Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Emigracija ir imigracija Lietuvoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė andyour Rodyti pranešimą
    Taip daugiau laiko vaikams lieka.
    ...mėtyti į šulinius ar šiaip negyvai uždaužyti?

    Comment


      Aš į teatrą ir parodas Londone eidavau dažniau nei turbūt 99% lietuvių emigrantų, ir vis tiek grįždamas į Lietuvą pasirinkau Šiaulius, o ne Vilnių. Nes po Londono skirtumas tarp jų yra nykstančiai mažas.
      Į kelias skirtingas operas aš galėčiau nueiti rytoj Vilniuje? Turbūt nulį. Kiek Vilniuje yra Michelin star restoranų? Turbūt tiek pat, kiek ir Šiauliuose. Dar pasiilgstu Jamaican Jerk chicken, kur Vilniuje geriausias džemeikan joint'as?
      Paskutinis taisė sankauskas; 2017.08.21, 22:33.
      If a lion could speak, we could not understand him.

      Comment


        Parašė sankauskas Rodyti pranešimą
        Aš į teatrą ir parodas Londone eidavau dažniau nei turbūt 99% lietuvių emigrantų, ir vis tiek grįždamas į Lietuvą pasirinkau Šiaulius, o ne Vilnių. Nes po Londono skirtumas tarp jų yra nykstančiai mažas.
        Į kelias skirtingas operas aš galėčiau nueiti rytoj Vilniuje? Turbūt nulį. Kiek Vilniuje yra Michelin star restoranų? Turbūt tiek pat, kiek ir Šiauliuose. Dar pasiilgstu Jamaican Jerk chicken, kur Vilniuje geriausias džemeikan joint'as?
        Kad truputį pabalansuotume ir neužmėtytume Vilniaus kepurėmis, pasakysiu vieną fun fact. Per 12+ metų Londone neradaug net iš tolo tokių gerų burgerių, kaip Vilniaus Drama arba Boom. Ieškojau daug ir atkakliai ir iki šiol dar nepasidaviau. Net ir iki Fabų Burger Street traukia tik labai reta Londono burgerinė (teko lankytis turbūt visose įmanomose Londono vietose su gera burgerių reputacija). Šiaip aišku yra kaip sakai, bet toli fražu ne iki tokio ekstrymo. Skirtumas tarp Vilniaus ir Londono, aišku, yra toks, koks ir turi būti. Bet tarp Vilniaus ir Šiaulių (ar netgi Kauno for that matter) jis irgi yra panašiai milžiniškas.

        Comment


          Parašė John Rodyti pranešimą

          Kad truputį pabalansuotume ir neužmėtytume Vilniaus kepurėmis, pasakysiu vieną fun fact. Per 12+ metų Londone neradaug net iš tolo tokių gerų burgerių, kaip Vilniaus Drama arba Boom. Ieškojau daug ir atkakliai ir iki šiol dar nepasidaviau. Net ir iki Fabų Burger Street traukia tik labai reta Londono burgerinė (teko lankytis turbūt visose įmanomose Londono vietose su gera burgerių reputacija). Šiaip aišku yra kaip sakai, bet toli fražu ne iki tokio ekstrymo. Skirtumas tarp Vilniaus ir Londono, aišku, yra toks, koks ir turi būti. Bet tarp Vilniaus ir Šiaulių (ar netgi Kauno for that matter) jis irgi yra panašiai milžiniškas.
          Manau kai kam burgeriai per prastas maistas, lankosi tik Michelin restoranuose ir eina ir kasdien eina į Operos teatrą, todėl pasirinko gyventi tam tinkamiausią miestą Šiaulius, o ne Vilnių.
          Flickr

          Comment


            Parašė Lettered Rodyti pranešimą

            Manau kai kam burgeriai per prastas maistas, lankosi tik Michelin restoranuose ir eina ir kasdien eina į Operos teatrą, todėl pasirinko gyventi tam tinkamiausią miestą Šiaulius, o ne Vilnių.
            Iš Vilniaus ir Šiaulių pasirinkau pastarąjį, nes nei viename nėra kur žmoniškai pavalgyti, ir nei viename nėra geros operos, bet kamščiai mažesni, ir geresnės NT kainos.
            If a lion could speak, we could not understand him.

            Comment


              Geresniu burgeriu kaip McDonalds nebuvo ir nebus. Period!

              Comment


                Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

                Iš Vilniaus ir Šiaulių pasirinkau pastarąjį, nes nei viename nėra kur žmoniškai pavalgyti, ir nei viename nėra geros operos, bet kamščiai mažesni, ir geresnės NT kainos.
                O kaip su darbu?

