Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

XIII Seimas ir XVIII Vyriausybė (po 2020 m. rinkimų)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą

    A, čia ta opozicija kuri 104 metus bando
    SD gan šviežiai atsiradę. „Teisinga“ opozicija sėkmingai priimami koalicijas ar ne nuo 90ųjų.

    Tiksliau ir 70ais socdemai kurį laiką buvo atkirsti nuo valdžios

    https://en.wikipedia.org/wiki/Swedis...mocratic_Party

    Comment


      Parašė Elis Rodyti pranešimą

      Su socdemų reitingų augimu yra vienas kažkiek įdomus dalykas: panašu, kad jie auga ne LVŽS ar DP, o TS ir LP sąskaita. Aišku, įmanomas ir variantas, kad vyksta ir judėjimas iš TS į LVŽS, o iš LVŽS į LSDP, bet tokiu atveju procentai tiesiog pilnai nesusideda. Ar gali būti, kad LSDP elektoratas "europietiškėja", t.y. artėja prie Vakarų Europai įprasto kairiųjų elektorato (išsilavinę, jaunesni negu vidutiniškai žmonės)?
      Ne, taip nėra. Paluckas bandė atnaujinti socdemus, ir jų reitingai tuomet siekė viso labo 6-7%. Dabartinė socdemų strategija yra tiesiog tylėti ir nereikšti savo nuomonės visais įmanomais probleminiais klausimais, šitaip persiviliojant visus tuos, kas nusivylė TS, bet tuo pačiu nenori balsuoti už LVŽS.

      Kaip jau minėta keliais pranešimais aukščiau, LSDP “europietiškėjimo” mitą į miltus sumalė balsavimas partnerystės klausimu

      Comment


        Paluckas vien tiktai savo asmenybe ir paluckiskumu (neveltui buves jungen konservatorius) suknezino reitingus iki 0

        Comment


          Parašė liutass Rodyti pranešimą
          Paluckas vien tiktai savo asmenybe ir paluckiskumu (neveltui buves jungen konservatorius) suknezino reitingus iki 0
          Arba vištas augini arba būni kairiųjų lyderis.

          Comment


            Parašė liutass Rodyti pranešimą
            Paluckas vien tiktai savo asmenybe ir paluckiskumu (neveltui buves jungen konservatorius) suknezino reitingus iki 0
            Reitingus suknežino tai, kad socdemai visiškai nebepažįsta savo rinkėjo. Už juos balsuodavo visokios kaimo močiutės iki kol jie nepradėjo apie LGBT partnerystes kalbėti.

            Comment


              Parašė liutass Rodyti pranešimą
              Paluckas vien tiktai savo asmenybe ir paluckiskumu (neveltui buves jungen konservatorius) suknezino reitingus iki 0
              jo, nenaturalu kai konservatorius komunistam vadovauja.

              Comment


                R. Rudzkis
                Ši Vyriausybė linkusi supriešinti žmones
                – Vyriausybės noras [skiepyti] pateisinamas, bet priemonės – ne?
                Vyriausybei trūksta subtilumo. Joje nėra žmonių, kurie įsijaučia į paprasto žmogaus vaidmenį.
                Ši Vyriausybė, deja, linkusi supriešinti žmones, dalija juos į baltus ir juodus, geriečius ir blogiečius. Vyriausybė turi atstovauti visus žmones, su įvairiausiomis pažiūromis, o ne tik tomis, kurios atitinka Vyriausybės požiūrį.

                – Kokia išaugusios visuomenės poliarizacijos priežastis?
                – Prastas bendravimas tarp valdančiosios daugumos ir plačiosios visuomenės. Jis isteriškas, pernelyg tiesmukiškas, valdingas. Toks bendravimas yra neįprastas šiuolaikinėse demokratinėse valstybėse

                http://www.lrytas.lt/verslas/rinkos-...ulus-20445605/

                Comment


                  Puiki naujiena, ypač kai pastarosiomis dienomis geresnių ekonomikos naujienų nelabai ir yra.
                  Kiek gi galima kalbėti apie išlaidas migrantams, kalio trąšų vagonus ir kiniečius. Kur kas įdomiau ministrės šukuosena.

                  Aušrinė Armonaitė nustebino nauja šukuosena: garbanas pakeitė tiesūs plaukai

                  .........
                  http://www.15min.lt/m/id/vardai/liet...i-1050-1551652
                  Paskutinis taisė Romas; 2021.08.28, 05:15.

