Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

2019-ųjų Lietuvos Respublikos prezidento rinkimai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė MartynasT Rodyti pranešimą
    Gal yra kur nors Šimonytės ir Nausėdos planas/pažadai, whatever, etc. Nelabai domiuosi, bet norėtųsi pasiskaityt ką žada ir panašiai, kad galėčiau aiškiau priimt sprendimą.
    https://ingridasimonyte.lt
    https://www.nauseda2019.lt

    .. ir debatai LRT, BNS, Delfi...

    Comment


      Iš top3 kandidatų aišku, kad ne su liberaliąja Šimonyte man.


      Comment


        atsargiai, forumo progresyviosios dalies būsite apšauktas fOšistu, retrogradu, populistų gerbėju
        Paskutinis taisė R.D.; 2019.04.30, 20:08.

        Comment


          Aš per silpnas žmogus Gator pažiūroms.
          Paskutinis taisė PoDV; 2019.04.30, 20:06.

          Comment


            Su porgresyviųjų "tolerantiškumu" kitai nuomonei esu susidūręs daug kartų, visiems žinomas fenomenas kai agresyviausi yra būtent save labai tolerantiškais ir progresyviais belaikantys

            Comment


              Jei aš esu netolerantiškas dundukams ir jų negudrioms nuomonėms, tai aš vis dar tolerastas, ar jau nebe?
              If a lion could speak, we could not understand him.

              Comment


                Man Skvernelis algą pakėlė, tai pasirinkimas kaip ir aiškus.
                It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                Comment


                  Parašė sankauskas Rodyti pranešimą
                  Jei aš esu netolerantiškas dundukams ir jų negudrioms nuomonėms, tai aš vis dar tolerastas, ar jau nebe?
                  Aš irgi tokiems netolerantiškas.
                  Kalba buvo apie tai, kad dėl pažiūrų priešingų labiausiai mėgsta užsipulti būtent progresyvūs, o ne konservatyvūs. Ir būtent progresyvūs daug labiau nei konservatyvūs save laiko tolerantiškais.

                  Comment


                    Parašė Gator Rodyti pranešimą

                    Aš irgi tokiems netolerantiškas.
                    Kalba buvo apie tai, kad dėl pažiūrų priešingų labiausiai mėgsta užsipulti būtent progresyvūs, o ne konservatyvūs. Ir būtent progresyvūs daug labiau nei konservatyvūs save laiko tolerantiškais.
                    Data?
                    If a lion could speak, we could not understand him.

                    Comment


                      2019-04-30
                      It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                      Comment


                        Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

                        Data?
                        Anekdotiniai įrodymai remiantis keliais šimtais per 10+ metų internetuose matytų situacijų kur susidurdavo konservatyvių ir progresyvių pažiūrų nuomonės.

                        Tolerantiškais save laikančių netolerantiškumo fenomenas žinomas visiems nesukišusiems galvų į smėlį.

                        Jau buvau įmetęs:



                        Paskutinis taisė Gator; 2019.04.30, 21:41.

                        Comment


                          Parašė Gator Rodyti pranešimą

                          Anekdotiniai įrodymai remiantis keliais šimtais per 10+ metų internetuose matytų situacijų kur susidurdavo konservatyvių ir progresyvių pažiūrų nuomonės.

                          Tolerantiškais save laikančių netolerantiškumo fenomenas žinomas visiems nesukišusiems galvų į smėlį.

                          Jau buvau įmetęs:

                          Ahhh, na taip, anekdotiniai įrodymai iš breitbait ir dundukiškas video iš jutūbės. Skystokai....
                          If a lion could speak, we could not understand him.

                          Comment


                            Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

                            Ahhh, na taip, anekdotiniai įrodymai iš breitbait ir dundukiškas video iš jutūbės. Skystokai....
                            Anekdotiniai įrodymai iš mano matytų situacijų įvairiuose forumuose (įskaitant ir šį), o ne iš breitbart.

                            Nebūtinai reikia kažkokios "data", kad galėtum daryti gana teisingą išvadą. Pvz. mano anekdotiniais įrodymais iš matytų situacijų sakau, kad jei kelyje kažkas važiuoja super lėtai ar/ir atsargiai - dažniau bus moteris. Gali pasijuokt, kad teigiu remdamasis anekdotiniais įrodymais, bet dauguma sutiks, nes jų anekdotiniai įrodymai irgi tą patį sako.

                            Ne visos žinios būna paremtos tik konkrečia "data".
                            Atrodo esi gyvenimo matęs, tad tokie paprasti dalykai turėtų būti žinomi.
                            Aišku geriau apsimesti, kad ne kai patogu
                            Paskutinis taisė Gator; 2019.04.30, 22:08.

                            Comment


                              Parašė Gator Rodyti pranešimą
                              Ne visos žinios būna paremtos tik konkrečia "data".
                              Atrodo esi gyvenimo matęs, tad tokie paprasti dalykai turėtų būti žinomi.
                              Aišku geriau apsimesti, kad ne kai patogu
                              Matai, kadangi esu gyvenimo matęs, tai žinau kas per dalykas yra "cognitive bias", ir kokios apgaulingos įžvalgos ir pasaulio suvokimas būna, kai jis yra neparemtas jokiais faktais ir skaičiais, o tiesiog subjektyvia nuomone.
                              If a lion could speak, we could not understand him.

