Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Rusijos vidaus politika. Putino režimo griežtėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
    Pasidalino privačiame pokalbyje tuo, ką vietoje buvo girdėjęs iš kažkokios medikės, ir tiek. Normali ir sveika reakcija. Tu, aišku, tvirtai žinai, kad jokių provokatorių niekaip negalėjo būti . Estijos užsienio politikos atžvilgiu tai smulkmena, kurios jau niekas turbūt neatsimena. Apskritai Estija mažiau triukšmauja, o daugiau daro tai, kas reikia.
    Ne su "kažkokia medike", o su Olha Bogomolecj, Maidano metu koordinavusia medicininę pagalbą Maidane, vėliau kandidatavo į prezidento pareigas. Ji griežtai paneigė Paeto žodžius.
    Estijos užsienio politikos atžvilgiu tai yra juoda dėmė ilgam laikui. Ne veltui dabartiniai Estijos ir Ukrainos santykiai yra gan šalti.

    Comment


      Parašė oranger Rodyti pranešimą
      Ne su "kažkokia medike", o su Olha Bogomolecj, Maidano metu koordinavusia medicininę pagalbą Maidane, vėliau kandidatavo į prezidento pareigas. Ji griežtai paneigė Paeto žodžius.
      Estijos užsienio politikos atžvilgiu tai yra juoda dėmė ilgam laikui. Ne veltui dabartiniai Estijos ir Ukrainos santykiai yra gan šalti.
      Dar vienas žudantis perliukas.

      Wow, ką tu sakai. Maidanas juk aukščiausias vertinimo matas. Dar pradėkim lygint koks bomžas kokį konteinerį "koordinuoja".
      O kad į prezidentus Ukrainoj kiekvienas klounas gali kandidatuot, tai čia tik parodo valstybės degradacijos lygį.
      Ukrainoj paskutiniu daug kas daug ką neigia, ypač jiems nepalankius faktus, bet dažniausiai viskas pasirodo atvirkščiai. Čia panašei, kaip kažkada įšovei, kad Semenčenko didvyris, nes Kolomoiskio pavaduotojas ir padugnė Filatovas pasakė, kad už jį galva dėtų, o tu Filatovu visiškai pasitiki.
      Baisi juoda dėmė Estijai, už tai kad, pamanyk, prasitarė estų ministras ką turėjo nutylėt. Vaje kaip Estija liūdi dėl pablogėjusių santykių su Ukraina. Ir kaip jie toliau gyvens be Ukrainos?
      Paskutinis taisė kaunaz; 2014.12.14, 00:14.

      Comment


        Rusijos karo lakūnai tapo Putino žonglieriais. Tuoj visas Rusijos pasaulis taps žonglieriais-besmegeniais.

        Comment


          Parašė luknas Rodyti pranešimą
          Rusijos karo lakūnai tapo Putino žonglieriais. Tuoj visas Rusijos pasaulis taps žonglieriais-besmegeniais.
          Geriau tegu nuotrauką parodo netuščiažodžiavę.

          Comment


            Parašė Dadis Rodyti pranešimą
            Geriau tegu nuotrauką parodo netuščiažodžiavę.
            Būtų įdomu man pamatyti Bet nebūtina: dabartinėmis sąlygomis tik sukels Rusijoje dar vieną vado gerbėjų paistenkinimo ir psichozės bangą (va kokie mūsų pilotai šaunūs, ir eini visi tie limitrofai ... (patys žinot kur)).

            Nazarbajevas jaučiasi akivaizdžiai nesmagiai: šiandien Kazachstane 5 metams nuteisė vieną apalčencą iš Kazachstano nulėkusi pakariauti į Ukrainą. Ko gero gal net pirmas toks atvejis aplamai.

            За участие в вооруженном конфликте на Украине казахстанца приговорили к 5 годам
            http://www.diapazon.kz/kazakhstan/ka...k-5-godam.html

            Comment


              Kremlius demonstruoja galintis išdarinėti, ką panorėjęs


              „Krymas, remiantis tarptautinės teisės normomis, nebuvo zona be branduolinio ginklo, tačiau priklausė Ukrainai – šaliai, kuri tokių ginklų neturėjo. Dabar Krymas yra valstybės, kuri, laikydamasi Branduolinio ginklo neplatinimo sutarties, tokių ginklų turi, dalis“, – per interviu naujienų agentūrai „Interfax“ pareiškė S. Lavrovas.