                  Comment


                    Po Baltarusijos ir migrantų įvykių, man su Kinijos situacija vėl iškyla klausimas:
                    Kodėl Lietuva vėl eilinį kartą pakliūna į tokias situacijas, į kurias nepakliūna niekas iš kaimynų? Ir ar tai yra privalumas prieš tuos pačius kaimynus, ar trūkumas?
                    Snowflakes will attack U <3

                    Comment


                      Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
                      Po Baltarusijos ir migrantų įvykių, man su Kinijos situacija vėl iškyla klausimas:
                      Kodėl Lietuva vėl eilinį kartą pakliūna į tokias situacijas, į kurias nepakliūna niekas iš kaimynų? Ir ar tai yra privalumas prieš tuos pačius kaimynus, ar trūkumas?
                      Dėl tos pačios priežasties kaip ir kad EC mes žinomi kaip "tie diplomatai kurie visada prieš rusus". Mes turime vertybes ir pakankamą stuburą pastovėti už jas, tuo tarpu dauguma šalių toliau savo kišenės interesų nemato.

                      Comment


                        Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą

                        Dėl tos pačios priežasties kaip ir kad EC mes žinomi kaip "tie diplomatai kurie visada prieš rusus". Mes turime vertybes ir pakankamą stuburą pastovėti už jas, tuo tarpu dauguma šalių toliau savo kišenės interesų nemato.
                        Nelįsti į situacijas, kuriose galima nukentėti, yra "vertybių trūkumas"?
                        O jeigu man didžiausia vertybė - savo ir šeimos interesai ir saugumas, dėl to neinu aiškintis su piktu kaimynu, o tiesiog ignoruoju? Nes po to labai tikėtina, kad ir padangas mašinos nuleis, ir vaikai į mokyklą ramiai nenueis...
                        Snowflakes will attack U <3

                        Comment


                          Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą
                          Mes turime vertybes ir pakankamą stuburą pastovėti už jas...
                          O kas tie 'mes'? Vyriausybės reitingai žemiau plintuso, reiškias visuomenė jai nepritaria. Ir jei pasikeis valdžia ir pakeis politiką tai gausis kad 'mes' jau neturim vertybių? Paprasčiausiai taip jau gavosi kad valdžioje dabar žmonės su tam tikrais kompleksais, ambicijom ir gyvenimo supratimu (iškreiptu daugelio manymu) ir jie vykdo savo politiką pagal savo supratimą. Tad nėra jokių 'mes', prašom čia tuo 'mes' nesišvaistyti (nebent pats vyriausybėje dirbtumėte) ir kitų tokiu būdu neįžeidinėti.


                          Comment


                            Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
                            Po Baltarusijos ir migrantų įvykių, man su Kinijos situacija vėl iškyla klausimas:
                            Kodėl Lietuva vėl eilinį kartą pakliūna į tokias situacijas, į kurias nepakliūna niekas iš kaimynų? Ir ar tai yra privalumas prieš tuos pačius kaimynus, ar trūkumas?
                            It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                            Comment


                              Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
                              Po Baltarusijos ir migrantų įvykių, man su Kinijos situacija vėl iškyla klausimas:
                              Kodėl Lietuva vėl eilinį kartą pakliūna į tokias situacijas, į kurias nepakliūna niekas iš kaimynų? Ir ar tai yra privalumas prieš tuos pačius kaimynus, ar trūkumas?
                              nu gi ne per diena čia viską padarė, gerokai viskas ankščiau buvo suplanuota tiesiog visaska sukryto labai nepatogiai.

                              Comment


                                LNK 2021.08.20
                                I.Šimonytė – apie trūkinėjančius santykius su Kinija: jau vyksta dvišalės konsultacijos
                                Dabar yra daug prieštaringos informacijos apie tai, kaip čia klostosi ir klostysis toliau procesai. Aš nenorėčiau spekuliuoti, nes vyksta konsultacijos ir manau, kad po tų konsultacijų tiek vienoje, tiek kitoje pusėje bus aiškiau, kaip situacija klostysis. (...)

                                Į klausimą, ar, priimant Taivano atstovybės atidarymo sprendimą, valdžia buvo numačiusi galimą Pekino reakciją, I. Šimonytė atsakė pažymėjusi, kad su tuo susiduriama ne pirmą kartą (...)

                                Paklausta, ar gali būti atkurtas prekybinių traukinių judėjimas, premjerė teigė, kad to negali garantuoti.
                                „Aš nesu geležinkelio įmonė, todėl nesiimčiau garantuoti už nieką, tik už save ir tik praeityje. Vyriausybė deda visas pastangas, kad verslo nepatogumai būtų kaip įmanoma mažesni“, – pridūrė I. Šimonytė.

                                https://m.delfi.lt/lietuvoje/article.php?id=87993491
                                Kol kas ne itin konkretūs atsakymai.
                                Bent praturtintas metaforų lobynas - "Aš nesu geležinkelio įmonė"

                                Comment


                                  Interviu su premjere Ingrida Šimonyte.
                                  Dar viena skambi metafora pro šalį. Kažkaip subtilumo trūksta.
                                  Kiek ji turi būti pavargusi ir užknista tų pareigų, kad galvoje gimtų tokios metaforos, gąsdinančios jus mirtim.

