Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Emigracija ir imigracija Lietuvoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Emigracija ir imigracija Lietuvoje

    Parašė blitz
    Taip, visi uzsienyje skina braskes bei plauna indus ir senu babaju subines Beje nepamirskit, kad absoliuti dauguma isvaziavusiu vyru yra banditai (vagia masinas, apiplesineja), o dauguma moteru - prostitutes, kurios duodasi su "juodasikniais".



    Va taip.
    Darbuotojai iš buvusio sovietinio bloko veržiasi į D.Britaniją

    Populiariausi darbai tarpatvykusiųjų iš sovietinio bloko

    Valytojai 8800
    Padavėjai 8660
    Slaugytojai 5400
    Barų personalas 3300
    Autobusų vairuotojai 885
    Teminių parkų darbuotojai 770
    Sodininkai 710
    Mechanikai 575
    Apsaugos darbuotojai 515
    Vaikų auklės 500
    Staliai 270
    Elektrikai 145
    Stomatologų asistentai 125
    Kosmetologai 80
    Cirko darbininkai 40
    Sporto klubų treneriai 40
    Mokyklų prižiūrėtojai 40
    Cirko artistai 10

    blitz, buvai nelabai teisus, nes braskiu turbut londone nedaug
    Vilnius? Kaunas?? Klaipėda!!!

    #2
    Šiaip jau kalbėjau sarkastiškai

    Beje statistika tikrai nėra teisinga. Pvz. kur yra pardavėjai, priėmėjai ar tie patys paprasti gamyklų darbuotojai (jų yra tikrai nevienas tūkstantis)? Nekalbant jau apie dantistus, chirurgus, advokatus, buhalterius ir pan.

    Bet, kaip sakiau, nenukrypkim į lankas
    You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

    Comment


      #3
      Ja uiskarto nenukrypkim i lankas ?

      Šaltinis: Daily thelegraph, ELTA

      Tai pala, juk taip gyrei ta anglu statistika
      Vilnius? Kaunas?? Klaipėda!!!

      Comment


        #4
        Jis giria kai jam būna palanku ir atitinka jo nuomonę, o jei viskas yra kitaip nei jis galvoja, tai nekreipkim į tokią neteisingą statistiką dėmesio. Propoganda. Arturai, nesiginčyk. Tuoj būsi apšauktas sovietiku, komunistu ar runkeliu. Manai jam ką nors įrodysi? Jis juk visada teisus. Gal jis dievas..

        Comment


          #5
          Farbrom kaip visada visiems demonstruoja savo išmintį Dėkui, farbrom, kad eilinį kartą mane prajuokinai šią šaltą, lietingą ir niūrią dieną

          O jeigu tu kalbėjai rimtai (beje tai tinka ir Artūrui), tai eilinį kartą įrodei, kad vis dar nesi subrendęs 21-am amžiui ir vis dar į pasaulį žiūri pro Stalino laikais kaltos ideologijos prizmę, nes:

          - Nepamenu, kad būčiau kada nors rėmęsis angliškais šaltiniais, dažniausiai remiuosi amerikietiškais. 21 amžiui pribrendęs žmogus jaučia skirtumus tarp Anglijos ir Amerikos, tuo tarpu Sovietų Sąjungos vidutinis individas, nepribrendęs 21-am amžiui (trumpiau - Sovietikas), tarp šių šalių skirtumų nemato. Dažniausiai tam individui šios abi šalys - kapitalistų kontroliuojamos blogio imperijos, skleidžiančios propagandą ir kitaip kaišiojančios pagalius į vežimą, riedantį į šviesų komunizmo rytojų.

          - Tu dedi visą "anglų statistiką" į vieną kategoriją. T.y. tau nėra skirtumo tarkime tarp amerikiečių CŽV puslapio (kuriuo aš remiuosi) ir kažkokio angliško popierėlio, darančio elementarias klaidas, statistikos. Tau visa tai yra paprasčiausiai "anglų statistika".
          Tokiais (kitiem žmonėm nesuprantamais) metodais naudojasi būtent tokios ideologijos puoselėtojai.

