Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Rusijos informacinis karas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Lettered Rodyti pranešimą
    Kaip tai nesimato, užtenka rusišką TV įsijungti bent minutei ir viskas tampa aišku, pastovi propoganda, kokia Lietuva nevykus šalis, kaip prie ruso ir su rusu būtų geriau, kokie visi fašistai, sriaudžia rusakalbius, tuoj Vilniuje rusiški tankai važinės ir t.t.
    Nori pasakyt, kad Rusijos televizijos kiekvieną dieną, pastoviai vien tik ir rodo kokia bloga Lietuva ir kaip ten viskas blogai? Gal tu čia kažkokius spec. kanalus žiūri?
    Aš retai kada žiūriu rusiškus kanalus, bet ko gero vienintelį kartą kada esu užtaikęs kai rusiški kanalai rodė ką nors apie Lietuvą, tai buvo prieš kelis metus, kai rodė apie visokius kirgizus, kurie prisipirkę mašinų su lietuviškais numeriais pažeidinėja eismo taisykles Maskvoj ir paskui nėra kam baudų siųst.
    Šiaip paieškojus tarkim youtube rusiškai į paiešką įvedus - Lietuvą, lietuvius, lietuvių kalbą ir t.t.., daugiausia randama visokių kelionių laidų, kaip išsivirti cepelinus ir panašiai. Kas liečia fašistus tai ten apie latvių SS esu matęs kažką. O tokių nesąmonių, kaip skriaudžia rusakalbius ar kaip "tuoj Vilniuj rusiški tankai važinės" neteko matyt. Jei gali, tai parodyk tokias žinių ištraukas ar laidas.

    Plius tie visi naftotiekių užsukimai, vežėjų blokavimai, dujų branginimai ir t.t. Žodžiu Rusija Lietuvai kenkia daugiau nei visos kitos pasaulio šalys kartu sudėjus.
    Naftotiekių užsukimai, vežėjų blokavimai, dujų kaina ir pan., tai praktiškai visais atvejais yra tik atsakomoji reakcija į Lietuvos elgesį užsienio politikoj. Kodėl Lietuva moka brangiau už dujas negu Latvija ir Estija? Todėl kad Lietuva visada ES pagrindiniai entuziastai siūlyti visokius "energetikos paketus", kai Latvija ir Estija tyli.

    Comment


      Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
      Aš retai kada žiūriu rusiškus kanalus, bet ko gero vienintelį kartą kada esu užtaikęs kai rusiški kanalai rodė ką nors apie Lietuvą, tai buvo prieš kelis metus, kai rodė apie visokius kirgizus, kurie prisipirkę mašinų su lietuviškais numeriais pažeidinėja eismo taisykles
      Ir nežinodamas realios situacijos sugebi tinkamai įvertinti šių kanalų veiklą?

      Comment


        Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
        Naftotiekių užsukimai, vežėjų blokavimai, dujų kaina ir pan., tai praktiškai visais atvejais yra tik atsakomoji reakcija į Lietuvos elgesį užsienio politikoj. Kodėl Lietuva moka brangiau už dujas negu Latvija ir Estija? Todėl kad Lietuva visada ES pagrindiniai entuziastai siūlyti visokius "energetikos paketus", kai Latvija ir Estija tyli.
        Lietuva Rusijai nieko blogo nepadarė, nieko neuždarė, nesustabdė ir t.t., netgi dar tranzitinį rėžimą įvedė Kaliningradui, nors tas visiškas nepriklauso, tad toks Rusijos elgesys yra vienašališkas. Aišku, terminalas ir elektrinė irgi labai didelis kenkimai Rusijai, tad būtini "atsakomieji" veiksmai.
        Gal gali pasakyti, kuri dar pasaulio šalis yra Lietuvai taip atvirai grasinus raketomis? Ar čia irgi tik "atsakomoji" reakcija, nes Lietuva grasino Rusiją subomborduoti?
        https://twitter.com/Rogozin/status/416913238807560192
        Tamsta gyvas pavyzdys tos rusiškos propagandos, kai Putinas sakė, kad Lietuvoje buvo ruošiami fašistai kovotojai Ukrainoje, ir tuom patikėjot, spėju, netgi dar konkrečiai išvardintumėt kas tie kovotojai konkrečiai.
        Na, kad visokie homosovietikai tiki tuom, koks Putinas paprastas, nuoširdus žmogelis, paprastai apsirengęs, kukliai gyvenantis, besirūpinantis vargšais piliečiais ir pan., dar galima suprasti, bet kai jauni tiki tokiom pasakom per TV, tai nuoširdžiai gaila, reiktų suaugti.
        Paskutinis taisė Lettered; 2015.01.09, 18:08.
        Flickr

