Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Vasaros / žiemos laikas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • Tomizmas
    replied
    Parašė mantasm Rodyti pranešimą

    Padarom darbus ir ugdymo įstaigas nuo 6:00 ar 7:00 ir galim gyvent pagal saulės zenitą
    O kam to reikia? Geriau žiemą sukam laiką valanda į kitą pusę ir po darbo džiaugiamės ilgiau šviesos.

    Parašė Savitarnos kasa Rodyti pranešimą

    Kaip Lietuvoje gali likti vasaros UTC+3 laikas, jeigu Klaipėda papuola į UTC+1, o likusi Lietuva yra UTC+2? Iš kur tokie išmislai atsiranda?
    Nes daugumai žmonių taip gerai. Niekam ten neįdomu kur saulė 12 valandą, kai realus vidurdienis daugumai yra 15 valandą (7 keliasi, 23 gulasi).

    Komentuoti:


  • Lettered
    replied
    Parašė Savitarnos kasa Rodyti pranešimą

    Kaip Lietuvoje gali likti vasaros UTC+3 laikas, jeigu Klaipėda papuola į UTC+1, o likusi Lietuva yra UTC+2? Iš kur tokie išmislai atsiranda?
    Vasaros laikas dabar būna 7 mėn., o žiemos tik 5, tai logiška, kad atsisakius sukinėjimo būtų paliktas tas laikas, kuris dabar tinkamesnis ilgesnį laiką.

    Komentuoti:


  • mantasm
    replied
    Parašė Savitarnos kasa Rodyti pranešimą

    Kaip Lietuvoje gali likti vasaros UTC+3 laikas, jeigu Klaipėda papuola į UTC+1, o likusi Lietuva yra UTC+2? Iš kur tokie išmislai atsiranda?
    Padarom darbus ir ugdymo įstaigas nuo 6:00 ar 7:00 ir galim gyvent pagal saulės zenitą

    Komentuoti:


  • Tomizmas
    replied
    Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą
    Kad anščiau švistų. Juk svarbi šviesa darbo valandomis, o ne po jų.
    Būtent tai ir yra svarbiausia - šviesa po darbo valandų, nes tai yra laisvalaikis. Ir ką nors galima ilgiau nuveikti - ir pajudėti, ir kas turi nuisavus namus - kažką susitvarkyti, ir vaikai gali ilgiau pažaisti lauke, o ne kambaryje (vaikams tai ypač svarbu!). O iš ryto darbe gali būti ir tamsu, vis tiek dirbti reikia.

    Komentuoti:


  • abruo
    replied
    Parašė Savitarnos kasa Rodyti pranešimą

    Kaip Lietuvoje gali likti vasaros UTC+3 laikas, jeigu Klaipėda papuola į UTC+1, o likusi Lietuva yra UTC+2? Iš kur tokie išmislai atsiranda?
    Dėl pasikeitusių įpročių, gyvenimo ritmo, pripratimo prie šviesos tam tikrą valandą. Žmonėms nebereikia, kad jau 7 val. būtų šviesu, nes dauguma pradeda darbą nuo 9 ar 10 val. (pažįstu programuotojų, kurie išvis tik 11 val. atsiranda ofise). Tuo tarpu didėja poreikis turėti šviesius vakarus, kad po darbo būtų galima pasivaikščioti, nueiti kur nors. Prie to prisideda ir tai, kad norisi didesnio saugumo (ypač moterims, nes ne visur saugu vaikščioti visiškai sutemus, o šiuolaikinės moterys ne sėdi namie prie vaikų ir puodų, o gyvena aktyvų profesinį ir laisvalaikio gyvenimą).

    Komentuoti:


  • acetonas
    replied
    Parašė Savitarnos kasa Rodyti pranešimą

    Kaip Lietuvoje gali likti vasaros UTC+3 laikas, jeigu Klaipėda papuola į UTC+1, o likusi Lietuva yra UTC+2? Iš kur tokie išmislai atsiranda?
    Tai dabar yra UTC +3 laikas ir tai niekam netrukdo.

