Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Politkorektiškumas Lietuvoje ir pasaulyje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė mantasm Rodyti pranešimą

    Tamstai pirmam užkliuvo anarchistai. Tai ir klausiu.
    Jūs visus mano argumentus pritempinėjat prie komunizmo arba prie totalitarizmo, tai aš dabar darau tą patį. Vien tik kalbėsiu apie anarchiją.

    Comment


      Parašė Evier Rodyti pranešimą

      Kaip čia išmąstei? Dabar jau visi komunistai, kas turi kažkokias politines pažiūras?
      Vienžo, reikia siekti, kas visuomenėje nebūtų rasistų ir homofobų. Supratau.
      Pasiskaityk ką jie patys rašinėja ir nekils klausimų kaip išmąsčiau.

      Comment


        Parašė Evier Rodyti pranešimą
        Kas blogai su komunistais ar šiaip su totalitaristais?
        O kiek jums buvo metų kai 1991 TSRS visiems laikams išnyko iš pasaulio žemėlapio?

        Comment


          Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
          O kiek jums buvo metų kai 1991 TSRS visiems laikams išnyko iš pasaulio žemėlapio?
          Nepradėkit cituot random žodžių, ištrauktų iš konteksto.
          Nebuvo dar manęs, bet labai džiaugiuos, kad išnyko.

          Comment


            Parašė Evier Rodyti pranešimą
            Nebuvo dar manęs, bet labai džiaugiuos, kad išnyko.
            Buvau 100% tuo įsitikinęs. Todėl jums, pienburniams, totalitarizmas ir komunizmas yra tiesiog politologijos terminai. O mums, kurie TSRS laikais kentėjo nepritieklių, negalimybę važinėti po pasaulį, negalimybę klausyti laisvojo žodžio ar negalimybę išreikšti savo nuomonę - tai yra baisus dalykas.

            Comment


              Ką tai keičia, tu galvoji nežinau kaip tada gyvenot?? Pienburnis, bet jaučiuosi protingesnis už tave.
              O jums, gyvenusiems tokioj priespaudoj, turėtų būt akivaizdu, kad tokie išsireiškimai kaip “žmogus su tatuiruotėm ne žmogus” yra tiesus kelias į komunizmą. Tai paprasčiausia veidmainystė.

              Comment


                Parašė Evier Rodyti pranešimą
                Ką tai keičia, tu galvoji nežinau kaip tada gyvenot??
                Taip, tu nežinai ką reiškia "cukrus parduodamas nuo 8.00, o likučiai - nuo 17.00" (o po poros mėnesių - po 1,5/2,0 kg mėnesiui), tu nežinai ką reiškia tualetiniio popieriaus stygius. Ir tu, nežinantintis nieko apie KGB - nori grąžinti mus į totalinio sekimo laikus.

                Comment


                  Prie ko čia deficitas??? Kokio totalinio sekimo?? Ar ant tiek nesugebi atskirti žmogaus teisių, kurios būtent ir buvo labiausiai engiamos komunizmo laikais, nuo visų kitų sovietų prigalvotų iškrypimų? Ir iš vis kam viską suplaki į vieną? Aš aišku suprantu kam, kad yra toks stiprus nusistatymas, bet galų gale pradėk MĄSTYTI, jei pradėtum, suprastum, kas komunizme iš tikro buvo tragedija, kas lėmė tuos nusikaltimus žmogiškumui? O gi to žmogiškumo nebuvimas. Sovietų sąjungoj tas komunizmas iš vis toks iškrypęs buvo, kad dar nežinau ar galima būtų tai vadint komunizmu. Iš tiesų tai buvo paminklas savanaudiškumui ir terorui prieš žmogaus orumą.

                  Comment


                    Parašė Evier Rodyti pranešimą
                    Aš aišku suprantu kam, kad yra toks stiprus nusistatymas, bet galų gale pradėk MĄSTYTI, jei pradėtum, suprastum, kas komunizme iš tikro buvo tragedija, kas lėmė tuos nusikaltimus žmogiškumui?.
                    Taip, ir negalimybė sakyti viską ką noriu yra grynas komunizmas.

                    Comment


                      Uždarant temą, mano tėvai ir seneliai tikrai pasistengė, kad suprasčiau kas yra komunizmas. Aš žinau savo vertybes, visą gyvenimą jos buvo labiausiai priešingos komunizmui. Tų vertybių nekeisiu, nors čia keli asmenys su savo iškrypusia pasaulėžiūra, vien kraštutinumų matymu visame kame ir pabandė man tą komunizmą pripaišyti, o kas ironiškiausia, jog būtent toks jų mąstymas ir skatina tą jų įsivaizduojamą “komunizmą”, nes neaišku kaip dar kovoti su žmogaus orumo žeminimu. Anyway, ačiū, susipažinau, gyvenime pravers, gero vakaro.