              „Remiantis tarptautinės teisės normomis, Rusija turi teisę savo turimu branduoliniu arsenalu disponuoti taip, kaip reikalauja šalies interesai ir tarptautiniai teisiniai įsipareigojimai“, – pažymėjo Rusijos diplomatijos vadovas

              Comment


                Rusija vis vien "velikaja deržava", va rankomis neapglėbti!!!

                Comment


                  Aha.

                  Comment


                    Neseniai teko pabūti JAV ir pasikalbėti su politologais, ekonomistais ir kitų sričių analitikais iš akademinių sluoksnių dėl Ukrainos krizės. Keletas esminių teiginių, reaguojant į šiandienos žiniasklaidos informaciją:
                    1) JAV ir ES sankcijos Rusiją paveikė minimaliai, o kritęs rublio kursas ir "ekonominis krachas", ką trimituoja lietuvių žiniasklaidą, yra pasaulinės ekonominės krizės pasekmė Rusijos ekonomikai, o ne sankcijų įtaka;
                    2) Jeigu sankcijos Rusijai būtų efektyvios, jau seniai neremtų pietryčių Ukrainos ir pasitrauktų iš Krymo;
                    3) Neseniai Kaliningrade vyko plataus masto Rusijos karinės pratybos, kurių metu buvo treniruojamasi, kaip užimti didelius miestus ir svarbius objektus juose.
                    4) Pakalbėjome apie baisiausią scenarijų, kokia tikimybė, kad kils pasaulinis JAV ir Rusijos konfliktas? Kol kas Rusijos karinė galia tokia, kad JAV dėl savo valstybės ir piliečių saugumo negali ryžtis Rusijos puolimui, nes rusų atsakas būtų JAV per skaudus.
                    5) Dėl Rusijos grėsmės Baltijos šalims - kol kas Baltijos šalys, nepaisant NATO ir JAV karių, yra visiškai neapsaugotos nuo Rusijos ir neturi jokių šansų pasipriešinti. Vienas iš tikslų - sukurti tokias pajėgas ir sutelkti tokią karinę infrastruktūrą, jog Rusija būtų įsitikinusi, jog atsakas bus labai skaudus įsiveržimo atveju.

                    Jei ką, čia ne mano pačios pamąstymai, o tai, ką aš girdėjau iš politiką ir ekonomiką geriau išmanančių žmonių, nors jie irgi dažnai klysta. Mano pačios nuomonė tokia, jog nepaisant to, kaip mes nemėgstame Rusijos dėl jos veiksmų Ukrainoje, be Maskvos šio konflikto išspręsti nepavyks. Visų pirma todėl, kad Ukrainos ekonominė padėtis yra ant bankroto ribos. Klausimas, kiek ES ir JAV pasiryžę duoti, tikėdamiesi, kad Ukraina ateityje grąžins. Kažkur skaičiau, kad Chevron turėjo planų įgyvendinti dujų žvalgybos programą, bet dėl visiškai neįgalios Ukrainos įstatyminės bazės, pasitraukė. Tai apie ką tuomet kalbame? Mano nuomone, dėl šios priežasties Ukrainos likimą nuspręs tik JAV, ES ir Rusija iš kitos pusės. Pati Ukrainos valdžia šiandien, deja, yra neįgali.

                    Comment


                      Parašė Citylife Rodyti pranešimą
                      ...
                      Ir vėl ta pati klaida - manoma, kad Rusija elgiasi racionaliai stengdamasi didinti savo įtaką (kaip kad JAV). Mes, nebūdami analitikai, ir tai matome, kad yra ne visai taip - vyksta paprasčiausias ambicijų pūtimasis. Dėl to sakyti, kad, pavyzdžiui, "jei sankcijos būtų veiksmingos, Rusija būtų pasitraukus iš Krymo" yra labai naivus požiūris.