        Comment


          Parašė grustnyj Rodyti pranešimą
          Ir nežinodamas realios situacijos sugebi tinkamai įvertinti šių kanalų veiklą?
          Na tai specialiai bandžiau ieškoti, bet nieko nepavyko rasti. Gal tu gali parodyt antilietuvišką rusiškų kanalų veiklą? Juk jeigu jie, atseit, kiekvieną dieną rodo kažką negero apie Lietuvą, tai turėtų būt nesunku pateikt pavyzdžių. O ypač turint omeny, kad neva tai vyksta informacinis karas su Rusija, kažkas net sugeba atsekt kokius skalbimo miltelius reklamuoja rusiški kanalai, tai pačias priešiškas žinių laidas tuose kanaluose, tuo labiau nesunku turėtų būt parodyti. Argi ne?

          Comment


            Parašė Lettered Rodyti pranešimą
            Lietuva Rusijai nieko blogo nepadarė, nieko neuždarė, nesustabdė ir t.t., netgi dar tranzitinį rėžimą įvedė Kaliningradui, nors tas visiškas nepriklauso, tad toks Rusijos elgesys yra vienašališkas. Aišku, terminalas ir elektrinė irgi labai didelis kenkimai Rusijai, tad būtini "atsakomieji" veiksmai.
            Gal gali pasakyti, kuri dar pasaulio šalis yra Lietuvai taip grasinus raktomis? Ar čia irgi tik "atsakomoji" reakcija, nes Lietuva grasino Rusiją subomborduoti?
            https://twitter.com/Rogozin/status/416913238807560192
            Tamsta gyvas pavyzdys tos rusiškos propagandos, kai Putinas sakė, kad Lietuvoje buvo ruošiami fašistai kovotojai Ukrainoje, ir tuom patikėjot, spėju, netgi dar konkrečiai išvardintumėt kas tie kovotojai konkrečiai.
            Na, kad visokie homosovietikai tiki tuom, koks Putinas paprastas, nuoširdus žmogelis, paprastai apsirengęs, kukliai gyvenantis, besirūpinantis vargšais žmogeliais dar galima suprasti, bet kai jauni tuom tiki, tai nuoširdžiai gaila.
            Tai o kur čia matai kažkokį grąsinimą?
            Nežinau, kur ir kada Putinas sakė, kad Ukrainos fašistai ruošiami Lietuvoj, tik gerai atsimenu, kad esu matęs rusiškų kanalų reportažus, apie ukrainiečių nacionalistų stovyklas Estijoj berods 2006 metais.
            Aš niekur nesakiau, koks Putinas paprastas, nuoširudus, kuklus ir dar kažkoks žmogelis, aš tik matau nesveiką isteriją prieš jį ir Rusiją apskritai. Kai pagrindiniai žinių portalai kasdien rašo po kokius 10 straipsnių koks jis blogas ir kaip kelia grėsmę visai Europai, tai mano nuomone, nėra normalu ir manęs visiškai neįtikina.
            Šiaip esu skaitinėjęs vieną nacionalistinį "white power" forumą, tai ten labai daug Putiną giriančių komentatorių iš Vakarų Europos šalių ir JAV, o patys rusai nacionalistai jo nekenčia ir jiems aiškina koks jis yra blogis, "jew puppet". Paradoksas?