                      Comment


                        Parašė Evier Rodyti pranešimą
                        Uždarant temą, mano tėvai ir seneliai tikrai pasistengė, kad suprasčiau kas yra komunizmas. Aš žinau savo vertybes, visą gyvenimą jos buvo labiausiai priešingos komunizmui. Tų vertybių nekeisiu, nors čia keli asmenys su savo iškrypusia pasaulėžiūra, vien kraštutinumų matymu visame kame ir pabandė man tą komunizmą pripaišyti, o kas ironiškiausia, jog būtent toks jų mąstymas ir skatina tą jų įsivaizduojamą “komunizmą”, nes neaišku kaip dar kovoti su žmogaus orumo žeminimu. Anyway, ačiū, susipažinau, gyvenime pravers, gero vakaro.
                        Iki

                        Comment


                          Parašė Evier Rodyti pranešimą
                          Uždarant temą, mano tėvai ir seneliai tikrai pasistengė, kad suprasčiau kas yra komunizmas.
                          Ir visos jų pastangos buvo bergždžios, nes jų vaikas propaguoja suslovizmą.

                          Comment


                            Parašė Evier Rodyti pranešimą
                            Uždarant temą, mano tėvai ir seneliai tikrai pasistengė, kad suprasčiau kas yra komunizmas. Aš žinau savo vertybes, visą gyvenimą jos buvo labiausiai priešingos komunizmui. Tų vertybių nekeisiu, nors čia keli asmenys su savo iškrypusia pasaulėžiūra, vien kraštutinumų matymu visame kame ir pabandė man tą komunizmą pripaišyti, o kas ironiškiausia, jog būtent toks jų mąstymas ir skatina tą jų įsivaizduojamą “komunizmą”, nes neaišku kaip dar kovoti su žmogaus orumo žeminimu. Anyway, ačiū, susipažinau, gyvenime pravers, gero vakaro.
                            Sėkmės kuriant utopija, tiesiog visos Utopijos tampa totalitarinėmis, žiūrėk kad viena diena nedegintum knygų kur rašo kažką negražaus.
                            Aukšto IQ Danskės Darbuotojas.

                            Comment


                              Parašė Kvailas Rodyti pranešimą

                              Sėkmės kuriant utopija, tiesiog visos Utopijos tampa totalitarinėmis, žiūrėk kad viena diena nedegintum knygų kur rašo kažką negražaus.
                              Neplanuoju kurt jokios utopijos.
                              Tiesa ta, kad visuomenėje vyksta natūralūs procesai. Kadangi tai nėra vieno žmogaus ar vienos valdžios forsuojami procesai, tų procesų ribos yra, nes yra pusiausvyros jėgos.
                              Pats ką tik nukentėjau nuo cenzūros, nes gavau baną 2 savaitėm už tai kad netiesiogiai pavadinau Aleksio psichiniu ligoniu. Tas banas net ne joks hate speech buvo. Jis vadinosi “Už asmeniškumus”. Bet tai nei kiek nepakeitė mano nuomonės, 2 savaitės neskaudėjo, bet kuo toliau, tuo labiau džiaugiuosi, kad tokie kaip...mhhmm...kai kuris forumo narys... neturi daugiau vietos dar didesniem absurdiškiem pareiškimam, neapykantos propagavimui ir visuomenės psichologinio klimato teršimui, nes kitaip pasaulis būtų toks pat liūdnas, koks buvo iki 21 amžiaus.
                              Paskutinis taisė Evier; 2020.12.08, 01:00.

                              Comment


                                Parašė Evier Rodyti pranešimą
                                Uždarant temą, mano tėvai ir seneliai tikrai pasistengė, kad suprasčiau kas yra komunizmas. Aš žinau savo vertybes, visą gyvenimą jos buvo labiausiai priešingos komunizmui. Tų vertybių nekeisiu, nors čia keli asmenys su savo iškrypusia pasaulėžiūra, vien kraštutinumų matymu visame kame ir pabandė man tą komunizmą pripaišyti, o kas ironiškiausia, jog būtent toks jų mąstymas ir skatina tą jų įsivaizduojamą “komunizmą”, nes neaišku kaip dar kovoti su žmogaus orumo žeminimu. Anyway, ačiū, susipažinau, gyvenime pravers, gero vakaro.
                                Priešintis komunizmui, kuris mūsų platumose jau 30 metų neegzistuoja. Aš tai tada priešinsiuosi feodalizmui arba monarchizmui.
                                Snowflakes will attack U <3

