Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Diskusijos apie Žaliojo tilto skulptūras

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Macas Rodyti pranešimą
    Ir man tai yra svarbu, kadangi aš esu žydas.
    Man tai svarbu, kadangi esu lietuvis (lenkas, rusas, gudas, totorius...)

    Comment


      Parašė Macas
      Jeigu jūs žeidžia žodis nacių pakalikas, pasitikrinkite ir savo žodyną atitinkamos grupės kontekste. Ar tai toleruotina?
      Galima baninti, kai nėra argumentų, kas belieka tuomet?
      Žodžio ir nuomonių laisvė bus galutinai diskredituota.

      p.s. netgi vienas aršiausių ŽT nukėlimo šalininkų, atlikęs mokslinę "balvonų tipų" analizę, pripažįsta: "ŽT skulptūroms ne vieta viešoj erdvėj lygiai dėl tų pačių priežasčių, dėl kurių normali visuomenė netoleruotų vokiškojo nacizmo artefaktų savo panosėj: tai amoralu, neetiška ir – svarbiausia! – žeidžia tironiško režimo aukas, kurių yra gyvų dar pakankamai daug.

      Skaitykite daugiau: ​Balvonų tipai | Alfa.lt http://www.alfa.lt/straipsnis/49882635/balvonu-tipai#ixzz3gXXD9ggF"
      Kur Vilniuje mūsų panosėje yra saugomi vokiško nacizmo artefaktai?

      Mane žeidžia ne tavo žodynas, bet tavo naglumas klijuoti etiketes Lietuvos patriotams be jokių įrodymų.

      Comment


        perskaičiau to pašlemėko tekstą. Panagrinėjau ir padariau išvadą, kad 90 proc Lietuvos gyvenotojų pagal jį atmatos ir tik 10 proc geri žmonės. Nieko naujo....

        Comment


          Parašė SPX Rodyti pranešimą
          Komisijos pirmininkės verdiktas: skulptūros turi grįžti ant tilto

          Skaitykite daugiau: http://www.delfi.lt/news/daily/lithu....d?id=68533778
          "Pasak paveldosaugininkės, jei Lietuvoje laikomasi įstatymų, restauruotos Žaliojo tilto skulptūros turi grįžti ant tilto."


          Viską galima restauruoti...

          Comment


            Parašė oranger Rodyti pranešimą
            Kur Vilniuje mūsų panosėje yra saugomi vokiško nacizmo artefaktai?

            Mane žeidžia ne tavo žodynas, bet tavo naglumas klijuoti etiketes Lietuvos patriotams be jokių įrodymų.


            Savo istoriją gerbiantis miestas nuimtų tokią lentą, ypač po LGGRTC atsakymo, nors ir čia nėra vieningos išvados, kadangi viena išvada rašoma valdžiai, o visai kitokia žydų bendruomenei.
            Klausimas jums, ar laikote žydų suvarymą į getą ir jų turto konfiskavimą nusikaltimu, ar ne?

            Comment


              Parašė udrius Rodyti pranešimą
              perskaičiau to pašlemėko tekstą. Panagrinėjau ir padariau išvadą, kad 90 proc Lietuvos gyvenotojų pagal jį atmatos ir tik 10 proc geri žmonės. Nieko naujo....
              Kad neblogas Ramanausko tekstas, pakankamai neblogai atsako į nukėlimo priešininkų argumentus, kurių ir čia buvo.

              Comment


                /\ Macas, turbūt gyvuliniais vagonais ne lietuviai vežami buvo...

                Dabar suprantu kodėl tau "gaila" nukeltų skulptūrų, ypač karių, jie gi išvadavo žydus nuo fašistų... Ukrainoje separatistai irgi kovoja su fašistais...
                Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                Comment


                  Parašė Macas Rodyti pranešimą
                  Primityvūs gali būti tik dvigubi standartai nukeliant tarybines skulptūras, o paminklus ir gatvių pavadinimus nacių pakalikams paliekant. Antisemitizmo ir minčių apie jį čia nebuvo, todėl provokatorius ir kiršintojas esate jūs, o aš iškėliau aktualų klausimą, nes Žaliojo tilto atvejis suteikia tam pagrindą - pašalinti visų karo nusikaltėlių paminklus. Ir man tai yra svarbu, kadangi aš esu žydas. Todėl jeigu nepatinka tokie pasiūlymai, sugalvokite rimtesnius argumentus, nei "trolis, prisidengęs Izraelio vėliava".
                  Ant Žaliojo tilto jokių nusikaltėlių paminklų nebuvo, tik skluptūros komunizmui. Atitinkamai paminklų nacizmui irgi nėra.
                  Paskutinis taisė Lettered; 2015.07.21, 18:22.
                  Flickr

                  Comment


                    Parašė oranger Rodyti pranešimą
                    "Pasak paveldosaugininkės, jei Lietuvoje laikomasi įstatymų, restauruotos Žaliojo tilto skulptūros turi grįžti ant tilto."


