Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

2019-ųjų Lietuvos Respublikos prezidento rinkimai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
    Šimonytės gerbėjai veikia apsiausties sąlygomis (mobilizuoti, vieningi ir organizuoti), Skvernelio gerbėjai atsipalaidavę ir nesukantys galvos, nes rinkimai dar toli. Kitaip sakant, tos parašų rinkimo lenktynės panašios į bandymą aplenkti varžovą per apšilimą prieš varžybas .
    Tai katras labiausiai dubliuojasi su Skvernu? Puidokas ar Andriukaitis?

    Comment


      Ko gero, kad Puteikis ir Juozaitis. Puteikis per praeitus rinkimus surinko maždaug 10 proc., tai sugebėjimus jau yra įrodęs. Puidokas labiau yra vienos temos prezidentas. Bet irgi gali patraukti kažkiek impulsyvių balsuotojų, kuriems ta tema aktuali. O andriukaičiams su mazuroniais laikas į Grūto parką .

      Comment


        Parašė Milwaukee Rodyti pranešimą

        Tai katras labiausiai dubliuojasi su Skvernu? Puidokas ar Andriukaitis?
        Tomaševskis atims beveik visus lenkus ir šiek tiek rusakalbių. Nes be Voldemaro jie absoliučia dauguma būtų už Skvernelį.

        Comment


          Parašė rmss Rodyti pranešimą

          Manyčiau ganėtinai akivaizdu jog čia TS-LKD elektoratas, turintis geriausią kompiuterinį raštingumą (kas šiais laikais šiaip koreliuoja su intelektu), padeda palankiems kandidatams surinkti parašus.
          Abejoju, ar jie palankūs ir ar naudinga TS sumažinti Skvernelio šansus patekti į antrą turą. Šimonytei varžantis su Skverneliu ji gautų daug centro/dešinies balsų, susirinktų beveik visą Nausėdos elektoratą. O jei antrame ture tektų varžytis su Nausėda, šansų labai mažai, jis susirinktų to pačio Skvernelio elektoratą, visų kitų kairiųjų, populistų kandidatų elektoratus, Šimonytei liktų gal tik dalis Auštrevičiaus elektorato.
          Paskutinis taisė Lettered; 2019.02.20, 13:42.
          Flickr

          Comment


            Nevisai supratau, tai V.Tomaševskio nėra tarp pretendentų?

            Comment


              Parašė rmss Rodyti pranešimą
              Kaip suprantu galima už keletą kandidatų pasirašyt, taip? Tada pajiexali už visus, išskyrus Juozaitį nes yra rusų lerva ir lizinginį balandį
              Negražu šitaip. Reikia už šituos internetu pasirašyti. O po to dar kartą ranka ant popierinių lapų.
              If a lion could speak, we could not understand him.

              Comment


                Lietuvos premjeras, Saulius Skvernelis, pasiskelbęs kandidatu į prezidentus, šiuo metu priešpaskutinis už kurį žmonės pasirašo internetu. Kremlius rinkimuose turi ne vieną kandidatą į LR prezidentus, bet netgi pats baisiausias iš jų, t.y. Kazimieras Juraitis, turi daugiau parašų nei Skvernelis. WTF?

                Comment


                  Tiesiog yra daug žmonių, kurie pasirašinėja už visus kandidatus išskyrus Skvernelį. Nebūtų tokių, Skvernelis su savo dabartiniu parašų kiekiu tikrai būtų aukščiau visų tų no-name kandidatų

                  Comment



                    Čia truputi konspiracijos teorija, bet tebūnie. Už Šimonytę dešimt kart daugiau pasirašusių, o pasirašyt visiems galimybės vienodos. Ar tai rodiklis, kad tarp žmonių, naudojančių internetą, Šimonytė turi žymiai didesnį palaikymą?