                                Comment


                                  Parašė Evier Rodyti pranešimą
                                  Uždarant temą, mano tėvai ir seneliai tikrai pasistengė, kad suprasčiau kas yra komunizmas. Aš žinau savo vertybes, visą gyvenimą jos buvo labiausiai priešingos komunizmui. Tų vertybių nekeisiu, nors čia keli asmenys su savo iškrypusia pasaulėžiūra, vien kraštutinumų matymu visame kame ir pabandė man tą komunizmą pripaišyti, o kas ironiškiausia, jog būtent toks jų mąstymas ir skatina tą jų įsivaizduojamą “komunizmą”, nes neaišku kaip dar kovoti su žmogaus orumo žeminimu. Anyway, ačiū, susipažinau, gyvenime pravers, gero vakaro.
                                  Kacapistano komunistai irgi manė, kad kovoja su žmogaus orumo žeminimu

                                  Comment


                                    Parašė Evier Rodyti pranešimą
                                    Pats ką tik nukentėjau nuo cenzūros, nes gavau baną 2 savaitėm už tai kad netiesiogiai pavadinau Aleksio psichiniu ligoniu. Tas banas net ne joks hate speech buvo. Jis vadinosi “Už asmeniškumus”. Bet tai nei kiek nepakeitė mano nuomonės, 2 savaitės neskaudėjo, bet kuo toliau, tuo labiau džiaugiuosi, kad tokie kaip...mhhmm...kai kuris forumo narys... neturi daugiau vietos dar didesniem absurdiškiem pareiškimam, neapykantos propagavimui ir visuomenės psichologinio klimato teršimui, nes kitaip pasaulis būtų toks pat liūdnas, koks buvo iki 21 amžiaus.
                                    Neapykantą ir gyvenimo teršimą kaip tik ir propaguoja tokie žmonės, kurie nemato blogybių totaliame sekime.

                                    Comment


                                      Parašė Evier Rodyti pranešimą
                                      Arba siūlykit kitokius variantus, kaip šviesti tamsuolius, papildykit diskusiją, o ne terškit savo totalitarizmo fobijom. Kolkas mačiau tik tokį pasiūlymą "reikia siekti, kad visuomenėje nebūtų rasistų ir homofobų" bet labai abstruktus teiginys, visi tiek gali pasakyti.
                                      Visuomenėje visada bus rasistų, homofobų ir dar ko tik nori. O realūs sprendimai yra juos šviesti, su jais kalbėti (ne aiškinti jiems) ir jiems įrodyti kodėl jų pažiūros yra geros arba blogos. Tačiau dauguma cenzorių net nebando ir nenori suprasti kodėl jie taip galvoja, ką jie patys ir pripažysta. Jie tiesiog nori, pacituojant Skvernelį, užkišti jiems burną. Rasistų ir homofobų taip neatsikratysi. Taip tik įtikinsi juos kad jie yra engiami, nes iš tikro juos engsi, todėl tik dar labiau sustiprinsi jų tikėjima nesmonėmis. Puikus pavizdys yra Daryl Davis kuris sugebėjo konvertuoti KKK narius tiesiog su jais bendraudamas

                                      https://www.theguardian.com/music/20...x-klan-members

                                      Parašė Kvailas Rodyti pranešimą

                                      Sėkmės kuriant utopija, tiesiog visos Utopijos tampa totalitarinėmis, žiūrėk kad viena diena nedegintum knygų kur rašo kažką negražaus.
                                      Vieno žmogaus utopija yra kito dystopija.

                                      Comment



                                        Labai graži istorija. Įtikinkit Aleksio, kad jis neturi teisės smerkt kitų žmonių, ir kad jo niekas totaliai neseka, tuomet mano požiūrį tikrai pakeisite.

                                        Comment


                                          Parašė mantasm Rodyti pranešimą

                                          Kacapistano komunistai irgi manė, kad kovoja su žmogaus orumo žeminimu
                                          Čia jau atskira tema. Iš kur iš vis tokį teiginį ištraukėt? Jie vykdė ekspansinę politiką, trėmimus, terorą ir propagandą beveik nuo pat pradžių. Manau tai pakankamas įrodymas, kad jų idėjos nuo pat pradžių nebuvo gražios.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X