                    Viską galima restauruoti...

                    Atvaizdas
                    Aš už tokį restauravimą!

                    Comment


                      Parašė digital Rodyti pranešimą
                      Kad neblogas Ramanausko tekstas, pakankamai neblogai atsako į nukėlimo priešininkų argumentus, kurių ir čia buvo.
                      Išmetus šito nepraustaburnio pašlemėko chamizmus iš teksto, pačią esmę galima užskaityti.
                      Mano studentai seniai man sako – Mokytojau, laikas rašyti apie idiotus, nes tai šviesos nešimas, o Jūs esat šviesos nešėjas!
                      Kur Ramanauskas dėsto? Tokio žmogaus vien dėl jo chamizmo ir nestabilios psichikos nereiktų prie studentų prileist.
                      Paskutinis taisė Dadis; 2015.07.21, 18:46.

                      Comment


                        Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                        Ant Žaliojo tilto jokių nusikaltėlių paminklų nebuvo, tik skluptūros komunizmui. Atitinkamai paminklų nacizmui irgi nėra.
                        Aiškinu viską iš pradžių.

                        1. ŽT skulptūrų nukėlimas tapo precedentu (kaip ir teisėje) pašalinti kitas Vilniuje ir visoje Lietuvoje esančias skulptūras, jeigu tam yra argumentų.

                        2. ŽT skulptūrų nukėlimo ir jų nesugrąžinimo ant tilto argumentai yra pagrįsti ir logiški.

                        3. Paminklų Hitleriui ir svastikų Lietuvoje nėra, t.y. paminklų nacizmui, kaip ir sakėte, nėra. Tačiau yra su nacių režimu Lietuvoje ir jų vykdytais nusikaltimais susijusių asmenų įamžinimo vietų. Jos žeidžia žydus dėl to, kad tai tiesiogiai susiję su jų senelių, tėvų ir jų pačių patirtimi.

                        4. Todėl, jeigu ŽT skulptūros yra nukeliamos, remiantis komunistinio režimo padarytais nusikaltimais Lietuvai, ar taip pat galima pasielgti ir su tais atminimo ženklais, kurių herojai susiję su nusikaltimais prieš Lietuvos žydus?

                        5. Kitos etninės grupės galbūt turi savo argumentų dėl su jų istorija susijusių asmenų ir objektų įamžinimo ar jo išsaugojimo. Pavyzdžiui, lenkai nori išsaugoti Pilsudskio širdį Vilniuje. Rusai galbūt gintų tarybinių karių kapines ir neleistų jų iškeldinti.
                        Paskutinis taisė Macas; 2015.07.21, 19:20.

                        Comment


                          Parašė Dadis Rodyti pranešimą
                          Išmetus šito nepraustaburnio pašlemėko chamizmus iš teksto, pačią esmę galima užskaityti.Kur Ramanauskas dėsto? Tokio žmogaus vien dėl jo chamizmo ir nestabilios psichikos nereiktų prie studentų prileist.
                          Kuo jums neįtinka Ramanauskas, kad taip jį vadinate? Jeigu nepatinka jo humoro stilius, tai dar nereiškia, kad jis "pašlemėkas".

                          Yra anksčiau gerą apie žydus padaręs:
                          "Žydų užgavėnės"
                          https://www.youtube.com/watch?v=3GlgL1s2t_8

                          Comment


                            Parašė Macas Rodyti pranešimą
                            Klausimas jums, ar laikote žydų suvarymą į getą ir jų turto konfiskavimą nusikaltimu, ar ne?
                            Taip, laikau.
                            Bet ką tai turi bendro su nuimtomis skulptūromis?

                            Comment


                              Diskusijos gerokai nutolo nuo pradinės temos.
                              Atrodo, ant tilto pastačius statulas realiems veikėjams, kurie vertinami labai prieštaringai, nebus nieko gero.
                              Paskutinis taisė Romas; 2015.07.21, 21:41.

                              Comment


                                Parašė Dadis Rodyti pranešimą
                                Kur Ramanauskas dėsto? Tokio žmogaus vien dėl jo chamizmo ir nestabilios psichikos nereiktų prie studentų prileist.
                                Šiais laikas tokios savybės yra pranašumas, o ne trūkumas.

                                Comment


                                  John irgi pridės savo 2 centus.

