Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Politkorektiškumas Lietuvoje ir pasaulyje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Evier Rodyti pranešimą

    Šiaip daug juokaujama ir iš ne baltųjų. "Šeimos biče", labai populiariam amerikietiškam juodo ir absurdo humoro animaciniam filmuke labai daug juokaujama apie juodukus, azijiečius, homoseksualus, moteris, vyrus ir t.t. Teiginys tavo absoliučiai nepagrįstas.
    “The Office,” “Family Guy,” and “The Simpsons” are the latest television shows to make changes amid the nation’s ongoing protests regarding systemic racism and police brutality.

    Mike Henry, who voiced Cleveland Brown on “Family Guy” for two decades, announced on Twitter he would step down from the role. Henry announced his decision following reports that Jenny Slate and Kristen Bell would no longer voice Black characters on Netflix’s “Big Mouth” and Apple TV+’s “Central Park,” respectively.

    As for “The Simpsons,” which has been the subject of criticism since 2017’s “The Problem With Apu,” the show’s producers announced on Friday that white actors will no longer portray non-white characters. Hank Azaria, who portrayed Apu on the show, announced he would no longer voice the character on the series earlier in the year.
    Šaltinis: https://www.indiewire.com/2020/06/th...or-1234569974/
    Aukšto IQ Danskės Darbuotojas.

    Comment


      Nesuprantu, kuo blogai, kai baltieji įgarsina juodukus, bet taip pat nesuprantu, prie ko čia? Apie juokelius užsiminei iš pradžių.

      Comment


        Evier kartais man atrodo, kad tavo mėgstamiausias gabalas Johno Lennono Imagine

        Comment


          Parašė Evier Rodyti pranešimą
          Nesuprantu, kuo blogai, kai baltieji įgarsina juodukus, bet taip pat nesuprantu, prie ko čia? Apie juokelius užsiminei iš pradžių.
          Na matai dvigubi standartai, negrai vienas kita mėgsta vadinti "nigger" ir niekas nekreipia dėmesio, bet jeigu esi baltasis tai tavo gyvenimas gali būti sugadintas net jeigu tai tik žodžiai dainoje

          Aukšto IQ Danskės Darbuotojas.

          Comment


            Parašė AšNeRobotas Rodyti pranešimą
            Evier kartais man atrodo, kad tavo mėgstamiausias gabalas Johno Lennono Imagine
            Aš tau nepatinku?

            Comment


              Parašė Kvailas Rodyti pranešimą

              Na matai dvigubi standartai, negrai vienas kita mėgsta vadinti "nigger" ir niekas nekreipia dėmesio, bet jeigu esi baltasis tai tavo gyvenimas gali būti sugadintas net jeigu tai tik žodžiai dainoje

              Čia real thing, nesurežisuota? Tiek pat radikali nesąmonė kaip ir "įžeidinėjimai čia tik žodžio laisvė"

              Comment


                Parašė Evier Rodyti pranešimą

                Aš tau nepatinku?
                Nežinau. Nepažystu tavęs. Tikiuosi nepriimsi mano praeito komentaro kaip hate speech.

                Comment


                  Parašė AšNeRobotas Rodyti pranešimą

                  Nežinau. Nepažystu tavęs. Tikiuosi nepriimsi mano praeito komentaro kaip hate speech.
                  Man tai visiškai dzin, jei būtų ir hate speech. Reiškias kažką darau gerai Bet geriau paskaityk visas mano dėstomas mintis, o ne po vieną atsitiktinę, gal tada mano mąstymas taps aiškesnis. Nebent tau irgi visur komunizmas vaidenas.

                  Comment


                    Parašė Evier Rodyti pranešimą

                    Man tai visiškai dzin, jei būtų ir hate speech. Reiškias kažką darau gerai Bet geriau paskaityk visas mano dėstomas mintis, o ne po vieną atsitiktinę, gal tada mano mąstymas taps aiškesnis. Nebent tau irgi visur komunizmas vaidenas.
                    Na tai tavo mintys ne per daugiusia skiriasi nuo kitų, kurie turi tokią pačią nuomonę.
                    Kažkada reddite ginčijausi su kažkokiu dalbajobu kuris įrodinėjo, kad baltaodis gali būti rasistu baltaodžiui. Esmė tame, kad dabar plinta labai daug visokių ideologizuotų, politizuotų semantinių išvedžiojimų.
                    Dažniausiai pačioj visuomenėj nusistovi požiūris ir kalbos etiketas. Žmonės būda dalbajobai, žmonės suklysta, jie būna netaktiški, jie yra visokie, bet nereikia kriminalizuot jų kalbos, nebent ta kalba skatina smurtą. Reiktų kovot dėl tokios visuomenės kur žmonės nebūtų rasistais ir homofobais, o ne įvedinėt kažkokius idiotiškus draudimus kurie realybėj dar labiau skatina rasizmą ir homofobiją.

