Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Politkorektiškumas Lietuvoje ir pasaulyje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Žodžio laisvė nėra žmogaus orumo dalis?

    Comment


      Būti ar nebūti?

      Comment


        Parašė Evier Rodyti pranešimą
        Vienu žodžiu, užtenka čia tom nesąmonėm užsiiminėt. Kai kurie jau apie obuolius diskutuot pradėjo...
        Net jei parašyčiau nobelio premijos vertą mokslo studiją apie atrastą hate speech geną čia forume jis nieko nebūtų vertas, nes paprasčiausiai diskusijoje yra ignoruojama absoliučiai viskas.
        Kaip sakoma, visi keliai veda į totalitarizmą. Na, turiu blogų žinių, absoliuti laisvė veda į anarchiją. Norit pažeminti jau ilgus metus nusistvovėjusį visiems priimtiną dalyką - žmogaus orumą. Tuoj beliks atsisakyti teisėsaugos, nes daug ką baudžia be reikalo ir varžo laisves, o tada ir iš vis valdžios. Jeigu norit, galiu ir aš jum kiekvienoj žinutėj prikišinėt kraštutinumus - anarchiją, kaip jūs man totalitarizmą.
        Taigi, hate speech egzistuoja, galit susitaikyti. Arba siūlykit kitokius variantus, kaip šviesti tamsuolius, papildykit diskusiją, o ne terškit savo totalitarizmo fobijom. Kolkas mačiau tik tokį pasiūlymą "reikia siekti, kad visuomenėje nebūtų rasistų ir homofobų" bet labai abstruktus teiginys, visi tiek gali pasakyti.
        Ne nėra, nes visą kalba galima interpretuoti savaip, kad ir kaip tu to nenorėtum.
        Aukšto IQ Danskės Darbuotojas.

        Comment



          Aš turiu omeny egzistuoja kaip priemonė, kaip funkcija. Ne apie patį reiškinį.
          Gali sugalvoti geriau, kaip šviest tamsuolius. Gal net parašysi visą švietimo programą, bet tam reik labai daug kompetencijų, nes tai apima ir žmonių psichologines problemas.
          O jei taip nori beribių laisvių - eik į dark net'ą. Pamatysi kaip atrodo anarchija, kur viskas leidžiama. Gal patiks.

          Comment


            Parašė Evier Rodyti pranešimą

            Aš turiu omeny egzistuoja kaip priemonė, kaip funkcija. Ne apie patį reiškinį.
            Gali sugalvoti geriau, kaip šviest tamsuolius. Gal net parašysi visą švietimo programą, bet tam reik labai daug kompetencijų, nes tai apima ir žmonių psichologines problemas.
            O jei taip nori beribių laisvių - eik į dark net'ą. Pamatysi kaip atrodo anarchija, kur viskas leidžiama. Gal patiks.
            Tai taip, tai yra subjektyvi funkcija. Kas nepatinka X, tas tampa neapykantos kalba X požiūriu. Nelabai yra objektyvaus neapykantos kalbos apibrėžimo. Seniau šioks toks buvo - smurto skatinimas. Bet dabar ir tas dingsta.

            Comment


              Parašė mantasm Rodyti pranešimą

              Tai taip, tai yra subjektyvi funkcija. Kas nepatinka X, tas tampa neapykantos kalba X požiūriu. Nelabai yra objektyvaus neapykantos kalbos apibrėžimo. Seniau šioks toks buvo - smurto skatinimas. Bet dabar ir tas dingsta.
              Pavyzdys. "X rasės atstovai man yra pasišlykštėtini, panašūs į mutantus, geriau jau jie man nepasipainiotų kelyje". Be to, kad X rasės atstovą tai psichologiškai neigiamai paveiks (o didesnis kiekis tokių žinučių gali ir rimtai psichologiškai išbalansuoti), tai smurto skatinimas, ar ne?

              Comment


                Parašė Evier Rodyti pranešimą
                Pavyzdys. "X rasės atstovai man yra pasišlykštėtini, panašūs į mutantus, geriau jau jie man nepasipainiotų kelyje". Be to, kad X rasės atstovą tai psichologiškai neigiamai paveiks (o didesnis kiekis tokių žinučių gali ir rimtai psichologiškai išbalansuoti)
                Tegul stiprina savo nervinę sistemą.
                Parašė Evier Rodyti pranešimą
                tai smurto skatinimas, ar ne?
                Ne. Smurto skatinimas yra kai "einam mušti X".
                Visi forumų moderatoriai yra forumo balastas.

                Comment


                  Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
                  Tegul stiprina savo nervinę sistemą.
                  Akizvaidu, kad neišmanai nieko apie "nervinę sistemą".

                  Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
                  Ne. Smurto skatinimas yra kai "einam mušti X".
                  "Geriau jie man nepasipainiotų kelyje" tiesiogiai nesiūlo smurtauti, bet sukelia užuominą apie tai.
                  O "tokius reiktų šaudyti"? Gi nesiūlo, tik šiaip pasakė, kad reiktų.