                Comment


                  Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

                  Iš Vilniaus ir Šiaulių pasirinkau pastarąjį, nes nei viename nėra kur žmoniškai pavalgyti, ir nei viename nėra geros operos, bet kamščiai mažesni, ir geresnės NT kainos.
                  Keliuose Vilniaus restoranuose valgėte, kad tokios kvailos išvados? Taip ir sakykit, kad tik dėl NT kainų ir kamščių, o ne lyginkit kultūrinį gyvenimą, jei visai niekuom nesidomit ir jis visas baigiasi Akropoliu, nes čia vienintelis dalykas toks pat. Beje, kamščių nebūvimas tą tik ir patvirtina, kad miestas miręs ir jame lieka tik pensininkai.
                  Paskutinis taisė Lettered; 2017.08.21, 23:19.
                  Flickr

                  Comment


                    Parašė liutass Rodyti pranešimą

                    O kaip su darbu?
                    Šiauliuose mažesnis nedarbas, nei Vilniuje. Aišku, vidutinė alga irgi gerokai mažesnė, nei Vilniuje.

                    Bet žmonės ne tam grįžta po tiek metų komfortabilaus gyvenimo užsienyje, kad dirbti už vidutinę algą
                    If a lion could speak, we could not understand him.

                    Comment


                      Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

                      Šiauliuose mažesnis nedarbas, nei Vilniuje. Aišku, vidutinė alga irgi gerokai mažesnė, nei Vilniuje.

                      Bet žmonės ne tam grįžta po tiek metų komfortabilaus gyvenimo užsienyje, kad dirbti už vidutinę algą
                      Aišku pasirinkimo ir skonio reikalas. Jeigu gali išsiversti be keleto dalykų, Šiauliai gal ir yra ok. Bet vienas dalykas man tikrai keltų problemą - sveikatos apsauga. Šiauliuose situacija su sveikatos apsauga yra labai rpasta ir realiai gausi gana smarkiai sub-standard healthcare, lyginant su Vilnium ar Kaunu. Aš vien dėl to bijočiau gyventi tokioje vietoje.

                      Comment


                        Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                        Keliuose Vilniaus restoranuose valgėte, kad tokios kvailos išvados? Taip ir sakykit, kad tik dėl NT kainų ir kamščių, o ne lyginkit kultūrinį gyvenimą, jei visai niekuom nesidomit, jei jis visas jis baigiasi Akropoliu, nes čia vienintelis dalykas toks pat. Beje, kamščių nebūvimas tą tik ir patvirtina, kad miestas miręs ir jame lieka tik pensininkai.

                        Aš Vilniuje, Šiauliuose ir Londone pragyvenau ne po vienerius metus, todėl galiu labai adekvačiai lyginti kultūrinį gyvenimą. Kiek laiko tu praleidai Londone ir Šiauliuose?
                        If a lion could speak, we could not understand him.

                        Comment


                          Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

                          Šiauliuose mažesnis nedarbas, nei Vilniuje. Aišku, vidutinė alga irgi gerokai mažesnė, nei Vilniuje.

                          Bet žmonės ne tam grįžta po tiek metų komfortabilaus gyvenimo užsienyje, kad dirbti už vidutinę algą
                          Uzsidirbai visam gyvenimui, ar kaip?

                          Comment


                            Parašė John Rodyti pranešimą

                            Aišku pasirinkimo ir skonio reikalas. Jeigu gali išsiversti be keleto dalykų, Šiauliai gal ir yra ok. Bet vienas dalykas man tikrai keltų problemą - sveikatos apsauga. Šiauliuose realiai gausi sub-standard healthcare, lyginant su Vilnium ar Kaunu. Aš vien dėl to bijočiau gyventi tokioje vietoje.
                            Kas jau kas, bet Šiauliai tikrai nėra Ok. Net mano pažįstami giminaičiai iš Šiaulių dabar emigravę investuoja į NT Vilniuje, nes akivaizdu, kad tokio turto likvidumas žiauriai prastas. Nežinau, kiek liūdnas turi būti gyvenimas, kad rinktis gyvenamą vietą pagal NT pigumą ir kamščius, tada geriausia vieta būtų kur nors Didžiasalyje ar Akmenėje, nes ten butus galima nemokamai gauti, tik už komunalinius.
                            Flickr

                            Comment


                              Parašė John Rodyti pranešimą

                              Aišku pasirinkimo ir skonio reikalas. Jeigu gali išsiversti be keleto dalykų, Šiauliai gal ir yra ok. Bet vienas dalykas man tikrai keltų problemą - sveikatos apsauga. Šiauliuose situacija su sveikatos apsauga yra labai rpasta ir realiai gausi gana smarkiai sub-standard healthcare, lyginant su Vilnium ar Kaunu. Aš vien dėl to bijočiau gyventi tokioje vietoje.
                              Aš iš seno gydytojų klano, todėl aš ir mano šeima Šiauliuose gaunam best healthcare there is.
                              Aš kaip Maxima - Apie viską pagalvota.