          You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

          Comment


            #6
            P.S. Dėl elementarių klaidų.... Pateiktoje statistikoje (be jau mano minėtų profesijų) nėra paminėti statybininkai (!), kas yra vienareikšmiškai populiariausia profesija tarp lietuvių vyrų.
            You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

            Comment


              #7
              blitz, pats sakei , kad nereiketu krypti i lankas

              Su ta savo CCCP tu jau mane uzknisai.
              Lietuva tapo nepriklausoma, kai man buvo 3 metai, tai apie tai jog prisimenu senus gerus CCCP laikus gali nebesneket.
              Man ne CCCP patinka, o nepatinka tie, kurie tik Vakaruose mato sviesu rytoju. Del tokiu kencia Lietuva. Ir dar jie bando vadintis lietuviu patriotais. Apgailetina...
              Vilnius? Kaunas?? Klaipėda!!!

              Comment


                #8
                Dėl manęs kenčia Lietuva? Geras. Galima plačiau?

                P.S. Į lankas nukrypom toli gražu ne dėl mano kaltės

                P.P.S. Dėl "CCCP" labiau aktualu farbrom.
                You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                Comment


                  #9
                  Na aš buvau ne ką vyresnis. O blitz, tu pats buvai 5 metų kai sssr sugriuvo tai ką tu gali spręsti apie gyvenimą toje epochoje? Ai na na prisiskaitei vakarų literatūros. Sveikinu.

                  Comment


                    #10
                    Pasakyk, blitz, kur mokinaisi? Kuriai valstybei kainavo tavo mokslai, sveikata?
                    Anglams gerai, atvaziuoja darbuotojai apmokinti, nei uz mokslus ju nereikejo moket, nei pensijas jam reikes moket...
                    Kai tuo tarpu lietuvoje mazejant darbuotoju kiekiui reik ir pensininkus islaikyt ir nauja personala paruost anglams.
                    Vilnius? Kaunas?? Klaipėda!!!

                    Comment


                      #11
                      Parašė farbrom
                      Na aš buvau ne ką vyresnis. O blitz, tu pats buvai 5 metų kai sssr sugriuvo tai ką tu gali spręsti apie gyvenimą toje epochoje? Ai na na prisiskaitei vakarų literatūros. Sveikinu.
                      Yra tikrai pakankamai informacijos šaltinių pagal kuriuos galima spręsti apie gyvenimą Tarybų Sąjungoje. Jei tu jų nematai, problema - ne mano.

                      Parašė ArTuRAs
                      Pasakyk, blitz, kur mokinaisi? Kuriai valstybei kainavo tavo mokslai, sveikata?
                      Anglams gerai, atvaziuoja darbuotojai apmokinti, nei uz mokslus ju nereikejo moket, nei pensijas jam reikes moket...
                      Kai tuo tarpu lietuvoje mazejant darbuotoju kiekiui reik ir pensininkus islaikyt ir nauja personala paruost anglams.
                      Patikėk, į Lietuvą esu atsiuntęs daugiau pinigų, nei Lietuva yra išleidus mano reikmėm. Beje Anglija išleidžia man per metus daugiau nei Lietuva išleido kol aš ten gyvenau.
                      You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                      Comment


                        #12
                        Man atrodo kalba eina ne vien tik apie tave
                        Vilnius? Kaunas?? Klaipėda!!!

                        Comment


                          #13
                          Ne vien apie mane? Tai tu dabar nori kalbėti apie emigraciją apskritai? Prie ko ji čia išviso? Kuo toliau, tuo labiau mes grybaujam į lankas... ir tikrai ne dėl mano kaltės
                          You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                          Comment


                            #14
                            Siaip tai tema buvo "Baltarusijos miestuose ir miesteliuose" ir ne as pradejau sioj temoj diskusijas ne i tema
                            ? Ar dar ne?
                            Vilnius? Kaunas?? Klaipėda!!!