                  Comment


                    Parašė Evier Rodyti pranešimą
                    "Geriau jie man nepasipainiotų kelyje" tiesiogiai nesiūlo smurtauti, bet sukelia užuominą apie tai.
                    O "tokius reiktų šaudyti"? Gi nesiūlo, tik šiaip pasakė, kad reiktų.
                    Artėji prie tumblerinų kuriems fizinės traukos nejautimas vienam ar kitam fiziniam bruožui tolygu smurtui Ką jau kalbėti apie pasakymus kaip "nepatinka", "ne mano skonio" ir t.t.

                    Comment


                      Geriau jau nesusipainiotu Evier man kelyje.
                      Aukšto IQ Danskės Darbuotojas.

                      Comment


                        Parašė mantasm Rodyti pranešimą

                        Artėji prie tumblerinų kuriems fizinės traukos nejautimas vienam ar kitam fiziniam bruožui tolygu smurtui Ką jau kalbėti apie pasakymus kaip "nepatinka", "ne mano skonio" ir t.t.
                        Nesupratau, prie ko tokių?

                        Comment


                          Edinburgh law student accused of hate crime after mocking Isis

                          https://www.google.com/amp/s/www.edi...s-597004%3famp

                          Evier pakomentuok.

                          Comment


                            Parašė AšNeRobotas Rodyti pranešimą
                            Edinburgh law student accused of hate crime after mocking Isis

                            https://www.google.com/amp/s/www.edi...s-597004%3famp

                            Evier pakomentuok.
                            Ką aš galiu pakomentuot? Visokių bepročių būna. Na nebent yra papildomos informacijos, kuri neminima straipsnyje.

                            Comment


                              Parašė Evier Rodyti pranešimą

                              Ką aš galiu pakomentuot? Visokių bepročių būna. Na nebent yra papildomos informacijos, kuri neminima straipsnyje.
                              Bet jie naudoja tokius pačius argumentus kaip ir tu. Juos gi įžeidė žodžiai. Kodėl tada jie bepročiai?

                              Comment


                                Parašė AšNeRobotas Rodyti pranešimą

                                Bet jie naudoja tokius pačius argumentus kaip ir tu. Juos gi įžeidė žodžiai. Kodėl tada jie bepročiai?
                                Anarchistai irgi naudoja tokius pačius argumentus, kaip ir jūs - laisvė sakyti bet ką ir bet kam. Kuris dabar iš mūsų teisesnis?

                                Comment


                                  Parašė Evier Rodyti pranešimą

                                  Anarchistai irgi naudoja tokius pačius argumentus, kaip ir jūs - laisvė sakyti bet ką ir bet kam. Kuris dabar iš mūsų teisesnis?
                                  Kas blogai su anarchistais?

                                  Comment


                                    Parašė mantasm Rodyti pranešimą

                                    Kas blogai su anarchistais?
                                    Kas blogai su komunistais ar šiaip su totalitaristais?
                                    Krč net gėda tokia nesąmones rašinėt. Bet išlaikysiu tokią “argumentavimo” liniją, kol suprasit kokia beprasmiška diskusija.

                                    Comment


                                      Parašė Evier Rodyti pranešimą

                                      Kas blogai su komunistais ar šiaip su totalitaristais?
                                      Krč net gėda tokia nesąmones rašinėt. Bet išlaikysiu tokią “argumentavimo” liniją, kol suprasit kokia beprasmiška diskusija.
                                      Tamstai pirmam užkliuvo anarchistai. Tai ir klausiu.
                                      Paskutinis taisė mantasm; 2020.12.07, 18:32.

                                      Comment


                                        Parašė Evier Rodyti pranešimą

                                        Anarchistai irgi naudoja tokius pačius argumentus, kaip ir jūs - laisvė sakyti bet ką ir bet kam. Kuris dabar iš mūsų teisesnis?
                                        Anarchistai yra komunistai ir jų argumentai yra panašesni į tavo negu į mano.
                                        Jie sakys, kad yra už žodžio laisvę, bet ta laisvė yra įmanoma tik esant jų politinei santvarkai. Kitaip tariant kitų pažiūrų žmonės yra fašistai ir jiems negalima turėti laisvės.

                                        Ir iš viso, šiuolaikinis anarchizmas yra komunizmo atšaka.

                                        Comment


                                          Parašė AšNeRobotas Rodyti pranešimą

                                          Anarchistai yra komunistai ir jų argumentai yra panašesni į tavo negu į mano.
                                          Jie sakys, kad yra už žodžio laisvę, bet ta laisvė yra įmanoma tik esant jų politinei santvarkai. Kitaip tariant kitų pažiūrų žmonės yra fašistai ir jiems negalima turėti laisvės.

                                          Ir iš viso, šiuolaikinis anarchizmas yra komunizmo atšaka.
                                          Kaip čia išmąstei? Dabar jau visi komunistai, kas turi kažkokias politines pažiūras?
                                          Vienžo, reikia siekti, kas visuomenėje nebūtų rasistų ir homofobų. Supratau.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X