Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Rusijos informacinis karas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė nesekasi Rodyti pranešimą
    Manau viskas labai tvarkoj su šita akcija. Ypač jei net buvo perspėjimas duotas kompanijoms kažkoks. Vat būtent tokiais būdais ir reikia kovoti prieš Rusijos propagandą - t.y. civil disobedience, išreikšta pilietine pozicija, o ne instituciniais draudimais, ribojančiais laisvą žodį (kad ir kaip jis nepatiktų).
    Tai taip išeina, kompanijos tampa pačios kaltos už Kremliaus propagandą.
    Neapsimeskim kad niekas Lietuvoj nežiūri rusiškos TV.
    Tokios akcijos yra reikalingos tik norint užsidėti pliusuką neva už pilietinės pozicijos palaikymą.

    Comment


      kompanijos tampa pačios kaltos už Kremliaus propagandą.
      duh. Jos literaliai moka pinigus Kremliaus propagandininkams.

      Comment


        Parašė nesekasi Rodyti pranešimą
        duh. Jos literaliai moka pinigus Kremliaus propagandininkams.
        ak, tik nereikia verslo kišti į politiką, jiem jokio skirtumo, ar mokėti mokesčius tironiškai ar draugiškai valdžiai.

        Comment


          Parašė Tomas Rodyti pranešimą
          Lietuvos patriotai užmušė proputinišką kompozitorių Vilniuje:
          http://rusvesna.su/news/1420624718
          Rodo interviu su amžinatelsio Tomo Dobrovoslkio draugu. Tai aš kažkaip linkęs abejoti, kad žmogus, kuris iš esmės buvo apolitiškas, tačiau nemėgęs putino, padarė atvirkščiai bare. Man atrodo, ką visos kalbos išgaruos, kai bus paskelbti žudikų vardai ir pavardės, nes aš beveik įsitikinęs iš kokio molio anie driebti.
          Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

          Comment


            Parašė Gnoss Rodyti pranešimą
            ak, tik nereikia verslo kišti į politiką, jiem jokio skirtumo, ar mokėti mokesčius tironiškai ar draugiškai valdžiai.
            Jo, bet mes kaip piliečiai galim daryti spaudimą verslui, kuris elgiasi socialiai neatsakingai, ar tiksliau net kenksmingai. Aš nesakau, kad nėra verslo, kuris daro daugiau žalos, tačiau tai nereiškia, kad negalima išreikšti pilietinės pozicijos tokiu būdu šioj konkrečioj situacijoj.

            Comment


              Man atrodo, ką visos kalbos išgaruos, kai bus paskelbti žudikų vardai ir pavardės, nes aš beveik įsitikinęs iš kokio molio anie driebti.
              Sprendžiant iš nuotraukų, tai ne kažkokie banditėliai, o eilinis barų jaunimas. Gal buvo ko nors padauginę ar užvartoję, kilo masinis pasidaužymas, vieni gavo daugiau, kiti mažiau. Nei jie žinojo, kad tai kompozitorius, nei siekė specialiai žudyti. Aišku, nuo kaltės tai neatleidžia, bet žiniasklaida viską vaizduoja vos ne kaip tyčinį pasikėsinimą į žinomą asmenį.
              Paskutinis taisė senasnamas; 2015.01.07, 15:15.

              Comment


                Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
                Sprendžiant iš nuotraukų tai ne kažkokie banditėliai, o eilinis barų jaunimas.
                Ką tai reiškia?

                Tas baras šiaip yra juodoji skylė Vilniuje. Tai ne šiaip baras, tai atskira subkultūra. Ten policija nevažiuoja, jų jurisdikcija toj respublikoj negalioja. Žmonės, kurie ten renkasi, eina dėl to, kad pasimušt, arba tam, kad patirt kažkokį ekstrymą. Aš neteisinu nieko, ir nekaltinu, tiesiog šis Psichbaris skirias nuo visų Vilniaus barų kardinaliai. Yra galbūt dar porą (ar bent anksčiau buvo), kur panašios taisyklės galiojo, bet Psichbaris išties yra ekstremumas.

                Comment


                  Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
                  Sprendžiant iš nuotraukų, tai ne kažkokie banditėliai, o eilinis barų jaunimas. Gal buvo ko nors padauginę ar užvartoję, kilo masinis pasidaužymas, vieni gavo daugiau, kiti mažiau. Nei jie žinojo, kad tai kompozitorius, nei siekė specialiai žudyti. Aišku, nuo kaltės tai neatleidžia, bet žiniasklaida viską vaizduoja vos ne kaip tyčinį pasikėsinimą į žinomą asmenį.
                  Šiaip net ten nebuvę (kaip aš) yra girdėjęs istorijų ir žino, kad į tą vietą apskritai eiti nereikia ir naktį nevaikščioti šalia. Kiek žinau, ten visokios nesąmonės yra dažnas dalykas.
                  Post in English - fight censorship!