            Comment


              Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
              Tai o kur čia matai kažkokį grąsinimą?
              Nežinau, kur ir kada Putinas sakė, kad Ukrainos fašistai ruošiami Lietuvoj, tik gerai atsimenu, kad esu matęs rusiškų kanalų reportažus, apie ukrainiečių nacionalistų stovyklas Estijoj berods 2006 metais.
              Aš niekur nesakiau, koks Putinas paprastas, nuoširudus, kuklus ir dar kažkoks žmogelis, aš tik matau nesveiką isteriją prieš jį ir Rusiją apskritai. Kai pagrindiniai žinių portalai kasdien rašo po kokius 10 straipsnių koks jis blogas ir kaip kelia grėsmę visai Europai, tai mano nuomone, nėra normalu ir manęs visiškai neįtikina.
              Šiaip esu skaitinėjęs vieną nacionalistinį "white power" forumą, tai ten labai daug Putiną giriančių komentatorių iš Vakarų Europos šalių ir JAV, o patys rusai nacionalistai jo nekenčia ir jiems aiškina koks jis yra blogis, "jew puppet". Paradoksas?
              Negrasinimas, tik šiaip draugiškas Kalėdinis sveikinimas.
              Kuomet Rusija nustos vykdyti fašistinę politiką, nebeterorizuos kaimynų su tokia politika "jūs darykit, kaip mes norim, nes uždarysim pasienį, užsuksim dujas ar raketas į jus atsuksim", nustums tokius neonacius kaip Rogozinas ar Žirinovskis nuo didžiosios politikos, tuomet ir isterija dėl Putino baigisis, dabar nematau dėl ko reiktų kaip gailėti Rusijos, Putino ir pulti jiems advokatauti dėl Krymo, Donbaso ir viso kito, kaip kad jūs darot.
              Paskutinis taisė Lettered; 2015.01.09, 18:29.
              Flickr

              Comment


                Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                Nori pasakyt, kad Rusijos televizijos kiekvieną dieną, pastoviai vien tik ir rodo kokia bloga Lietuva ir kaip ten viskas blogai? Gal tu čia kažkokius spec. kanalus žiūri?
                Aš retai kada žiūriu rusiškus kanalus, bet ko gero vienintelį kartą kada esu užtaikęs kai rusiški kanalai rodė ką nors apie Lietuvą, tai buvo prieš kelis metus, kai rodė apie visokius kirgizus, kurie prisipirkę mašinų su lietuviškais numeriais pažeidinėja eismo taisykles Maskvoj ir paskui nėra kam baudų siųst.
                .
                Būtent taip ir yra, per rusijos kanalus yra rodoma išskirtinai tik bloga informacija apie Lietuvą (ir kitas Baltijos šalis beje).

                Kaip pavyzdys galėtų būti Russia today, kuris turi kanalą youtube ir jų reportažai apie Lietuvą. Netgi sugooglinsiu tau, kad galėtum greičiau rasti: https://www.youtube.com/user/RussiaT...uery=lithuania

