Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Vasaros / žiemos laikas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • uzdvidesimt
    replied
    Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
    Glušai tik sprendžia pagal formalų rodyklių sutapimą su kažkuo, o ne pagal žmonių gyvenimo įpročius. Nebent dar pensynykams maloniau šviesūs rytai, nes jiems ir taip nesimiega, tablečių veikimas jau praėjęs.
    Jūs dalį koncervatorių glušais vadinat? Ar šimonytė leido? Galima būtų prilyginti neapykantos kalbai. Kur virtualūs patruliai?

    Komentuoti:


  • Tomas
    replied
    Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
    Glušai tik sprendžia pagal formalų rodyklių sutapimą su kažkuo, o ne pagal žmonių gyvenimo įpročius. Nebent dar pensynykams maloniau šviesūs rytai, nes jiems ir taip nesimiega, tablečių veikimas jau praėjęs.
    O jei paliktum žiemos laiką, bet padarytum darbus, mokyklas ir darželius nuo 7, panoramą vakare 19:30 - būtų geriau ar blogiau?

    Komentuoti:


  • MedinisStrazdas
    replied
    Parašė Gator Rodyti pranešimą

    Skirtingas valandų kiekis tai diskomfortas, bet ar miegioti tas pačias 8 valandas nuo 22 iki 6, ar nuo 23 iki 7, ar nuo 24 iki 8 man yra visiškai identiškas dalykas. Svarbu miego laikas. Aišku jei jau kalbėsime apie visai keistus laikus kaip nuo 5 ryto iki 13 dienos, tai jau kitas reikalas, bet kalbame apie nukrypimą vos viena valanda.
    Ne, tai nėra identiškas dalykas, tiesiog tu esi pratęs gyventi su prastu miegu.

    Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
    Paprastai sakoma, kad organizmas prisitaiko prie kitos laiko juostos 1val per 1 dieną. Čia jau blogesnis atvejis, paprastai greičiau. Išskyrus Karbauskio karvės.
    Vadinasi paprastai yra meluojama.

    Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
    Na, ir kaip dabar tamsūs vakarai? Faina, jauku? Elektros daugiau po darbo sudeginti, normaliai nieko nenuveikti, vaikai pažaisti negali...
    Dar kartą: Koks skirtumas kokie vakarai, rytai šviesūs!

    Komentuoti:


  • Tomizmas
    replied
    Parašė Gator Rodyti pranešimą

    Nesupratai ironijos
    Per jautrus klausimas, kad imtų juokas (kaip ir šiandieninis Nausėdos vetavimas kitu labai jautriu klausimu), ir per daug teko matyti žmonių, kurie RIMTAI naudoja tokį argumentą.

    Komentuoti:


  • Arunasx
    replied
    Glušai tik sprendžia pagal formalų rodyklių sutapimą su kažkuo, o ne pagal žmonių gyvenimo įpročius. Nebent dar pensynykams maloniau šviesūs rytai, nes jiems ir taip nesimiega, tablečių veikimas jau praėjęs.

    Komentuoti:


  • Gator
    replied
    Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

    Kai žmonės nori ilgesnių šviesių vakarų, jiems mažiausiai įdomu, kiek ten valandų Maskvoje.

    Tai pagal tokią logiką, mums reikia Vašingtono laiko.
    Nesupratai ironijos

    Komentuoti:


  • Tomizmas
    replied
    Parašė uzdvidesimt Rodyti pranešimą
    Vasaros laiko tik vatnykai nori, nes laikas butu vienodas su maskva.
    Kai žmonės nori ilgesnių šviesių vakarų, jiems mažiausiai įdomu, kiek ten valandų Maskvoje.

    Tai pagal tokią logiką, mums reikia Vašingtono laiko.

    Komentuoti:


  • uzdvidesimt
    replied
    Vasaros laiko tik vatnykai nori, nes laikas butu vienodas su maskva.

    Komentuoti:


  • Tomizmas
    replied
    Na, ir kaip dabar tamsūs vakarai? Faina, jauku? Elektros daugiau po darbo sudeginti, normaliai nieko nenuveikti, vaikai pažaisti negali...