                  Comment



                    Kaune tai matyt "Mažasis Paryžius" panašų statusą turi.
                    It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                    Comment


                      Parašė Gnoss Rodyti pranešimą
                      Tai taip išeina, kompanijos tampa pačios kaltos už Kremliaus propagandą.
                      Neapsimeskim kad niekas Lietuvoj nežiūri rusiškos TV.
                      Tokios akcijos yra reikalingos tik norint užsidėti pliusuką neva už pilietinės pozicijos palaikymą.
                      kodel jos kaltos? tam tikra vartotoju grupe praso kompanijos nesireklamuoti tam tikrais budais niekas nesako kad jos kazkuo kaltos. reklama yra kompanijos ivaizdzio ir pacio produkto dalis, uz visa tai vartotojas sumoka pirkdamas preke. pati kompanija gali apsispresti koks bus jos ivaizdis ir produktas ir kokia yra tiksline vartotoju grupe. kaip matom siuo atveju tam tikri vartotojai nori kad kompanijos pasirinktu. visu patenkinti nepavyks.

                      Comment


                        Parašė Gnoss Rodyti pranešimą
                        ak, tik nereikia verslo kišti į politiką, jiem jokio skirtumo, ar mokėti mokesčius tironiškai ar draugiškai valdžiai.
                        Idealios frazės - nepainiokim verslo su politika, nepainiokim sporto su politika. http://www.lrytas.lt/-13255117521324...3-klausosi.htm :
                        Šių žmonių, kurie ateis, niekas varu nevaro: kaip ir į Olego Gazmanovo („gimęs Sovietų Sąjungoje“), ir į stribų ir gebistų specnazo lyrikos korifėjų „Liube“ koncertus visi vaikšto patys, ir dar pinigus moka. Kaip ir į pikto klouno, neapykanta Vakarams lesinančio publiką (kuri alpdama maldauja dar daugiau tos neapykantos), Michailo Zadornovo. Bjauriau ir niekingiau už Zadornovo kūrybą yra tik auditorija Lietuvoje, kuri ateina klausytis jo tekstų.

                        Jau, jau girdžiu daugelio atsakymą: „nepainiokim meno su politika“. Tai, geriausiu atveju, naivu. Blogiausiu atveju, tai sąmoningas beprasmio, kaip ir karo nusikaltėlių lėkštas pasiteisinimas: „Aš tik vykdžiau įsakymus“. Šis pasiteisinimas nesuveikdavo, kai ateidavo teismo arba tribunolo valanda, ir reikėdavo atsakyti už savo veiksmus.

                        „Nepainiokim meno su politika“ – tai, sakau, pasiaiškinam? Pirmiausia, žudikų ir okupantų šlovinimas nėra politika. Tai ciniškas bendradarbiavimas su nusikaltėliais. Įsilaužimas į butus ir turo vogimas iš jų nėra ūkinė veikla. Skambinimas vyresnio amžiaus žmonėms ir pinigų išviliojimas iš jų nėra rinkodaros atmaina. Tai nusikaltimas. Kaip ir žudikų ir okupantų šlovinimas. Tai, kad sausio 13 dieną Lietuvoje turbūt nebus atliekama kokia nors kantata apie J.Staliną (bent jau programoje nenumatyta), dar nereiškia, kad viskas gerai.
                        Labai gerai tinka ir verslo, finansuojančio priešo propagandą, atveju.

                        Comment


                          Turbūt reikia čia dėti.
                          http://www.gazeta.ru/science/news/20..._6807133.shtml - rusiškas straipsnis, kaip skalūninių dujų gavyba kelia žemės drebėjimus Teksase. Pats pirmas sakinys:
                          "AP praneša, kad skalūninių dujų gavyba ir toliau kelia žemės drebėjimus Teksase".
                          Net ir nuoroda į anglišką originalųjį straipsnį įdėta - http://bigstory.ap.org/article/a56fd...es-north-texas. Tik va bėda, kad tame originale išvis nėra nė žodžio apie skalūnus. Ten tik parašyta, kad čia yra silpniausi žemės drebėjimai, kokius dar gali pajusti žmogus, kad jie vyksta visame pasaulyje, kad toje vietoje nuo rugsėjo jau jų įvyko 25 ir kad kažkokio universiteto seismologai tiria, kame reikalas.
                          Paskutinis taisė balietis; 2015.01.07, 16:43.