                              Comment


                                Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

                                Matai, kadangi esu gyvenimo matęs, tai žinau kas per dalykas yra "cognitive bias", ir kokios apgaulingos įžvalgos ir pasaulio suvokimas būna, kai jis yra neparemtas jokiais faktais ir skaičiais, o tiesiog subjektyvia nuomone.
                                Puikiai aš susipažinęs su cognitive bias, turbūt pirmą kartą susipažinau prieš kokius 20 metų kai su Kaunu susijusiomis temomis kai kurie piliečiai šį dalyką pilnu pajėgumu pasitelkdavo

                                Kadangi gyvenimo esi mates turėtum suprasti, kad nors cognitive bias egzistuoja, nereiškia, kad visi anekdotiniais įrodymais paremti dalykai yra būtent neteisingai subjektyvūs.
                                Ypač kai tie anekdotiniai įrodymai yra dalinai statistika paremti, tiesiog nefiksuoti, o iš atminties. Iš atminties galima suklysti atsimennat (ir subjektyviai pritraukiant prie norimo rezultato), bet kai pvz mano ypač lėtai vairuojančių atveju tai pasitvirtina kokiais 8-9 kartais iš dešimties, labai sunku suklysti ir pritempti. Jei tai būtų 6 kartai iš 10, tada tikrai sakyčiau, kad dėl šio bias galbūt ir klystu.
                                Neslėpsiu, esu įsitikinęs, kad tu nežiūrėdamas jokios statistikos apie vairuotojų lėtumą (pvz jei matai mašiną, kuri į žiedą nedrįsta važiuoti, nors dar 3 be jos spėtų įvažiuoti) pasakytum, kad dažniau ten būna moterys. Ir tai bus tavo anekdotinia iįrodymai.
                                Tai tik pavyzdys, kad ne kiekvienas anekdotinis įrodyumas yra nepatikimas, tiesiog yra tokie, kur tai "aišku" be jokios "data".

                                Na dar vienas belekoks pavyzdys: aš be jokios "data" esu įsitikinęs, kad nusikaltėlių tarpe mocartą mėgsta mažiau žmonių nei mokslininkų tarpe. Na nėra tokios "data", bet tiesiog esu tuo įsitikinęs.
                                Bet tu gali arogantiškai paprieštarauti, nes nepateikiu jokios "data"

                                Comment


                                  Parašė Gator Rodyti pranešimą
                                  Tolerantiškais save laikančių netolerantiškumo fenomenas žinomas visiems nesukišusiems galvų į smėlį.
                                  Tai yra visiška tiesa. Kažkada aš save laikiau tolerantišku, kol nesuprantau, kad negebu toleruoti debilizmo. Antra vertys reikia bandyti išlaikyti tam tikras tolerancijos ribas, kad gebėtumėm diskutuoti, o ne pereitumėm į gerklių pjaustymą

                                  Comment


                                    Žiūriu, kad pats neretai pasimaunu ant to cognitive bias ir nukenčiu Kai geriau žinau, kas yra kas, tai lengviau apginti save ir savo nuomonę.

                                    O dėl tolerancijos, tai tokį turiu pastebėjimą, kartais aš jaučiuosi netoleruojamas, kartais man toleruoti sunku. Koks tvarkingas daug draugų ir patirčių turintis žmogus pasižiūrės ar pasakys, koks aš netikęs namisėda, o aš pvz. alchašu ar šiaip pageriančiu kokiu piktinsiuos, nes anas man vaizdą gatvėje gadina

                                    Bias yra kaip suprantu toks kaip ir neigiamas dalykas, neblogai rimuojasi su žodžiu biesas Biesai galvoje
                                    Paskutinis taisė PoDV; 2019.04.30, 23:01.

                                    Comment


                                      Baikit čia teršti temą savo nusišnekėjimais apie cognitivie bias'us ir panašius dalykus ir eikit rašyti savo paistalus į kokią nors proto invalidams skirtą temą, kaip kad Kauno Žalgirio temą. Ačiū už supratingumą.

                                      Comment


                                        Parašė Gator Rodyti pranešimą

                                        Na dar vienas belekoks pavyzdys: aš be jokios "data" esu įsitikinęs, kad nusikaltėlių tarpe mocartą mėgsta mažiau žmonių nei mokslininkų tarpe. Na nėra tokios "data", bet tiesiog esu tuo įsitikinęs.
                                        Bet tu gali arogantiškai paprieštarauti, nes nepateikiu jokios "data"
                                        Na, kognityviniai procesai yra treniruojamas dalykas, ir taip vadinami high domain knowledge experts turi mažesnį confirmation bias.

                                        Kadangi tu esi iš Kauno, nusikaltėlių ir banditų sostinės, tai žinoma kad tu turi kur kas geresnę nuovoką ką mėgsta, ir ko nemėgsta nusikaltėliai.
                                        If a lion could speak, we could not understand him.

                                        Comment


                                          Parašė index Rodyti pranešimą
                                          Pasirodė prezidento rinkimų pažiūrų su kandidatais sutapimo testas. Kol kas jame tik tie kandidatai, kurie (kaip suprantu) turi ryškesnes pažiūras.

                                          http://www.manobalsas.lt/testas/testas.php?tst=30
                                          Girdėjau gandą, kad į visus testo klausimus atsakius "Neturiu Nuomonės" tavo idealus kandidatas bus Gitanas Nausėda.
                                          If a lion could speak, we could not understand him.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X