                    Comment


                      Parašė Evier Rodyti pranešimą
                      Ko tu negali sakyt? Kitų įžeidinėt? Ot bėda.
                      Aš neturiu teisės sakyti apie save nesutikimą su oficialią versiją. Antivakseriai, "Plokščiosios žemės" ir "Mėnuolio sąmokslo" šalininkai turi teisę išsakyti savo nuomonę, o aš negaliu. O tai yra diskriminacija pagal įsitikinimus (t.y. KGBizmas).
                      Visi forumų moderatoriai yra forumo balastas.

                      Comment


                        Parašė AšNeRobotas Rodyti pranešimą

                        Na tai tavo mintys ne per daugiusia skiriasi nuo kitų, kurie turi tokią pačią nuomonę.
                        Kažkada reddite ginčijausi su kažkokiu dalbajobu kuris įrodinėjo, kad baltaodis gali būti rasistu baltaodžiui. Esmė tame, kad dabar plinta labai daug visokių ideologizuotų, politizuotų semantinių išvedžiojimų.
                        Dažniausiai pačioj visuomenėj nusistovi požiūris ir kalbos etiketas. Žmonės būda dalbajobai, žmonės suklysta, jie būna netaktiški, jie yra visokie, bet nereikia kriminalizuot jų kalbos, nebent ta kalba skatina smurtą. Reiktų kovot dėl tokios visuomenės kur žmonės nebūtų rasistais ir homofobais, o ne įvedinėt kažkokius idiotiškus draudimus kurie realybėj dar labiau skatina rasizmą ir homofobiją.
                        Tas tai taip. Taip visada ir buvo. Bet kai kurie forumiečiai tai kvestionuoja ir kaip supratau palaiko idėją, kad tas kalbos etiketas nereikalingas.
                        Kas liečia hate speech, dabar jau supratau ką turit omeny. Iš tikro niekada nesureikšminau šito dalyko, niekada nėra tekę pasinaudot šia funkcija, bet gerai pagalvojus, ji turbūt nelabai tikslingai veikia, jei yra cenzūruojamas humoras.
                        O pati funkcija aš manau atsirado ne cenzūrai, o kad internete būtų suvaldyti agresyvūs vartotojai, nes komentarams dar ne taip seniai nebuvo beveik jokių taisyklių. Ir ta riba tarp neigiamos nuomonės išreiškimo ir neapykantos ar net smurto kurstymo kai kuriais atvejais gali būti sunkiai pamatuojama.
                        Taip, reiktų kovot, kad visuomenėje nebūtų rasistų ir homofobų, bet bėda ta, kad kova gali vykti tik nacionaliniu lygiu, bet ne globaliu, o pasaulinėmis komunikacijos platformomis naudojasi žmonės iš daugelio šalių. Tarkim JAV negali pakovot dėl visuomenės kokioj nors Vengrijoj, o Vengrija pati to nedaro, ir net atvirkščiai, nacionaliniu lygiu skatina neapykantą, bet vengrai naudojasi tom pačiom priemonėm komunikacijai, kaip ir amerikiečiai, taigi pastariesiems tuos, pvz, homofobiškus vengrų komentarus belieka trinti, daugiau jie nieko negali padaryt. Žodžiu, jei supratot, ką noriu pasakyt.

                        Comment


                          Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
                          Aš neturiu teisės sakyti apie save nesutikimą su oficialią versiją. Antivakseriai, "Plokščiosios žemės" ir "Mėnuolio sąmokslo" šalininkai turi teisę išsakyti savo nuomonę, o aš negaliu. O tai yra diskriminacija pagal įsitikinimus (t.y. KGBizmas).
                          Ką konkrečiai omeny turi? Negali pasakyt, kad gėjai yra šlykštūs? Jei pasakysi, kad tau tai nepriimtina, nieks tavęs tikrai nebaus, jau daug ir skandalingesnių pasisakymų esi padaręs - ir nieko.
                          Tiesiog man kartais atrodo, kad tie "beribių laisvių" šalininkai tenori laisvių tam, kad galėtų menkinti kitų laisves, taip tiesiog manipuliuodami demokratija.

