Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Vilniaus miesto tarybos ir mero rinkimai (2019 metai)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
    Atsiprašau kad nepastebėjau. Gal pacituotum kur rašei?
    Tingiu. Eik pasieškok.

    Comment


      Parašė John Rodyti pranešimą

      Tingiu. Eik pasieškok.
      Taigi tu žinai ką rašei. Aš gi negaliu ieškoti to ko nežinau. Gal tiesiog pakartok ką rašei, kad būtų aiški tavo pozicija dėl Zuoko aferų ir melagysčių, kurios detaliai aprašytos "evangelijoje".
      Ar nuotrauką su Zuoku prie lovos pasistatęs?
      Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
      Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
      [url]https://youtu.be/9u_6BFmkOuQ?t=3868[/url]

      Comment


        Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
        Taigi tu žinai ką rašei. Aš gi negaliu ieškoti to ko nežinau. Gal tiesiog pakartok ką rašei, kad būtų aiški tavo pozicija dėl Zuoko aferų ir melagysčių, kurios detaliai aprašytos "evangelijoje".
        Ar nuotrauką su Zuoku prie lovos pasistatęs?
        Manau Johno pozicija dėl aferų gana aiški, bet jei Zuokas vogė, nereiškia, kad negalima dabar kritikuoti Šimašiaus.
        Flickr

        Comment


          Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
          Taigi tu žinai ką rašei. Aš gi negaliu ieškoti to ko nežinau. Gal tiesiog pakartok ką rašei, kad būtų aiški tavo pozicija dėl Zuoko aferų ir melagysčių, kurios detaliai aprašytos "evangelijoje".
          Ar nuotrauką su Zuoku prie lovos pasistatęs?
          Tai atsidaryk mano profilį, search all messages ar kažkaip panašiai ir tada jau kniskis po visus mano postus. Aš gi dabar nesiknisiu, nes tau reikia.

          Comment


            A.Zuokas dėl daugkartinio R.Šimašiaus galimo šmeižto kreipėsi į prokuratūrą

            Kandidatas į Vilniaus merus Artūras Zuokas trečiadienį Vilniaus apygardos prokuratūrai pateikė skundą prašydamas pradėti ikiteisminį tyrimą dėl antros kadencijos siekiančio Vilniaus mero Remigijaus Šimašiaus viešai išsakytų melagingų teiginių.

            Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/naujiena/aktual...1115732?copied


            https://www.15min.lt/naujiena/aktual...1115732?copied

            Mano spėjimas? Kad Šimašius ne kvailas ir tai buvo strateginis jo ėjimas tas garsus kalbėjimas apie galimą kyšį. Dabar Zuokas kreipėsį į teismą (kito varianto jis neturėjo) ir dabar Šimašius galės pateikti įrodymus. Mano toks spėjimas, nes Šimašius, būdamas teisininku, puikiai supranta kas gali būti melagingai kaltinant, tai vargu ar tą daro. Juoba nelabai jo stilius.

            Comment


              Zuokui šito žingsnio reikėjo dėl savireklamos prieš antrąjį turą. Laikas pasirinktas neatsitiktinai. Po to gal prašymą atsiims . Prokuratūra per tris dienas vis tiek nieko neištirs.

              Comment


                Ir šiaip dėl tokių dalykų įprastai kreipiamasi ne į prokuratūrą, o į teismą. Prokuroras neturi teisės gauti visokių užslaptintų dokumentų iš Stokholmo arbitražo bylos, teismas turi. Dėl to prokuroras gali būti priverstas bylą pradėti teisme, o Zuokas vien tą bylos nukeliavimo į teismą faktą gali pateikti kaip savo pergalę.

                Comment


                  Kokio mero reikia Vilniui?
                  https://www.ziniuradijas.lt/laidos/a...niui-2?video=1
                  Studijoje kandidatai į sostinės merus - Remigijus Šimašius ir Artūras Zuokas.
                  Galima popkorną valgyti,matant šių dviejų tarpusavio ginčus. Eilinį kartą R. Musnickas nesugebėjo paspausti nieko dėl parkavimo probemų, o tik suryjo Zuoko nesąmones apie tai, kad kažkokui stebuklingu būdu atsiras parkavimo vietos. Kaip tos tuščios beprasmiškos kalbos užkniso.

                  Comment


                    Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
                    Ir šiaip dėl tokių dalykų įprastai kreipiamasi ne į prokuratūrą, o į teismą. Prokuroras neturi teisės gauti visokių užslaptintų dokumentų iš Stokholmo arbitražo bylos, teismas turi. Dėl to prokuroras gali būti priverstas bylą pradėti teisme, o Zuokas vien tą bylos nukeliavimo į teismą faktą gali pateikti kaip savo pergalę.
                    Šimašius: galiu prokuratūrai pateikti duomenis, kad Zuokas paėmė kyšį https://www.delfi.lt/news/daily/lith....d?id=80613287
                    „Tai labai gerai, jis tą žadėjo daryti jau sausio viduryje, nežinau kodėl tiek laukė iki pat rinkimų, nes aš turiu tuos duomenis, kurie man leidžia drąsiai sakyti, kad būtent tokį kyšį jis per trejus metus iš vienos kompanijos yra paėmęs“, - sakė Vilniaus meras Remigijus Šimašius.
                    R. Šimašius neigė, kad jis pats ėmėsi veiksmų ir paviešino turimą medžiagą, likus mėnesiui iki rinkimų, tik todėl, kad paveiktų artėjančius rinkimus. „Aš suprantu, kad dalis žmonių gali sieti tai su rinkimais, bet, žiūrint į arbitražo eigą, yra labai aišku, kodėl klausimas būtent gruodžio mėnesį pateko ant mano stalo ir kodėl sausio mėnesį pateko į tarybą“, - komentavo R. Šimašius.
                    Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                    Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
                    [url]https://youtu.be/9u_6BFmkOuQ?t=3868[/url]

                    Comment


                      Kas toliau? Šimašius: galiu įrodyti kad žemė apvali?