                                  Skulptūrų buvimas/nebuvimas nei man, nei kam nors kitam neturėtų daryti didelio skirtumo. Perdėtas noras išnaikinti/uždrausti/pamiršti kai kuriuos dalykus iš istorijos yra būdingas kompleksuotoms, silpnoms ir nebrandžioms visuomenėms. Įskaitant, beje, ir Rusiją/SSRS. Lietuva, deja, kol kas irgi nelabai traukia iki savimi pasitikinčios brandžios Vakarietiškos visuomenės. Tų skulptūrų griovimas ir kai kurių veikėjų isterija dėl poreikio jas kuo greičiau nugriauti man asocijuojasi būtent su tuo.

                                  Tik yra vienas labai didelis ir kritinis bet. Ir jis yra sekantis.

                                  Kas labiausiai ir kategoriškiausiai priešinasi tų skulptūrų nukėlimui? You got it right: vatnikai, kremliniai, visokie degradai ir šiaip padugnės. Nekalbant jau apie patį Kremlių ir jo nuzombintas mases Rusijoje. Ir vien dėl to balvonų nukėlimas yra labai reikalingas, teigiamas ir šiaip geras dalykas. Tai gadina jiems nervus, verčia pykti ir tokiu būdu naikinti savo neuronus. Tai, in turn, reiškia, kad blogės jų sveikata ir trumpės jų gyvenimo trukmė. O tai yra vienareikšmiškai gerai, nes kuo trumpiau gyvens vatnikai, kremliniai, "kitokių nuomonių" turėtojai ir visa panaši fauna, tuo geriau tiek man asmeniškai, tiek bet kuriam sveiko proto žmogui. Tuo ir reiktų pasidžiaugti.


                                  Kitas dalykas, kas čia per išgama ir kodėl jai iš valstybės pinigų mokama alga?

                                  Komisijos pirmininkės verdiktas: skulptūros turi grįžti ant tilto

                                  Valstybinės kultūros paveldo komisijos pirmininkė Gražina Drėmaitė piktinasi Vilniaus mero Remigijaus Šimašiaus pradėtomis Žaliojo tilto skulptūrų dalybomis. Pasak paveldosaugininkės, jei Lietuvoje laikomasi įstatymų, restauruotos Žaliojo tilto skulptūros turi grįžti ant tilto.
                                  Kažkas FB (berods Bačiulis) šitą nupušusią bobą pavadino labai taikliu apibūdinimu: sovietosaugininkė.

                                  Comment


                                    Parašė John Rodyti pranešimą
                                    Kas labiausiai ir kategoriškiausiai priešinasi tų skulptūrų nukėlimui? You got it right: vatnikai, kremliniai, visokie degradai ir šiaip padugnės. Nekalbant jau apie patį Kremlių ir jo nuzombintas mases Rusijoje.
                                    Kažkokio ypatingo pasipriešinimo iš Rusijos nėra - tik pora reportažų per TV ir straipsnių internete.
                                    Visi forumų moderatoriai yra forumo balastas.

                                    Comment


                                      Parašė Macas Rodyti pranešimą
                                      Aiškinu viską iš pradžių.

                                      4. Todėl, jeigu ŽT skulptūros yra nukeliamos, remiantis komunistinio režimo padarytais nusikaltimais Lietuvai, ar taip pat galima pasielgti ir su tais atminimo ženklais, kurių herojai susiję su nusikaltimais prieš Lietuvos žydus?

                                      5. Kitos etninės grupės galbūt turi savo argumentų dėl su jų istorija susijusių asmenų ir objektų įamžinimo ar jo išsaugojimo. Pavyzdžiui, lenkai nori išsaugoti Pilsudskio širdį Vilniuje. Rusai galbūt gintų tarybinių karių kapines ir neleistų jų iškeldinti.
                                      Būtent, kažkam galbūt nepatinka Pilsudskis ar sovietų kariai, arba galbūt nepatinka karalius Mindaugas, kuris irgi daug žmonių prižudė ir visokių negerų darbelių pridarė, bet reikia vertinti kontekstą, Vokietijoje irgi pilna sovietų kareivių paminklų, amerikiečių ir britų, bombardavusių Vokietijos gyvenamuosius rajonus niekas nesmerkia ir kabina medalius, tad nereiktų piktintis memorialais žmonėms, kurie kovojo už savo šalį, nepaisant, kad padarė ir negerų darbų.
                                      Flickr

                                      Comment


                                        Parašė rat
                                        Kam pasipriešinimas iš Rusijos, kai vietinis/vatinis homosovietinis/homosovatinis aktyvas stovi beverčio socrealizmo sargyboje.
                                        To aktyvo yra pora žmonių, kurie vistiek nestovi sargyboje.
                                        Visi forumų moderatoriai yra forumo balastas.

                                        Comment


                                          Net keista, kad Vilniaus vatnikai pritiredė į kelnės ir neišėjo į gatves ginti kolūkiečių ir stribų balvonų...
                                          Šios dienos parodė, kad Vilniuje labai mažai beliko aktyviai agresyvaus koloradinio kontingento.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X