    Komentuoti:


  • Savitarnos kasa
    replied
    Parašė MikasRidikas Rodyti pranešimą

    Išbandyta ne kartą - neveikia. Autopilotu nulevituoji iki žadintuvo, išjungi ir parlevituoji lovon beveik neprabusdamas
    Vis tik čia pakankamai individualu, tikriausiai.

    Kas dėl vasaros/žiemos laiko - anksčiau buvau visiškas vasaros laiko visus metus šalininkas, bet po pastarųjų metų diskusijų, ypač atsiradus grėsmei, kad bus paliktas žiemos laikas, atradau, kad bent jau man laiko sukiojimas yra savotiškai žavus ir dabar esu už tai, kad taip ir liktų.
    Kaip Lietuvoje gali likti vasaros UTC+3 laikas, jeigu Klaipėda papuola į UTC+1, o likusi Lietuva yra UTC+2? Iš kur tokie išmislai atsiranda?

    Komentuoti:


  • MikasRidikas
    replied
    Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą
    Šiaip aš naudoju tokią taktiką dėl atsikėlimo - mano žadintuvas yra kitame kambario gale, todėl kad jį užtildyti aš privalau atsikelti ir nueiti į kitą kambario galą, ko pasekoje jau lengviau pasirinkti nebelysti atgal į lovą.
    Išbandyta ne kartą - neveikia. Autopilotu nulevituoji iki žadintuvo, išjungi ir parlevituoji lovon beveik neprabusdamas
    Vis tik čia pakankamai individualu, tikriausiai.

    Kas dėl vasaros/žiemos laiko - anksčiau buvau visiškas vasaros laiko visus metus šalininkas, bet po pastarųjų metų diskusijų, ypač atsiradus grėsmei, kad bus paliktas žiemos laikas, atradau, kad bent jau man laiko sukiojimas yra savotiškai žavus ir dabar esu už tai, kad taip ir liktų.

    Komentuoti:


  • MedinisStrazdas
    replied
    Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

    Laiką reikia sukti į kitą pusę, kad žiemą ilgiau būtų šviesu. Niekad nesupratau šitos "logikos" - ir taip anksti temsta, tai padaryti kad temtų dar anksčiau. Kam?



    O ką daryti, kai nesi iš tų žmonių kurie atsibudę iš karto gali šokti iš lovos (niekad nesupratau, kaip tai įmanoma), o po vieno suskambėjimo po to gali vėl užmigti? Būtinai reikia kelių suskambėjimų. Tarp suskambėjimų tas 5 minutes atsijungi, bet jau organizmas apsipranta su ta mintimi kad "niekur nedingsi, keltis teks". Trumpiau tariant - lengviau išsiprievartauti.
    Kad anščiau švistų. Juk svarbi šviesa darbo valandomis, o ne po jų.

    Šiaip aš naudoju tokią taktiką dėl atsikėlimo - mano žadintuvas yra kitame kambario gale, todėl kad jį užtildyti aš privalau atsikelti ir nueiti į kitą kambario galą, ko pasekoje jau lengviau pasirinkti nebelysti atgal į lovą.
    Parašė Gator Rodyti pranešimą

    Žmona iškart išsprirs iš lovos po pirmo žadintuvo?
    Jei užstatysi daugiau nei vieną žadintuvą kitą vakarą gali net nesigulti į lovą

    Komentuoti:


  • Lettered
    replied
    Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

    Tas "žvalus" yra sąlyginis dalykas. Vėliau pažvalėji, bet pats kėlimosi procesas yra kankinantis.
    Tai reikia taip gyventi, kad nebūtų kankinantis. Čia panašiai skųstis skaudančia galva ryte iš vakaro prisigėrus alkoholio.

    Komentuoti:


  • Tomizmas
    replied
    Parašė Tomas Rodyti pranešimą
    Kažkas vis tik pasikeitė
    Tas "žvalus" yra sąlyginis dalykas. Vėliau pažvalėji, bet pats kėlimosi procesas yra kankinantis.

