaigą, ir neišvengiamą Sharia law įsigalėjimą - puhhhleeese...

                                Dėl terorizmo baimės - taip, man baisu. Bet dar labiau baisu, kad mano vaikai neitų vieni prie ežero, kad pagiringas miegantis fūristas žmonos kelyje neužmuštų. Kad Šiauliai vėl liks turnyrinės lentelės dugne.

                                P.S. kas yra Magda, aš nežinau, tai nežinau, ir kodėl kairė į ją žiūri piktai. Angela Merkel?
                                Paskutinis taisė sankauskas; 2017.08.28, 13:24.
                                If a lion could speak, we could not understand him.

                                Comment


                                  Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

                                  O taip, žinoma, paskutinių kelių metų migrantų į Europą srautas buvo valdomas prastai, priimta netinkamų sprendimų. Bet tai eilinės, pasakyčiau - "einamosios" problemos, kurias, be abejo, reikia spręsti geriau.
                                  O kaip tą daryti? Ką siūlote?
                                  P.S. kas yra Magda, aš nežinau, tai nežinau, ir kodėl kairė į ją žiūri piktai. Angela Merkel?
                                  https://www.miestai.net/forumas/foru...17#post1580717

                                  Comment


                                    Dėl terorizmo baimės - taip, man baisu. Bet dar labiau baisu, kad mano vaikai neitų vieni prie ežero, kad pagiringas miegantis fūristas žmonos kelyje neužmuštų. Kad Šiauliai vėl liks turnyrinės lentelės dugne.
                                    Čia maždaug apsitvėriau savo kieme ir kažkokios tolimos problemos man nerūpi - kieme kol kas ramu. Kai somaliečiai ims lipti per tvorą, tada jau susirūpinsiu . Tik tada jau gali būti per vėlu rūpintis.

                                    Comment


                                      Parašė senasnamas Rodyti pranešimą

                                      Čia maždaug apsitvėriau savo kieme ir kažkokios tolimos problemos man nerūpi - kieme kol kas ramu. Kai somaliečiai ims lipti per tvorą, tada jau susirūpinsiu . Tik tada jau gali būti per vėlu rūpintis.
                                      Problema, kad po fraze „tolimos problemos“ kiekvienas gali pakišti kokias tik nori įsivaizduojamas ar išankstinio nusistatymo išpūstas bėdas

                                      Comment


                                        Kelių dar išpuolių reikia ir kiek žmonių turi žūti, kad tos bėdos neatrodytų "išpūstos dėl išankstinio nusistatymo"?

                                        Comment


                                          Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
                                          Kelių dar išpuolių reikia ir kiek žmonių turi žūti, kad tos bėdos neatrodytų "išpūstos dėl išankstinio nusistatymo"?
                                          Maždaug NYC World Trade Centre lygio, o gal dar net šiek tiek rimčiau, su kelių lėktuvų susprogdinimu, kokio nors Belgijos parlamento narių iššaudymu, kokio nors keliasdešimtūkstantinio miesto išnuodyjimas masinio naikinimo ginklo priemonėmis ir pan.
                                          Tik, IMHO islamistai to nedarys, nebent labiausiai nušokusių "atmarozkų" grupė.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X