                            Comment


                              #15
                              Būtent tu (ir tech).
                              You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                              Comment


                                #16
                                http://tinkle.miestai.net/showpost.p...&postcount=128

                                Nuo cia man atrodo prasidejo "didesnes" diskusijos...
                                Vilnius? Kaunas?? Klaipėda!!!

                                Comment


                                  #17
                                  Parašė ArTuRAs
                                  Pasakyk, blitz, kur mokinaisi? Kuriai valstybei kainavo tavo mokslai, sveikata?
                                  Anglams gerai, atvaziuoja darbuotojai apmokinti, nei uz mokslus ju nereikejo moket, nei pensijas jam reikes moket...
                                  Kai tuo tarpu lietuvoje mazejant darbuotoju kiekiui reik ir pensininkus islaikyt ir nauja personala paruost anglams.
                                  I UK emigruoja dazniausiai jauni zmones. Dabar daugelis ten ir studijuoja. Uz ju mokslus moka ne Lietuva, o D.Britanija. Mokescius jie irgi moka D.Britanijai ir gauna is jos atitinkamas paslaugas (soc. draudima, pensiju kaupima ir t.t.). Kuo cia deta Lietuva? Apskritai, koks patriotas liktu Lietuvoje ir lauktu 30 metu, kol gyvenimo lygis galbut pasieks V.Europos saliu lygi? Tai greiciau ne patriotas, o mazochistas. Gyvenimas per trumpas, kad ji pasvestum savo saliai vien is patriotiniu paskatu.

                                  Comment


                                    #18
                                    Lietuva investavo į tavo vidurinįjį mokslą ir kartu tavo galimybę įstoti į universitetą
                                    Mano galerija Flickr'yje

                                    Comment


                                      #19
                                      Parašė Mantaz
                                      Lietuva investavo į tavo vidurinįjį mokslą ir kartu tavo galimybę įstoti į universitetą
                                      Tos investicijos nera tokios jau aukstos (pinigine prasme), todel Lietuva labai daug nepraranda. Ziurint siek tiek globaliau pastebesim, kad su keleriopai mazesnemis investicijomis i zmogu (baigtas mokslas Lietuvoje) V.Europoje ar S.Amerikoje tas pats zmogus gali nuveikti kur kas daugiau ir sukurti keleriopai (ar net keliasdesimt) didesni produkta negu Lietuvoje. Tai yra tik sveikintina.

                                      Comment


                                        #20
                                        Vienam žmogui gal ir nėra aukštos, bet Lietuvą jau paliko keli šimtai tūkstančių ir šias investicijas jie nusinešė svetur. Taip išlošia priimanti valstybė, kadangi atvykėliui ji nesukišo nė cento, o jis entuziastingai pasiryžęs užsidirbti ir taip mokėti mokesčius į iždą ir kelti valstybės ūkį

                                        Dėl sukuriamo produkto, neapsigauk dėl BVP vienai galvai, kadangi tai yra tik statistinis vienetas. Šiaip valstybės ūkis yra pakankamai lankstus darbo jėgos nubyrėjimui ir atėjimui, kadangi kiekvieno "nubyrėjusio" darbą gali atlikti kitas žmogus, kuris galbūt iki tol pusiau tinginiavo ir nebuvo patenkintas savo atlygiu, o kiekvienas naujai atėjęs į darbo rinką gali pasiimti tą darbą, kurio kažkas atsisakytų. Be abejo, jei nubyrėjimai ir atėjimai būtu labai dideli, ūkis būtų labiau tuo veikiamas. Dar vienas dalykas, ne visą BVP sukuria žmogus, juk šiais laikais gamyba yra stipriai automatizuota ir nemaža dalis BVP kuriama mašinų, valdomų žmogaus. Ir ką aš norėjau tuo pasakyti, kad nuvykęs žmogus ir įsidarbinęs, nepradės sukūrinėti papildomo BVP vienai galvai, o tiesiog įsilies į ūkį, kuris galbūt auga, o galbūt smunka nepriklausomai nuo to, ar kažkas įsilieja, ar kažkas palieka.
                                        Mano galerija Flickr'yje

                                        Comment

                                        Working...
                                        X