                Comment


                  Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                  Negrasinimas, tik šiaip draugiškas Kalėdinis sveikinimas.
                  Kuomet Rusija nustos vykdyti fašistinę politiką, nebeterorizuos kaimynų su tokia politika "jūs darykit, kaip mes norim, nes uždarysim pasienį, užsuksim dujas ar raketas į jus atsuksim", nustums tokius neonacius kaip Rogozinas ar Žirinovskis nuo didžiosios politikos, tuomet ir isterija dėl Putino baigisis, dabar nematau dėl ko reiktų kaip gailėti Rusijos, Putino ir pulti jiems advokatauti dėl Krymo, Donbaso ir viso kito, kaip kad jūs darot.
                  Vėl viskas matoma vienpusiškai, per propogandinę prizmę. "Fašistinė politika", "kaimynų terorizavimas". Jeigu viską taip ir priimti primityviai įsivaizduojant, kad Rusija kaip kažkokia nenormali, neadekvati šalis, kuri be jokių priežasčių turi vienintelį tikslą - kenkti visiems aplinkui, tada taip. Bet jeigu įjungi smegenis, pradedi kelti klausimus, kas, kaip ir kodėl pasaulyje vyksta, kokie kieno interesai, tada viską pradedi visai kitaip matyt. Čia visi taip stebi ir seka kiekvieną rusų politikų pasisakymą, bet kažkodėl išsirenka tik tą ką nori girdėt, bet niekada negirdi Rusijos interesų ir to kas svarbiausia. Jeigu pradėti klausyti ką Rusija bando pasakyti, pabandyti pastatyti save į jų vietą ir pažvelgti į įvykius iš Rusijos perspektyvos, tai gal nustos vaidentis amžina grėsmė iš Rusijos.

                  Ar McCaine'as pagal tave yra geriau už Rogoziną?

                  Comment


                    Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                    Rusija kaip kažkokia nenormali, neadekvati šalis, kuri be jokių priežasčių turi vienintelį tikslą - kenkti visiems aplinkui
                    Gerai apibendrinta. Gal galite tamsta paaiškinti, kuo pastaruosius 25 m buvo užsiėmusi didžiausia bei turtingiausia (ištekliais) pasaulio valstybė, kad gyvena kaip trečiojo pasaulio outsaiderė? Jei įmanomas toks absurdas, tai kodėl nemanyt, kad ji sklidina agresyvių durnių?

                    Comment


                      Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                      Vėl viskas matoma vienpusiškai, per propogandinę prizmę. "Fašistinė politika", "kaimynų terorizavimas". Jeigu viską taip ir priimti primityviai įsivaizduojant, kad Rusija kaip kažkokia nenormali, neadekvati šalis, kuri be jokių priežasčių turi vienintelį tikslą - kenkti visiems aplinkui, tada taip. Bet jeigu įjungi smegenis, pradedi kelti klausimus, kas, kaip ir kodėl pasaulyje vyksta, kokie kieno interesai, tada viską pradedi visai kitaip matyt. Čia visi taip stebi ir seka kiekvieną rusų politikų pasisakymą, bet kažkodėl išsirenka tik tą ką nori girdėt, bet niekada negirdi Rusijos interesų ir to kas svarbiausia. Jeigu pradėti klausyti ką Rusija bando pasakyti, pabandyti pastatyti save į jų vietą ir pažvelgti į įvykius iš Rusijos perspektyvos, tai gal nustos vaidentis amžina grėsmė iš Rusijos.

                      Ar McCaine'as pagal tave yra geriau už Rogoziną?
                      Iš esmės galima sakyti, kad nenormali, kitos šalys irgi nešventos ir nelabai gražių dalykų pridaro, bet jos tą bent daro dėl savo interesų ir naudos, priima kompromisus, o klaidas pripažįsta. Tuo tarpu Rusija savo politikoje vadovaujasi visokiais iracionaliais fašistiniais pseudointeresais ir XIX am. vertybėmis, čia kaip pavadinsi nepagadinsi, ne tame esmė. Nebent tu turi savo kažkokią logišką versiją, kaip Rusijai į naudą išėjo jos politika Ukrainos atžvilgiu ir iš to išplaukusios sankcijos, kapitalo bėgimas iš šalies, valiutos nuvertėjimas, nacistinės šalies etiketė ir t.t.
                      Flickr

                      Comment


                        Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                        Nežinau, kur ir kada Putinas sakė, kad Ukrainos fašistai ruošiami Lietuvoj...
                        Į nepatogius teiginius visada atsakysi "Nežinau"? Ar lauki šeimininko nurodymų kaip diplomatiškiau atsakyti?