                                  Delfi.lt
                                  Šimonytė: jei žmogus nusprendė nesiskiepyti, tai galioja draudimo sistemoje veikiantis principas
                                  – juk mokesčių mokėtojai išlaiko specialiąsias tarnybas, kurių darbas – numatyti, domėtis, tikrinti. (....)

                                  – Turbūt yra daug dalykų, apie kuriuos galima spėti, kad jie galbūt įvyks, bet suskaičiuoti tikimybę, kad taip bus, dar sunkiau, nei suskaičiuoti tikimybę, kad neskiepytas mirsite nuo COVID.

                                  https://m.delfi.lt/lietuvoje/article.php?id=88043541

                                  Comment


                                    Kur čia metafora? Šimonytė kaip visada sugeba neataktiškai konstatuoti faktą kai geriau būtų pasakyti ką nors PR friendly.

                                    Comment


                                      Tiesą sakant, visai patiko tas interviu. Klaidų taisymas prasideda nuo jų pripažinimo, o ne neigimo.
                                      Tik antraštė ištraukta iš konteksto

                                      „Delfi TV“ laida „Pokalbis“. 2021.08.28
                                      Atviras Dulkio interviu. Man tokia gėda, tokių keistenybių esu prikalbėjęs
                                      A.Dulkys, prieš užimdamas pareigas, žinojo, kur eina ir kokia sudėtinga situacija yra Lietuvoje pandemijos akivaizdoje. Paklausus, ar tam iš viso įmanoma pasiruošti, ministras tikino, kad krizės užklumpa tada, kai niekas nelaukia.
                                      „Aš manau, kad tikrai ne; be abejo, tarkime, kariai ruošiami karinei tarnybai ir panašiai, bet man atrodo, kad tikrosios krizės užklumpa tada, kai niekas nelaukia. Geriausias pavyzdys – pasiskaityti apie tuos žmones, kurie gyveno Pirmojo pasaulinio karo išvakarėse; kaip ir visos tautos, žmonės tikėjo, kad niekada nebus karo. Net būdavo skiriami apdovanojimai ekonomistams, kurie savo mokslo įrodymais įtikindavo, kad karas apskritai neįmanomas šioje žemėje, nes ekonominiai ryšiai tiek mus apraizgę ir čia niekada nebus nieko, bet, deja, turėjome du žiauriausius pasaulinius karus, ir tai parodė, kad žmogus, jo vertybės kur kas sunkesnės“.
                                      (...)

                                      Laidos pabaigoje ministro paklausta, ar jis turėtų ambicijų po kadencijos likti valdžioje. Politikas tikino, kad nelabai numano, kaip toliau susiklostys jo karjera.
                                      „Geras klausimas. Aš vis neišmokstu nutylėti to, ko nereikėtų sakyti.Pripažįstu, kad tą akimirką, kai mane pakvietė, visiškai negalvojau apie šituos dalykus. Man tai buvo analogiška kaip „ateik, padėk, nes vanduo kažkur užliejo“. Aš taip mačiau situaciją, o dabar pažiūrėkime (nieko nenoriu įžeisti) – yra daug patarėjų iš pirmosios kovido bangos. Pirmosios kovido bangos problemų mastas, skaičiai panašūs į dabartinius, pikas panašus, o mes dabar galvojame, kad pandemija yra atslūgusi. Kas tuomet dėjosi... Aš į tai buvau susikoncentravęs.

                                      Antra pamoka – pirmais mėnesiais ne viename interviu esu sakęs, kad, žinokite, aš ne politikas. Dabar suprantu, kokias nesąmones kalbėjau, juk viskas, mielasis, ministro postas ir yra politika. Man tokia gėda, kad pirmais mėnesiais tokių keistenybių jaučiuosi prikalbėjęs, nes tuo metu ir asmeniniame gyvenime visokių aplinkybių buvo, visai kita nuotaika. Taigi dabar atsakymo neturiu [dėl valdžios siekimo ateityje, aut. past.]“, – sako politikas.

                                      https://www.delfi.lt/news/daily/lith....d?id=88032517

                                      Comment


                                        Na ... Kiek dabar matau vykdoma intensyvi piaro kompanija - kokie jie dirbantys ir kokie jie geri žmonės.

                                        Comment


                                          Parašė udrius Rodyti pranešimą
                                          Na ... Kiek dabar matau vykdoma intensyvi piaro kompanija - kokie jie dirbantys ir kokie jie geri žmonės.
                                          Dirbantys ir po darbo

                                          Aušrinės Armonaitės vizitas sostinės baruose

                                          http://www.lrytas.lt/verslas/rinkos-...pasu-20558230/

                                          Penktadienio vakarą Armonaitė užsuko į kelis Vilniaus barus: patikrino, kaip veikia galimybių pasas

                                          www.delfi.lt/news/daily/lith....d?id=88052537

                                          Comment

                                          Working...
                                          X