    Komentuoti:


  • Arunasx
    replied
    Paprastai sakoma, kad organizmas prisitaiko prie kitos laiko juostos 1val per 1 dieną. Čia jau blogesnis atvejis, paprastai greičiau. Išskyrus Karbauskio karvės.
    O realiai manau būtų blogiausias variantas jei nesukiotų visai ir paliktų žiemos laiką, ką rodė ir prieš metus ar daugiau rengtos apklausos Lietuvoje.

    Komentuoti:


  • Gator
    replied
    Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą

    Jei tu esi pratęs prie pastovaus diskomforto ir nebelaikai jo diskonfortu tai tau gal ir yra lengviau, nei tie kurie nėra pratę blogai miegoti bet du kartus per metus yra priversti keisti miego ritmą. O šiaip tai persukus ritmą iškraipoma ne viena diena, o 7 mėnesiai. Juk antradieni nesuki atgal esu ritmu, ir toliau tesi kitokį. (šiaip laikoma kad pilnai adaptuotis organizmui reikia iki 3 savaičių).
    Skirtingas valandų kiekis tai diskomfortas, bet ar miegioti tas pačias 8 valandas nuo 22 iki 6, ar nuo 23 iki 7, ar nuo 24 iki 8 man yra visiškai identiškas dalykas. Svarbu miego laikas. Aišku jei jau kalbėsime apie visai keistus laikus kaip nuo 5 ryto iki 13 dienos, tai jau kitas reikalas, bet kalbame apie nukrypimą vos viena valanda.

    Komentuoti:


  • MedinisStrazdas
    replied
    Parašė Gator Rodyti pranešimą

    Tu nesupratai. Aš ir nesakau, kad vis kitu einančių daug.
    Aš proporcingai primečiau. Aš pvz. daug parų skirtingai miegu. Dėl to ir 50 kartų per metus man galėtų sukinėti be jokio diskomforto.
    Tie žmonės, kurie mažai naktų skirtingai miega. Jiems 2 kartai per metus turėtų būti be jokio diskomforto. Tai yraaš nesakau, kad jiems 50 sukimų per metus būtų gerai. Sakau, kad vos 2 sukimai per metus neproblema.
    Va tavo pavyzdyje 10 parų per metus išsikraipo savo ritmą. Tai nėra jau tokio didelio skirtumo ar 10 parų per metus, ar 12 parų per metus išsikraipys.
    Ir 10 parų per metus tikrai vis dar yra labai mažuma. Dar daugiau tarkim 20 parų per metus, tai ar 20 parų, ar 22 paros - menkas skirtumas.
    Jei tu esi pratęs prie pastovaus diskomforto ir nebelaikai jo diskonfortu tai tau gal ir yra lengviau, nei tie kurie nėra pratę blogai miegoti bet du kartus per metus yra priversti keisti miego ritmą. O šiaip tai persukus ritmą iškraipoma ne viena diena, o 7 mėnesiai. Juk antradieni nesuki atgal esu ritmu, ir toliau tesi kitokį. (šiaip laikoma kad pilnai adaptuotis organizmui reikia iki 3 savaičių).

    Komentuoti:


  • Gator
    replied
    Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą

    Tokių labai mažai, bet yra tokių kurie pvz 355 paras per metus taip miega ir jie nuo to tikrai sveikesni neigu einant miegoti ir keliantis vis kitu laiku.
    Tu nesupratai. Aš ir nesakau, kad vis kitu einančių daug.
    Aš proporcingai primečiau. Aš pvz. daug parų skirtingai miegu. Dėl to ir 50 kartų per metus man galėtų sukinėti be jokio diskomforto.
    Tie žmonės, kurie mažai naktų skirtingai miega. Jiems 2 kartai per metus turėtų būti be jokio diskomforto. Tai yraaš nesakau, kad jiems 50 sukimų per metus būtų gerai. Sakau, kad vos 2 sukimai per metus neproblema.
    Va tavo pavyzdyje 10 parų per metus išsikraipo savo ritmą. Tai nėra jau tokio didelio skirtumo ar 10 parų per metus, ar 12 parų per metus išsikraipys.
    Ir 10 parų per metus tikrai vis dar yra labai mažuma. Dar daugiau tarkim 20 parų per metus, tai ar 20 parų, ar 22 paros - menkas skirtumas.
    Paskutinis taisė Gator; 2021.10.29, 13:01.