                      Comment


                        Kovoje dėl sostinės – jėgos apylygės, lems niuansai
                        Flickr

                        Comment


                          Nu ka varguoliai, padekokit Zuokui! Stai kur mesijas! Atejo prie Laisves78 projekto, sako va, gyventojai nepatenkinti griauciais. Balsuokit uz mane, padarysiu kad cia butu namai!

                          https://www.facebook.com/plugins/vid...2F&show_text=1

                          Click image for larger version

Name:	Artūras Zuokas.png
Views:	28
Size:	173,6 kB
ID:	1707206

                          Bet tai ant kiek kosmosas! Kaip taip leidziama isvis? Parasykit jus vystytojams, kad ju projekta Zuokula naudoja savo politinei reiklamai.. nes nebejuokinga jau.

                          Comment


                            Parašė SoulMulticast Rodyti pranešimą
                            Nu ka varguoliai, padekokit Zuokui! Stai kur mesijas! Atejo prie Laisves78 projekto, sako va, gyventojai nepatenkinti griauciais. Balsuokit uz mane, padarysiu kad cia butu namai!

                            Bet tai ant kiek kosmosas! Kaip taip leidziama isvis? Parasykit jus vystytojams, kad ju projekta Zuokula naudoja savo politinei reiklamai.. nes nebejuokinga jau.
                            Kiekvienas durnius turi teisę kalbėti nesamones ir jei yra banda tom nesamonėm tikinčių, tai greičiausiai jie ir verti to kandidato už kurį balsuoja. O jei miestą sudaro dauguma durniai, tai greičiausiai belieka tik keist miestą į tokį, kur durniai miesto daugumos nesudaro.

                            Comment


                              Tie, kas galvoja, kad Zuoko ir Šimašiaus šansai tapti merais yra apylygiai, turi gerą šansą iš to uždirbti - lažybų bendrovėse statyti už tai, kad Zuokas laimės, nes jam laimėjus pastatyta suma daugintųsi iš 4, kai pastačius už Šimašių daugintus tik iš 1.2. Jei šansai 50:50, tai sakyčiau labai geras deal'as.

                              Comment


                                Parašė Eidvis Rodyti pranešimą

                                Tie, kas galvoja, kad Zuoko ir Šimašiaus šansai tapti merais yra apylygiai, turi gerą šansą iš to uždirbti - lažybų bendrovėse statyti už tai, kad Zuokas laimės, nes jam laimėjus pastatyta suma daugintųsi iš 4, kai pastačius už Šimašių daugintus tik iš 1.2. Jei šansai 50:50, tai sakyčiau labai geras deal'as.
                                Gara mintis! Jei teks kraustytis iš durnyno, tai bent pirma užsidirbt apvalią sumelę

                                Comment


                                  Manau jie bus arti sios apklausos. Gal kiek daugiau i Zuoko puse.

                                  Kas taps naujuoju Vilniaus meru? Remigijus Šimašius (60%, 2 519 balsai) Artūras Zuokas (31%, 1 297 balsai)

                                  Skaityti daugiau: https://madeinvilnius.lt/naujienos/g...iu-nei-isvyko/ .

                                  Comment


                                    Parašė Milwaukee Rodyti pranešimą
                                    Manau jie bus arti sios apklausos. Gal kiek daugiau i Zuoko puse.
                                    Ne kiek daugiau, o stipriai daugiau. Aš jau net ir pats imu abejoti pasirinkimu, kai žiniasklaidoje matau tokius vaizdelius: Zuokas vaikšto pas "kaimynus" ir žada (šitą jis moka) išspręsti jų problemas. Tuo tarpu Šimašius ne tik kad nemoka žadėti, bet apskritai pažadų nelabai girdisi, užtat girdisi, kaip lankėsi specifiniam klube ir kaip jo patarėjas telefonu grasina žurnalistams už to fakto komentarus.
                                    Paskutinis taisė Ginthus; 2019.03.15, 19:37.

                                    Comment


                                      Neatsistebiu žmonių bukumu. Dažnai girdimas Šimašiaus trūkumas - per daug šypsosi. O dar pasirodo ir per mažai neįgyvendinamų pažadų dalina. Nuostabu.

                                      Comment


                                        Mane užkabino tas vyras, prisiparkavęs "koryje", kuris pasakė, kad reikia medelį nukirsti. Jūs rinkite kokį tik norite merą, bet jeigu šitie valkatos (sorry, bet kaip tokius padugnes įvardyti), kuriems miestas chaliavnai iš neteisės pagimdė teisę - įrengė korį jų, chamų, išvažinėtoje erdvėje, bet, atsiradus sąžinei, nenukirto medžio, bet jie vis tiek nepatenkinti, nes geriau gyventi automobilių jūroje, tarp nerenevuotų komiblokų, be žalumos. Kas per žmonės.

                                        Comment


                                          Parašė R.D. Rodyti pranešimą
                                          geriau gyventi automobilių jūroje, tarp nerenevuotų komiblokų, be žalumos. Kas per žmonės.
                                          Geriau yra gyventi mieste, kur gyventojai mieliau renkasi viešąjį transportą nei nuosavus automobilius.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X