                      Tai tik dar kartą parodo, kad racionali mokslinė prieiga nepajėgi apimti daugybės veiksnių.
                      Lietuva visiems.

                      Comment


                        Parašė Citylife Rodyti pranešimą
                        Neseniai teko pabūti JAV ir pasikalbėti su politologais, ekonomistais ir kitų sričių analitikais iš akademinių sluoksnių dėl Ukrainos krizės.
                        Dar 1 Forumo_Dalyvis?

                        Comment


                          Parašė Citylife Rodyti pranešimą
                          Neseniai teko pabūti JAV ir pasikalbėti su politologais, ekonomistais ir kitų sričių analitikais iš akademinių sluoksnių dėl Ukrainos krizės. Keletas esminių teiginių, reaguojant į šiandienos žiniasklaidos informaciją
                          Ir po to, pasisukiojus aukštuose JAV sluoksniuose sėdate prie kompo ir rašote lietuviškame forume, aiškinate neišprusėliams Lietuvoje apie padėtį Ukrainoje?

                          Comment


                            Parašė J.U. Rodyti pranešimą
                            Ir po to, pasisukiojus aukštuose JAV sluoksniuose sėdate prie kompo ir rašote lietuviškame forume, aiškinate neišprusėliams Lietuvoje apie padėtį Ukrainoje?
                            Nieko aš neaiškinu, kas, ką ir kaip turėtų suprasti. Tik pastebėjimas, kad viena yra vertinti situaciją remiantis grynai emocijomis, o visai kita - atsiriboti nuo emocijų ir pabandyti apmąstyti kritiškai. Ar šiame forume galima tik "lietuvių" pozicija? Tuoj gal apskritai nebus galima reikšti savo nuomonės, jei ji nesutampa su Lietuvos pozicija?

                            Comment


                              Parašė abruo Rodyti pranešimą
                              Ir vėl ta pati klaida - manoma, kad Rusija elgiasi racionaliai stengdamasi didinti savo įtaką (kaip kad JAV). Mes, nebūdami analitikai, ir tai matome, kad yra ne visai taip - vyksta paprasčiausias ambicijų pūtimasis. Dėl to sakyti, kad, pavyzdžiui, "jei sankcijos būtų veiksmingos, Rusija būtų pasitraukus iš Krymo" yra labai naivus požiūris.

                              Tai tik dar kartą parodo, kad racionali mokslinė prieiga nepajėgi apimti daugybės veiksnių.
                              Galbūt ir taip, nesiginčiju, nes ne mano nuomonė. Bet tuomet, koks sankcijų tikslas?

                              Comment


                                Parašė Citylife Rodyti pranešimą
                                Bet tuomet, koks sankcijų tikslas?
                                parodyti, ka pasaulis mano apie Rusijos politika. O jei labai reikes, tai tokias sankcijas gali ivesti, kad padarytu didesne itaka.

                                Comment


                                  Parašė Citylife Rodyti pranešimą
                                  Neseniai teko pabūti JAV ir pasikalbėti su politologais, ekonomistais ir kitų sričių analitikais iš akademinių sluoksnių dėl Ukrainos krizės. Keletas esminių teiginių, reaguojant į šiandienos žiniasklaidos informaciją:
                                  1) JAV ir ES sankcijos Rusiją paveikė minimaliai, o kritęs rublio kursas ir "ekonominis krachas", ką trimituoja lietuvių žiniasklaidą, yra pasaulinės ekonominės krizės pasekmė Rusijos ekonomikai, o ne sankcijų įtaka;
                                  2) Jeigu sankcijos Rusijai būtų efektyvios, jau seniai neremtų pietryčių Ukrainos ir pasitrauktų iš Krymo;
                                  3) Neseniai Kaliningrade vyko plataus masto Rusijos karinės pratybos, kurių metu buvo treniruojamasi, kaip užimti didelius miestus ir svarbius objektus juose.
                                  4) Pakalbėjome apie baisiausią scenarijų, kokia tikimybė, kad kils pasaulinis JAV ir Rusijos konfliktas? Kol kas Rusijos karinė galia tokia, kad JAV dėl savo valstybės ir piliečių saugumo negali ryžtis Rusijos puolimui, nes rusų atsakas būtų JAV per skaudus.
                                  5) Dėl Rusijos grėsmės Baltijos šalims - kol kas Baltijos šalys, nepaisant NATO ir JAV karių, yra visiškai neapsaugotos nuo Rusijos ir neturi jokių šansų pasipriešinti. Vienas iš tikslų - sukurti tokias pajėgas ir sutelkti tokią karinę infrastruktūrą, jog Rusija būtų įsitikinusi, jog atsakas bus labai skaudus įsiveržimo atveju.