    Komentuoti:


  • MedinisStrazdas
    replied
    Parašė Gator Rodyti pranešimą

    Tai aš ir klausiu ar tikrai yra žmonių, kurie 365 paras visada miega po vienodą kiekį, tarkim 7 ar 8, valandų.
    Mano spėjimas, kad tokių ne daugiau nei 0,1 procentas.
    Tokių labai mažai, bet yra tokių kurie pvz 355 paras per metus taip miega ir jie nuo to tikrai sveikesni neigu einant miegoti ir keliantis vis kitu laiku.

    Komentuoti:


  • Gator
    replied
    Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą
    Jei pats gyveni nesveikai nereiškia kad ir visi taip.
    Tai aš ir klausiu ar tikrai yra žmonių, kurie 365 paras visada miega po vienodą kiekį, tarkim 7 ar 8, valandų.
    Mano spėjimas, kad tokių ne daugiau nei 0,1 procentas.

    Komentuoti:


  • Obi-Wan Kenobi
    replied
    Tamsiu paros metu Vilniaus NMC, Katedra, bažnyčios apšvietos ir atrodo įspūdingai. O ir bendrai mieste, kai tamsu nesimato apsilupusių fasadų ir trupančių balkonų.
    Todėl geriausia būtų taip sureguliuot laiką, kad miegotume dieną, kai šviesu.

    Komentuoti:


  • MedinisStrazdas
    replied
    Parašė Shernas Rodyti pranešimą

    Paaiškink, gerbiamasis, kokiu būdu iš 7 val šviesos trukmės gruodį jūs norite išgauti šviesų vakarą, jei darbo diena yra 8 val.?
    Jis nori kad darbo metu būtų tamsu ir tos 7h šviesos būtų po darbo.

    Parašė Gator Rodyti pranešimą

    Ar rimta kažkam problema tas pasukimas kas 6 mėn? Kaip miegantis nepastovias valandas (6,7, 8, 9 per naktį, būna 4 išpuola, būna 10) tai aš net nepastebėčiau diskomforto net jei kas savaitę sukinėtų
    Tai čia turbūt tiem kas pastoviai idebtiškai 8 val per naktį miega ir tos 7 ar 9 juos truputį išmuša iš ritmo?
    Jei pats gyveni nesveikai nereiškia kad ir visi taip.

    Komentuoti:


  • Tomas
    replied
    Vienas reikalas kai pats užgeri ir prarandi laiko pojūtį, visai kitas - kai Briuselio ponai liepa laikrodį sukti.

    Komentuoti:


  • Gator
    replied
    Parašė digital Rodyti pranešimą
    2 kartus per metus klausimas pasireikš šioje temoje.
    Ar rimta kažkam problema tas pasukimas kas 6 mėn? Kaip miegantis nepastovias valandas (6,7, 8, 9 per naktį, būna 4 išpuola, būna 10) tai aš net nepastebėčiau diskomforto net jei kas savaitę sukinėtų
    Tai čia turbūt tiem kas pastoviai idebtiškai 8 val per naktį miega ir tos 7 ar 9 juos truputį išmuša iš ritmo?
    Bet juk nuėjus su draugais pavakarot būna net keliom valandom vėliau eini snaust ir taip atsikėlimas išsimuša daugiau nei ta vos viena valanda... Ir taip daug dažniau nei kartą per 6 mėn. Tai ar neperdeda su ta "problema"?
    Paskutinis taisė Gator; 2021.10.27, 22:45.

    Komentuoti:


  • Tomizmas
    replied
    Parašė Shernas Rodyti pranešimą

    Paaiškink, gerbiamasis, kokiu būdu iš 7 val šviesos trukmės gruodį jūs norite išgauti šviesų vakarą, jei darbo diena yra 8 val.?
    Gruodis trumpas, galima prakentėti. Ir dar lempučių spalvotų būna daug, linksma Dar yra spalio pabaiga, lapkritis, sausis, vasario nemaža dalis, kai pasukus laiką valandą į priešingą pusę nei sukama dabar, būtų gautas pageidaujamas efektas.

    Komentuoti:

Working...
X