                              P.S. o jei jau nuspręsčiau nuvažiuoti į Vilnių pasisemti vertybių iš jo bedugnių kultūros lobių, tai viso labo 2 valandos kelio. Daugelis vilniečių tiek kiekvieną dieną praleidžia kamščiuose
                              If a lion could speak, we could not understand him.

                              Comment


                                Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                                Kas jau kas, bet Šiauliai tikrai nėra Ok. Net mano pažįstami giminaičiai iš Šiaulių dabar emigravę investuoja į NT Vilniuje, nes akivaizdu, kad tokio turto likvidumas žiauriai prastas. Nežinau, kiek liūdnas turi būti gyvenimas, kad rinktis gyvenamą vietą pagal NT pigumą ir kamščius, tada geriausia vieta būtų kur nors Didžiasalyje ar Akmenėje, nes ten butus galima nemokamai gauti, tik už komunalinius.
                                Taip, aš visas liūdnas važiuoju 10 minučių į darbą iš savo naujo namo ant ežero kranto, rydamas karčias pavydo ašaras ir galvodamas apie laiminguosius vilniečius, kurie visi linksmi sėdi kamščiuose pakeliui į savo chruščiovkes su euroremontais.
                                If a lion could speak, we could not understand him.

                                Comment


                                  Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

                                  Taip, aš visas liūdnas važiuoju 10 minučių į darbą iš savo naujo namo ant ežero kranto, rydamas karčias pavydo ašaras ir galvodamas apie laiminguosius vilniečius, kurie visi linksmi sėdi kamščiuose pakeliui į savo chruščiovkes su euroremontais.
                                  Taip visas gyvenimas tik Akropolis, darbas ir namas?
                                  Flickr

                                  Comment


                                    Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

                                    Aš iš seno gydytojų klano, todėl aš ir mano šeima Šiauliuose gaunam best healthcare there is.
                                    Aš kaip Maxima - Apie viską pagalvota.
                                    Dėl to visi iš Šiaulių ir bėga, nes nenori turėti nieko bendro su tokia korumpuota healthcare ir ten dirbančiais žmonėmis, kai geras servisas tik saviems, lieka tik pensininkai.
                                    Paskutinis taisė Lettered; 2017.08.21, 23:45.
                                    Flickr

                                    Comment


                                      Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                                      Taip visas gyvenimas tik Akropolis, darbas ir namas?
                                      Ne, čia vilniečių gyvenimo stilius,nes niekam kitam nebelieka laiko, atsėdėjus kamščiuose.

                                      Aš į daugumą renginių Šiauliuose norėdamas galiu nueiti pėsčiomis. Ir nueinu ko gero daugiau, negu tu
                                      If a lion could speak, we could not understand him.

                                      Comment


                                        Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

                                        Ne, čia vilniečių gyvenimo stilius,nes niekam kitam nebelieka laiko, atsėdėjus kamščiuose.

                                        Aš į daugumą renginių Šiauliuose norėdamas galiu nueiti pėsčiomis. Ir nueinu ko gero daugiau, negu tu
                                        Aš gyvenu centre ir kamščiuose iš vis nereikia sėdėt, įdomu, į kokius renginius einat, kai jų ten praktiškai net nevyksta, operos, teatrai, koncertai ir visa kita, visas Šiaulių laisvalaikis Akropolis arba Maxima, nes joks RW, teatras ar dar kas nors nevažiuos į pensininkų miestą, kuriame nebėra net 100k gyventojų, miesto centras tuščias, todėl normalių restoranų ten irgi beveik nėra.
                                        Paskutinis taisė Lettered; 2017.08.22, 08:50.
                                        Flickr

                                        Comment


                                          Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                                          Aš gyvenu centre ir kamščiuose iš vis nereikia sėdėt, įdomu, į kokius renginius einat, kai jų ten praktiškai net nevyksta, operos, teatrai, koncertai ir visa kita, visas Šiaulių laisvalaikis Akropolis arba Maxima, nes joks RW, teatras ar dar kas nors nevažiuos į pensininkų miestą, kuriame nebėra net 100k gyventojų, miesto centras tuščias, todėl normalių restoranų ten irgi beveik nėra.
                                          Taip būtent. Bėda, kad ir Vilniuje tas pats. Bet ką darysi, kažkur gyventi reikia.
                                          If a lion could speak, we could not understand him.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X