                                  Jei ką, čia ne mano pačios pamąstymai, o tai, ką aš girdėjau iš politiką ir ekonomiką geriau išmanančių žmonių, nors jie irgi dažnai klysta. Mano pačios nuomonė tokia, jog nepaisant to, kaip mes nemėgstame Rusijos dėl jos veiksmų Ukrainoje, be Maskvos šio konflikto išspręsti nepavyks. Visų pirma todėl, kad Ukrainos ekonominė padėtis yra ant bankroto ribos. Klausimas, kiek ES ir JAV pasiryžę duoti, tikėdamiesi, kad Ukraina ateityje grąžins. Kažkur skaičiau, kad Chevron turėjo planų įgyvendinti dujų žvalgybos programą, bet dėl visiškai neįgalios Ukrainos įstatyminės bazės, pasitraukė. Tai apie ką tuomet kalbame? Mano nuomone, dėl šios priežasties Ukrainos likimą nuspręs tik JAV, ES ir Rusija iš kitos pusės. Pati Ukrainos valdžia šiandien, deja, yra neįgali.
                                  Tokią informaciją žino kiekievienas, kas bent kiek domisi šiais įvykiais.

                                  Jeigu JAV bijo tiekti ginklus Ukrainai, tai manai, kad Rusija nebijos žudyti amerikiečių kareivių dislokuotų Baltijo šalyse? NATO gaus įsakymą ir turės vykdyti.

                                  Kad Kalinigrade treniruojasi, tai čia Putino show. Ukrainos nepaėmė, vienos pačios prieš visą Rusiją, o tu jau dedi į kelnaintes, kad NATO nukariaus.
                                  Paskutinis taisė andyour; 2014.12.16, 17:15.

                                  Comment


                                    Parašė liutass Rodyti pranešimą
                                    parodyti, ka pasaulis mano apie Rusijos politika. O jei labai reikes, tai tokias sankcijas gali ivesti, kad padarytu didesne itaka.
                                    O aš maniau, kad sankcijų tikslas neutralizuoti Rusijos įtaką Ukrainai. Nes parodyti, ką pasaulis mano apie Rusijos režimą, yra ir kitų būdų. Manau, kad visiems tai tapo akivaizdu po Krymo aneksijos.

                                    Comment


                                      Parašė Citylife Rodyti pranešimą
                                      Galbūt ir taip, nesiginčiju, nes ne mano nuomonė. Bet tuomet, koks sankcijų tikslas?
                                      Vatniku būt ant tiek gėda, kad reikia po postu prirašyt, kad "čia ne mano nuomonė".
                                      Got sun in my face, sleeping rough on the road

                                      Comment


                                        Parašė Petrozilijus Cvakelmanas Rodyti pranešimą
                                        Vatniku būt ant tiek gėda, kad reikia po postu prirašyt, kad "čia ne mano nuomonė".
                                        Man absoliučiai nerūpi, galima vadinti, kaip kam norisi, vatnikais, koloradais, fašistais, banderovcais ir t.t. Savo nuomonę parašiau, o svetimos nesisavinu.

                                        Comment


                                          Parašė Citylife Rodyti pranešimą
                                          ...kritęs rublio kursas ir "ekonominis krachas", ką trimituoja lietuvių žiniasklaidą, yra pasaulinės ekonominės krizės pasekmė Rusijos ekonomikai...
                                          Perskaičiau dar kartą, ir šita dalis krito į akis. Pasaulinė ekonominė krizė? A, juk taip, Rusija yra visas pasaulis...
                                          Lietuva visiems.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X