                        Comment


                          Kadyrovas grasina Echo Moskvy redaktoriui Benediktovui, del to kad radijo eteryje buvo atlikta apklausa apie Machomedo karikaturas. Benediktovas kreipesi i Rusijos teisesaugos organus.
                          Kazko tai paskutiniu metu tas chamas Kadyrovas vos ne kasdien grasina kam nors.

                          Comment


                            Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                            Tai o kur čia matai kažkokį grąsinimą?
                            Nežinau, kur ir kada Putinas sakė, kad Ukrainos fašistai ruošiami Lietuvoj, tik gerai atsimenu, kad esu matęs rusiškų kanalų reportažus, apie ukrainiečių nacionalistų stovyklas Estijoj berods 2006 metais.
                            Aš niekur nesakiau, koks Putinas paprastas, nuoširudus, kuklus ir dar kažkoks žmogelis, aš tik matau nesveiką isteriją prieš jį ir Rusiją apskritai. Kai pagrindiniai žinių portalai kasdien rašo po kokius 10 straipsnių koks jis blogas ir kaip kelia grėsmę visai Europai, tai mano nuomone, nėra normalu ir manęs visiškai neįtikina.
                            Šiaip esu skaitinėjęs vieną nacionalistinį "white power" forumą, tai ten labai daug Putiną giriančių komentatorių iš Vakarų Europos šalių ir JAV, o patys rusai nacionalistai jo nekenčia ir jiems aiškina koks jis yra blogis, "jew puppet". Paradoksas?
                            Tikrai tokį seną įrašą iš Estijos rodė? Kad bent aš per rusų tv įrašą apie stovyklą Estijoje mačiau per Maidano įvykius, tai gal panaši istorija kaip kad su istorija mano "tėvo gatvė" kai seną video panaudoja antrakart ir pritaiko reikiamai temai

                            Comment


                              Parašė tajus Rodyti pranešimą
                              Būtent taip ir yra, per rusijos kanalus yra rodoma išskirtinai tik bloga informacija apie Lietuvą (ir kitas Baltijos šalis beje).
                              Tuo tarpu Lietuvos Respublikos teismas atmetė teikimą uždrausti rusiškų kanalų transliavimą Lietuvoje.

                              Comment


                                Parašė J.U. Rodyti pranešimą
                                Tuo tarpu Lietuvos Respublikos teismas atmetė teikimą uždrausti rusiškų kanalų transliavimą Lietuvoje.
                                Kaip jie drįsta ne aklai šokt ant antirusiško traukinio ir draust draust draust viską iš eilės be argumentų ir teisinių pagrindų, o ieškot sveiko proto, remtis įstatymu, ir reikalaut iš komisijos savo darbą padaryt ne atmestinai.

                                Vienareikšmiškai 5oji kolona.

                                Comment


                                  Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                                  Kokia yra ta rusiška tvarka ar betvarkė? Čia su kuo lyginant ir apie kokias sferas konkrečiai kalba eina? Nes Rusija dabar yra pasikeitimų ir vystymosi stadijoje, kaip ir pvz. Kinija. Rusijos ekonomikos išaugimas 10 kartų per kelioliką metų, tą puikiai iliustruoja. Todėl kalbos apie kažkokią "rusišką" tvarką yra nelabai matuotinas dalykas šiuo metu.
                                  Aš nebūčiau aš jei neprikibčiau prie baisių faktinių klaidų. 10 kartų my ass.

                                  http://www.imf.org/external/pubs/ft/...GDP_R&grp=0&a=
                                  Post in English - fight censorship!

                                  Comment


                                    Parašė nesekasi Rodyti pranešimą
                                    Kaip jie drįsta ne aklai šokt ant antirusiško traukinio ir draust draust draust viską iš eilės be argumentų ir teisinių pagrindų, o ieškot sveiko proto, remtis įstatymu, ir reikalaut iš komisijos savo darbą padaryt ne atmestinai.