                          Comment


                            Parašė digital Rodyti pranešimą
                            Idealios frazės - nepainiokim verslo su politika, nepainiokim sporto su politika. http://www.lrytas.lt/-13255117521324...3-klausosi.htm :

                            Labai gerai tinka ir verslo, finansuojančio priešo propagandą, atveju.
                            Ką reiškia verslas, finansuojantis priešo propagandą? Jeigu kompanija nusprendžia reklamuotis, tai ji ir dės reklamą į kanalus, kuriuos žmonės žiūri. Ar dėti į lietuvišką ar rusišką kanalą, nėra jokio skirtumo kompanijai. Pačios kompanijos juk neturi absoliučiai jokios įtakos tų televizijų turiniui.

                            Parašė tadux Rodyti pranešimą
                            kodel jos kaltos? tam tikra vartotoju grupe praso kompanijos nesireklamuoti tam tikrais budais niekas nesako kad jos kazkuo kaltos. reklama yra kompanijos ivaizdzio ir pacio produkto dalis, uz visa tai vartotojas sumoka pirkdamas preke. pati kompanija gali apsispresti koks bus jos ivaizdis ir produktas ir kokia yra tiksline vartotoju grupe. kaip matom siuo atveju tam tikri vartotojai nori kad kompanijos pasirinktu. visu patenkinti nepavyks.
                            Įdomu, kokie yra tiksliniai skalbinių miltelių naudotojai. Aš tai tokių patriotų vietoje viską skalbčiau su tautine gamintoja Ringuva, nes matyt visų kitų skalbiklių gamintojai reklamuojasi per Ren TV ir kitas programas.

                            Comment


                              Ką reiškia verslas, finansuojantis priešo propagandą?
                              Tą ir reiškia.

                              Aš apskritai tai nesuprantu, ko tu nesupranti, ir ką tu bandai pasakyti, jei atvirai.

                              nes matyt visų kitų skalbiklių gamintojai reklamuojasi per Ren TV ir kitas programas.
                              O dabar šios akcijos iniciatoriai bando daryti spaudimą ir padėti įmonėms apsigalvoti. What's exactly your point?

                              Comment


                                Parašė Gnoss Rodyti pranešimą
                                Ką reiškia verslas, finansuojantis priešo propagandą? Jeigu kompanija nusprendžia reklamuotis, tai ji ir dės reklamą į kanalus, kuriuos žmonės žiūri. Ar dėti į lietuvišką ar rusišką kanalą, nėra jokio skirtumo kompanijai.
                                O mes (čia sakau bendrai, aš akcijoje nedalyvavau) norime padaryti, kad kompanijai būtų skirtumas. Ir Borjomi atveju panašu, kad pavyko, kuo aš labai džiaugiuosi.

                                Comment


                                  Noriu pasakyt, kad pučiamas burbulas iš nieko. Vadovaujamasi įsitikinimais, kad kompanija yra atsakinga už televizijų, kuriose reklamuojasi, turiniu. Man tokios akcijos tiesiog kvepia šantažu. Arba neturėjimu ką veikti, nes pasakyti Putinas yra debilas šiandien neužtenka. Kažkokie pilypukai apklijuoja produkciją lipdukais su koloradais, ir po to aiškina kad čia ne prieš įmones nukreipta, o prieš propagandą. Dar reikia sugebėti taip sugalvot.

                                  Comment


                                    Kad rastume bendrą tašką diskusijoj, ar tu sutinki su teiginiu, kad prieš Lietuvą yra vykdomas informacinis karas?

                                    Comment


                                      Parašė nesekasi Rodyti pranešimą
                                      Kad rastume bendrą tašką diskusijoj, ar tu sutinki su teiginiu, kad prieš Lietuvą yra vykdomas informacinis karas?
                                      Vykdomas, bet ne televizijos reklamose ar, tuo labiau, parduotuvių lentynose.

                                      Comment


                                        Nu tada man nesuvokiama, kaip tu nesuriši galų.

                                        Juk jei kariauji su kita šalim, tai karo metu su ja ir neprekiauji.

                                        Comment


                                          Parašė nesekasi Rodyti pranešimą
                                          Nu tada man nesuvokiama, kaip tu nesuriši galų.

                                          Juk jei kariauji su kita šalim, tai karo metu su ja ir neprekiauji.
                                          Kitokio privedimo ir negalėjo būti. "Kariaujam". Cha. Ar čia tik man tai atrodo banalu? Iš pradžių kalbėta apie kažkokius emocinius dalykus, kad dalį pirkėjų skaudina, kad kompanijos reklamuojasi rusiškose tv, dabar jau kad produktai iš rusijos yra ataka prieš lietuvos suverenitetą, tikrai nesurišu galu.

                                          Kokia čia politinė doktrina? Keistasis karas?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X