                    Comment


                      Parašė Eidvis Rodyti pranešimą

                      Čia truputi konspiracijos teorija, bet tebūnie. Už Šimonytę dešimt kart daugiau pasirašusių, o pasirašyt visiems galimybės vienodos. Ar tai rodiklis, kad tarp žmonių, naudojančių internetą, Šimonytė turi žymiai didesnį palaikymą?
                      Ne, tai rodiklis, kas tarp žmonių neturinčių interneto, Skvernelis turi didžiausią palaikymą.

                      Comment


                        O kur galima pasirašyi už kandidatus ir kaip tai daroma?

                        Comment


                          Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
                          O kur galima pasirašyi už kandidatus ir kaip tai daroma?
                          Pvz.:
                          https://www.rinkejopuslapis.lt/prete...imo-paremimas8

                          Comment



                            Nesufleruokim. Leiskim bent kiek pagalvot

                            Comment


                              Apie dalį pretendentų iki šiandien negirdėjau, dalis tempia į praeitį, o du pagrindiniai ir be mano parašo gerai tvarkosi. Taip kad liko nuspėti, kas iš jų laimės rinkimus kad balsuoti už kitą.

                              Comment


                                Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
                                Taip kad liko nuspėti, kas iš jų laimės rinkimus kad balsuoti už kitą.
                                Mano supratimu šiuolaikiniame pasaulyje yra didelė problema, kad žmonės nebebalsuoja už kažką, o balsuoja prieš kažką.

                                Comment


                                  Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
                                  Mano supratimu šiuolaikiniame pasaulyje yra didelė problema, kad žmonės nebebalsuoja už kažką, o balsuoja prieš kažką.
                                  Kad visada taip buvo, ar bent panašiai - pvz., aš visada balsuoju už mažiausią blogybę.

                                  Comment


                                    Balsavimas už mažiausią blogybę tai nėra tas pats, kas balsavimas 'prieš'. Nesu tikras kiek šiuo metu yra kandidatų, bet sakykim 13. Balsuotojas 'už mažiausią blogybę' išklauso juos ir supranta už ką gali balsuoti, nepaisant to, kad jo kandidatas ne idealus, t.y. 'mažiausia blogybė'. Balsuotojas 'prieš kažką' neieško tinkamo kandidato, jis ieško kandidato kurio nekenčia, o kai jį suranda - tada ieško kandidatą kuris gali labiausiai pasipriešinti jo nemėgstamam kandidatui. Tai dar vadinama 'protesto balsais', kurių pasekoje į Seimą išrenkama Antanas Nedzinskas ar Kauno meru tampa Šustaukas. Tikslas pasiektas - atkeršijama, tik neaišku kam.

                                    Ir štai turim pavyzdį:

                                    Taip kad liko nuspėti, kas iš jų laimės rinkimus kad balsuoti už kitą.
                                    Žmogus savo pasirinkimą, už ką balsuoti prezidento rinkimuose, grindžia ne tuo ką pretendentai kalba ir siūlo, ir ne tuo 'kas mažiausia blogybė', o tuo, 'kad reikia nuspėti už ką žmonės balsuoja ir tada baluosi priešingai'. Mano supratimu toks balsavimas yra neadekvatus iškrypimas.

                                    Comment


                                      Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
                                      Mano supratimu šiuolaikiniame pasaulyje yra didelė problema, kad žmonės nebebalsuoja už kažką, o balsuoja prieš kažką.
                                      Aš balsuoju ne "prieš kažką", o "ne už kažką", t.y. visada galiu pasakyti (kai diskusijos metu sako "išrinkom blogą valdžią") kad "rinkimuose aš už šitą politiką/partiją nebalsavau".

                                      Comment


                                        Man svarbiausia, kad nelaimėtų Šimonytė. Ar prezidentu bus Butė, ar Juraitis - man mažai svarbu.
                                        It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                        Comment


                                          Nesakysiu uz ka pasirasiau, tik tiek, kad kandidatas moteriskos lyties. Bet blin tu Tapino agituojamu Jumoristu su Butem ir Juraiciais nesuprantu. Cia taip galima geguzes men. nusijumoruot iki kokio Juozaicio soste.
                                          Show must go von!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X