                                    Vienareikšmiškai 5oji kolona.
                                    Na, komisijos pirminikas tai aiškiai sėdi ne savo vietoj, kai paburbuliuoja per TV tai tiesiog gėda klausytis.
                                    Antra vertus, juokinga kai Lietuvai priešiškos valstybės TV transliuojama Lietuvoje.

                                    Comment


                                      Parašė J.U. Rodyti pranešimą
                                      Antra vertus, juokinga kai Lietuvai priešiškos valstybės TV transliuojama Lietuvoje.
                                      Šiais laikais pasaulyje kartais įvyskta daug keistokų dalykų, todėl nereikia niekuo stebėtis.
                                      Visi forumų moderatoriai yra forumo balastas.

                                      Comment


                                        Kaliegos, nepabodo su kaunaz ginčytis? Ką jūs jam įrodysit? Kai jau tokias nesąmones skelbia, kad Rusijos ekonomika 10 kartų išaugo per paskutinius 14 metų, tai tiesiog gesinkit šviesą... Ignore, ir viskas - mažiau rašinės, jei nereaguosit. Dabar net sunku skaityt kaunaz nesąmonėmis užterštą forumą.

                                        Comment


                                          Parašė tajus Rodyti pranešimą
                                          per rusijos kanalus yra rodoma išskirtinai tik bloga informacija apie Lietuvą (ir kitas Baltijos šalis beje).
                                          Tikra tiesa. Aišku galima youtubėj rasti ir gerų rusų reportažų iš Lietuvos, tačiau tai greičiausiai bus paprastų žmonių. Valstybinėms Rusijos televizijoms, ypač informacinėms, yra nubrėžtas kursas kokio turi laikytis Lietuvos atžvilgiu ir jis žinoma yra neigiamas. Rusija postsovietinėje erdvėje visai neblogai ekonomiškai laikos, jeigu ją lyginsim su Baltarusijomis, Kirgizijomis ar Armėnijomis, išskyrus Baltijos šalis, kurios pasirinko demokratinį kelią ir jau visa galva aukščiau Rusijos yra. O juk visi startavom iš vienodų pozicijų o dar ir Pribaltika naftos ar dujų neturi. Tai yra atviras priekaištas Putinui, kad demokratinis kelias yra kur kas geresnis. Putinas bijo, kad rusai gali tai suprasti, dėl to ir turi būti juodinama Lietuva ir kitos Baltijos šalys, jau daugelį metų pirmaujančios reitinge šalių, kurias rusai laiko didžiausiais priešais.

                                          Parašė nesekasi Rodyti pranešimą
                                          Kaip jie drįsta ne aklai šokt ant antirusiško traukinio ir draust draust draust viską iš eilės be argumentų ir teisinių pagrindų, o ieškot sveiko proto, remtis įstatymu, ir reikalaut iš komisijos savo darbą padaryt ne atmestinai.
                                          Leisk priminti, kad tu kaip tik neseniai pasisakei šia tema, teigdamas, kad teismai yra priklausomi ir kad jais nereikia pasitikėti, dėl to neturėtų spręsti dėl propagandinių televizijų išjungimo Tačiau jais reikia pasitikėti, nes nėra geresnės institucijos ar būdo, kuris gali nustatyti tiesą. Ir šiuo atveju teismas veikiausiai yra teisus (nors kartais reikia įjungti papildomus saugiklius - t.y. apeliacijos ir pan.). Bet čia bėda ne teismuose. Bėda mūsų įstatymuose, kurie buvo kuriami tuo metu, kai dar nelabai kas suvokė su kokiu informaciniu karu Lietuvai gali tekti susidurti. Dėl to seimas turėtų dirbti savo darbą ir pritaikyti įstatymus šiandienos realijoms.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X