Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Rusijos informacinis karas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
    Lektuvų bilietai jau ilgus metus yra vardiniai.
    Oftopikas, bet prieš mėnesį skridau iš Alikantės (Ispanija) į Kauną, tai laipinimo metu niekas asmens dokumentais nesidomėjo išvis. Vienintelė vieta, kur tikrino dokumentus, buvo saugos patikra prieš įeinant į išvykimą. Teoriškai galėjau su kuo nors susikeisti bilietais (ar būti nusipirkęs dar vieną bilietą į visai kitą reisą) ir išskristi visai kitur. Greičiausiai tokie tėra minimalūs Šengeno zonos saugumo reikalavimai, vidiniuose reisuose dokumentų patikra nevykdoma.

    Comment


      Parašė balietis Rodyti pranešimą
      Oftopikas, bet prieš mėnesį skridau iš Alikantės (Ispanija) į Kauną, tai laipinimo metu niekas asmens dokumentais nesidomėjo išvis. Vienintelė vieta, kur tikrino dokumentus, buvo saugos patikra prieš įeinant į išvykimą. Teoriškai galėjau su kuo nors susikeisti bilietais (ar būti nusipirkęs dar vieną bilietą į visai kitą reisą) ir išskristi visai kitur. Greičiausiai tokie tėra minimalūs Šengeno zonos saugumo reikalavimai, vidiniuose reisuose dokumentų patikra nevykdoma.
      Tai ne minimalūs reikalavimai, o paprasčiausia netvarka.
      Visi forumų moderatoriai yra forumo balastas.

      Comment


        Į rusiško laikraščio "Izvestya" rankas pateko Gosdepo laiškas kažkokiai Rusjos gėjų organizacijai su padėkom už demonstracijas dėl Ukrainos ir tolesniais finansavimo pasiūlymais.

        Gosdepas paėmė raudoną tušinuką ir ištaisė klaidas angliškam tekste
        http://www.unian.info/world/1187642-...ed-handed.html

        Ypač patiko el. pašto adresas.

        Comment


          Gavo atpildą už melagystes...
          Tel Avive išpuolis biure, kuriame įsikūrusi „Russia Today“ – du žmonės žuvo
          Izraelyje, Tel Avive, užpultas biuras, kuriame įsikūrusi Kremliaus propagandos televizija „Russia Today“. Skelbiama, kad įsiveržęs palestinietis užpuolikas ėmė švaistytis peiliu. Izraelio policijos teigimu, du žmonės subadyti mirtinai, dar vieno būklė sunki.
          http://www.15min.lt/naujiena/aktualu...zuvo-57-544063
          Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
          Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo

          Comment


            Izraelio spauda rašo, kad Tel Avive užpuolė Israelio piliečius, o Rusijos Russia Today žurnalistai paskelbė savo išsigalvotą versiją.

            Comment


              Youtube savo recommended videos parenka pagal kažkokį mistinį algoritmą ir didžioji dalis tų rekomendacijų paprastai neturi nieko bendro su mano žiūrimais arba followinamais youtuberiais. Bet pastebėjau skirtumą - sėdint užsieny siūlomi tai šaliai daugmaž aktualūs video. Lietuvoje grūdamas šitas briedas Plius dar Maša ir lokys Tai iš kur tas atsiranda? Neva visi lietuviai tik ir ieško tos tematikos? Ar čia tiesiog užpirkta reklama..

              Comment


                Reikėtų kokiam žurnalistui nusiųsti, galėtų padaryti tyrimą.

                Comment


                  Parašė digital Rodyti pranešimą
                  Reikėtų kokiam žurnalistui nusiųsti, galėtų padaryti tyrimą.
                  Algoritmas toks, kad seka lankytus iš jūsų IP adreso WWW puslapius, žiūri lankytus YT video, iš duomenų bazių randa pagal raktinius žodžius panašias temas ir dar daug ko ten daro bei seka. Tada pagal tuos duomenis sukurpia pasiūlymus. Pirmenybę teikia kad gal ką nupirksit arba susidėsit su kokia partija

                  Comment


                    Parašė J.U. Rodyti pranešimą
                    Algoritmas toks, kad seka lankytus iš jūsų IP adreso WWW puslapius, žiūri lankytus YT video, iš duomenų bazių randa pagal raktinius žodžius panašias temas ir dar daug ko ten daro bei seka. Tada pagal tuos duomenis sukurpia pasiūlymus. Pirmenybę teikia kad gal ką nupirksit arba susidėsit su kokia partija
                    Žodžiu reikia mažiau po rusiškus puslapius vaikščioti ir rusiškus video žiūrėti, man niekada panašių rekomendacijų nemeta.
                    Flickr

                    Comment


                      Beje, kolegos nekompiuteristai ko gero nežinot, kad internete niekas nedingsta, kad yra didžiulis archyvas ir galima rasti jau seniai dingusius puslapius ir juos skaityti. Štai aš kaip tik radau dar interneto jaunystėje prieš 15 metų savo rašytą straipsnį kurio jau nė saito nebėra kuriame jis kabėjo. Tame archyve yra.