    Komentuoti:


  • Tomas
    replied
    Kažkas vis tik pasikeitė

    Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
    Absoliučiai nesuprantu tokio pobūdžio pasisakymų. Žmonės tai pagal ką jūs gyvenat - pagal laikrodį ar pagal saulės šviesą? Jeigu žinau, kad rytoj reikės į darbą arba mokslus - atsiguli atitinkamu laiku, išsimiegi ir ryte žvalus keliesi suskambėjus žadintuvui, nesvarbu ar už lango tamsu, ar ne.

    Komentuoti:


  • Tomizmas
    replied
    Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
    Jų problemos - tegul kenčia.
    Tam ir yra funkcija "snausti" žadintuve. Gyvename laikais, kai per daug kentėti niekam nereikia.

    Komentuoti:


  • Aleksio
    replied
    Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
    O ką daryti, kai nesi iš tų žmonių kurie atsibudę iš karto gali šokti iš lovos
    Jų problemos - tegul kenčia.

    Komentuoti:


  • digital
    replied
    Parašė Tomas Rodyti pranešimą
    Žinok daug kas susitvarkys, kai įsitaisysi tikrą, o ne įsivaizduojamą žmoną.
    Nebūkim seksistais - tai gali būti ir vyras.

    Komentuoti:


  • Gator
    replied
    Parašė Tomas Rodyti pranešimą
    Žinok daug kas susitvarkys, kai įsitaisysi tikrą, o ne įsivaizduojamą žmoną.
    Žmona iškart išsprirs iš lovos po pirmo žadintuvo?

    Komentuoti:


  • Tomizmas
    replied
    Parašė Tomas Rodyti pranešimą
    Žinok daug kas susitvarkys, kai įsitaisysi tikrą, o ne įsivaizduojamą žmoną.
    Tai kad niekas nepasikeitė.

    Komentuoti:


  • Tomas
    replied
    Žinok daug kas susitvarkys, kai įsitaisysi tikrą, o ne įsivaizduojamą žmoną.

    Komentuoti:


  • Tomizmas
    replied
    Parašė Austras Rodyti pranešimą
    Primenu, kad labiausiai kenčiantiems dėl laiko persukimo, šiemet aklimatizacijai bus duota ne viena, bet trys laisvos dienos
    Laiką reikia sukti į kitą pusę, kad žiemą ilgiau būtų šviesu. Niekad nesupratau šitos "logikos" - ir taip anksti temsta, tai padaryti kad temtų dar anksčiau. Kam?

    Parašė Lettered Rodyti pranešimą

    Šiaip tai ne tik organizmas negauna jokio poilsio, bet dar ir žala tie kelių min. pasnaudimai. Šiaip atsibudus pagulėti dar nėra blogai, bet kai "damiegama" po 5 min. tai organizmui tik žala.
    O ką daryti, kai nesi iš tų žmonių kurie atsibudę iš karto gali šokti iš lovos (niekad nesupratau, kaip tai įmanoma), o po vieno suskambėjimo po to gali vėl užmigti? Būtinai reikia kelių suskambėjimų. Tarp suskambėjimų tas 5 minutes atsijungi, bet jau organizmas apsipranta su ta mintimi kad "niekur nedingsi, keltis teks". Trumpiau tariant - lengviau išsiprievartauti.

    Buvo man keli kartai, kai prabudęs ir dar nesigaudydamas erdvėje ir laike, vietoj "snausti" žadintuve paspaudžiau "išjungti"... Po to teko lėkti į darbą vos ne bėgte, kad nepavėluoti. Dėl to dabar apsidraudimui statau ir signalą telefone, ir dar paprastą žadintuvą.
    Paskutinis taisė Tomizmas; 2021.10.25, 21:26.

    Komentuoti:


  • Austras
    replied
    Primenu, kad labiausiai kenčiantiems dėl laiko persukimo, šiemet aklimatizacijai bus duota ne viena, bet trys laisvos dienos

    Komentuoti:

Working...
X