                          Comment


                            Parašė Evier Rodyti pranešimą
                            Ką konkrečiai omeny turi? Negali pasakyt, kad gėjai yra šlykštūs?
                            Aš omeny turėjau visai kitus geopolitinius procesus.
                            Parašė Evier Rodyti pranešimą
                            Tiesiog man kartais atrodo, kad tie "beribių laisvių" šalininkai tenori laisvių tam, kad galėtų menkinti kitų laisves, taip tiesiog manipuliuodami demokratija.
                            Tai ne manipuliavimas, o tiesiog savo prigimtinių demokratinių teisių siekis.
                            Visi forumų moderatoriai yra forumo balastas.

                            Comment


                              Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
                              Aš omeny turėjau visai kitus geopolitinius procesus.
                              Tai ne manipuliavimas, o tiesiog savo prigimtinių demokratinių teisių siekis.
                              Tada nėr apie ką kalbėt, nes nežinau ką konkrečiai turi omeny.

                              Comment


                                Parašė Evier Rodyti pranešimą
                                Tada nėr apie ką kalbėt, nes nežinau ką konkrečiai turi omeny.
                                Kieno Karabachas? Kas į ką šaudė?
                                Visi forumų moderatoriai yra forumo balastas.

                                Comment


                                  Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
                                  Kieno Karabachas? Kas į ką šaudė?
                                  Šia tema aš visiškai Nesidomėjau.

                                  Comment


                                    Parašė Evier Rodyti pranešimą
                                    Šia tema aš visiškai Nesidomėjau.
                                    Tu nesidomi visomis gyvenimo temomis.
                                    Visi forumų moderatoriai yra forumo balastas.

                                    Comment


                                      Parašė Evier Rodyti pranešimą

                                      Ką konkrečiai omeny turi? Negali pasakyt, kad gėjai yra šlykštūs? Jei pasakysi, kad tau tai nepriimtina, nieks tavęs tikrai nebaus, jau daug ir skandalingesnių pasisakymų esi padaręs - ir nieko.
                                      Tiesiog man kartais atrodo, kad tie "beribių laisvių" šalininkai tenori laisvių tam, kad galėtų menkinti kitų laisves, taip tiesiog manipuliuodami demokratija.
                                      Kad obuoliai šlykštu pasakyti galiu, o kad gėjai - ne? Dar galiu pasakyti, kad komunistai - šlykštu? Ar jau nebe?

                                      Comment


                                        Parašė Evier Rodyti pranešimą

                                        “Na ir”????? “Niekis”???? Bet čia rimtai šitam forume didžioji dalis trolių susirinkę.
                                        Taip. Įžeidimas yra visiškai niekis palyginus su neigiamomis žodžio laisvės ribojimo pasėkmėmis.

                                        Parašė VNS Rodyti pranešimą

                                        Tikrai nerastas. Bet užtat pagal kai kuriuos dalyvius rastas IQ genas. True story...
                                        Ne QI genas o 36 genų išsireiškimai, kurie turi įtakos IQ.

                                        Parašė Evier Rodyti pranešimą
                                        Hate speech internetuose yra labai common thing.
                                        Nėra tokio dalyko kaip hate speech. Hate speech yra tiesiog vadinamas free speech you disagree with.

                                        Parašė Evier Rodyti pranešimą

                                        Vajėzus, visur tik komunizmas ir totalitarizmas vaidenas. Kas čia taip sutraumavo jus visus?
                                        Tai kai nuveža į areštinę ir duodą baudą nes kažką parašei twiteryje tai čia ne totalitarianizmas?


                                        Comment


                                          Vienu žodžiu, užtenka čia tom nesąmonėm užsiiminėt. Kai kurie jau apie obuolius diskutuot pradėjo...
                                          Net jei parašyčiau nobelio premijos vertą mokslo studiją apie atrastą hate speech geną čia forume jis nieko nebūtų vertas, nes paprasčiausiai diskusijoje yra ignoruojama absoliučiai viskas.
                                          Kaip sakoma, visi keliai veda į totalitarizmą. Na, turiu blogų žinių, absoliuti laisvė veda į anarchiją. Norit pažeminti jau ilgus metus nusistvovėjusį visiems priimtiną dalyką - žmogaus orumą. Tuoj beliks atsisakyti teisėsaugos, nes daug ką baudžia be reikalo ir varžo laisves, o tada ir iš vis valdžios. Jeigu norit, galiu ir aš jum kiekvienoj žinutėj prikišinėt kraštutinumus - anarchiją, kaip jūs man totalitarizmą.
                                          Taigi, hate speech egzistuoja, galit susitaikyti. Arba siūlykit kitokius variantus, kaip šviesti tamsuolius, papildykit diskusiją, o ne terškit savo totalitarizmo fobijom. Kolkas mačiau tik tokį pasiūlymą "reikia siekti, kad visuomenėje nebūtų rasistų ir homofobų" bet labai abstruktus teiginys, visi tiek gali pasakyti.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X