                      Comment


                        Bet kampas yra tas, kad aš po tuos rusiškus ir nebrowsinu Video irgi nežiūriu, tai kaip jie sugalvoja man targetit tuos, net nežinau. Nusprendžia pagal IP ruožą matyt Nuo x iki y IP adreso gal priskirta mano rajonui, o čia kontingentas toks nekoks ir manau mielai pažiūrėtų tą krymo filmą..

                        Comment


                          Parašė dr-rox Rodyti pranešimą
                          Bet kampas yra tas, kad aš po tuos rusiškus ir nebrowsinu Video irgi nežiūriu, tai kaip jie sugalvoja man targetit tuos, net nežinau. Nusprendžia pagal IP ruožą matyt Nuo x iki y IP adreso gal priskirta mano rajonui, o čia kontingentas toks nekoks ir manau mielai pažiūrėtų tą krymo filmą..
                          Pabandžiau ir aš - tik viena nuoroda su Putinu (ir ta - apie lėktuvo katastrofą Egipte).
                          Visi forumų moderatoriai yra forumo balastas.

                          Comment


                            Nors esu rusas, Youtube žiūriu rusiškus kanalus, bet man siūlo žiūrėti paprastų rusiškų blogerių kanalus. Iš politikos - nebent tokius kanalus kaip Kamikadze_D, OmTV. Beje patiko, kad siūlo žiūrėti naują ukrainietišką serialą apie politiką - Слуга народа! Puikus humoristinis serialas.

                            Comment


                              Parašė grustnyj Rodyti pranešimą
                              Nors esu rusas, Youtube žiūriu rusiškus kanalus, bet man siūlo žiūrėti paprastų rusiškų blogerių kanalus. Iš politikos - nebent tokius kanalus kaip Kamikadze_D, OmTV. Beje patiko, kad siūlo žiūrėti naują ukrainietišką serialą apie politiką - Слуга народа! Puikus humoristinis serialas.
                              Algoritmas daugiau kreipia dėmesį ne į tai ką konkrečiai žiūrite, bet kai žiūrimu linku su kuo nors dalijatės

                              Comment


                                Parašė dr-rox Rodyti pranešimą
                                Bet kampas yra tas, kad aš po tuos rusiškus ir nebrowsinu Video irgi nežiūriu, tai kaip jie sugalvoja man targetit tuos, net nežinau. Nusprendžia pagal IP ruožą matyt Nuo x iki y IP adreso gal priskirta mano rajonui, o čia kontingentas toks nekoks ir manau mielai pažiūrėtų tą krymo filmą..
                                Man tas pats buvo kai vienu metu tikrai daug skaičiau apie karą Ukrainoje (ne rusiškus šaltinius). Po to Youtube pradėjo siūlyti žiūrėti visokius video "Visa tiesa apie fašistus".

                                Dabar kai skaičiau apie Daesh, tai be įprastos muzikos siūlo žiūrėti įvairius "Vice" video. Čia tiesiog Google algoritmas taip veikia.
                                Post in English - fight censorship!

                                Comment


                                  Rusijos diplomatai jau 8 metai skaito tą pačią kalbą JTO generalinės asamblėjos metu.

                                  Comment


                                    Parašė dr-rox Rodyti pranešimą
                                    Youtube savo recommended videos parenka pagal kažkokį mistinį algoritmą ir didžioji dalis tų rekomendacijų paprastai neturi nieko bendro su mano žiūrimais arba followinamais youtuberiais. Bet pastebėjau skirtumą - sėdint užsieny siūlomi tai šaliai daugmaž aktualūs video. Lietuvoje grūdamas šitas briedas Plius dar Maša ir lokys Tai iš kur tas atsiranda? Neva visi lietuviai tik ir ieško tos tematikos? Ar čia tiesiog užpirkta reklama..

                                    Atvaizdas
                                    Po kelionės į Taliną, Youtube pradėjo brukti latviškas ir estiškas reklamas. Tad taip, šalis įtraukiama į algoritmus.

                                    Comment


                                      Čia nežinai ar juoktis, ar verkti iš juoko, bet kremliniai informaciniai ruporai paskelbė, kad elektros tiekimo į Krymą nutraukimą finansuoja Lietuva ir Latvija


                                      Организаторов энергоблокады Крыма спонсирует Латвия и Литва
                                      http://lifenews.ru/news/171972

                                      Comment


                                        Parašė suoliuojantis Rodyti pranešimą
                                        Čia nežinai ar juoktis, ar verkti iš juoko, bet kremliniai informaciniai ruporai paskelbė, kad elektros tiekimo į Krymą nutraukimą finansuoja Lietuva ir Latvija


                                        Организаторов энергоблокады Крыма спонсирует Латвия и Литва
                                        http://lifenews.ru/news/171972
                                        Kad jie taip ir neapsisprendė ar Lietuva, ar Latvija. Šiaip nieko naujo, reitingus renka kaip kas moka.
                                        Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

                                        Comment


                                          Parašė suoliuojantis Rodyti pranešimą
                                          Čia nežinai ar juoktis, ar verkti iš juoko, bet kremliniai informaciniai ruporai paskelbė, kad elektros tiekimo į Krymą nutraukimą finansuoja Lietuva ir Latvija


                                          Организаторов энергоблокады Крыма спонсирует Латвия и Литва
                                          http://lifenews.ru/news/171972
                                          Reiškia ruošia publiką provokacijoms prieš mus.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X